Jan Voráč

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 23 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
243
Procento vítězství
48.1%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A Prostějov 3 - 9.7 4 0.0 0 0.0 1.7/5.7 29.4 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina B Prostějov 3 16.0 8.7 3.3 52.6 0 0.0 2/6.7 30.0 1.0 3.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Prostějov 2 14.0 7.5 3.5 58.3 0 0.0 0.5/2 25.0 2.0 10.0
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D SKB Zlín 14 - 14.8 6.9 0.0 0 0.0 1.1/1.1 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B NH Ostrava 4 - 14.3 6.3 0.0 0 0.0 1.8/4.8 36.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off NH Ostrava 3 - 13.7 6.3 0.0 0 0.0 1/4.3 23.1 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B SKB Zlín 11 - 3.4 1.5 0.0 0 0.0 0.3/0.9 30.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C NH Ostrava 10 - 11.4 4.8 0.0 0 0.0 1.8/3.7 48.6 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga NH Ostrava 12 - 11.6 4.9 0.0 0 0.0 1.8/3.4 51.2 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A NH Ostrava 3 30.0 11.0 5 48.4 0 0.0 1/2 50.0 2.3 13.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo NH Ostrava 2 31.0 11.0 5 41.7 0 0.0 1/1 100.0 4.0 20.0
2015/16 kadeti U17 - základní část JBC mmcité Brno 22 - 7.2 3.2 /3.2 100.0 0 0.0 0.8/1.4 60.0 1.4 5.2
2015/16 kadeti U17 - play-off JBC mmcité Brno 1 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -
2016/17 junioři U19 - základní část PCE 15 10.6 5.2 2.1 /3.4 62.7 0.1 16.7 0.7/1 73.3 1.3 6.0
2016/17 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 23.3 13.0 5.7 /10.2 55.6 0.1 18.8 1.2/1.8 66.7 1.5 17.8
2016/17 junioři U19 - play-off PCE 2 6.5 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 0.5
2016/17 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 24.7 9.0 4.3 /8.7 50.0 0 0.0 0.3/2 16.7 3.3 9.3
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 27.5 12.0 5 /11.5 43.5 0 0.0 2/3 66.7 2.0 11.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 6 13.3 2.7 1.3 /3.7 36.4 0 0.0 0/0 0.0 1.7 3.2
2017/18 junioři U19 - základní část PCE 21 13.4 4.8 1.9 /3.9 48.1 0 33.3 0.9/1.3 67.9 1.4 6.3
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 2 13.5 7.5 2.5 /3.5 71.4 0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0 9.0
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 5 10.8 3.8 1.6 /3.2 50.0 0.2 100.0 0/0 0.0 1.4 4.2
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 3 13.7 5.0 2.3 /3.7 63.6 0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0 5.3
2018/19 junioři U19 - základní část PCE 8 7.9 3.6 1.6 /3.1 52.0 0 0.0 0.4/0.5 75.0 1.1 3.4
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 1 5.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 muži - skupina C SA IMA Brno 19 - 6.4 2.3 0.0 0.3 0.0 0.9/1.3 68.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 14 13.4 4.3 1.6 /3.3 47.8 0.1 33.3 0.7/0.9 76.9 2.2 5.6
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo SNAK A 6 17.5 5.8 1.8 /2.8 64.7 0.3 40.0 1.2/1.8 63.6 1.2 7.3
2021/22 muži - play-off SNAK A 3 22.0 9.3 2.7 /4.7 57.1 0 0.0 4/4.3 92.3 3.3 9.7
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 16 27.7 11.3 4.8 /8.4 57.5 0.1 28.6 1.3/2.3 58.3 2.2 13.8
2022/23 muži - II.kolo SNAK A 1 - 17.0 6 /6 100.0 0 0.0 5/7 71.4 2.0 13.0
Průměr za kariéru 23.9 10.0 8.1 3.4 126.1 0.1 27.1 1.0/1.8 153.1 1.7 5.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Sokol Karviná 8. 11. 2022
2B body 11 BC Nový Jičín 16. 12. 2022
3B body 1 STRABAG Zlín 2. 10. 2022
Obranné doskoky 10 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
Útočné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
Doskoky celkem 14 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
Body 23 BC Nový Jičín 16. 12. 2022
Užitečnost 32 BK VIVIDBOOKS Pardubice 23. 9. 2022
Asistence 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 23. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Písek 27. 3. 2022 2021/22
2B body 12 BK Žďár n. S. 25. 1. 2014 2013/14
3B body 2 Jiskra Kyjov 30. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 11 Basketbal Olomouc 19. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 7 BK Loko Plzeň 18. 3. 2018 2017/18
Doskoky celkem 17 Basketbal Olomouc 19. 11. 2021 2021/22
Body 27 BCM Orli Prostějov 10. 12. 2016 2016/17
Užitečnost 40 Kondoři Liberec 5. 2. 2017 2016/17
Asistence 5 BK Loko Plzeň 7. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 32:49 13 6 54.5 0 0.0 1/3 33.3
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 34:39 23 10 76.9 0 0.0 3/4 75.0
2. 10. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 25:37 14 5 71.4 1 100.0 1/1 100.0
7. 10. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 40:00 18 8 61.5 0 0.0 2/4 50.0
16. 10. 2022 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 23:27 10 3 50.0 0 0.0 4/6 66.7
30. 10. 2022 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 15:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 29:07 14 7 77.8 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina VÝCHOD SVI 40:00 11 5 50.0 0 0.0 1/1 100.0
8. 11. 2022 II.kolo Sokol Karviná 0:00 17 6 100.0 0 0.0 5/7 71.4
18. 11. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 27:09 9 3 37.5 0 0.0 3/7 42.9
2. 12. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 37:21 17 7 53.8 1 100.0 0/0 0
11. 12. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 27:21 6 1 20.0 0 0.0 4/4 100.0
16. 12. 2022 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 45:00 23 11 68.8 0 0.0 1/2 50.0
4. 1. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 34:18 14 7 58.3 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina VÝCHOD BC Vysočina 16:58 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 1. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 14:09 4 2 28.6 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 17 442:56 198 83 59.3 2 28.6 26/43 60.5
Průměr 17 26:03 11.6 4.9 59.3 0.1 28.6 1.5/2.5 60.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 7 16:06 7.7 3.7 54.2 0.0 0.0 0.3/1.3 22.2 2.6
Slavoj Litoměřice 4 13:58 13.0 6.0 72.7 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.5
Sokol Písek 4 9:38 12.3 5.5 84.6 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
BK Loko Plzeň 5 16:51 9.8 4.4 64.7 0.0 0.0 1.0/1.6 62.5 1.4
USK 5 15:19 9.4 3.6 54.5 0.2 20.0 1.6/2.6 61.5 1.4
BK Loko Plzeň 4 11:17 11.0 4.8 65.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Basketbal Olomouc 5 24:08 8.8 3.2 50.0 0.2 50.0 1.8/2.6 69.2 2.6
Slavoj Litoměřice 3 0:00 14.3 6.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 3.0
BCM Orli Prostějov 2 27:47 21.0 9.0 78.3 0.5 100.0 1.5/1.5 100.0 3.0
BCM Orli Prostějov 10 10:35 4.1 1.8 51.4 0.1 100.0 0.2/0.2 100.0 1.4
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 13.7 6.3 0.0 0.0 0.0 1.0/4.3 23.1 2.7
ZLN 5 18:55 7.6 2.8 58.3 0.6 100.0 0.2/0.2 100.0 2.6
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 26:20 12.3 5.7 63.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BC Vysočina 5 15:38 7.2 2.8 70.0 0.0 0.0 1.6/2.4 66.7 1.8
Sokol Písek 5 18:01 7.0 1.8 60.0 0.2 100.0 2.8/3.4 82.4 2.6
BC Nový Jičín 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
NH Ostrava 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 4 21:14 8.0 3.5 48.3 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Snakes Ostrava 4 11:07 6.8 2.5 66.7 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.5
Sokol Karviná 3 0:00 8.3 3.0 150.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 3.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BC Nový Jičín 5 14:07 5.0 2.4 50.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.0
BA Sparta Praha 2 21:03 12.0 5.5 55.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
OLM 4 9:50 6.0 2.3 112.5 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 1.0
Snakes Ostrava 3 24:50 8.0 3.3 35.7 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
NH Ostrava 2 22:01 11.5 5.5 52.4 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Slavoj Litoměřice 2 25:37 10.0 3.5 58.3 0.5 50.0 1.5/2.5 60.0 1.5
BC Vysočina 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol pražský 4 12:14 4.5 2.3 52.9 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.3
Synthesia Pardubice 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Synthesia Pardubice 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
SVI 3 20:00 5.0 2.0 35.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Opava B 1 29:07 14.0 7.0 77.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 2 9:37 7.0 1.5 50.0 0.5 100.0 2.5/3.5 71.4 1.0
SK Žabovřesky 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
USK 3 9:51 3.7 1.0 50.0 0.3 100.0 0.7/1.0 66.7 1.0
KARA Trutnov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 17:41 5.0 2.5 55.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
PLZ 1 13:57 9.0 3.0 60.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 -
SKS 2 15:05 4.0 1.5 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Loko Plzeň 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 1 13:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BASKET Brno U23 3 11:54 2.0 0.7 20.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BK Opava 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BC Vysočina 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 19:19 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 4 8:58 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -