Ondřej Novák

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
318
Procento vítězství
51.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 8 - 3.5 1.1 0.0 0.3 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 20.0 7.7 2 35.3 1 33.3 0.7/1.3 50.0 2.3 9.7
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Kondoři Liberec 2 25.0 10.0 3.5 70.0 0.5 12.5 1.5/2.5 60.0 2.5 15.5
2019/20 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 12 - 8.1 2.3 0.0 0.9 0.0 0.7/0.9 72.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Sluneta Ústí n. L. 5 - 8.0 1.6 0.0 1.4 0.0 0.6/1.2 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 37.0 14.0 4 /7.5 53.3 1.5 23.1 1.5/2 75.0 2.5 17.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sluneta Ústí n. L. 10 - 2.7 1.2 /1.2 100.0 0 0.0 0.3/1 30.0 1.2 0.8
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 9 - 4.7 2.2 /2.2 100.0 0 0.0 0.2/0.7 33.3 0.6 3.7
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Sluneta Ústí n. L. 14 - 9.5 3.9 0.0 0.4 0.0 0.6/1.6 36.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sluneta Ústí n. L. 10 - 12.9 5.3 0.0 0.2 0.0 1.7/3 56.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Sluneta Ústí n. L. 14 - 13.8 5.6 0.0 0.5 0.0 1.1/2.1 55.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sluneta Ústí n. L. 14 - 13.1 4.1 0.0 0.7 0.0 2.6/4.4 60.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sluneta Ústí n. L. 3 19.3 10.7 3.3 58.8 0.3 7.7 3/4.3 69.2 2.7 14.7
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sluneta Ústí n. L. 2 16.5 12.0 2.5 71.4 2 50.0 1/1 100.0 2.5 15.5
2016/17 starší minižáci U13 - starší minižáci U13, Oblastní přebor SLUNETA Ústí n.L. 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C SLUNETA Ústí n.L. 7 - 8.7 2.6 0.0 1 0.0 0.6/1 57.1 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 SLUNETA Ústí n.L. 8 - 9.1 3.6 0.0 0.4 0.0 0.8/1.6 46.2 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 14 - 8.6 1.9 0.0 1.3 0.0 1.1/1.4 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A SLUNETA Ústí n.L. 8 - 9.3 2 0.0 0.9 0.0 2.6/3.1 84.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A SLUNETA Ústí n.L. 3 - 9.0 3.3 0.0 0.7 0.0 0.3/1 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo SLUNETA Ústí n.L. 2 - 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A SLUNETA Ústí n.L. 13 - 13.1 2.9 0.0 1.2 0.0 3.5/4.8 74.2 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga SLUNETA Ústí n.L. 10 - 13.7 2.6 0.0 2.4 0.0 1.3/2.5 52.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 4.3 0.7 0.0 0.7 0.0 1/2.3 42.9 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 11 24.1 4.9 1.5 /2.9 53.1 0.4 20.0 0.7/2.5 29.6 3.2 9.8
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 14 27.5 11.7 3.5 /7.1 49.5 1 40.0 1.7/3.2 53.3 2.6 17.2
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 21.8 6.4 1.9 /4.5 41.7 0.6 20.0 0.8/1.9 40.0 2.5 9.3
2021/22 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 6.0 2 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Loko Plzeň 7 26.1 11.6 4.1 /7.3 56.9 0.6 20.0 1.6/5 31.4 3.3 13.1
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 21.7 6.0 2 /4 50.0 0.3 18.2 1/2 50.0 2.2 11.0
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 26.7 6.3 2.3 /7 33.3 0 0.0 1.7/3 55.6 3.0 10.0
2022/23 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 10.3 4.7 0.0 0 0.0 1/3.7 27.3 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 14 27.0 7.5 2.3 /5.4 42.7 0.5 17.1 1.4/3 47.6 2.2 11.7
2022/23 muži - skupina ZÁPAD PLZ 7 8.3 1.4 0.3 /1 28.6 0.1 12.5 0.4/0.9 50.0 1.3 1.4
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 28.3 8.0 3.1 /7.8 40.3 0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.9 15.8
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo PLZ 2 11.5 2.0 1 /2.5 40.0 0 0.0 0/0 0.0 2.5 -0.5
2022/23 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 23.3 8.2 3.2 /7.2 44.2 0.3 18.2 0.8/1.3 62.5 1.3 9.2
2022/23 muži - play-off PLZ 2 13.5 1.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 5.0 -5.0
2023/24 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 14 26.1 11.0 3.7 /7.1 52.5 0.4 12.0 2.3/3.8 60.4 2.4 13.6
2023/24 muži - skupina ZÁPAD PLZ 16 18.7 3.9 1.1 /2.4 44.7 0.3 17.9 0.9/1.5 58.3 2.7 4.5
2023/24 muži - Český pohár mužů PLZ 1 24.0 5.0 1 /4 25.0 1 33.3 0/0 0.0 3.0 7.0
2023/24 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 24.0 13.4 3.4 /6 56.3 1.5 42.9 2.1/4.3 50.0 1.9 20.1
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo PLZ 4 23.3 4.3 1 /3.8 26.7 0.5 28.6 0.8/2 37.5 2.3 2.3
2023/24 junioři U19 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 26.3 5.3 1.7 /5 33.3 0.3 10.0 1/2 50.0 3.7 8.7
Průměr za kariéru 22.6 10.7 8.7 2.7 86.3 0.6 31.2 1.3/2.3 152.7 2.1 5.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BA Nymburk 23. 9. 2023
2B body 7 Tygři Praha 24. 9. 2023
3B body 4 Sokol Písek 17. 11. 2023
Obranné doskoky 10 Sokol pražský 8. 10. 2023
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 23. 9. 2023
Doskoky celkem 10 Snakes Ostrava 13. 1. 2024
Body 21 Sokol Písek 17. 11. 2023
Užitečnost 29 Sokol Písek 17. 11. 2023
Asistence 11 GBA Sojky Pelhřimov 28. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Sokol Písek 6. 4. 2019 2018/19
2B body 12 BK Teplice 2. 12. 2018 2018/19
3B body 6 BA Nymburk 25. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 6 NH Ostrava 12. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 13 Slavoj Litoměřice 2. 10. 2021 2021/22
Body 26 Jižní supi 15. 9. 2019 2019/20
Užitečnost 37 Sokol pražský 18. 9. 2022 2022/23
Asistence 17 Snakes Ostrava 15. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 22:26 9 2 100.0 1 33.3 2/5 40.0
22. 9. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 20:17 5 0 0.0 1 33.3 2/4 50.0
23. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 29:46 18 6 40.0 0 0.0 6/9 66.7
24. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 29:43 16 7 77.8 0 0.0 2/4 50.0
28. 9. 2023 skupina A Sokol Písek 25:03 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 20:13 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A USK 19:40 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 35:54 16 5 71.4 0 0.0 6/12 50.0
8. 10. 2023 skupina ZÁPAD JHR 20:57 4 1 20.0 0 0.0 2/4 50.0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 23:28 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
22. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 29:47 7 3 60.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 12:33 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 16:13 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
11. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 26:25 9 4 36.4 0 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 22:04 6 2 28.6 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 22:31 21 4 66.7 4 44.4 1/1 100.0
17. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 15:07 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 18:00 18 6 75.0 1 100.0 3/5 60.0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 18:12 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
29. 11. 2023 Český pohár mužů PIS 24:06 5 1 25.0 1 33.3 0/0 0
1. 12. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 23:25 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 skupina A Sokol pražský 24:40 11 3 30.0 1 33.3 2/2 100.0
3. 12. 2023 skupina A USK 28:27 10 4 100.0 0 0.0 2/3 66.7
8. 12. 2023 skupina ZÁPAD JHR 17:56 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
15. 12. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 17:16 8 3 37.5 0 0.0 2/3 66.7
16. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 29:26 7 2 50.0 0 0.0 3/5 60.0
17. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 23:58 6 3 75.0 0 0.0 0/2 0.0
5. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 12:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 1. 2024 skupina ZÁPAD SP Basket 17:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 34:28 12 3 42.9 2 40.0 0/3 0.0
14. 1. 2024 nadstavba B NH Ostrava 27:19 14 2 40.0 3 60.0 1/3 33.3
19. 1. 2024 skupina ZÁPAD USK Praha B 20:00 2 1 50.0 0 0.0 0/1 0.0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 21:08 10 3 60.0 1 50.0 1/1 100.0
27. 1. 2024 nadstavba B PCE 27:35 14 3 42.9 2 66.7 2/2 100.0
9. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BC Nový Jičín 24:28 6 1 16.7 1 33.3 1/4 25.0
16. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 20:56 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba B NH Ostrava 20:32 12 4 100.0 0 0.0 4/7 57.1
18. 2. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 18:27 15 4 100.0 1 50.0 4/4 100.0
25. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 29:15 9 2 66.7 1 50.0 2/4 50.0
28. 2. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 21:51 17 7 70.0 1 25.0 0/1 0.0
7. 3. 2024 nadstavba B PCE 27:45 19 4 50.0 2 66.7 5/12 41.7
9. 3. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 14:28 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
15. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 18:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 29:01 2 1 20.0 0 0.0 0/2 0.0
24. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 18:40 7 2 40.0 1 33.3 0/0 0
27. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 31:00 7 2 40.0 0 0.0 3/4 75.0
Celkem 46 1052:27 362 106 48.4 27 21.4 69/125 55.2
Průměr 46 22:52 7.9 2.3 48.4 0.6 21.4 1.5/2.7 55.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 8 22:12 10.1 3.8 45.5 0.4 20.0 1.5/2.3 66.7 3.0
Válečníci Děčín 6 0:00 12.0 2.3 0.0 1.8 0.0 1.8/2.8 64.7 2.7
Sokol pražský 6 28:08 11.2 4.0 54.5 0.5 17.6 1.7/3.0 55.6 2.8
Sokol Písek 6 25:25 11.0 2.7 59.3 1.3 34.8 1.7/2.8 58.8 2.5
Sj. BK Litoměřice 8 0:00 8.3 3.5 560.0 0.3 0.0 0.5/1.4 36.4 1.3
Slavoj Litoměřice 8 24:29 8.1 3.1 61.0 0.3 12.5 1.1/3.6 31.0 1.1
Snakes Ostrava 8 25:58 7.6 2.5 47.6 0.5 20.0 1.1/2.6 42.9 2.1
BK Klatovy 4 0:00 14.3 2.8 0.0 2.5 0.0 1.3/2.3 55.6 2.3
Válečníci Děčín 5 12:15 9.0 2.2 84.6 1.0 125.0 1.6/2.6 61.5 3.2
Sokol Písek 3 0:00 14.7 2.0 0.0 2.0 0.0 4.7/5.7 82.4 1.7
BK Horejsek Děčín A 8 0:00 5.1 2.1 425.0 0.1 0.0 0.5/1.8 28.6 1.3
NH Ostrava 6 24:35 6.5 1.8 44.0 0.5 16.7 1.3/2.3 57.1 2.2
BK Teplice 2 0:00 19.5 9.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BA Tygři Louny 2 0:00 19.0 7.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Tygři Praha 5 22:37 7.6 3.0 50.0 0.0 0.0 1.6/2.8 57.1 2.8
BK Brandýs n.L. 4 0:00 9.5 3.3 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 75.0 3.3
BA Nymburk 4 27:29 9.0 3.0 30.8 0.0 0.0 3.0/4.8 63.2 2.0
USK 3 33:43 11.7 3.7 47.8 1.3 30.8 0.3/1.3 25.0 4.3
TJ Sokol Kbely 3 0:00 11.7 2.7 0.0 1.0 0.0 3.3/4.7 71.4 2.3
BK Chomutov 3 0:00 11.3 3.7 0.0 0.3 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BA Nymburk 3 28:03 11.3 4.0 57.1 0.3 10.0 2.3/5.7 41.2 3.3
BK Kladno 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
PCE 2 27:40 16.5 3.5 46.7 2.0 66.7 3.5/7.0 50.0 3.5
BA Sparta Praha 3 0:00 10.7 4.0 1.200.0 0.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Sokol Pražský 2 29:20 15.5 4.0 57.1 2.0 66.7 1.5/3.5 42.9 2.5
Sokol Písek 2 26:21 15.0 3.0 40.0 2.0 44.4 3.0/4.5 66.7 2.5
USK Praha 3 0:00 10.0 3.7 550.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 1.0
BK Klatovy 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Kralupy 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
R&J EBC Mělník (ms) 4 0:00 7.0 2.5 0.0 0.3 0.0 1.3/1.8 71.4 2.3
USK 5 26:48 5.6 1.6 53.3 0.4 11.8 1.2/2.0 60.0 3.4
BA Sparta 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 9.0 2.3 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Opava 2 0:00 13.0 1.0 0.0 3.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 13.0 1.0 0.0 1.5 0.0 6.5/8.0 81.3 2.5
BVK Holice 4 23:36 6.5 1.3 41.7 1.0 28.6 1.0/1.8 57.1 0.5
Sokol Pražský 4 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Tygři JBC Brno 3 0:00 8.7 2.7 0.0 1.0 0.0 0.3/1.0 33.3 3.0
Tygři Louny 3 0:00 8.3 1.7 0.0 1.3 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 4 7:43 6.3 2.0 114.3 0.5 200.0 0.8/1.0 75.0 1.3
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 6.3 1.5 0.0 0.3 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Tygři Brno 2 15:09 12.0 5.0 83.3 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 3.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 18:09 10.5 3.5 53.8 1.0 28.6 0.5/1.5 33.3 -
BK Opava 2 25:20 10.5 3.5 53.8 0.5 11.1 2.0/4.5 44.4 2.5
BA Nymburk 1 0:00 21.0 1.0 0.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
NH Ostrava A 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BK Opava 2 27:20 10.0 4.0 38.1 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
NH Ostrava 2 26:46 9.5 3.5 50.0 0.5 20.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 3 19:44 6.0 2.3 77.8 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 3.7
Tygři Praha 2 30:05 8.5 3.5 46.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Tygři Brno 3 26:13 5.3 1.7 33.3 0.3 10.0 1.0/2.0 50.0 3.7
BK Chomutov 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 4 23:21 4.0 0.8 25.0 0.8 30.0 0.3/1.0 25.0 3.0
Basketbal Polabí 2 18:40 7.5 2.0 57.1 1.0 50.0 0.5/0.5 100.0 4.0
BK Kladno 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
NH Ostrava 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Levharti Chomutov 3 17:25 4.3 1.3 100.0 0.3 14.3 0.7/2.3 28.6 2.0
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Slavoj BK Litoměřice 3 15:57 4.0 1.0 25.0 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 2.3
Jižní Supi 4 17:21 2.8 1.0 50.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 2.3
Sokol Nová Paka 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/4.5 11.1 1.0
JHR 2 19:26 4.5 1.0 28.6 0.5 25.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BASKET Brno U23 2 23:46 4.5 1.0 28.6 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 13:32 8.0 1.0 50.0 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 3.0
PIS 5 13:27 1.4 0.2 14.3 0.2 16.7 0.4/0.8 50.0 2.8
BA LYNX Liberec 3 12:49 2.3 0.3 100.0 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BC Nový Jičín 1 24:28 6.0 1.0 16.7 1.0 33.3 1.0/4.0 25.0 3.0
Tygři Praha B 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 2 21:49 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Opava B 1 9:46 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha B 1 20:00 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 20:56 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PŘÍ 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
SP Basket 2 11:50 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Wolves Radotín 2 12:36 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Basketbal Olomouc 1 13:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0