Jordan Oupoh

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Lions J. Hradec
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
285
Procento vítězství
63.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina A BK Lions J. Hradec 8 - 1.3 0.6 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F2 (o 4. - 6. místo) Lions J. Hradec 6 - 1.5 0.5 0 0.5/0.7 75.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - F1 (o 1. - 3. místo) BK Lions J. Hradec 6 - 1.7 0.8 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A Lions J. Hradec m 10 - 8.8 4 0 0.8/2 40.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - zákl. sk. B Lions J. Hradec m 10 - 11.4 5.5 0 0.4/0.6 66.7 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o postup na NF Lions J. Hradec 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 12 - 5.6 2.5 0 0.6/1.4 41.2 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 8 - 6.1 3 0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina A Lions J. Hradec m 6 - 7.8 3.3 0 1.2/2.2 53.8 - -
2016/17 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Lions J. Hradec m 6 - 12.8 5.8 0 1.2/2.7 43.8 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina BB Lions J. Hradec m 6 - 10.5 5 0 0.5/2.2 23.1 - -
2016/17 mladší minižactvo U12 - skupina F Lions J. Hradec m 6 - 11.0 5.2 0 0.7/3.2 21.1 - -
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o postup na MČR Lions J. Hradec 1 - 2.0 0 0 2/4 50.0 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - skupina BBB Lions J. Hradec m 6 - 6.5 3 0 0.5/1.3 37.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 10 - 7.7 3.5 0 0.7/2.7 25.9 - -
2017/18 žáci U15 - skupina B Fio banka J. Hradec 4 - 6.8 2.8 0.3 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "B" Fio banka J. Hradec m 6 - 11.8 5.7 0 0.5/1.3 37.5 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "BB" Fio banka J. Hradec m 2 - 26.5 12 0.5 1/1.5 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 14 - 8.2 2.7 0.1 2.4/4.5 52.4 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A Fio banka J. Hradec 2 - 2.0 1 0 0/2 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Fio banka J. Hradec 14 - 7.8 3.1 0 1.5/2.9 52.5 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "AAA" Fio banka J. Hradec m 3 - 20.3 9.7 0 1/2.7 37.5 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "DDD" Fio banka J. Hradec m 4 - 33.5 16.3 0 1/2.8 36.4 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 12 - 13.0 4.7 0.3 2.9/4.7 62.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 14 - 22.9 8.6 0.7 3.5/7.2 48.5 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 12 - 13.8 5.4 0.2 2.5/4.8 52.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 14 - 17.4 7 0.1 3.1/8 39.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BK Lions J. Hradec 13 - 31.5 9.5 1.9 6.8/10.1 67.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 11 - 21.1 5.5 2.1 3.9/6.5 59.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B Lions J. Hradec 4 - 24.3 8.3 1 4.8/8.3 57.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 19.5 6 /6 1.5 3/6.5 46.2 2.5 13.5
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec B 2 - 21.5 9 0.5 2/4 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec B 1 - 6.0 1 0 4/9 44.4 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec 2 - 17.5 6.5 /6.5 0 4.5/8 56.3 0.5 13.5
2021/22 junioři U19 - skupina A GBA Lions J. Hradec 7 22.4 8.7 2.7 /5.4 0.6 1.6/3.1 50.0 1.4 6.1
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 9 22.6 12.0 3.6 /6.9 1 1.9/4 47.2 1.3 12.8
2021/22 junioři U19 - nadstavba B GBA Lions J. Hradec 2 24.5 16.5 5 /7.5 1 3.5/5 70.0 0.5 17.0
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BK Lions J. Hradec 8 24.0 15.4 5 /8.1 0.6 3.5/6.3 56.0 2.3 19.4
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off GBA Lions J. Hradec 3 30.3 14.3 3.7 /9 0.3 6/7.3 81.8 2.7 17.3
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Lions J. Hradec 3 25.0 16.0 6 /11 0.7 2/5 40.0 1.7 21.0
2021/22 kadeti U17 - play-off BK Lions J. Hradec 2 30.0 13.0 4.5 /10 1 1/2.5 40.0 2.0 11.5
2021/22 kadeti U17 - MČR BK Lions J. Hradec 2 32.0 19.0 7 /11.5 1 2/4 50.0 2.0 17.5
2022/23 junioři U19 - Skupina D Lions J. Hradec 3 - 8.0 3 0.3 1/2.3 42.9 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD JHR 2 5.0 2.0 1 /1 0 0/0.5 0.0 0.5 1.0
2022/23 junioři U19 - skupina A GBA Lions J. Hradec 2 19.0 7.5 2.5 /5.5 0 2.5/4 62.5 3.5 10.0
Průměr za kariéru 35.3 3.3 12.7 4.8 0.4 2.0/3.9 252.4 1.7 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BA Nymburk 17. 9. 2022
2B body 4 BK Pardubice B - Holice 28. 5. 2022
3B body 1 Sokol Karviná 29. 5. 2022
Obranné doskoky 10 BA Nymburk 17. 9. 2022
Útočné doskoky 1 USK 18. 9. 2022
Doskoky celkem 11 BA Nymburk 17. 9. 2022
Body 10 BK Pardubice B - Holice 28. 5. 2022
Užitečnost 17 BA Nymburk 17. 9. 2022
Asistence 3 BA Nymburk 17. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BŠ Tygři Praha 7. 12. 2018 2018/19
2B body 20 Sojky Pelhřimov d. 17. 3. 2018 2017/18
3B body 5 Pod U17B 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 10 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 14 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022 2021/22
Body 44 USK Praha 29. 9. 2019 2019/20
Užitečnost 35 BK Loko Plzeň 27. 3. 2022 2021/22
Asistence 8 BA Sparta Praha 9. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina D BC Nový Jičín 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/1 0.0
28. 5. 2022 Skupina D BK Pardubice B - Holice 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/4 50.0
29. 5. 2022 Skupina D Sokol Karviná 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
17. 9. 2022 skupina A BA Nymburk 20:37 9 3 42.9 0 0.0 3/4 75.0
18. 9. 2022 skupina A USK 17:18 6 2 50.0 0 0.0 2/4 50.0
18. 9. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 6:43 4 2 100.0 0 0.0 0/1 0.0
25. 9. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 2:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 7 47:30 43 16 123.1 1 33.3 8/16 50.0
Průměr 7 6:47 6.1 2.3 123.1 0.1 33.3 1.1/2.3 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 6 0:00 19.0 6.7 0.0 0.7 0.0 3.7/6.8 53.7 2.7
Sokol Písek Sršni h B 8 0:00 10.9 4.9 0.0 0.0 0.0 1.1/3.1 36.0 0.1
TJ Sokol Kbely 4 0:00 21.5 7.3 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.8
Sokol Vyšehrad 4 0:00 21.0 7.0 700.0 1.0 0.0 4.0/6.8 59.3 2.8
BA Sparta 2 0:00 35.5 10.5 0.0 1.5 0.0 10.0/15.5 64.5 0.5
BK Brandýs n. L. 3 0:00 23.7 7.3 0.0 1.7 0.0 4.0/8.7 46.2 1.7
BK Loko Plzeň 5 21:14 14.0 5.2 56.5 0.6 23.1 1.8/4.6 39.1 1.4
Sokol Písek Sršni h 14 0:00 4.9 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.6 44.4 1.4
BK Pardubice 2 0:00 31.0 9.5 0.0 1.5 0.0 7.5/13.0 57.7 2.5
Sokol Písek 5 0:00 12.0 4.4 0.0 0.6 0.0 1.4/2.0 70.0 2.6
BK Vlci Žďár 2 0:00 30.0 13.0 0.0 0.0 0.0 4.0/12.5 32.0 1.5
USK Praha 4 0:00 14.0 5.3 0.0 0.3 0.0 2.8/5.5 50.0 2.5
Spartak Kaplice mix 3 0:00 18.7 9.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 26.5 11.0 0.0 1.5 0.0 0.0/3.5 0.0 4.0
BA Nymburk 2 0:00 25.5 7.5 0.0 1.5 0.0 6.0/9.0 66.7 1.5
BK Strakonice d 4 0:00 12.8 6.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.3
Synthesia Pardubice 2 0:00 25.0 9.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.5 82.4 3.5
BK Strakonice d 8 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0 1.5
Tesla Pardubice 2 0:00 24.0 6.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Sojky Pelhřimov h 5 0:00 9.4 4.4 0.0 0.0 0.0 0.6/2.4 25.0 1.4
BK Strakonice d 6 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 35.7 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 22.5 10.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.5
Tygři Praha 3 30:59 15.0 5.3 51.6 0.7 18.2 2.3/4.3 53.8 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 22.0 7.0 0.0 1.5 0.0 3.5/9.0 38.9 2.5
BK Klatovy 3 0:00 14.7 6.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.0
Sokol pražský 3 30:09 14.3 3.7 40.7 0.3 16.7 6.0/7.3 81.8 2.7
Sokol Písek Sršni h 3 0:00 14.3 6.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 1.3
Sokol Šlapanice 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
BK Tábor h 6 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.8
SKB Strakonice h 2 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
Sokol Písek 4 0:00 9.0 3.3 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.0
NH Ostrava A 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
BCM Orli Prostějov 2 21:07 17.0 5.5 68.8 0.5 16.7 4.5/7.0 64.3 2.5
BASKET Brno 2 25:31 17.0 6.0 60.0 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 2.5
Sokol Pražský 2 25:43 16.5 5.5 61.1 1.0 25.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BK Opava 1 0:00 31.0 8.0 100.0 3.0 100.0 6.0/13.0 46.2 4.0
BK Kladno 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
USK 3 24:19 10.0 3.0 39.1 0.7 20.0 2.0/4.3 46.2 1.3
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 30.0 12.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Snakes Ostrava 2 21:17 14.0 3.5 70.0 1.0 33.3 4.0/8.0 50.0 3.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 28:11 13.5 5.0 52.6 1.0 22.2 0.5/2.5 20.0 0.5
Pod U17B 1 0:00 27.0 3.0 0.0 5.0 0.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Sokol Písek Sršni h 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.0
Tygři Brno 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
BK Chomutov 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BA Sparta Praha 2 24:24 12.0 3.5 77.8 1.5 30.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
USK 3 21:14 7.3 2.7 50.0 0.0 0.0 2.0/4.7 42.9 2.7
BC Vysočina 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.5
Slavoj Litoměřice 1 27:20 21.0 8.0 66.7 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
BC Vysočina 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 18.0 8.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Válečníci Děčín 1 29:42 18.0 4.0 36.4 3.0 50.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Písek 2 30:18 8.5 1.5 33.3 1.5 27.3 1.0/3.0 33.3 1.5
Vlci Žďár 1 0:00 17.0 5.0 100.0 0.0 0.0 7.0/12.0 58.3 1.0
BC Benešov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Medvědi Tábor 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BA Sparta Praha 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.0 0.0 2.3/5.0 46.7 1.3
BA Tygři Louny 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Pardubice B - Holice 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BCM Orli Prostějov 1 29:31 9.0 2.0 40.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
BA Nymburk 1 20:37 9.0 3.0 42.9 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
SKB Strakonice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Jižní Supi 1 18:25 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PLZ 1 6:43 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 4:32 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 2:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -