Vladan Primak

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
360
Procento vítězství
65.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 6 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 8 - 0.5 0.1 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Lions J. Hradec 8 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F2 Lions J. Hradec 12 - 1.4 0.7 0.0 0 0.0 0.1/0.2 50.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 4 - 4.8 2.3 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C Lions J. Hradec 8 - 7.1 3.1 0.0 0 0.0 0.9/2.3 38.9 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Lions J. Hradec 12 - 7.1 2.6 0.0 0 0.0 1.9/4.3 45.1 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin Lions J. Hradec 2 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace o postup na Národní finále mix BK Lions J. Hradec 2 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 Lions J. Hradec 6 - 3.7 1.5 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 4 - 9.8 4 0.0 0 0.0 1.8/4.3 41.2 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina B Lions J. Hradec 12 - 16.8 7.8 0.0 0 0.0 1.3/3.1 43.2 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina A BK Lions J. Hradec 10 - 13.4 6.3 0.0 0 0.0 0.8/2.4 33.3 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Lions J. Hradec 4 - 4.8 2 0.0 0 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - F1 (o 1. - 3. místo) BK Lions J. Hradec 8 - 9.6 4.4 0.0 0 0.0 0.9/2.8 31.8 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lions J. Hradec 22 - 3.4 1.1 /1.1 100.0 0.1 100.0 0.7/1.5 48.5 1.3 1.3
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A Lions J. Hradec m 7 - 13.6 6.4 0.0 0 0.0 0.7/1.7 41.7 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. B Lions J. Hradec m 6 - 8.2 3.7 0.0 0 0.0 0.8/3.8 21.7 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. E Lions J. Hradec m 6 - 9.3 3.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.5 66.7 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o postup na NF Lions J. Hradec 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 6 - 7.8 3.5 0.0 0 0.0 0.8/1.8 45.5 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - skupina F2 (o 5. - 7. místo) Lions J. Hradec m 6 - 8.7 3.8 0.0 0.3 0.0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BK Pelhřimov 6 - 4.8 1.8 /1.8 100.0 0.2 100.0 0.7/1 66.7 1.5 3.0
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina A Lions J. Hradec m 4 - 16.8 7.3 0.0 0.5 0.0 0.8/0.8 100.0 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina BB Lions J. Hradec m 4 - 3.5 1.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lions J. Hradec 2 - 1.5 0 /0 0.0 0.5 100.0 0/0 0.0 - 1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 13 - 2.0 0.8 /0.8 100.0 0 0.0 0.3/0.5 57.1 1.3 0.5
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o postup na MČR Lions J. Hradec 1 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - skupina BBB Lions J. Hradec m 6 - 11.0 5.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Pelhřimov 3 7.7 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.3 0.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 4.5 1.5 0 /1 0.0 0.5 25.0 0/0 0.0 0.5 -
2017/18 žáci U15 - Skupina A BK Pelhřimov 7 - 2.1 0.9 0.0 0 0.0 0.4/1.7 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 14 - 15.2 6.4 0.0 0.4 0.0 1.2/3.1 39.5 - -
2017/18 žáci U15 - skupina B Fio banka J. Hradec 1 - 13.0 4 0.0 0 0.0 5/6 83.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 6 - 15.5 6.5 0.0 0.3 0.0 1.5/3 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A Fio banka J. Hradec 2 - 20.5 7 0.0 1.5 0.0 2/4 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BK Pelhřimov 7 - 3.0 1 0.0 0.1 0.0 0.6/0.7 80.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 2.0 1.3 0.7 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 14 - 16.8 5 0.0 0.9 0.0 4.2/6.7 62.8 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 1 - 3.0 0 0.0 1 0.0 0/2 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 14 - 21.7 8.2 0.0 0.8 0.0 2.9/4.4 67.2 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 6 - 6.5 2.5 0.0 0.2 0.0 1/1.7 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 19 14.8 4.8 1.4 /3.3 41.3 0.3 21.7 1.3/2.2 57.1 1.6 3.3
2019/20 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 6 - 20.0 6.7 0.0 0.7 0.0 4.7/6.5 71.8 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 19.5 9.3 2.5 /6.3 40.0 1.3 41.7 0.5/1.5 33.3 1.3 8.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 8 6.8 3.3 1.3 /1.9 66.7 0.1 25.0 0.4/0.6 60.0 0.9 2.6
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 14 20.9 11.1 3.4 /7.8 44.0 0.6 22.9 2.5/4 62.5 2.4 8.3
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Písek 3 3.7 6.3 1 75.0 1 75.0 1.3/2.7 50.0 1.7 4.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 7 18.6 11.1 3.6 /6.7 53.2 0.9 35.3 1.4/2.7 52.6 2.3 9.4
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo Sokol Písek 4 5.3 1.0 0.5 /1.3 40.0 0 0.0 0/0 0.0 0.8 -
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol Písek 2 17.0 7.5 2 /4.5 44.4 0.5 25.0 2/2 100.0 2.5 6.5
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol Písek 2 30.5 10.5 4.5 /10.5 42.9 0 0.0 1.5/3 50.0 2.5 8.5
2021/22 muži - play-off Sokol Písek 3 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 2 24.5 19.5 5 /6.5 76.9 1.5 50.0 5/7 71.4 2.5 25.5
Průměr za kariéru 29.5 3.0 8.2 3.2 79.8 0.2 51.8 1.1/2.2 184.1 1.5 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BA Nymburk 18. 9. 2022
2B body 8 GBA Lions J. Hradec 28. 9. 2022
3B body 3 BA Nymburk 18. 9. 2022
Obranné doskoky 7 USK 17. 9. 2022
Útočné doskoky 3 GBA Lions J. Hradec 28. 9. 2022
Doskoky celkem 8 USK 17. 9. 2022
Body 28 BA Nymburk 18. 9. 2022
Užitečnost 41 GBA Lions J. Hradec 28. 9. 2022
Asistence 5 GBA Lions J. Hradec 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Chomutov 30. 9. 2018 2018/19
2B body 13 BK Jiskra Domažlice 18. 11. 2017 2017/18
3B body 3 BA Nymburk 20. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 7 USK 17. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 4. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 8 Slavoj Litoměřice 19. 12. 2021 2021/22
Body 37 BK Chomutov 30. 9. 2018 2018/19
Užitečnost 41 GBA Lions J. Hradec 28. 9. 2022 2022/23
Asistence 9 USK 14. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A USK 23:51 11 3 100.0 0 0.0 5/8 62.5
18. 9. 2022 skupina A BA Nymburk 25:17 28 7 70.0 3 75.0 5/6 83.3
25. 9. 2022 skupina ZÁPAD JHR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 30:35 26 8 72.7 2 33.3 4/6 66.7
Celkem 4 79:43 65 18 75.0 5 41.7 14/20 70.0
Průměr 4 19:55 16.3 4.5 75.0 1.3 41.7 3.5/5.0 70.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek Sršni 14 0:00 9.9 3.9 0.0 0.0 0.0 2.0/4.7 42.4 1.5
BK Tábor 16 0:00 8.5 3.9 0.0 0.0 0.0 0.6/0.9 66.7 0.7
Tigers Č. Budějovice 15 0:00 8.2 3.9 0.0 0.0 0.0 0.5/1.6 29.2 1.1
Sokol Písek Sršni h 8 0:00 10.0 4.1 0.0 0.0 0.0 1.8/3.4 51.9 2.1
BK Strakonice d 7 0:00 10.1 4.3 0.0 0.1 0.0 1.1/1.7 66.7 0.6
BK Tábor h 5 0:00 13.2 6.4 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.4
USK 5 27:35 12.2 4.0 46.5 0.2 12.5 3.6/5.0 72.0 2.2
BK Chomutov 2 0:00 29.5 7.5 0.0 2.0 0.0 8.5/13.0 65.4 2.0
BA Sparta Praha 6 0:00 9.5 4.2 500.0 0.3 200.0 0.2/2.0 8.3 2.2
Jiskra Kyjov 2 0:00 26.0 9.5 0.0 1.0 0.0 4.0/7.5 53.3 1.5
BC Vysočina 2 0:00 26.0 8.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.5 72.7 0.5
BCM Orli Prostějov 3 0:00 16.7 7.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 3.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 24.5 9.0 0.0 0.5 0.0 5.0/6.0 83.3 3.5
BK Strakonice 4 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 3 23:35 14.7 5.0 53.6 1.0 33.3 1.7/3.3 50.0 3.0
BA Nymburk 3 19:20 14.7 4.3 54.2 1.3 50.0 2.0/2.7 75.0 1.7
Sokol Písek 6 0:00 7.2 2.5 250.0 0.2 100.0 1.7/3.3 50.0 2.7
Sokol Šlapanice 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Spartak Kaplice mix 5 0:00 7.6 2.6 0.0 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 3.6
BK Klatovy 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Sojky Pelhřimov h 7 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.4/1.4 30.0 1.3
BK Klatovy 2 0:00 17.5 5.5 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
Sokol Písek Sršni h 5 0:00 7.0 2.8 0.0 0.2 0.0 0.8/2.0 40.0 1.4
BK Klatovy 4 0:00 8.5 3.0 400.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.3
Sokol Písek 3 0:00 11.3 3.3 0.0 0.7 0.0 2.7/2.7 100.0 1.7
BK Tábor 4 0:00 8.5 3.5 350.0 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.0
BK Kladno 2 0:00 16.0 4.5 0.0 1.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 31.0 10.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Jižní Supi 2 24:33 15.5 5.0 58.8 1.0 18.2 2.5/5.0 50.0 2.0
Sokol Písek Sršni h B 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/6.0 22.2 0.7
SKB Strakonice 1 0:00 29.0 12.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 5.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.5
Sokol Pražský 4 1:57 6.5 1.8 350.0 0.5 50.0 1.5/2.5 60.0 1.3
SKB Rokycany 1 0:00 26.0 8.0 0.0 0.0 0.0 10.0/10.0 100.0 1.0
Sokol pražský 2 23:12 12.5 3.5 46.7 1.0 33.3 2.5/4.5 55.6 3.5
USK Praha 2 0:00 12.0 3.0 0.0 0.5 0.0 4.5/7.0 64.3 2.0
Tygři Brno 2 7:43 11.5 2.5 62.5 1.5 100.0 2.0/2.5 80.0 3.5
Sokol Pražský 6 0:00 3.8 1.2 0.0 0.2 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BASKET Brno 2 24:56 11.5 4.5 64.3 0.5 25.0 1.0/3.5 28.6 1.0
BK Loko Plzeň 2 20:01 10.5 3.0 37.5 0.5 20.0 3.0/4.0 75.0 2.0
PCE 2 22:25 10.5 3.0 42.9 1.0 22.2 1.5/2.5 60.0 3.0
BA Nymburk 2 17:40 10.5 2.0 44.4 1.5 50.0 2.0/4.5 44.4 3.0
Sršni Písek B 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 17.0 2.0 0.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
BK Loko Plzeň 2 18:48 8.5 2.5 55.6 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 3.5
Snakes Ostrava 3 16:43 5.3 1.7 50.0 0.7 22.2 0.0/1.3 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 14:55 7.5 2.0 36.4 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.0
NH Ostrava 2 17:00 7.5 2.0 44.4 0.5 25.0 2.0/2.0 100.0 2.5
USK 2 18:17 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři Praha 2 15:37 6.5 2.0 44.4 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 2.5
SKB Strakonice 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
BCM Orli Prostějov 2 14:54 6.0 1.5 30.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Vlci Žďár 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Pardubice 2 13:54 5.5 1.5 42.9 0.5 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Strakonice d 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.3
GBA Sojky Pelhřimov 1 20:13 11.0 5.0 45.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 5.5 1.5 100.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Tygři Louny 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
VYS 1 14:10 8.0 2.0 66.7 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
NH Ostrava 3 15:49 2.7 0.3 10.0 0.3 50.0 1.0/3.0 33.3 0.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BC Vysočina 3 0:00 2.3 1.0 100.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
SLP 4 2:57 1.8 0.8 60.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.3
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
PLZ 2 6:28 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basketbal Polabí 1 8:34 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Tábor h 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 14:59 2.5 0.5 20.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SKB Strakonice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 6:29 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SNAK A 2 6:25 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 4:55 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři Brno 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NBK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK Praha B 1 6:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 1:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 11:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
JHR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -