Ondřej Švec

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
198 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
451
Procento vítězství
55.7%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B USK Praha 17 - 4.5 1.8 /1.8 100.0 0.1 100.0 0.6/1.4 47.8 1.9 1.8
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C USK Praha 3 - 2.0 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0.7/3 22.2 0.7 -1.0
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo USK Praha 3 - 0.7 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0.7 0.0 1.3 -1.3
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B USK Praha 12 - 11.3 4.8 /4.8 100.0 0.1 100.0 1.6/4.4 35.8 1.6 6.9
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A USK Praha 6 - 15.7 5.5 /5.5 100.0 0.2 100.0 4.2/8.2 51.0 2.5 9.2
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 18 - 9.6 4 0.0 0.1 0.0 1.4/4.1 33.8 - -
2018/19 junioři U19 - základní část USK 11 10.3 2.7 0.7 /1.4 53.3 0.4 50.0 0.2/0.5 40.0 1.6 2.0
2018/19 junioři U19 - play-off USK 2 7.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR USK 2 8.0 1.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2019/20 junioři U19 - základní část USK 22 32.1 12.9 4 /9.3 43.1 0.7 27.8 2.9/4.9 58.9 2.0 16.9
2020/21 junioři U19 - základní část USK 1 34.0 15.0 4 /11 36.4 0 0.0 7/11 63.6 2.0 32.0
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 22 31.5 14.0 4 /9 44.2 0.4 19.6 4.8/7.4 65.0 2.7 16.3
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 6 32.2 13.7 6.2 /11.3 54.4 0.2 10.0 0.8/2.2 38.5 2.0 17.0
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 12 31.4 17.9 6 /13.2 45.6 0.6 30.4 4.2/8.4 49.5 2.3 21.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B USK Praha 1 - 7.0 1 /1 100.0 1 100.0 2/2 100.0 3.0 4.0
2016/17 žáci U15 - Extraliga USK Praha 2 - 3.0 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 0/1 0.0 1.0 1.0
2017/18 žáci U15 - Skupina B USK Praha 10 - 18.3 5.9 0.0 0.6 0.0 4.7/7.8 60.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A USK Praha 6 - 14.3 6.3 0.0 0 0.0 1.7/2.5 66.7 - -
2020/21 muži - základní část USK 5 12.8 4.6 0.4 /1.2 33.3 1 50.0 0.8/1.6 50.0 2.0 3.0
2020/21 muži - Skupina A1 USK 8 13.3 2.9 1 /2.3 44.4 0.1 9.1 0.5/1 50.0 1.3 0.5
2020/21 muži - Hyundai Český pohár USK 2 17.0 4.0 0 /1.5 0.0 1 33.3 1/1 100.0 3.5 1.5
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo USK Praha B 3 7.3 0.7 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 2.0
2019/20 muži - skupina Západ USK Praha B 17 21.6 6.4 1.9 /4.5 41.6 0.3 21.7 1.7/3.2 52.7 1.8 6.9
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo USK Praha B 5 16.4 6.4 2 /3 66.7 0.4 22.2 1.2/2.4 50.0 1.0 9.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD USK Praha B 1 32.0 18.0 5 /8 62.5 1 25.0 5/6 83.3 1.0 29.0
2017/18 kadeti U17 - skupina B USK Praha B 3 - 10.0 4 0.0 0 0.0 2/2.7 75.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B USK Praha B 2 - 10.5 5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 5 - 1.4 0.4 0.0 0 0.0 0.6/0.8 75.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 6 - 2.3 0.8 0.0 0 0.0 0.7/3 22.2 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 14 - 2.9 1.4 0.0 0 0.0 0.2/1.1 20.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 13 - 6.5 2.8 0.0 0 0.0 1/2.8 35.1 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 18 - 11.6 4.9 0.0 0 0.0 1.7/5.4 32.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 12 - 8.5 3.9 0.0 0 0.0 0.7/2.6 25.8 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 13 - 13.1 5.5 0.0 0 0.0 2/6.2 32.5 - -
2016/17 žáci U15 - Základní fáze USK Praha B 1 - 17.0 7 0.0 0 0.0 3/10 30.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha B 9 - 3.6 1.4 0.0 0 0.0 0.7/3.2 20.7 - -
2015/16 žáci U15 - Základní fáze USK Praha C 6 - 9.2 3.7 0.0 0 0.0 1.8/5.8 31.4 - -
2015/16 žáci U15 - Skupina o 5. - 8. místo USK Praha C 2 - 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0/1 0.0 - -
2020/21 muži - Play off USK 2 4.5 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -2.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 16 33.0 16.6 4.1 /9.1 44.5 1.1 22.7 5.3/8.3 63.2 1.9 18.8
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 3 22.3 17.0 5.3 /10 53.3 0.7 20.0 4.3/7.7 56.5 2.3 22.0
2021/22 muži - Základní část USK 18 18.6 5.6 1.1 /1.9 55.9 0.6 23.8 1.8/2.7 67.3 2.2 5.6
2021/22 junioři U19 - nadstavba A USK 8 34.0 17.1 3.8 /9.5 39.5 1.8 29.8 4.4/6.5 67.3 2.0 20.6
2021/22 muži - Skupina A1 USK 12 23.0 9.4 1.8 /3 58.3 1.5 37.5 1.4/2.2 65.4 2.4 7.8
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo USK Praha B 1 17.0 15.0 5 /7 71.4 1 33.3 2/3 66.7 - 21.0
2021/22 junioři U19 - play-off USK 3 30.7 18.7 4.3 /9.7 44.8 0.7 12.5 8/12 66.7 1.7 34.0
2021/22 muži - Předkolo PO USK 2 21.5 9.5 2 /3.5 57.1 1.5 50.0 1/2 50.0 2.5 7.0
2021/22 muži - Play off USK 5 31.2 11.4 2 /3.6 55.6 1.6 33.3 2.6/3.6 72.2 2.2 13.6
2021/22 junioři U19 - MČR USK 2 27.5 17.5 5 /8.5 58.8 0 0.0 7.5/11 68.2 3.0 25.0
2022/23 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 4 23.0 11.8 3.5 /6.3 56.0 1 33.3 1.8/3.8 46.7 0.8 19.5
2022/23 muži - Základní část USK 19 17.7 7.2 1.4 /2.6 53.1 0.8 37.5 2.1/3.5 59.1 1.8 7.9
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo USK Praha B 1 31.0 5.0 1 /5 20.0 1 25.0 0/2 0.0 1.0 19.0
2022/23 muži - Nadstavbová část – skupina A2 USK 10 22.2 8.9 2.1 /4 52.5 0.7 29.2 2.6/3.9 66.7 1.5 10.8
2022/23 muži - Předkolo play-off USK 2 24.0 9.0 2 /3.5 57.1 1 40.0 2/3 66.7 2.5 11.5
2022/23 muži - Play-off USK 6 26.2 15.3 2.7 /5.3 50.0 2 46.2 4/6 66.7 2.8 15.8
2023/24 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 3 26.7 12.3 4.3 /7.3 59.1 0 0.0 3.7/5 73.3 1.0 20.3
2023/24 muži - Základní část USK 19 25.1 10.3 2.4 /4.7 50.6 0.5 27.0 4/6.4 62.3 1.9 13.2
2023/24 muži - Český pohár mužů USK 1 18.0 4.0 1 /3 33.3 0 0.0 2/2 100.0 4.0 3.0
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 USK 3 20.3 7.0 2 /5 40.0 0.7 100.0 1/2.7 37.5 1.7 9.3
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo USK Praha B 1 18.0 8.0 3 /4 75.0 0 0.0 2/3 66.7 - 16.0
2023/24 muži - Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů USK 3 26.0 6.3 1.3 /5 26.7 0.3 14.3 2.7/4.3 61.5 2.3 7.7
Průměr za kariéru 15.3 14.2 9.5 3.0 85.8 0.4 45.3 2.2/4.2 102.4 1.9 7.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 JHR 3. 12. 2023
2B body 7 KOL 9. 12. 2023
3B body 2 SKS 1. 11. 2023
Obranné doskoky 8 JHR 3. 12. 2023
Útočné doskoky 3 KOL 27. 1. 2024
Doskoky celkem 10 JHR 3. 12. 2023
Body 22 KOL 9. 12. 2023
Užitečnost 28 KOL 9. 12. 2023
Asistence 7 DEC 20. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Basketbal Polabí 14. 11. 2021 2021/22
2B body 14 BŠ Tygři Praha 14. 10. 2017 2017/18
3B body 5 KOL 12. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 15 GBA Lions J. Hradec 11. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 8 Slavoj Litoměřice 26. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 18 Slavoj Litoměřice 10. 3. 2019 2018/19
Body 40 BŠ Tygři Praha 14. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 50 Sokol Písek 2. 4. 2022 2021/22
Asistence 14 Sokol Písek 2. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 Základní část BRN 26:16 3 1 33.3 0 0.0 1/4 25.0
30. 9. 2023 Základní část NBK 15:31 14 3 75.0 1 50.0 5/7 71.4
4. 10. 2023 Základní část KOL 13:18 8 2 50.0 1 50.0 1/4 25.0
7. 10. 2023 Základní část OPA 33:54 9 4 44.4 0 0.0 1/5 20.0
11. 10. 2023 Základní část DEC 20:52 5 2 100.0 0 0.0 1/7 14.3
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 22:12 8 4 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 Základní část OVA 15:54 9 1 33.3 0 0.0 7/10 70.0
20. 10. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 25:48 12 5 62.5 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2023 Základní část UNL 29:40 9 2 33.3 0 0.0 5/8 62.5
28. 10. 2023 Základní část OLO 28:45 13 2 33.3 1 33.3 6/11 54.5
1. 11. 2023 Základní část SKS 29:37 16 3 60.0 2 100.0 4/4 100.0
4. 11. 2023 Základní část PCE 33:10 15 2 40.0 1 25.0 8/9 88.9
11. 11. 2023 Základní část BRN 23:39 7 2 50.0 1 50.0 0/0 0
19. 11. 2023 Základní část PIS 23:36 9 3 50.0 0 0.0 3/4 75.0
2. 12. 2023 Základní část NBK 34:24 7 1 25.0 0 0.0 5/8 62.5
3. 12. 2023 skupina ZÁPAD JHR 32:25 17 4 40.0 0 0.0 9/13 69.2
9. 12. 2023 Základní část KOL 21:43 22 7 87.5 1 100.0 5/7 71.4
13. 12. 2023 Základní část PIS 27:22 7 2 33.3 0 0.0 3/5 60.0
16. 12. 2023 Základní část OPA 25:18 10 2 40.0 0 0.0 6/11 54.5
20. 12. 2023 Základní část DEC 34:39 15 2 50.0 1 50.0 8/9 88.9
30. 12. 2023 Základní část OVA 27:22 16 4 80.0 1 25.0 5/7 71.4
3. 1. 2024 Základní část UNL 12:07 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 1. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 KOL 17:58 7 2 40.0 1 100.0 0/0 0
1. 2. 2024 Český pohár mužů BRN 17:40 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
4. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 UNL 23:51 12 3 50.0 1 100.0 3/4 75.0
7. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 BRN 19:27 2 1 25.0 0 0.0 0/4 0.0
14. 2. 2024 Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů MBK Baník Handlová 23:54 6 1 20.0 1 20.0 1/2 50.0
15. 2. 2024 Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů NBK 26:21 6 1 14.3 0 0.0 4/6 66.7
16. 2. 2024 Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů DEC 27:28 7 2 66.7 0 0.0 3/5 60.0
18. 2. 2024 play-out 13.-20.místo SNAK A 18:15 8 3 75.0 0 0.0 2/3 66.7
Celkem 30 732:26 285 72 48.6 13 23.6 102/163 62.6
Průměr 30 24:24 9.5 2.4 48.6 0.4 23.6 3.4/5.4 62.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NBK 16 23:24 9.7 1.9 42.9 1.0 34.0 2.9/4.4 67.1 2.1
OPA 16 22:43 8.9 1.8 58.0 1.1 34.7 2.1/3.6 58.6 1.9
SKS 9 25:00 11.7 2.7 53.3 1.3 41.4 2.3/3.6 65.6 1.7
KOL 11 17:41 8.3 1.7 57.6 1.2 46.4 1.3/2.0 63.6 1.9
OLO 9 21:21 9.9 2.6 65.7 0.6 18.5 3.1/5.4 57.1 2.2
Sokol Písek 8 23:15 10.5 2.4 45.2 0.8 24.0 3.5/5.8 60.9 1.9
BRN 16 14:41 4.5 1.1 44.7 0.5 38.1 0.9/1.8 50.0 1.5
BA Sparta 7 0:00 10.1 4.1 0.0 0.0 0.0 1.9/4.0 46.4 2.3
BASKET Brno 3 37:38 23.3 6.0 50.0 1.3 21.1 7.3/12.0 61.1 2.0
OVA 7 20:09 9.6 1.6 57.9 0.7 29.4 4.3/5.7 75.0 2.9
Sokol Písek 4 37:17 16.8 4.5 38.3 1.5 66.7 3.3/5.3 61.9 1.5
Basketbal Polabí 4 29:14 16.3 4.8 57.6 0.5 20.0 5.3/7.5 70.0 2.3
PIS 6 28:13 10.5 2.5 42.9 0.5 15.0 4.0/6.7 60.0 1.8
BA Nymburk 4 29:42 15.5 4.8 45.2 0.8 23.1 3.8/6.5 57.7 2.3
Slavoj Litoměřice 4 37:01 15.3 4.8 38.0 0.3 8.3 5.0/7.5 66.7 3.0
BK Loko Plzeň 4 32:37 15.0 5.8 48.9 0.5 22.2 2.0/3.0 66.7 2.0
UNL 11 17:24 5.4 0.9 37.0 0.6 30.4 1.6/2.5 64.3 2.1
GBA Sojky Pelhřimov 3 31:54 18.3 5.7 50.0 1.0 20.0 4.0/9.0 44.4 0.7
Sokol Pražský 6 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.8 21.7 1.5
Sokol pražský 4 20:48 13.0 4.0 61.5 0.8 50.0 2.8/4.3 64.7 2.8
HKR 8 19:43 6.5 1.4 57.9 0.8 30.0 1.5/2.6 57.1 1.5
Sokol Pražský 3 36:37 15.7 5.0 46.9 0.0 0.0 5.7/11.0 51.5 2.0
TJ Sokol Pražský 8 0:00 5.6 2.4 0.0 0.0 0.0 0.9/3.0 29.2 1.9
Sokol Vyšehrad 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 31.3 1.3
BK Levharti Chomutov 2 36:55 22.0 4.5 42.9 2.5 33.3 5.5/10.0 55.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 22:22 14.7 4.7 53.8 0.0 0.0 5.3/9.0 59.3 2.0
PCE 8 19:19 5.5 0.6 29.4 0.5 25.0 2.8/3.8 73.3 2.3
PCE 5 25:26 8.8 2.2 42.3 0.8 25.0 2.0/2.6 76.9 1.8
Tygři Brno 3 30:55 14.7 2.7 40.0 1.3 36.4 5.3/7.7 69.6 3.0
Slavoj BK Litoměřice 5 21:58 8.6 1.4 29.2 0.6 27.3 4.0/6.6 60.6 1.0
NH Ostrava 3 26:33 14.3 4.0 50.0 0.7 33.3 4.3/7.3 59.1 3.7
Tygři Praha 2 36:24 21.5 6.0 42.9 0.5 25.0 8.0/13.5 59.3 3.0
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 7.0 2.7 100.0 0.0 0.0 1.7/4.2 40.0 1.5
VYS 5 24:24 8.4 2.6 48.1 0.2 12.5 2.6/3.0 86.7 1.2
DEC 7 20:09 5.9 1.6 61.1 0.1 14.3 2.3/4.0 57.1 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 20.5 7.0 0.0 1.0 0.0 3.5/7.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 8 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.4 44.4 1.6
GBA Sojky Pelhřimov 2 38:15 20.0 6.0 42.9 1.0 16.7 5.0/5.5 90.9 1.0
Sokol Pražský 3 30:02 13.0 3.3 45.5 1.0 27.3 3.3/5.3 62.5 3.0
Sokol Vyšehrad 5 0:00 7.6 3.0 0.0 0.0 0.0 1.6/5.6 28.6 1.6
Slavoj Litoměřice 2 0:00 18.5 5.0 0.0 0.5 0.0 7.0/9.5 73.7 2.5
USK Praha 3 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 1.0/5.3 18.8 0.7
BC Kolín 2 32:49 18.5 5.5 61.1 1.5 42.9 3.0/7.5 40.0 1.5
JHR 5 23:26 7.2 1.4 28.0 0.4 16.7 3.2/4.6 69.6 2.2
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.5
Synthesia Pardubice 3 24:41 10.3 3.7 45.8 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 1.0
Tygři JBC Brno 2 33:40 14.5 4.0 28.6 0.5 33.3 5.0/10.5 47.6 3.5
PLZ 3 22:38 9.7 2.3 35.0 1.0 37.5 2.0/4.0 50.0 1.7
BA Sparta 7 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.6/2.0 28.6 2.3
PORG Basket 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 27:45 13.5 5.5 61.1 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.0 4.3 100.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 25:50 9.0 2.3 30.4 1.0 37.5 1.3/2.3 57.1 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
SP Basket 2 26:32 13.0 4.5 75.0 1.0 25.0 1.0/1.5 66.7 -
BCM Orli Prostějov 3 23:48 8.7 3.0 50.0 0.0 0.0 2.7/6.3 42.1 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Snakes Ostrava 2 34:10 11.5 3.0 42.9 0.5 33.3 4.0/5.0 80.0 4.0
Snakes Ostrava 4 17:45 5.8 2.3 34.6 0.3 33.3 0.5/0.5 100.0 1.8
USK Praha 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 0.3
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 18.0 3.0 100.0 0.0 0.0 12.0/22.0 54.5 3.0
BK Opava B 3 19:57 5.7 1.7 50.0 0.7 28.6 0.3/1.0 33.3 1.0
Fio banka J. Hradec 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 2 8:48 7.5 2.5 71.4 0.5 33.3 1.0/1.5 66.7 -
BK Klatovy 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 34:19 15.0 4.0 36.4 0.0 0.0 7.0/11.0 63.6 2.0
GBA J. Hradec 2 35:17 7.0 2.0 19.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BC Vysočina 2 15:44 7.0 2.5 55.6 0.5 25.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BC Kolín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Basket Poděbrady 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Wolves Radotín 1 22:12 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 18:15 8.0 3.0 75.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 7.0 1.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
USK Praha B 1 0:00 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pardubice 1 21:10 6.0 1.0 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
MBK Baník Handlová 1 23:54 6.0 1.0 20.0 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 13:58 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ZLN 1 7:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 5:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články