Vojtěch Klein

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
193 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
127
Procento vítězství
55.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 9 - 4.8 1.9 0.0 0 0.0 1/1.9 52.9 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 2 - 14.0 6 0.0 0 0.0 2/2.5 80.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 11 - 8.8 3.8 0.0 0 0.0 1.2/2.5 46.4 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo USK Praha A 8 - 11.5 5.1 0.0 0 0.0 1.3/2.8 45.5 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A USK Praha 11 - 4.6 1.8 0.0 0.1 0.0 0.7/1.5 47.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 7 - 18.1 6.7 0.0 0.7 0.0 2.6/5 51.4 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga USK Praha 10 - 7.4 2.2 0.0 0.7 0.0 0.9/1.6 56.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B USK Praha 6 - 17.3 6.7 0.0 0.7 0.0 2/3 66.7 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B USK Praha 10 - 17.9 5.6 0.0 0.6 0.0 4.9/6.9 71.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 5 7.4 1.4 0.4 /1 40.0 0.2 25.0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 3 - 27.3 9 0.0 1.7 0.0 4.3/7.7 56.5 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 2 23.0 7.5 0 /2 0.0 2 57.1 1.5/2 75.0 1.5 7.0
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 1 14.0 9.0 0 /0 0.0 3 42.9 0/0 0.0 - 11.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 11 22.8 8.5 1.8 /3.5 51.3 1.2 29.5 1.3/2.4 53.8 1.2 11.5
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 6 17.0 4.7 0.7 /3 22.2 1 35.3 0.3/1.3 25.0 1.7 1.0
2021/22 junioři U19 - play-off USK 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-off USK 3 30.7 9.0 2.7 /5.7 47.1 0.3 7.7 2.7/3 88.9 2.0 9.7
2021/22 kadeti U17 - MČR USK 2 30.5 9.0 1 /3 33.3 1.5 30.0 2.5/4.5 55.6 1.0 12.0
2022/23 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 8 10.3 2.0 0 /0.9 0.0 0.5 36.4 0.5/0.8 66.7 0.8 1.0
2022/23 junioři U19 - skupina A USK 9 14.3 2.8 0.4 /1.6 28.6 0.4 28.6 0.6/0.7 83.3 1.7 3.9
Průměr za kariéru 20.8 6.5 8.9 2.9 37.1 0.5 48.8 1.5/2.5 170.4 1.4 2.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Slavoj Litoměřice 16. 10. 2022
2B body 1 BK Loko Plzeň 2. 10. 2022
3B body 2 GBA Sojky Pelhřimov 16. 9. 2022
Obranné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 16. 10. 2022
Útočné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 16. 10. 2022
Doskoky celkem 11 Slavoj Litoměřice 16. 10. 2022
Body 8 BK Loko Plzeň 2. 10. 2022
Užitečnost 9 BA Nymburk 28. 9. 2022
Asistence 3 Sokol pražský 15. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 BK Lions J. Hradec 29. 9. 2019 2019/20
2B body 11 BK Pelhřimov 6. 4. 2019 2018/19
3B body 3 BK Loko Plzeň 20. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 7 BK Lions J. Hradec 26. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 7 BK Loko Plzeň 12. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 14 BK Loko Plzeň 12. 12. 2021 2021/22
Body 34 Sokol Pražský 11. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 25 BK Loko Plzeň 12. 12. 2021 2021/22
Asistence 5 Sokol Pražský 22. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 24:24 7 0 0.0 2 33.3 1/2 50.0
17. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 16:19 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 8:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 13:19 5 0 0.0 1 50.0 2/2 100.0
28. 9. 2022 skupina A BA Nymburk 16:18 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 9. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 19:31 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 12:13 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
2. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 17:34 8 1 33.3 2 66.7 0/0 0
7. 10. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 3:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 8:03 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 6:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 30:28 7 1 20.0 1 25.0 2/2 100.0
21. 10. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 1:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 10. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 5:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A BA Nymburk 6:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 15:14 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 6:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 17 210:39 41 4 19.0 8 32.0 9/12 75.0
Průměr 17 12:23 2.4 0.2 19.0 0.5 32.0 0.5/0.7 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 3 0:00 21.0 5.7 0.0 1.3 0.0 5.7/8.3 68.0 1.7
BK Lions J. Hradec 4 0:00 11.3 3.0 0.0 0.3 0.0 4.5/5.8 78.3 1.3
NH Ostrava 6 20:46 6.8 1.3 34.8 0.8 26.3 1.7/2.2 76.9 1.7
BK Loko Plzeň 5 18:48 7.4 1.2 60.0 1.4 43.8 0.8/2.0 40.0 1.2
Sokol Pražský 3 0:00 11.3 3.3 0.0 1.0 0.0 1.7/4.3 38.5 2.3
BK Pelhřimov 1 0:00 29.0 11.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
BK Lions J. Hradec 2 31:05 13.5 1.5 42.9 2.5 33.3 3.0/4.5 66.7 1.0
BK Chomutov 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BA Nymburk 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 21.0 7.0 0.0 0.0 0.0 7.0/9.0 77.8 3.0
Válečníci Děčín 2 19:54 10.0 2.0 44.4 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Tygři Praha 3 13:40 6.0 1.7 62.5 0.7 40.0 0.7/1.3 50.0 1.3
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Tygři Brno 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta Praha 2 24:17 8.0 2.0 57.1 0.5 16.7 2.5/4.0 62.5 1.5
Sokol Písek 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
Sokol Kbely 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 21:27 6.0 0.5 20.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 0.5
NH Ostrava A 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 14:24 9.0 0.0 0.0 3.0 42.9 0.0/0.0 0.0 -
BK Vlci Žďár 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 -
BK Horejsek Děčín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 16:24 4.0 0.5 33.3 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 24:24 7.0 0.0 0.0 2.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Brno 2 23:25 3.5 1.0 22.2 0.5 33.3 0.0/1.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 30:28 7.0 1.0 20.0 1.0 25.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Opava 2 17:39 2.5 0.5 20.0 0.5 12.5 0.0/1.0 0.0 1.0
SP Basket 2 9:42 2.5 0.0 0.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
PŘÍ 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Tygři Praha 1 12:13 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA LYNX Liberec 1 8:03 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 11:15 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Kladno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Písek 3 5:26 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Snakes Ostrava 1 16:19 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 6:39 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Chomutov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basketbal Polabí 1 19:31 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 1 23:54 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 1 8:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 3:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 1 6:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 1:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 5:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -