Jakub Ouředník

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
146
Procento vítězství
50%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A BK Mariánské Lázně 14 - 6.2 2.7 /2.7 0 0.8/3.1 25.0 1.9 1.9
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Mariánské Lázně 9 - 5.3 2.2 /2.2 0 0.9/3.2 27.6 1.9 1.1
2017/18 žáci U15 - skupina A BK M. Lázně 12 - 24.2 10.4 0 3.3/7.8 43.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A+B BK M. Lázně 8 - 26.5 11.9 0 2.8/5.5 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 5 8.8 1.2 0.4 /1.6 0 0.4/0.8 50.0 1.0 0.6
2018/19 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 3 - 25.3 9 0.7 5.3/8.3 64.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Mariánské Lázně 16 - 32.9 13.6 0.6 4.1/6.6 62.9 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 8 - 13.9 5 0.1 3.5/5.1 68.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Mariánské Lázně 4 - 15.5 5.3 1 2/3.5 57.1 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Mariánské Lázně 16 - 35.7 14.4 1.3 3/5.1 59.3 - -
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 10.0 7.0 2 /4 0 3/3 100.0 - 11.0
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 30.5 16.8 6 /9.3 1 1.8/2.5 70.0 2.0 20.5
2020/21 junioři U19 - Skupina A BK Mariánské Lázně 1 - 36.0 15 2 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Mariánské Lázně 3 - 25.0 9 1.3 3/6 50.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 9 12.7 3.9 0.8 /2 0.7 0.3/0.6 60.0 1.8 0.9
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 12 16.2 7.2 2.8 /5.2 0.2 1.2/2.4 48.3 1.4 6.3
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Mariánské Lázně 3 - 26.0 9.3 1.7 2.3/3.3 70.0 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 8 12.5 4.1 1 /2.3 0.5 0.6/0.9 71.4 1.0 4.9
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo Basketbal Polabí 3 7.0 11.3 3 /4 1.7 0.3/0.7 50.0 3.7 8.7
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off BA Nymburk 2 11.5 5.0 0.5 /1 1 1/1 100.0 1.5 5.5
2021/22 junioři U19 - play-off BA Nymburk 1 11.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 2.0 2.0
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 1 3.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2022/23 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 2 21.5 11.5 4 /8 0.5 2/4 50.0 2.0 10.5
Průměr za kariéru 20.9 4.7 16.9 6.7 0.5 2.1/3.9 168.1 1.8 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 GBA Lions J. Hradec 17. 9. 2022
2B body 5 Sokol Písek 18. 9. 2022
3B body 1 GBA Lions J. Hradec 17. 9. 2022
Obranné doskoky 3 Sokol Písek 18. 9. 2022
Útočné doskoky 3 Sokol Písek 18. 9. 2022
Doskoky celkem 6 Sokol Písek 18. 9. 2022
Body 12 Sokol Písek 18. 9. 2022
Užitečnost 18 Sokol Písek 18. 9. 2022
Asistence 2 Sokol Písek 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Sokolov 6. 4. 2019 2018/19
2B body 28 Sokol Bor 3. 11. 2018 2018/19
3B body 4 BK Beroun 21. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 9 Sokol Písek 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 15 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2020 2020/21
Body 64 Sokol Bor 23. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 30 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2020 2020/21
Asistence 3 Sokol Písek 20. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 2:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 18:32 11 3 37.5 1 33.3 2/5 40.0
18. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 24:43 12 5 62.5 0 0.0 2/3 66.7
Celkem 3 46:04 23 8 47.1 1 25.0 4/8 50.0
Průměr 3 15:21 7.7 2.7 47.1 0.3 25.0 1.3/2.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Bor 2 0:00 43.5 20.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 -
Tygři Louny B 2 0:00 41.5 19.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Tygři Louny 3 0:00 27.0 11.3 0.0 0.3 0.0 3.3/5.3 62.5 2.7
BK Kladno 2 0:00 40.0 16.0 0.0 1.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Válečníci Děčín 3 0:00 26.3 10.0 0.0 1.0 0.0 3.3/6.7 50.0 1.3
BA 2006´Roudnice n. L. B 2 0:00 37.0 16.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.5
BK Beroun 2 0:00 37.0 13.5 0.0 2.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.0
BC Benešov 3 0:00 24.3 10.7 0.0 0.3 0.0 2.0/5.3 37.5 2.7
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 28.5 10.5 0.0 1.0 0.0 4.5/8.0 56.3 3.5
BK Sokolov 2 0:00 26.5 9.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BKDěč 2 0:00 23.0 8.0 0.0 0.5 0.0 5.5/7.0 78.6 1.0
BK Sokolov 2 0:00 23.0 9.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
BA Tygři Louny 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/10.5 28.6 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 17.0 5.5 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 4.5
SKB Rokycany 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 1.5
SKB Strakonice 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 30.0 10.0 0.0 1.0 0.0 7.0/10.0 70.0 3.0
Sokol Písek 3 20:29 9.3 3.7 57.9 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
BK Loko Plzeň 1 31:01 23.0 8.0 72.7 1.0 33.3 4.0/4.0 100.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
BKj Kralupy 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BK Chomutov 1 0:00 21.0 8.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 -
BK Loko Plzeň 2 12:51 10.0 4.0 50.0 0.5 33.3 0.5/1.5 33.3 2.5
BC Vysočina 1 0:00 20.0 4.0 100.0 4.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 3 12:59 6.7 2.7 42.1 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
BK Klatovy 4 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 34:36 18.0 6.0 66.7 1.0 33.3 3.0/5.0 60.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 21:37 9.0 3.0 66.7 1.0 40.0 0.0/1.0 0.0 1.0
PCE 2 16:06 9.0 2.5 100.0 1.0 40.0 1.0/1.5 66.7 0.5
GBA Lions J. Hradec 3 13:36 5.7 1.7 38.5 0.3 14.3 1.3/3.0 44.4 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 2 18:35 7.0 2.5 83.3 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 1.0
PLZ 1 17:19 12.0 3.0 75.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 18:22 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
USK 1 23:18 11.0 3.0 75.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
Snakes Ostrava 2 11:40 5.0 0.5 50.0 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 18:54 8.0 1.0 33.3 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 1 13:42 7.0 2.0 40.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.5
Slavoj Litoměřice 1 19:31 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 13:29 3.0 0.0 0.0 0.5 33.3 1.5/2.0 75.0 2.0
Tygři Brno 3 11:00 1.7 0.3 14.3 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 11:20 2.5 0.0 0.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BASKET Brno 2 9:41 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 14:51 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Tábor 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
USK 2 3:07 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 10:52 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SLP 1 7:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 8:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 2:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0