1. liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina VÝCHOD 1. kolo 91
BC Nový Jičín
FASTAV Zlín
17. 9. 2023
16:00
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Václav Sýkora
Václav Dolejš
91
82
21
21
45
41
68
60
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 92
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
17. 9. 2023
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
René Klapetek
Oldřich Sládek 54
95
18
23
27
42
50
72
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 94
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno U23
15. 9. 2023
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Kult
Jan Kovář
Lubomír Peterka
92
78
18
23
37
36
70
54
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 95
BCM Orli Prostějov
Tuři Svitavy
15. 9. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Komprs
Petr Mynarčík
Petr Kapounek 56
87
21
23
35
50
53
72
Review
skupina VÝCHOD 1. kolo 93
BK Opava B
Královští sokoli
15. 9. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava Pavel Nehoda
Jiří Fanta
Jakub Kmošek
78
72
13
20
34
38
55
53
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 98
Královští sokoli
BK VIVIDBOOKS Pardubice
24. 9. 2023
17:30
Sportovní hala Třebeš Tomáš Linhart
Jonáš Kavan
Petr Andrle
100
70
25
17
54
37
78
54
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 97
BASKET Brno U23
BCM Orli Prostějov
24. 9. 2023
18:00
SH Morenda Petr Nejezchleb
Robin Petrák
Václav Dolejš
94
48
32
6
60
20
77
32
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 96
FASTAV Zlín
Tuři Svitavy
22. 9. 2023
18:15
Městská SH Zelené Kamil Karafiát
Filip Dombrovský
Oldřich Sládek 85
89
20
25
37
49
58
58
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 99
Basketbal Olomouc
BK Opava B
22. 9. 2023
19:00
SH Gymnázia Olomouc Michal Scholze
Lukáš Hartig
Petr Kapounek 60
89
13
13
27
34
44
55
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 100
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
22. 9. 2023
19:00
SH Krytý bazén Ondřej Zatloukal
Jakub Kremser
Jakub Kmošek 76
84
25
18
43
40
62
67
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 101
Snakes Ostrava
FASTAV Zlín
1. 10. 2023
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Martin Veis
Marek Vaníček
Jakub Kmošek
85
82
30
21
46
40
63
60
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 105
Tuři Svitavy
BASKET Brno U23
1. 10. 2023
18:00
SH Na Střelnici Jakub Kremser
Jiří Fanta
Lubomír Peterka 66
77
18
13
35
34
53
58
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 103
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal Olomouc
29. 9. 2023
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivo Melichárek
Petr Znamínko
Petr Kapounek
89
69
20
10
49
23
74
38
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 104
BCM Orli Prostějov
Královští sokoli
29. 9. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
René Klapetek
Zdeněk Latík 63
83
19
19
31
32
51
57
Review
skupina VÝCHOD 3. kolo 102
BK Opava B
BC Nový Jičín
29. 9. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava Robin Petrák
Maxmilian Zavřel
Oldřich Sládek
83
70
27
12
49
23
61
42
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 107
Královští sokoli
Tuři Svitavy
8. 10. 2023
16:30
Sportovní hala Třebeš Lukáš Kapaňa
Jan Kovář
Marek Vondráček
95
93
27
25
51
54
70
78
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 110
Snakes Ostrava
BK Opava B
8. 10. 2023
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Václav Sýkora
Jakub Kmošek 90
107
25
21
50
55
69
92
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 106
FASTAV Zlín
BASKET Brno U23
6. 10. 2023
18:15
Městská SH Zelené Jan Hecl
Maxmilian Zavřel
Petr Reichl
89
78
20
25
49
37
57
54
73
73
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 109
BC Nový Jičín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
6. 10. 2023
19:00
SH Krytý bazén Filip Dombrovský
Petr Mynarčík
Renáta Kašparová
84
73
24
25
46
41
73
58
Review
skupina VÝCHOD 4. kolo 108
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
5. 10. 2023
20:00
SH Gymnázia Olomouc Kamil Karafiát
Natálie Karabínová
Jiří Süss 78
116
18
28
31
61
51
83
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 114
Tuři Svitavy
Basketbal Olomouc
15. 10. 2023
17:00
SH Na Střelnici Michal Kult
Marek Vaníček
Václav Dolejš
108
74
32
16
57
37
93
55
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 115
BASKET Brno U23
Královští sokoli
15. 10. 2023
17:30
SH Morenda Robin Petrák
Jakub Kremser
Petr Kapounek
77
73
18
14
41
30
54
52
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 112
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
13. 10. 2023
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Martin Veis
Michal Škaroupka
Lubomír Peterka
72
66
14
25
33
40
47
54
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 113
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
13. 10. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1 Jonáš Kavan
Pavel Nehoda
Jakub Válek 76
98
20
25
40
43
62
69
Review
skupina VÝCHOD 5. kolo 111
BK Opava B
FASTAV Zlín
13. 10. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava Ondřej Zatloukal
Ondřej Rusz
Zdeněk Valoušek
96
72
27
21
53
39
75
53
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 117
Basketbal Olomouc
BASKET Brno U23
22. 10. 2023
18:00
SH Gymnázia Olomouc Jan Kovář
Jiří Fanta
Jakub Válek 59
90
19
16
27
42
40
71
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 119
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
22. 10. 2023
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Petr Nejezchleb
Petr Mynarčík
Zdeněk Valoušek
99
71
26
23
47
34
72
45
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 116
FASTAV Zlín
Královští sokoli
20. 10. 2023
18:15
Městská SH Zelené Kamil Karafiát
Natálie Karabínová
Jiří Süss 68
121
14
27
28
50
50
84
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 118
BC Nový Jičín
Tuři Svitavy
20. 10. 2023
19:00
SH Krytý bazén Jan Hecl
Václav Sýkora
Renáta Kašparová 80
81
23
17
46
36
63
62
Review
skupina VÝCHOD 6. kolo 120
BK Opava B
BK VIVIDBOOKS Pardubice
20. 10. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava Lukáš Kapaňa
Pavel Nehoda
Zdeněk Latík
91
75
22
19
48
35
72
52
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 125
Královští sokoli
Basketbal Olomouc
29. 10. 2023
16:30
Sportovní hala Třebeš Marek Vošahlík
Matěj Barták
Oldřich Sládek
123
74
28
16
64
41
90
54
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 121
BK VIVIDBOOKS Pardubice
FASTAV Zlín
29. 10. 2023
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Výborný
Michal Šafařík
Marek Vondráček 82
91
24
26
43
55
59
71
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 124
BASKET Brno U23
BC Nový Jičín
29. 10. 2023
18:00
SH Morenda Jakub Kremser
Michal Škaroupka
Václav Dolejš
83
53
24
8
41
23
57
31
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 122
BCM Orli Prostějov
BK Opava B
27. 10. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Kubiš
Marek Vaníček
Renáta Kašparová 94
114
25
29
46
68
68
93
Review
skupina VÝCHOD 7. kolo 123
Tuři Svitavy
Snakes Ostrava
16. 11. 2023
20:00
SH Na Střelnici Filip Dombrovský
Martin Veis
Jakub Válek
85
57
21
13
41
27
61
46
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 128
Snakes Ostrava
BASKET Brno U23
5. 11. 2023
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Ondřej Rusz
Oldřich Sládek 79
88
19
23
39
40
57
63
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 126
FASTAV Zlín
Basketbal Olomouc
23. 1. 2024
18:15
Městská SH Zelené Petr Nejezchleb
Jan Bráblík
Jakub Válek
124
91
26
25
63
48
91
72
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 127
BC Nový Jičín
Královští sokoli
3. 11. 2023
19:00
SH Krytý bazén Jiří Jedlička
Martin Veis
Zdeněk Valoušek 68
90
18
22
37
44
51
72
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 130
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
3. 11. 2023
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Pavel Theodor
Lubomír Peterka
107
82
34
23
56
47
88
60
Review
skupina VÝCHOD 8. kolo 129
BK Opava B
Tuři Svitavy
3. 11. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava Ondřej Zatloukal
Tomáš Holubek
Renáta Kašparová 99
101
20
20
40
42
59
51
75
75
87
87
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 134
Královští sokoli
Snakes Ostrava
12. 11. 2023
16:30
Sportovní hala Třebeš Tomáš Linhart
František Syrovátka
Jakub Kmošek
105
74
32
21
52
41
84
56
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 132
Tuři Svitavy
BK VIVIDBOOKS Pardubice
12. 11. 2023
17:00
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Jan Bráblík
Oldřich Sládek
94
76
24
16
51
34
72
56
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 133
BASKET Brno U23
BK Opava B
12. 11. 2023
18:00
SH Morenda Michal Komprs
Michal Kult
Petr Kapounek
71
55
10
11
25
23
51
35
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 131
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín
10. 11. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1 Filip Dombrovský
Natálie Karabínová
Václav Dolejš
76
73
15
22
33
40
50
58
Review
skupina VÝCHOD 9. kolo 135
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
10. 11. 2023
19:00
SH Gymnázia Olomouc Robin Petrák
René Klapetek
Zdeněk Latík
93
83
29
19
49
38
76
62
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 139
BASKET Brno U23
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 11. 2023
15:30
SH Morenda Pavel Nehoda
Jiří Fanta
Petr Kapounek
73
59
20
14
39
32
58
43
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 140
Tuři Svitavy
BCM Orli Prostějov
19. 11. 2023
17:00
SH Na Střelnici Michal Scholze
Michal Škaroupka
Václav Dolejš
90
64
26
9
43
36
71
51
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 137
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
19. 11. 2023
18:00
SH Gymnázia Olomouc Michal Kubiš
Michal Kult
Jakub Válek
90
62
17
13
41
26
73
45
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 136
FASTAV Zlín
BC Nový Jičín
17. 11. 2023
18:15
Městská SH Zelené Lukáš Kapaňa
Václav Sýkora
Oldřich Sládek
87
74
27
10
57
37
74
54
Review
skupina VÝCHOD 10. kolo 138
Královští sokoli
BK Opava B
17. 11. 2023
19:00
Sportovní hala Třebeš Petr Znamínko
Michaela Scholzová
Marek Vondráček
97
73
31
14
59
37
82
54
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 141
Tuři Svitavy
FASTAV Zlín
26. 11. 2023
18:00
SH Na Střelnici Michal Šafařík
Jan Kovář
Lubomír Peterka
125
81
31
15
72
36
101
59
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 145
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
26. 11. 2023
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Jiří Jedlička
Martin Veis
Jakub Kmošek 79
107
22
32
34
56
48
76
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 142
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno U23
24. 11. 2023
19:00
Sportcentrum DDM 1 Tomáš Holubek
Ondřej Rusz
Jiří Süss 64
94
13
27
28
57
45
77
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 143
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Královští sokoli
24. 11. 2023
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jakub Kremser
Jan Hecl
Jiří Kukla 74
89
27
21
43
42
66
58
Review
skupina VÝCHOD 11. kolo 144
BK Opava B
Basketbal Olomouc
24. 11. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava Ondřej Zatloukal
Natálie Karabínová
Zdeněk Valoušek
74
66
13
18
31
30
54
47
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 148
Basketbal Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
3. 12. 2023
18:00
SH Gymnázia Olomouc Filip Dombrovský
Pavel Nehoda
Oldřich Sládek 67
75
14
22
28
36
42
49
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 146
FASTAV Zlín
Snakes Ostrava
1. 12. 2023
18:15
Městská SH Zelené Michal Komprs
Marek Vaníček
Jiří Süss
104
64
33
19
55
36
77
47
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 147
BC Nový Jičín
BK Opava B
1. 12. 2023
19:00
SH Krytý bazén Robin Petrák
Tomáš Holubek
Zdeněk Valoušek 77
89
19
24
43
45
57
68
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 149
Královští sokoli
BCM Orli Prostějov
1. 12. 2023
19:00
Sportovní hala Třebeš Pavel Bohata
Pavel Theodor
Lubomír Peterka
99
75
20
17
47
36
77
57
Review
skupina VÝCHOD 12. kolo 150
BASKET Brno U23
Tuři Svitavy
1. 12. 2023
20:00
SH Morenda Kamil Karafiát
Michal Kult
Václav Dolejš 79
86
24
24
47
42
71
59
Review
skupina VÝCHOD 13. kolo 152
Tuři Svitavy
Královští sokoli
10. 12. 2023
17:00
SH Na Střelnici Jiří Jedlička
Michal Škaroupka
Petr Kapounek
86
81
20
31
45
58
65
70
Review
skupina VÝCHOD 13. kolo 151
BASKET Brno U23
FASTAV Zlín
10. 12. 2023
18:00
SH Morenda Petr Nejezchleb
Michal Slovák
Marek Vondráček
99
58
24
21
56
33
77
46
Review
skupina VÝCHOD 13. kolo 153
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
8. 12. 2023
19:00
Národní sportovní centrum Prostějov Lukáš Kapaňa
Jan Bráblík
Zdeněk Latík 64
73
20
15
38
38
52
55
Review
skupina VÝCHOD 13. kolo 154
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Nový Jičín
8. 12. 2023
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Výborný
Jan Kovář
Oldřich Sládek 84
87
18
29
36
48
56
67
Review
skupina VÝCHOD 13. kolo 155
BK Opava B
Snakes Ostrava
8. 12. 2023
19:30
Víceúčelová hala Opava Jan Hecl
Václav Sýkora
Jakub Válek
68
61
12
14
32
32
53
50
Review
skupina VÝCHOD 14. kolo 157
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 12. 2023
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Ondřej Rusz
Jakub Kmošek
74
70
21
11
35
34
58
50
Review
skupina VÝCHOD 14. kolo 159
Basketbal Olomouc
Tuři Svitavy
17. 12. 2023
18:00
SH Gymnázia Olomouc Michal Kubiš
Tomáš Holubek
Jiří Süss 71
89
20
18
32
48
47
69
Review
skupina VÝCHOD 14. kolo 156
FASTAV Zlín
BK Opava B
15. 12. 2023
18:15
Městská SH Zelené Ondřej Zatloukal
Maxmilian Zavřel
Petr Reichl 88
90
16
20
38
47
59
70
Review
skupina VÝCHOD 14. kolo 158
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
15. 12. 2023
19:00
SH Krytý bazén Kamil Karafiát
Vojtěch Ščurek
Zdeněk Latík
97
66
21
17
45
36
72
45
Review
skupina VÝCHOD 14. kolo 160
Královští sokoli
BASKET Brno U23
15. 12. 2023
20:00
Sportovní hala Třebeš Ivor Matějek
Michaela Scholzová
Oldřich Sládek
99
88
30
25
55
51
74
60
Review
skupina VÝCHOD 15. kolo 161
Královští sokoli
FASTAV Zlín
7. 1. 2024
16:30
Sportovní hala Třebeš Jan Jeřáb
Dominik Kočovský
Marek Vondráček
98
75
27
21
44
33
72
52
Review
skupina VÝCHOD 15. kolo 164
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
5. 1. 2024
19:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Kult
René Klapetek
Zdeněk Latík 78
83
19
16
47
37
65
57
Review
skupina VÝCHOD 15. kolo 165
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Opava B
5. 1. 2024
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Filip Dombrovský
Marek Vaníček
Jiří Kukla
70
63
11
20
24
34
49
46
Review
skupina VÝCHOD 15. kolo 162
BASKET Brno U23
Basketbal Olomouc
5. 1. 2024
20:00
SH Morenda Jiří Jedlička
Natálie Karabínová
Václav Dolejš
116
78
28
19
62
37
88
62
Review
skupina VÝCHOD 15. kolo 163
Tuři Svitavy
BC Nový Jičín
5. 1. 2024
20:00
SH Na Střelnici Michal Komprs
Martin Veis
Oldřich Sládek 75
87
16
34
46
45
55
64
Review
skupina VÝCHOD 16. kolo 168
Snakes Ostrava
Tuři Svitavy
14. 1. 2024
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Jiří Fanta
Renáta Kašparová 85
96
27
19
45
46
72
75
Review
skupina VÝCHOD 16. kolo 166
FASTAV Zlín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
12. 1. 2024
18:15
Městská SH Zelené Robin Petrák
Michal Škaroupka
Jiří Süss 79
90
22
18
37
39
56
60
Review
skupina VÝCHOD 16. kolo 169
BC Nový Jičín
BASKET Brno U23
12. 1. 2024
19:00
SH Krytý bazén Pavel Nehoda
Václav Sýkora
Jakub Válek
83
81
20
19
41
40
60
61
Review
skupina VÝCHOD 16. kolo 170
Basketbal Olomouc
Královští sokoli
12. 1. 2024
19:00
SH Gymnázia Olomouc Jan Hecl
Jan Kovář
Petr Reichl 76
108
18
28
38
55
59
76
Review
skupina VÝCHOD 16. kolo 167
BK Opava B
BCM Orli Prostějov
12. 1. 2024
19:30
Víceúčelová hala Opava Michal Kubiš
Ondřej Rusz
Zdeněk Valoušek
76
55
22
9
37
28
60
40
Review
skupina VÝCHOD 17. kolo 173
BASKET Brno U23
Snakes Ostrava
21. 1. 2024
15:00
SH Morenda Ondřej Zatloukal
Marek Vaníček
Petr Reichl
95
53
29
20
53
37
75
44
Review
skupina VÝCHOD 17. kolo 172
Královští sokoli
BC Nový Jičín
21. 1. 2024
16:30
Sportovní hala Třebeš Veronika Vávrová
Jan Musil
Oldřich Sládek
105
77
24
21
49
42
71
58
Review
skupina VÝCHOD 17. kolo 174
Tuři Svitavy
BK Opava B
21. 1. 2024
17:00
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Michal Kult
Lubomír Peterka
94
65
27
17
48
28
72
45
Review
skupina VÝCHOD 17. kolo 171
Basketbal Olomouc
FASTAV Zlín
21. 1. 2024
18:00
SH Gymnázia Olomouc Jakub Kremser
Martin Veis
Jiří Süss
103
94
16
18
39
38
73
63
Review
skupina VÝCHOD 17. kolo 175
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 1. 2024
19:00
Sportcentrum DDM 1 Filip Dombrovský
Michal Slovák
Václav Dolejš 63
67
17
13
36
34
46
56
Review
skupina VÝCHOD 18. kolo 179
Snakes Ostrava
Královští sokoli
28. 1. 2024
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Michal Kubiš
Pavel Nehoda
Zdeněk Valoušek 65
99
13
24
27
40
41
71
Review
skupina VÝCHOD 18. kolo 176
FASTAV Zlín
BCM Orli Prostějov
26. 1. 2024
18:15
Městská SH Zelené Maxmilian Zavřel
Natálie Karabínová
Petr Kapounek 98
105
20
31
45
50
66
74
90
90
Review
skupina VÝCHOD 18. kolo 180
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
26. 1. 2024
19:00
SH Krytý bazén Jiří Jedlička
René Klapetek
Zdeněk Latík
130
75
38
23
71
49
99
62
Review
skupina VÝCHOD 18. kolo 178
BK Opava B
BASKET Brno U23
26. 1. 2024
19:30
Víceúčelová hala Opava Robin Petrák
Jan Hecl
Jakub Kmošek
71
67
20
17
37
33
50
55
Review
skupina VÝCHOD 18. kolo 177
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tuři Svitavy
25. 1. 2024
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Renc
Dennis Billík
Jiří Kukla 74
86
25
17
34
48
45
73
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Jan Karlovský Slavoj BK Litoměřice 24 25 35.4 23.1 8.0/12.3 64.9 0.9/3.3 28.0 4.3/5.4 80.0 2.8 7.2 10.0 2.8 1.8 3.5 0.0 5.0 3.1 28.9
Pavel Slezák SVI 39 25 32.3 21.5 2.5/5.7 43.7 3.8/10.5 36.3 5.2/6.3 82.2 1.0 3.3 4.3 3.0 1.4 2.0 0.1 5.2 2.4 20.0
Martin Novák SVI 30 30 34.1 17.3 6.1/9.0 68.1 0.5/1.9 0.0* 3.7/4.7 78.0 2.6 7.4 9.9 3.1 1.1 2.6 0.0 4.7 3.0 26.0
25 Peter Sedmák HKR 38 28 25.5 17.9 5.6/8.5 66.4 1.3/4.2 29.7 2.9/3.9 74.1 2.1 4.4 6.5 1.6 0.6 1.2 0.0 3.6 1.6 21.1
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 24 26 32.3 19.1 3.8/6.6 57.9 2.8/8.8 32.3 2.9/4.1 71.0 0.8 4.0 4.8 2.2 1.9 3.4 0.0 3.0 2.8 15.3
8 Filip Kábrt JHR 21 27 29.5 18.1 4.6/7.7 59.3 1.1/3.1 37.3 5.4/7.4 73.1 1.8 5.0 6.8 3.3 1.8 2.6 0.0 6.1 2.8 23.8
Martin Kolář Basketbal Polabí 26 26 34.0 18.8 4.8/10.2 47.4 2.0/5.5 37.3 3.0/4.9 60.6 2.4 7.7 10.1 3.6 1.6 2.9 0.0 4.1 2.3 22.8
Roman Marko SVI 37 29 33.5 16.0 2.3/4.3 53.2 3.2/8.8 36.5 1.9/2.7 70.1 0.6 4.6 5.2 6.2 1.6 2.6 0.1 2.9 2.4 18.7
David Nehoda FASTAV Zlín 32 24 30.0 19.3 5.7/10.4 55.0 1.3/3.8 34.1 4.0/5.4 74.6 0.9 2.0 2.9 1.5 1.6 3.1 0.0 4.5 2.5 15.7
44 Tomáš Dvořák HKR 21 26 31.0 16.2 4.7/7.5 62.8 1.4/4.9 28.1 2.6/4.1 62.6 1.7 2.9 4.6 2.7 1.7 1.7 0.1 4.1 2.8 17.2
Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 23 24 35.3 17.3 3.6/6.8 52.8 2.3/8.1 28.4 3.3/4.0 80.4 1.1 3.3 4.3 3.0 1.3 2.8 0.0 3.6 2.3 14.7
Tadeáš Slowiak Slavoj BK Litoměřice 19 24 30.9 16.4 4.8/8.1 58.5 0.9/3.2 27.3 4.3/6.3 67.1 1.2 5.0 6.2 3.4 1.4 4.0 0.0 5.8 2.0 19.3
Adam Lukeš BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 22 29.9 17.1 3.9/7.4 53.1 2.3/6.3 36.2 2.5/3.1 78.3 1.0 4.6 5.7 2.4 1.5 2.4 0.0 3.6 2.5 17.4
14 Petr Macháč BK Levharti Chomutov 24 19 29.9 19.7 7.9/12.1 65.2 0.1/0.3 0.0* 3.8/7.1 53.3 3.9 8.0 11.9 1.6 1.4 2.4 0.0 5.4 2.5 28.1
23 Tomáš Valentíny JHR 19 25 26.3 14.8 3.2/5.6 57.9 2.2/5.8 37.2 1.8/2.5 72.6 2.2 5.3 7.5 1.4 0.7 1.1 0.1 2.0 1.5 17.8
3 Nikola Zdravkovič Basketbal Olomouc 24 22 28.3 16.8 4.4/9.8 45.1 1.8/5.0 36.4 2.5/4.9 50.9 0.7 3.8 4.5 2.4 1.0 3.3 0.0 4.4 2.3 13.4
9 Tomáš Jansa JHR 22 28 30.0 12.9 1.4/3.4 42.6 2.4/5.9 40.9 2.9/3.8 77.1 0.8 2.8 3.6 5.5 1.4 1.9 0.1 3.7 2.3 16.9
Matyáš Ježek USK Praha B 18 25 28.8 14.4 4.4/8.5 51.6 0.9/2.4 36.7 2.9/4.6 62.9 2.5 3.7 6.2 2.0 1.2 1.2 0.1 4.3 2.7 17.0
Michal Svojanovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 22 21 30.2 16.9 3.2/5.8 55.7 2.3/6.9 34.0 3.4/4.6 75.0 0.9 6.0 6.8 5.0 1.5 3.9 0.1 4.9 2.2 21.3
Jiří Štěpánek BK Opava B 26 25 27.1 14.0 3.4/6.3 54.4 1.7/5.2 32.6 2.1/2.6 78.8 1.4 4.9 6.2 1.7 0.7 2.8 0.0 2.4 3.0 13.1
Daniel Zach Sokol Pražský 27 23 24.3 15.1 2.3/6.1 37.6 2.6/9.1 28.7 2.7/4.2 64.6 0.9 2.2 3.0 1.6 1.0 2.0 0.0 4.7 2.0 9.8
Matěj Šafařík USK Praha B 20 22 29.7 15.7 4.9/8.4 57.8 1.1/5.0 22.7 2.5/3.7 68.3 1.1 4.5 5.6 2.9 2.0 2.7 0.0 3.4 2.3 16.4
Johan Haiblík Slavoj BK Litoměřice 24 21 31.1 16.4 3.9/8.0 47.9 1.5/5.8 26.2 4.1/6.2 65.6 2.0 7.3 9.3 2.1 2.0 3.1 0.0 5.0 2.2 19.3
Adam Klepač BCM Orli Prostějov 23 20 35.1 17.1 4.1/7.8 52.6 2.2/6.6 32.6 2.5/3.4 72.1 0.9 5.2 6.0 4.3 1.7 3.1 0.1 3.5 2.2 18.3
Jan Voráč SNAK A 24 25 30.3 13.6 5.8/10.5 54.8 0.1/0.6 0.0* 1.8/2.5 71.0 1.8 5.8 7.6 1.0 0.7 1.7 0.0 3.0 2.7 15.9
Dávid Novák Basketbal Polabí 21 17 29.4 19.8 4.2/8.7 48.0 2.6/6.6 39.3 3.6/4.9 74.7 1.2 4.8 6.1 3.8 1.5 2.3 0.1 3.5 2.1 21.3
5 Jiří Svojanovský HKR 21 29 26.3 11.5 2.1/3.4 61.0 2.1/6.3 32.6 1.1/1.8 0.0* 1.4 2.8 4.2 1.7 1.5 1.2 0.0 1.7 2.1 11.2
Václav Bujnoch BC Nový Jičín 30 21 27.8 15.8 3.7/7.1 52.3 1.8/3.8 47.5 2.9/3.4 85.9 3.3 6.1 9.4 2.4 1.0 1.3 0.1 2.9 1.7 22.8
12 Theodor Dlugoš HKR 27 27 23.4 12.1 1.1/2.3 50.0 2.9/6.9 41.9 1.1/1.6 0.0* 0.6 2.4 3.0 2.4 1.4 0.8 0.1 1.4 2.1 12.1
13 Jan Grmolenský Basketbal Olomouc 20 26 31.8 12.3 2.1/4.4 47.8 2.4/7.0 34.1 1.0/1.3 0.0* 1.5 4.6 6.1 1.4 1.2 2.1 0.0 1.2 2.0 11.1
Jan Hlobil SVI 27 27 28.5 11.8 4.9/8.0 61.3 0.0/0.3 0.0* 1.8/3.6 50.0 2.9 5.9 8.7 2.2 1.4 1.9 0.0 3.1 3.0 18.7
Ondřej Kohout Sokol Pražský 33 22 31.5 14.4 4.0/6.8 58.4 1.2/5.0 24.3 2.8/4.1 68.1 4.5 9.5 14.0 2.5 1.0 1.9 0.1 4.0 3.2 24.0
Radek Janisch SNAK A 22 21 30.8 14.9 3.8/6.6 57.6 1.0/4.2 25.0 4.1/6.2 66.4 0.9 2.1 3.0 2.9 1.5 2.9 0.0 4.8 1.7 14.4
Tomáš Vošlajer FASTAV Zlín 33 25 28.5 12.4 3.6/6.4 56.5 0.5/1.7 0.0* 3.7/4.9 76.2 2.7 8.1 10.8 2.0 0.7 2.0 0.0 3.9 2.5 20.5
Lukáš Hřebík SP Basket 22 24 30.3 12.8 2.3/4.7 47.8 2.2/7.5 29.4 1.7/2.4 70.7 1.0 2.8 3.8 1.2 1.3 1.5 0.0 1.8 1.8 9.3
David Jakel SNAK A 24 22 35.2 13.9 3.6/7.4 48.5 1.8/6.4 27.7 1.4/3.3 42.5 1.4 3.3 4.6 4.4 2.1 2.5 0.1 3.5 2.6 13.1
Tomáš Bím BA LYNX Liberec 29 23 31.4 13.3 4.0/6.5 61.7 1.2/3.3 36.0 1.7/2.3 76.9 1.1 3.7 4.8 1.0 1.0 0.9 0.0 2.0 1.9 14.5
Pavel Kaštil BCM Orli Prostějov 18 25 25.6 12.1 3.6/7.1 50.6 0.9/4.1 22.3 2.1/3.1 67.9 2.6 3.8 6.4 1.6 1.6 1.8 0.0 2.6 1.2 14.0
Jan Mička SNAK A 22 17 33.4 17.8 4.8/8.6 56.2 1.9/6.2 30.2 2.5/3.4 72.4 2.4 7.2 9.5 1.2 1.2 2.6 0.0 2.8 2.1 18.9
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 22 22 28.4 13.5 3.5/5.7 61.9 1.1/3.7 30.9 3.0/4.8 63.8 1.1 4.2 5.3 3.3 2.5 2.9 0.1 4.5 3.4 16.6
5 Pavlo Karasov JHR 20 27 22.3 10.7 3.1/5.5 55.7 1.0/2.4 42.4 1.5/2.0 0.0* 1.6 2.9 4.5 1.3 0.7 1.1 0.0 1.6 1.4 12.6
16 Jakub Weig BK Levharti Chomutov 21 25 25.7 11.3 2.3/4.9 47.2 1.7/6.1 27.5 1.6/2.2 71.4 0.6 2.6 3.1 3.2 1.6 3.4 0.0 2.6 2.6 8.2
Matouš Pelikán SP Basket 23 25 26.5 11.2 3.6/8.0 45.0 0.9/3.2 27.8 1.3/1.8 0.0* 1.4 3.9 5.2 1.6 1.4 2.4 0.0 2.5 3.4 9.2
15 Adam Srník Basketbal Olomouc 21 23 27.8 12.0 5.0/9.4 53.0 0.3/1.4 0.0* 1.0/1.6 0.0* 1.2 2.0 3.3 1.5 1.2 1.9 0.0 1.7 0.8 10.9
Josef Příhonský BA LYNX Liberec 30 23 28.3 11.9 3.2/6.4 49.3 1.4/4.8 29.1 1.3/2.1 64.6 0.6 3.6 4.2 1.8 1.5 1.7 0.0 2.3 1.9 10.9
Jan Maděra Slavoj BK Litoměřice 25 17 36.4 15.8 2.4/5.5 42.6 2.9/7.1 41.7 2.2/3.2 69.1 1.3 5.4 6.6 1.9 1.5 2.2 0.0 3.1 2.5 16.5
5 Lukáš Olbort Basketbal Olomouc 20 21 29.8 12.5 1.7/4.2 40.4 2.1/7.0 30.6 2.7/4.0 65.9 0.7 1.8 2.5 2.5 0.7 1.7 0.1 3.9 2.3 9.4
Daniel Randuška BK Wolves Radotín 24 22 29.5 11.9 3.3/7.1 46.5 1.0/4.0 26.4 2.1/3.7 57.3 0.8 3.7 4.5 3.1 1.9 3.2 0.0 3.7 2.4 11.3
Matouš Jurman Sokol Pražský 21 23 20.4 11.3 1.7/3.5 50.0 2.2/7.6 29.3 1.2/2.2 56.0 0.7 1.8 2.6 1.6 1.3 1.7 0.0 1.8 1.8 7.0
Tomáš Houzar BASKET Brno U23 21 23 25.4 11.2 1.5/3.6 42.2 2.5/6.0 41.3 0.7/1.1 0.0* 0.6 2.5 3.1 2.6 1.4 1.6 0.1 1.2 2.0 10.1
14 Vladimír Larry Vondra JHR 21 25 21.7 10.3 4.0/7.6 53.4 0.2/1.0 0.0* 1.6/3.2 51.9 2.2 4.0 6.2 1.1 0.5 1.8 0.0 2.9 1.9 12.3
Matyáš Janů BC Nový Jičín 22 21 26.3 12.2 2.3/5.0 46.2 1.8/6.5 27.7 2.2/4.0 54.8 0.7 3.7 4.4 1.7 1.2 1.9 0.0 3.5 2.5 9.8
Lukáš Rozsypal Slavoj BK Litoměřice 22 31 25.7 8.2 2.1/4.8 44.0 1.2/5.2 23.8 0.3/0.5 0.0* 1.4 4.3 5.6 1.1 0.8 1.4 0.0 1.2 2.1 6.9
Kryštof Kavan BK Opava B 22 16 30.6 15.8 5.5/10.3 53.7 0.4/2.3 19.4 3.4/5.3 64.7 2.3 6.9 9.3 5.9 3.3 4.2 0.1 5.3 2.3 25.3
Jaroslav Kubín BASKET Brno U23 24 17 25.0 14.8 4.5/8.1 55.8 0.7/2.2 32.4 3.6/5.2 70.5 2.8 6.3 9.1 2.3 1.2 2.2 0.1 4.3 2.2 21.4
Rostislav Jirák PLZ 24 22 24.8 11.2 1.7/4.0 42.0 1.4/5.5 25.8 3.6/4.8 74.5 0.7 1.8 2.5 3.1 1.2 2.2 0.1 3.5 2.1 9.6
Štěpán Pavelek BK Opava B 21 26 28.1 9.4 3.7/7.2 51.3 0.3/1.7 0.0* 1.2/2.9 42.1 1.3 6.0 7.3 3.3 1.3 2.5 0.1 2.3 2.3 12.6
Tomáš Bělohradský BK Wolves Radotín 27 20 28.5 12.2 3.7/7.0 53.2 1.1/4.0 27.8 1.5/2.4 63.8 2.9 4.7 7.6 1.6 1.6 2.3 0.0 1.9 3.6 12.9
Jáchym Henzl BK Opava B 19 24 25.4 9.8 2.0/3.5 55.3 1.3/5.0 26.4 1.8/2.7 67.7 1.4 2.4 3.8 2.5 1.3 2.0 0.1 2.8 2.3 9.5
Mikuláš Kramosil USK Praha B 19 22 26.5 10.6 2.1/4.2 51.1 1.5/4.3 36.2 1.7/2.4 73.1 0.9 3.7 4.6 2.6 1.2 2.0 0.1 2.3 1.6 12.5
Václav Honomichl PLZ 32 16 29.1 14.6 3.6/8.1 44.2 1.1/4.5 25.0 4.1/7.7 52.8 1.3 3.9 5.2 3.3 1.1 2.0 0.1 6.1 1.4 15.3
Jakub Slavík BCM Orli Prostějov 20 26 26.7 8.8 2.6/5.8 44.7 0.7/3.4 20.5 1.6/2.0 77.4 0.8 1.6 2.4 2.5 1.6 3.2 0.0 2.3 2.8 5.3
4 Marek Welsch HKR 24 19 27.2 12.1 3.6/6.7 53.5 0.8/3.0 28.1 2.4/3.1 76.3 0.5 2.3 2.8 5.8 1.9 3.1 0.1 2.9 2.5 14.0
22 Jiří Jelínek HKR 37 25 21.7 9.1 2.2/3.8 59.6 1.1/3.8 29.5 1.2/1.7 0.0* 1.6 4.9 6.4 1.1 0.9 1.0 0.0 1.5 2.2 11.7
Michael Hartig Sokol Pražský 26 23 22.0 9.9 2.0/3.7 55.3 1.3/3.8 33.3 2.0/2.7 75.4 1.1 2.3 3.4 2.2 1.2 1.3 0.1 2.4 2.2 10.8
Jiří Dedek FASTAV Zlín 28 15 30.3 15.0 2.9/5.2 55.1 2.4/6.5 37.1 2.1/2.9 72.1 0.9 3.7 4.6 3.5 1.9 3.2 0.1 2.1 3.0 13.7
Martin Mach PLZ 24 19 23.6 11.7 4.4/7.0 63.2 0.4/1.2 0.0* 1.6/2.9 53.6 3.5 5.1 8.6 1.6 0.7 1.4 0.1 2.8 2.3 17.7
Jonáš Musil BASKET Brno U23 21 21 24.4 10.5 2.6/4.4 58.7 1.4/5.0 27.6 1.2/2.0 59.5 1.2 2.3 3.5 1.2 1.0 2.2 0.0 1.9 1.8 8.0
Michal Jedovnický FASTAV Zlín 28 21 21.1 10.4 3.4/5.2 65.5 0.8/2.7 28.1 1.2/1.7 0.0* 1.7 3.0 4.6 1.5 0.8 1.2 0.1 1.5 3.0 10.5
Dominik Medek SP Basket 24 26 21.5 8.3 2.6/5.1 51.5 0.4/2.8 15.3 1.8/3.6 51.6 1.4 3.5 4.9 1.5 1.2 1.8 0.0 3.2 2.5 8.5
Jan Strašák BASKET Brno U23 26 25 20.4 8.6 2.4/3.8 62.8 0.8/3.0 28.4 1.4/2.3 61.4 1.6 2.0 3.6 0.8 0.7 0.9 0.0 1.4 2.2 8.0
Radek Jurka SVI 28 29 21.7 7.4 1.2/2.5 47.9 1.5/5.6 27.3 0.5/0.8 0.0* 0.6 2.0 2.6 0.8 0.5 0.9 0.0 0.6 1.5 3.9
Matěj Snopek BC Nový Jičín 23 18 27.3 11.8 3.6/6.0 59.3 1.0/4.4 22.8 1.7/2.4 70.5 2.2 3.1 5.3 2.3 1.3 1.9 0.1 2.4 2.9 12.1
Peter Kováčik Basketbal Polabí 19 19 24.0 11.1 2.9/4.4 66.7 0.7/3.7 20.0 3.0/3.8 79.2 0.8 2.2 3.0 3.2 1.6 1.8 0.1 3.3 3.3 12.0
Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 22 25 22.9 8.4 3.5/5.8 60.0 0.1/0.2 0.0* 1.2/2.3 51.7 1.6 3.9 5.5 1.0 0.8 1.8 0.0 2.0 2.4 10.6
Daniel Olejník BA LYNX Liberec 20 17 28.6 12.4 3.9/7.1 54.5 0.6/2.5 23.3 2.8/4.0 70.6 2.0 8.5 10.5 1.9 1.7 2.1 0.1 3.5 2.3 19.5
Pavel Grunt Slavoj BK Litoměřice 29 26 25.8 8.1 2.8/4.8 59.2 0.4/1.6 0.0* 1.2/1.8 0.0* 1.7 3.9 5.6 1.9 0.8 1.0 0.1 1.6 2.4 11.3
Tomáš Palas USK Praha B 20 17 27.6 12.3 3.5/6.8 51.3 0.8/4.2 19.7 2.9/3.5 81.7 1.2 3.1 4.4 1.4 1.5 1.8 0.0 3.9 2.5 11.8
Vojtěch Synáček Basketbal Polabí 18 22 19.9 9.5 1.9/3.6 53.2 1.2/3.0 39.4 2.1/2.6 79.3 0.5 1.9 2.4 1.3 0.7 1.2 0.0 2.1 1.9 8.9
Filip Šmíd FASTAV Zlín 32 23 31.7 9.0 2.5/5.5 44.9 0.5/2.8 17.2 2.6/4.7 54.1 1.2 6.3 7.6 3.8 1.0 2.9 0.1 3.4 2.0 12.6
Matyáš Vrábel BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 19 23.9 10.8 4.2/7.3 56.8 0.2/0.9 0.0* 2.1/3.4 60.0 2.1 5.1 7.2 1.2 0.5 1.9 0.0 3.1 2.0 14.2
Jakub Kojzar PLZ 19 24 19.8 8.6 2.5/5.1 48.4 0.7/2.1 34.0 1.5/2.4 63.8 2.4 4.1 6.5 0.5 0.5 1.5 0.0 1.8 2.3 9.7
Šimon Kurečka BK Opava B 27 23 23.0 8.8 2.8/4.4 62.7 0.6/2.2 26.0 1.5/2.0 74.5 1.1 2.5 3.7 2.1 0.6 1.6 0.1 2.0 3.0 9.1
Pavel Novák Basketbal Polabí 21 15 25.7 13.4 3.1/5.9 53.4 1.5/4.7 32.9 2.5/3.1 80.9 1.5 3.9 5.5 1.9 1.3 2.0 0.1 1.7 2.1 13.4
Lukáš Vrťátko SP Basket 25 24 21.9 8.3 0.7/1.8 0.0* 1.9/5.6 34.3 1.3/2.3 53.6 1.1 2.0 3.1 1.0 0.8 0.9 0.0 2.2 2.1 6.6
Martin Kheil JHR 21 11 31.1 17.9 3.2/6.4 50.0 2.8/9.4 30.1 3.1/4.2 73.9 3.1 5.9 9.0 3.0 0.7 2.5 0.1 3.1 2.1 18.9
Michal Šulc BASKET Brno U23 25 24 21.5 8.1 3.4/6.1 56.2 0.1/0.3 0.0* 1.0/1.6 0.0* 2.1 4.0 6.1 1.0 0.8 0.8 0.1 1.6 2.4 11.4
Daniel Szarowski FASTAV Zlín 24 16 23.4 12.1 1.8/3.6 50.0 2.3/5.3 42.9 1.7/1.9 0.0* 0.4 2.2 2.6 2.4 0.6 2.3 0.1 2.1 1.4 10.9
Martin David PLZ 27 14 26.9 13.6 3.0/6.6 45.2 1.9/6.0 31.0 2.0/2.9 68.3 0.4 4.0 4.4 2.8 1.4 1.6 0.1 2.7 2.7 11.9
Marek Půlpán BASKET Brno U23 19 23 24.7 8.2 2.2/5.1 42.4 0.6/1.6 0.0* 2.1/3.9 54.4 0.6 2.3 2.8 5.1 1.3 2.7 0.1 3.3 2.3 9.9
Ondřej Výcha BA LYNX Liberec 25 20 20.8 9.1 2.8/5.7 48.7 0.1/0.5 0.0* 3.3/4.7 69.1 2.7 2.7 5.3 1.4 0.5 1.5 0.0 3.1 2.3 10.8
Igor Patrik Svoboda BC Nový Jičín 19 21 20.3 8.6 3.0/5.5 54.8 0.2/0.5 0.0* 2.0/3.2 61.8 2.6 3.7 6.2 0.7 0.4 1.0 0.0 2.5 2.6 11.3
Vladan Primak BK Wolves Radotín 20 21 21.5 8.4 3.2/6.0 53.6 0.1/0.8 0.0* 1.6/3.1 51.5 0.8 2.0 2.9 1.0 1.2 1.9 0.0 2.3 2.0 6.9
Petr Lazecký BK Opava B 22 23 23.2 7.7 1.7/3.1 54.9 1.1/3.8 29.9 0.9/1.4 0.0* 0.4 2.0 2.4 1.1 1.1 0.9 0.1 1.6 1.1 7.6
Jan Stehlík SNAK A 37 18 23.4 9.8 2.1/4.2 49.3 1.6/5.7 28.2 0.8/1.3 0.0* 1.3 3.6 4.9 1.6 1.3 2.0 0.0 2.3 3.1 8.6
Tomáš Stibor BA LYNX Liberec 26 24 28.0 7.3 2.0/5.0 39.2 0.8/3.0 26.0 1.0/2.0 50.0 0.5 1.5 2.0 1.3 0.5 1.6 0.0 2.0 1.4 3.9
Alessandro Petric SVI 26 30 23.7 5.7 1.4/2.7 53.8 0.7/2.4 27.4 0.8/1.1 0.0* 0.6 2.0 2.6 3.5 1.7 2.2 0.1 1.7 2.1 7.6
Adam Mikuláš BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 25 23.9 6.8 1.3/3.5 37.5 0.9/3.3 26.5 1.5/2.8 52.1 0.9 2.5 3.4 1.9 0.8 2.4 0.0 2.9 1.9 5.6
30 Erik Klepač Basketbal Olomouc 23 19 25.6 8.8 2.1/4.1 50.6 1.4/4.5 30.6 0.6/1.2 0.0* 2.4 5.2 7.6 3.4 1.5 2.0 0.1 2.0 2.3 13.4
77 Pedja Stamenković HKR 36 27 20.9 6.1 1.6/2.2 70.0 0.9/1.9 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.7 3.9 4.6 5.4 1.5 1.6 0.1 1.4 1.0 14.7
Jiří Hlava BK Levharti Chomutov 22 18 24.4 9.2 2.6/5.6 46.0 0.8/3.4 23.0 1.7/2.6 66.0 0.6 2.6 3.2 1.9 1.9 2.5 0.0 2.2 3.4 6.2
Lukáš Palek Sokol Pražský 24 23 21.3 7.1 1.7/3.7 45.9 0.8/3.0 25.7 1.4/1.8 0.0* 0.6 1.3 1.8 2.6 0.9 2.5 0.0 1.7 2.0 5.0
Tomáš Havlík BC Nový Jičín 25 21 24.2 7.8 1.2/2.0 60.5 1.5/4.6 32.0 0.9/1.2 0.0* 1.1 2.7 3.9 0.8 0.7 0.7 0.1 1.9 1.8 8.3
Adam Růžička SP Basket 19 19 26.9 8.5 2.6/4.3 59.8 0.6/2.3 25.0 1.6/2.1 79.5 1.8 4.3 6.1 2.4 0.7 2.6 0.0 2.0 1.9 11.6
Marek Simonides BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 22 17.9 7.4 2.9/5.4 54.2 0.2/1.2 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.4 2.7 4.0 0.6 0.5 1.0 0.0 1.1 2.6 6.4
10 Toms Valters Linis JHR 19 25 19.1 6.4 1.0/2.0 49.0 1.2/4.5 25.9 1.0/1.6 0.0* 0.8 1.2 2.0 1.5 1.2 1.2 0.0 1.5 2.0 4.5
Jakub Mikulec BC Nový Jičín 35 19 22.4 8.4 2.8/5.6 49.5 0.5/1.3 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.5 4.3 5.8 1.1 0.2 1.3 0.0 1.7 1.8 10.2
Jan Krutílek FASTAV Zlín 29 26 27.0 6.2 1.8/3.3 55.3 0.5/1.8 0.0* 1.0/1.7 0.0* 0.5 3.7 4.2 1.7 0.7 0.8 0.1 1.5 2.5 7.7
Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 35 20 24.5 8.0 2.1/4.0 51.3 0.7/2.1 34.1 1.8/2.9 61.4 1.5 2.4 3.9 1.7 0.6 1.8 0.0 3.0 2.9 8.1
13 Tomáš Mráz HKR 23 25 21.2 6.2 1.3/2.6 48.5 0.9/3.2 28.8 0.9/1.5 0.0* 1.4 2.6 4.0 1.1 1.4 0.7 0.1 1.2 2.3 6.9
55 Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 25 23 24.8 6.7 2.4/4.7 51.9 0.3/1.0 0.0* 1.0/1.9 0.0* 2.0 3.3 5.3 2.1 0.9 1.5 0.1 1.9 3.3 8.3
Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 13 22.3 11.0 2.3/4.6 50.0 1.7/4.7 36.1 1.3/1.6 0.0* 0.2 1.5 1.7 2.2 1.7 1.8 0.1 1.4 1.2 9.4
Marek Taussig BK Wolves Radotín 25 19 20.2 7.5 1.6/3.0 52.6 0.9/3.2 27.9 1.6/2.7 59.6 0.6 2.1 2.7 0.9 1.6 1.4 0.0 2.4 1.5 7.4
David Látal USK Praha B 19 19 20.3 7.5 0.7/1.5 0.0* 1.8/6.3 28.6 0.7/0.8 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.8 0.7 1.1 0.0 1.4 1.7 3.8
10 Matěj Rous Basketbal Olomouc 21 19 29.3 7.4 3.2/5.4 59.8 0.1/0.2 0.0* 0.7/1.4 0.0* 3.7 3.4 7.1 1.2 1.1 1.5 0.0 1.7 2.8 11.6
Oliver Kulenović BK Wolves Radotín 24 23 19.6 6.0 1.2/3.0 40.6 1.1/3.9 28.9 0.2/0.4 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.0 0.5 1.6 0.0 0.4 2.3 1.9
Tadeáš Regeti SP Basket 20 13 23.6 10.5 3.6/7.2 50.5 0.5/2.3 23.3 1.6/2.9 55.3 2.6 2.8 5.4 1.0 0.9 2.2 0.0 2.0 1.7 9.5
22 Dominik Žák Basketbal Olomouc 22 11 28.7 12.4 3.3/6.9 47.4 0.6/3.4 18.9 3.9/4.9 79.6 2.8 2.4 5.2 2.9 1.3 1.7 0.2 3.5 2.2 14.5
Vojtěch Blačinský SNAK A 22 25 14.8 5.4 0.6/1.2 0.0* 1.2/3.0 41.3 0.6/0.8 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.6 0.4 0.7 0.0 0.6 1.1 3.7
Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 26 22 23.1 6.1 1.2/2.9 40.6 1.0/3.1 30.9 0.9/1.1 0.0* 0.5 1.6 2.1 3.2 0.9 1.4 0.1 1.4 1.5 6.8
Jan Kelar BC Nový Jičín 26 22 19.2 6.1 1.2/3.0 39.4 1.1/3.7 29.3 0.5/0.5 0.0* 1.2 1.5 2.6 0.9 0.4 0.9 0.0 0.6 1.3 3.9
Vojtěch Klička PLZ 20 22 17.0 6.0 2.1/4.3 50.0 0.4/1.0 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.8 1.9 2.7 1.0 0.4 1.4 0.0 1.0 1.2 5.5
4 Tomáš Olbort Basketbal Olomouc 20 24 21.7 5.5 1.0/2.9 35.7 0.9/3.3 26.6 0.8/1.5 0.0* 0.5 2.0 2.4 1.2 1.3 1.1 0.0 1.6 2.3 3.7
Jan Štěpánek Sokol Pražský 40 25 14.0 5.3 0.7/1.8 0.0* 0.9/2.5 35.5 1.2/1.4 0.0* 0.4 1.2 1.6 1.0 0.3 0.8 0.1 1.1 1.1 4.6
Matěj Rychtecký BASKET Brno U23 20 17 26.2 7.6 2.4/4.6 51.9 0.4/2.1 19.4 1.6/3.1 51.9 1.4 5.1 6.5 2.0 1.0 2.0 0.1 2.7 2.6 10.5
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 20 21 21.3 6.1 2.8/5.2 52.7 0.0/0.1 0.0* 0.6/2.2 26.1 1.8 1.7 3.5 1.2 1.0 1.3 0.0 1.8 2.9 5.2
David Motyčka BK Opava B 18 21 17.2 5.9 1.8/3.3 54.3 0.6/2.0 30.2 0.4/0.8 0.0* 1.0 2.6 3.6 0.8 0.8 0.7 0.1 0.9 1.0 7.0
Vojtěch Nádeníček FASTAV Zlín 21 20 14.5 6.2 1.2/2.6 46.2 0.8/2.3 32.6 1.5/2.1 71.4 0.2 0.8 1.0 0.8 0.3 1.2 0.0 1.1 1.1 3.4
Filip Staniszewski SP Basket 22 18 26.7 6.8 1.6/3.2 48.3 0.8/5.3 14.7 1.3/2.5 53.3 0.8 3.3 4.2 2.5 1.0 1.6 0.1 2.8 1.1 7.4
2 Tomáš Tkadlec Basketbal Olomouc 25 7 33.0 17.3 4.4/10.4 42.5 1.4/7.3 19.6 4.1/7.1 58.0 1.0 3.6 4.6 1.9 2.6 2.7 0.1 6.4 3.6 11.7
Eduard Myšák BK Opava B 19 22 18.2 5.5 1.9/4.0 48.3 0.2/0.6 0.0* 1.1/2.0 54.5 0.7 1.4 2.1 2.2 1.4 1.5 0.1 2.4 2.5 6.1
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice 20 32 15.7 3.7 1.2/2.8 43.2 0.1/0.6 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.7 2.4 3.0 0.5 0.4 0.7 0.0 1.4 1.8 4.3
Vilém Svoboda BK Wolves Radotín 28 8 28.8 14.9 4.9/7.6 63.9 0.8/2.4 31.6 2.9/4.9 59.0 1.6 7.5 9.1 1.0 0.8 1.3 0.1 4.9 1.1 22.3
Mikuláš Čank BC Nový Jičín 17 14 21.1 8.4 1.8/3.4 53.2 1.2/4.4 27.4 1.2/1.7 0.0* 1.0 3.1 4.1 1.1 1.1 1.1 0.1 1.6 1.2 8.8
František Rylich Basketbal Polabí 22 6 18.3 19.7 4.3/7.3 59.1 3.3/5.7 58.8 1.0/1.5 0.0* 0.2 1.5 1.7 2.0 2.2 0.8 0.4 1.3 0.8 19.5
Matěj Dáňa BASKET Brno U23 20 10 23.4 11.7 2.0/3.0 66.7 1.7/6.7 25.4 2.6/3.8 68.4 0.7 3.0 3.7 2.0 1.9 2.1 0.1 3.2 2.7 10.5
Lukáš Jokl SVI 24 27 17.3 4.3 1.4/2.6 53.5 0.3/1.6 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.9 2.7 3.6 1.2 1.0 0.9 0.1 1.1 2.7 4.7
Lukáš Dejmek USK Praha B 18 21 19.7 5.5 1.6/3.0 51.6 0.7/2.5 26.4 0.4/0.8 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.9 0.6 1.3 0.0 1.0 1.3 3.4
Martin Ťažký BK Wolves Radotín 26 22 18.6 5.2 1.7/3.7 46.9 0.2/1.5 0.0* 1.1/1.7 0.0* 0.4 2.0 2.4 1.3 0.8 1.8 0.0 1.8 1.5 4.5
Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 24 24.7 4.8 1.1/2.2 49.1 0.8/2.2 35.8 0.2/0.3 0.0* 0.8 1.3 2.1 2.1 0.9 1.3 0.1 0.7 1.9 5.0
36 Vojtěch Kalný HKR 22 25 13.8 4.6 2.1/3.2 65.0 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.1 2.2 3.3 0.5 0.4 1.0 0.0 0.5 1.6 5.6
Adam Kolář USK Praha B 19 24 14.8 4.7 1.7/3.4 49.4 0.3/1.7 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.6 0.7 1.2 0.0 1.4 1.5 2.8
Šimon Svoboda BASKET Brno U23 20 8 25.3 13.8 3.1/6.4 49.0 1.3/4.8 26.3 3.8/5.1 73.2 2.8 4.9 7.6 0.8 1.3 2.0 0.0 4.6 2.5 16.3
Matouš Brunner USK Praha B 20 21 18.0 5.1 1.3/2.3 57.1 0.6/1.9 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.7 2.3 4.0 0.7 0.6 1.0 0.0 1.1 2.3 5.8
Radim Havel BCM Orli Prostějov 24 15 27.6 7.1 3.1/6.6 47.5 0.0/0.1 0.0* 0.8/2.2 36.4 2.2 4.7 6.9 0.9 0.7 2.0 0.0 2.4 3.0 9.9
Filip Morávek BK Levharti Chomutov 20 24 18.3 4.4 1.2/2.4 48.3 0.6/1.8 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.2 0.8 1.5 0.0 1.0 1.6 3.9
11 Jan Bubeníček HKR 18 19 18.3 5.4 1.2/2.9 40.0 0.7/3.0 24.6 0.9/1.3 0.0* 1.2 1.0 2.2 1.3 1.3 0.9 0.1 1.3 2.3 4.3
Tomáš Folta BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 22 16.6 4.6 0.7/2.6 28.1 0.9/2.5 37.0 0.5/0.9 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.7 0.8 1.3 0.0 0.9 1.8 3.5
Cedric Lilele Sokol Pražský 20 23 13.7 4.4 0.7/2.0 36.2 0.6/1.9 0.0* 1.1/1.4 0.0* 0.5 2.1 2.6 1.7 0.7 0.9 0.1 1.5 1.7 5.5
Lukáš Bukovjan BC Nový Jičín 26 16 22.8 6.3 1.3/4.2 29.9 0.8/2.9 26.1 1.6/2.4 64.1 0.6 2.3 2.8 4.7 1.0 2.2 0.1 2.9 1.5 8.1
Jan Obešlo BA LYNX Liberec 28 23 14.3 4.4 0.6/1.2 0.0* 0.9/2.4 35.7 0.6/0.8 0.0* 0.2 0.7 0.9 1.1 0.3 1.3 0.0 0.9 3.0 1.0
Jakub Ouředník Basketbal Polabí 20 12 18.0 8.2 2.5/4.2 60.0 0.8/3.2 26.3 0.7/1.1 0.0* 2.1 2.4 4.5 0.4 0.3 0.9 0.0 1.0 2.1 7.6
Štěpán Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 18 15.7 5.4 2.1/4.4 47.5 0.1/0.2 0.0* 1.1/1.8 0.0* 2.0 1.7 3.7 0.5 0.5 1.3 0.0 1.6 2.2 5.1
Vojtěch Kadaňka BK Opava B 19 22 15.7 4.5 1.4/2.5 55.6 0.3/1.9 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.0 1.3 2.4 0.5 0.5 0.6 0.0 1.1 2.3 3.2
Lukáš Scholz BK Opava B 19 20 16.0 4.9 1.1/2.5 44.0 0.7/2.7 24.1 0.7/1.5 0.0* 0.8 1.5 2.3 0.6 0.8 0.7 0.0 1.2 0.6 4.2
Karel Mikeš Vlasák BK Wolves Radotín 22 22 15.7 4.4 1.5/2.7 53.3 0.3/1.3 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.4 0.3 0.9 0.0 1.0 1.7 3.2
Štěpán Brix Sokol Pražský 30 17 24.1 5.5 2.2/5.3 41.1 0.1/0.6 0.0* 1.0/1.4 0.0* 2.8 2.9 5.7 1.4 0.6 1.1 0.1 1.2 2.7 6.8
Adam Bujdoš BA LYNX Liberec 20 19 14.9 4.8 1.1/2.2 50.0 0.7/2.2 34.1 0.4/0.6 0.0* 0.7 2.6 3.3 0.7 0.9 1.2 0.0 0.6 1.8 4.9
16 Tomáš Grunt JHR 21 22 13.9 4.2 1.0/1.6 0.0* 0.6/1.8 0.0* 0.3/0.8 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.8 0.7 0.6 0.1 1.0 2.2 4.5
Matyáš Müller BCM Orli Prostějov 21 16 21.1 5.7 1.4/2.6 52.4 0.8/2.3 32.4 0.7/1.1 0.0* 1.5 2.7 4.2 1.3 1.1 1.1 0.1 1.9 3.1 7.2
Pavel Černý BK Wolves Radotín 23 10 20.9 9.0 2.3/4.5 51.1 0.9/2.5 36.0 1.7/2.4 70.8 1.2 2.2 3.4 2.3 1.2 2.4 0.1 2.0 1.5 9.5
Petr Šťovíček Sokol Pražský 19 13 19.2 6.8 1.6/2.8 58.3 0.5/1.6 0.0* 1.9/2.8 69.4 1.3 3.6 4.9 1.6 1.0 1.3 0.1 2.2 1.4 11.6
Tadeáš Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 22 16 21.8 5.4 1.4/2.8 50.0 0.6/2.5 25.0 0.8/1.3 0.0* 1.0 2.9 3.9 1.8 1.2 1.0 0.1 1.3 2.9 6.3
Michal Šotnar Slavoj BK Litoměřice 31 15 21.0 5.7 0.3/0.5 0.0* 1.6/4.8 33.3 0.4/0.4 0.0* 0.3 1.4 1.7 1.1 0.7 1.3 0.1 1.0 2.0 3.7
Tobiáš Mikula Basketbal Polabí 25 10 25.8 8.6 2.3/4.4 52.3 0.8/1.3 0.0* 1.6/2.7 59.3 2.7 3.8 6.5 1.7 0.6 1.6 0.1 2.2 2.1 12.9
Jan Zeman PLZ 29 14 24.9 6.1 2.3/4.7 48.5 0.1/0.5 0.0* 1.1/2.8 41.0 2.5 4.9 7.4 1.9 1.4 1.1 0.1 2.3 2.1 11.9
Tomáš Merta Basketbal Polabí 22 8 29.6 10.4 3.6/6.5 55.8 0.6/1.4 0.0* 1.3/2.0 62.5 1.6 2.4 4.0 1.9 1.4 2.0 0.1 2.1 2.1 11.3
Adam Šiška FASTAV Zlín 21 23 13.2 3.6 1.2/2.2 52.9 0.1/0.9 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.5 1.1 1.7 1.3 0.4 0.6 0.1 1.1 0.7 4.6
Jan Gabriel Slavoj BK Litoměřice 22 29 10.9 2.8 0.0/0.3 0.0* 0.8/2.0 40.7 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.6 0.7 0.3 0.1 0.4 0.0 0.6 0.9 1.6
Martin Müller FASTAV Zlín 29 10 19.5 8.0 0.9/1.7 0.0* 1.5/4.7 31.9 1.7/2.2 77.3 0.5 1.4 1.9 1.2 0.7 0.6 0.2 1.7 1.9 6.6
Ondřej Novák PLZ 19 20 20.6 4.0 1.1/2.7 39.6 0.4/1.8 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.6 1.9 2.5 2.6 1.3 1.5 0.1 1.6 2.6 4.1
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 19 25 14.7 3.2 1.0/2.2 46.3 0.2/0.8 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.6 1.4 1.9 1.4 0.8 1.8 0.0 0.8 1.2 3.0
Arsen Gevorkyan Basketbal Polabí 18 19 12.4 4.1 1.6/3.2 50.8 0.1/0.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 1.7 1.9 3.6 0.5 0.4 0.6 0.0 0.9 1.2 5.9
Kevin Týml BC Nový Jičín 22 5 27.0 15.6 3.4/5.6 60.7 2.4/7.4 32.4 1.6/3.8 42.1 1.4 3.8 5.2 1.4 3.2 3.2 0.1 4.2 2.6 14.8
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 19 17 13.5 4.5 0.4/0.8 0.0* 1.2/3.6 32.8 0.1/0.5 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.5 0.4 1.1 0.0 0.4 0.9 1.6
Josef Janů BK Levharti Chomutov 21 24 11.8 3.2 1.3/2.5 49.2 0.0/0.6 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.3 0.1 0.5 0.0 0.7 0.4 3.6
Daniel Tomek BC Nový Jičín 21 22 9.5 3.4 0.4/0.5 0.0* 0.8/2.1 36.2 0.4/0.6 0.0* 0.4 1.1 1.5 0.6 0.5 0.6 0.0 0.7 1.0 3.4
Jakub Soldán BK VIVIDBOOKS Pardubice 18 20 12.8 3.8 1.4/3.0 45.0 0.2/0.6 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.5 1.9 3.4 0.6 0.4 1.2 0.0 0.9 1.4 4.4
Pavel Benák BK Wolves Radotín 21 21 13.5 3.6 1.1/2.1 51.1 0.1/0.6 0.0* 1.1/2.1 52.3 0.6 1.6 2.2 0.8 0.4 1.0 0.0 1.7 1.5 3.7
Matyáš Kraut USK Praha B 19 23 16.3 3.2 1.3/2.7 49.2 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.3 2.1 3.4 0.5 0.1 0.8 0.0 1.0 2.7 3.0
Jan Šop Sokol Pražský 28 14 14.2 5.3 0.7/1.6 0.0* 0.9/2.4 35.3 1.3/2.1 62.1 0.5 2.1 2.6 1.3 0.4 2.4 0.0 1.9 2.4 3.5
Jan Maštálka BK Wolves Radotín 32 23 12.1 3.2 1.3/2.7 46.0 0.2/0.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.4 0.3 0.8 0.0 0.6 2.0 2.3
Tomáš Blažek SP Basket 21 22 10.3 3.3 1.4/2.5 55.6 0.0/0.4 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.1 1.8 2.9 0.3 0.0 0.7 0.0 1.0 1.6 3.5
0 Jordan Oupoh JHR 19 18 12.2 4.1 1.4/2.8 51.0 0.2/0.7 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.5 1.6 2.1 1.4 0.7 1.7 0.0 0.7 1.2 3.9
Dominik Plešingr FASTAV Zlín 24 14 14.3 5.1 1.4/2.6 54.1 0.4/2.3 18.8 1.0/1.3 0.0* 0.6 1.0 1.6 0.4 0.1 1.0 0.0 0.9 1.6 2.3
Dalibor Vlk USK Praha B 21 4 24.0 17.3 4.0/7.8 51.6 2.0/5.0 40.0 3.3/4.0 81.3 0.5 6.3 6.8 1.0 1.5 2.5 0.1 3.5 1.0 19.5
Tomáš Dvořák Slavoj BK Litoměřice 21 29 17.8 2.3 0.6/1.7 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.6 1.4 2.0 1.4 0.5 1.4 0.0 1.1 2.4 1.6
Matěj Sůva PLZ 24 20 12.1 3.3 0.4/1.4 0.0* 0.8/2.5 30.6 0.4/0.5 0.0* 0.2 1.2 1.4 0.5 0.7 0.6 0.0 0.6 1.4 1.7
Jiří Paidar PLZ 18 17 17.4 3.8 0.9/1.8 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.6 1.3 1.9 1.7 0.4 0.8 0.1 1.2 1.8 4.2
Tomáš Brůha Sokol Pražský 36 13 18.5 5.0 1.8/3.8 48.0 0.0/0.1 0.0* 1.3/2.2 58.6 2.2 1.3 3.5 0.9 0.2 0.6 0.1 1.9 1.9 6.3
Milan Tomáš Stráněl BASKET Brno U23 18 6 19.3 10.8 4.3/6.0 72.2 0.3/1.0 0.0* 1.2/2.0 58.3 3.2 7.0 10.2 1.5 1.2 1.2 0.2 2.0 2.8 20.2
Vojtěch Zajíc Slavoj BK Litoměřice 23 19 16.9 3.4 0.8/1.8 0.0* 0.5/2.5 21.3 0.2/0.3 0.0* 0.5 1.9 2.4 1.2 0.6 1.1 0.1 0.4 1.2 2.7
Tomáš Schmidl Basketbal Polabí 21 12 21.1 5.3 0.6/1.4 0.0* 1.2/3.5 33.3 0.6/1.6 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.0 0.5 1.3 0.1 1.8 2.7 2.6
Maroš Šimko BASKET Brno U23 18 10 14.8 6.2 1.3/1.9 0.0* 0.9/3.9 23.1 0.9/1.6 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.3 0.6 1.0 0.1 1.7 2.2 4.8
Matěj Rotrekl SNAK A 20 25 15.1 2.4 0.6/1.2 0.0* 0.4/2.2 19.6 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.5 0.6 1.0 0.0 0.3 1.3 0.3
Ondřej Chvála PLZ 19 9 21.6 6.7 1.3/1.8 0.0* 1.2/3.4 35.5 0.3/0.4 0.0* 1.0 1.1 2.1 1.1 0.9 0.9 0.1 0.7 2.1 5.7
Adam Kopřiva USK Praha B 20 23 15.9 2.6 1.0/2.3 42.6 0.0/0.0 0.0* 0.6/1.3 0.0* 1.9 1.7 3.6 0.2 0.1 0.7 0.0 0.9 1.7 3.0
Adam Adamec Basketbal Polabí 18 18 14.6 3.3 0.4/1.3 0.0* 0.8/2.4 32.6 0.2/0.4 0.0* 0.3 1.6 1.9 1.2 1.1 1.7 0.0 0.7 1.9 1.8
Luboš Kovář Basketbal Polabí 23 3 19.3 20.0 5.7/7.3 77.3 2.7/5.0 53.3 0.7/0.7 0.0* 0.7 3.7 4.3 2.0 1.0 1.0 0.7 1.3 0.7 23.0
Daniel Kölbl JHR 20 6 23.2 9.8 0.8/2.2 38.5 2.3/5.3 43.8 1.2/1.3 0.0* 1.2 2.7 3.8 1.8 2.5 2.3 0.1 2.0 3.0 10.3
Kamil Vavrečka BK Opava B 20 13 12.4 4.5 0.0/0.3 0.0* 1.5/4.3 33.9 0.1/0.2 0.0* 0.4 0.3 0.7 0.2 0.2 0.2 0.1 0.2 1.2 1.2
Štěpán Vilč SNAK A 19 18 18.5 3.1 0.9/2.1 42.1 0.2/1.4 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.5 1.9 2.4 1.1 0.9 1.2 0.0 0.9 2.3 1.9
Lukáš Jenčík BCM Orli Prostějov 26 19 23.4 2.9 1.1/2.5 42.6 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.9 0.0* 1.4 3.3 4.7 2.4 1.7 2.0 0.1 1.6 3.2 5.0
Robert Lízálek SP Basket 19 12 21.3 4.6 1.8/4.0 45.8 0.2/0.9 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.6 2.4 2.4 0.1 2.3 3.3 4.2
Filip Horváth BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 7 17.4 7.6 1.0/2.4 41.2 1.7/3.7 46.2 0.4/0.4 0.0* 0.3 1.0 1.3 1.0 0.3 1.3 0.1 0.9 1.3 5.0
Adam Mladý BK Levharti Chomutov 22 23 11.4 2.3 0.5/0.9 0.0* 0.2/1.6 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.6 0.4 0.7 0.0 0.6 1.7 0.3
1 Benjamín Navrátil JHR 19 20 14.4 2.6 0.8/2.0 40.0 0.1/1.6 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.5 1.1 1.5 2.3 1.2 0.7 0.2 1.5 1.0 4.0
Petr Celerin SNAK A 20 23 9.7 2.2 0.4/0.7 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.3 0.1 0.5 0.0 0.3 1.3 0.7
Lukáš Charvát SP Basket 21 24 11.5 2.1 0.7/1.5 0.0* 0.2/1.5 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.5 0.6 0.5 0.0 0.5 0.5 3.2
Pavel Smažák SNAK A 19 16 17.1 3.2 1.2/3.1 38.0 0.1/0.6 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.8 1.1 1.8 0.3 0.3 1.1 0.0 1.3 3.3 -0.3
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 19 26 5.6 2.0 0.2/0.5 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.0 0.5 0.4 0.0 0.5 0.7 0.4
Filip Suchomel SVI 20 28 8.9 1.8 0.5/1.1 0.0* 0.3/1.6 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.3 0.3 0.6 0.0 0.2 1.1 -0.4
Jan Matušík BK Wolves Radotín 17 9 15.6 5.3 2.1/3.8 55.9 0.1/1.4 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.6 2.0 2.6 0.3 1.0 1.7 0.0 1.1 1.8 3.7
Karel Aušprunk PLZ 30 3 26.0 16.0 6.3/8.0 79.2 0.3/1.3 0.0* 2.3/4.7 50.0 3.3 7.0 10.3 1.7 0.7 2.0 0.3 6.0 1.7 26.7
45 Filip Novotný JHR 24 6 13.2 7.8 1.8/1.8 0.0* 1.3/3.2 42.1 0.2/0.5 0.0* 0.3 1.2 1.5 1.0 0.8 1.2 0.1 0.8 1.8 6.8
Ondřej Švec USK Praha B 21 5 25.0 9.4 3.2/5.8 55.2 0.0/1.8 0.0* 3.0/4.4 68.2 1.4 5.6 7.0 3.2 1.8 2.0 0.3 4.2 1.2 16.8
Štěpán Kostka SVI 24 14 9.8 3.4 1.1/2.4 47.1 0.3/0.9 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.4 0.3 0.9 0.0 0.5 1.3 2.0
Lukáš Sychra Basketbal Polabí 24 5 24.8 9.2 2.2/5.4 40.7 1.4/4.6 30.4 0.6/0.6 0.0* 2.0 3.0 5.0 0.4 0.4 0.6 0.1 1.0 1.4 7.6
Adam Galko Sokol Pražský 20 19 12.7 2.4 0.7/1.8 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.6 2.5 4.1 0.5 0.3 0.8 0.0 0.7 1.2 4.6
Michal Bálint BASKET Brno U23 18 14 9.8 3.2 0.6/1.1