Daniel Mlčoch

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 21 let
Aktuální klub
FASTAV Zlín
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
221
Procento vítězství
49.3%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 junioři U19 - skupina C SKB Zlín 8 - 21.4 5.5 0.0 2.1 0.0 4/5.1 78.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C SKB Zlín 5 - 24.6 5.2 0.0 4 0.0 2.2/2.8 78.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C SKB Zlín 12 - 7.6 0.8 0.0 1.8 0.0 0.7/1.3 53.3 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C SKB Zlín 6 - 11.0 2 0.0 2.3 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C SKB Zlín 14 - 16.6 3.3 0.0 2.6 0.0 2.1/3.1 65.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C SKB Zlín 7 - 22.7 5 0.0 3.4 0.0 2.4/3.9 63.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C SKB Zlín 2 - 20.5 5.5 0.0 3 0.0 0.5/2 25.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D SKB Zlín 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E SKB Zlín 8 - 10.4 2.6 /2.6 100.0 1.3 100.0 1.4/2.3 61.1 1.5 8.0
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. D SKB Zlín 8 - 12.4 3.8 /3.8 100.0 1 100.0 1.9/2.6 71.4 1.4 10.3
2016/17 žáci U15 - skupina F FASTAV Zlín B 17 - 9.3 3.4 0.0 0.5 0.0 1.1/1.2 90.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina E FASTAV Zlín B 23 - 25.3 7.8 0.0 2.7 0.0 1.6/2.3 66.7 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 3 12.3 1.7 0 /1 0.0 0.3 16.7 0.7/0.7 100.0 0.7 -1.7
2018/19 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 3 9.3 1.3 0.7 /1.7 40.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 15 18.7 5.6 1.7 /3.5 50.0 0.5 16.7 0.7/1.1 64.7 1.5 2.9
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C FASTAV Zlín 1 - 16.0 2 0.0 4 0.0 0/2 0.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 16 24.8 9.8 1.6 /2.9 53.2 1.9 41.3 0.8/1.1 76.5 1.6 6.4
2021/22 junioři U19 - skupina C FASTAV Zlín 14 - 28.4 5.9 0.0 4.4 0.0 3.5/4.9 72.1 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 1 26.0 7.0 1 /2 50.0 1 16.7 2/2 100.0 2.0 3.0
2021/22 junioři U19 - play-out C FASTAV Zlín 10 - 34.3 7.7 0.0 4.6 0.0 5.1/8 63.8 - -
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo FASTAV Zlín 8 25.3 13.0 1.9 /3.4 55.6 2.4 34.5 2.1/2.5 85.0 1.5 7.9
2021/22 muži - skupina C Slavia Kroměříž 4 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 12 7.3 0.9 0.2 /0.8 22.2 0.2 13.3 0.1/0.2 50.0 0.8 -0.8
2022/23 muži - I. kolo FASTAV Zlín 1 - 9.0 3 /3 100.0 1 100.0 0/0 0.0 - 9.0
2022/23 muži - Základní část Zlín B 9 - 17.8 3 0.0 3.1 0.0 2.4/3.4 71.0 - -
2022/23 muži - skupina C Jiskra Kyjov 2 - 20.5 5.5 0.0 2 0.0 3.5/4 87.5 - -
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo FASTAV Zlín 2 18.0 7.0 1 /2.5 40.0 1.5 33.3 0.5/1.5 33.3 2.5 0.5
2023/24 muži - skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 4 2.5 0.3 0 /0.8 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0 -1.5
2023/24 muži - Základní část FASTAV Zlín B 3 - 15.0 0.3 0.0 3.3 0.0 4.3/5 86.7 - -
2023/24 muži - skupina C OLM 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 17.0 5.0 14.6 3.4 47.0 2.0 36.3 1.7/2.4 130.3 1.6 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 KK VM 16. 2. 2024
2B body 1 FASTAV Zlín C 11. 10. 2023
3B body 5 FASTAV Zlín C 11. 10. 2023
Obranné doskoky 1 HKR 20. 10. 2023
Doskoky celkem 1 HKR 20. 10. 2023
Body 19 FASTAV Zlín C 11. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Jiskra Kyjov 29. 3. 2022 2021/22
2B body 14 TBS Přerov 2. 2. 2018 2017/18
3B body 13 Sokol Karviná 20. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 4 BK Loko Plzeň 18. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 2 SNAK A 24. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 GBA Sojky Pelhřimov 8. 3. 2022 2021/22
Body 48 Sokol Karviná 20. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 22 SKV Vinohrady 28. 9. 2016 2016/17
Asistence 4 Tygři JBC Brno 1. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
22. 9. 2023 skupina VÝCHOD SVI 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 9. 2023 Základní část BKO 0:00 14 0 0.0 3 5/6 83.3
11. 10. 2023 Základní část FASTAV Zlín C 0:00 19 1 0.0 5 2/2 100.0
14. 10. 2023 skupina C SK Žabovřesky 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina VÝCHOD HKR 10:01 1 0 0.0 0 1/2 50.0
29. 10. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
16. 2. 2024 Základní část KK VM 0:00 12 0 0.0 2 6/7 85.7
Celkem 8 10:01 46 1 33.3 10 14/17 82.4
Průměr 8 1:15 5.8 0.1 33.3 1.3 1.8/2.1 82.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 6 0:00 30.5 6.2 0.0 4.8 0.0 3.7/5.2 71.0 2.3
BK Příbor 4 0:00 34.0 9.5 0.0 3.3 0.0 5.3/8.0 65.6 2.8
TBS Přerov 4 0:00 32.0 12.3 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 8 0:00 15.5 2.8 0.0 3.1 0.0 0.6/1.1 55.6 2.0
Slavia Kroměříž 5 0:00 23.6 5.4 0.0 2.4 0.0 5.6/6.6 84.8 2.4
Jiskra Kyjov 4 0:00 27.8 6.0 0.0 3.0 0.0 6.8/8.8 77.1 2.3
Jiskra Kyjov 4 0:00 24.5 5.8 0.0 3.3 0.0 3.3/4.3 76.5 0.8
BK Opava 5 0:00 13.8 2.6 0.0 2.4 0.0 1.4/2.8 50.0 1.8
BK Opava 3 0:00 21.0 3.3 0.0 3.7 0.0 3.3/4.7 71.4 2.7
Olomouc 2 0:00 22.0 3.5 0.0 4.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Basketbal Polabí 3 24:27 14.0 1.0 37.5 3.0 39.1 3.0/4.0 75.0 3.0
BC Nový Jičín 3 0:00 14.0 2.7 0.0 2.3 0.0 1.7/1.7 100.0 2.3
Tygři JBC Brno 4 12:14 9.8 2.8 122.2 1.0 44.4 1.3/3.3 38.5 2.0
BKO 2 0:00 19.0 2.5 0.0 3.5 0.0 3.5/4.5 77.8 -
Sokol Karviná 2 0:00 18.0 3.0 0.0 3.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
BC Nový Jičín 4 19:58 8.5 1.0 44.4 2.0 50.0 0.5/0.5 100.0 2.0
KK VM 2 0:00 16.0 1.0 0.0 3.5 0.0 3.5/4.5 77.8 -
BK Velké Meziříčí 2 0:00 16.0 3.0 0.0 2.5 0.0 2.5/5.0 50.0 4.0
SK Žabovřesky 2 0:00 15.5 2.5 0.0 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 35:04 15.0 2.5 45.5 3.0 40.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 28:36 14.5 1.5 37.5 2.5 45.5 4.0/4.5 88.9 1.5
Přerov 2 0:00 13.5 1.5 0.0 3.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.0 87.5 -
FASTAV Zlín B 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
VYS 2 15:43 12.0 3.0 75.0 1.0 22.2 3.0/3.5 85.7 -
TJ Třebíč 1 0:00 24.0 7.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
NH Ostrava 2 12:52 11.5 3.0 300.0 1.0 33.3 2.5/3.0 83.3 3.0
POST 1 0:00 23.0 5.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
PLZ 3 20:59 7.3 1.0 60.0 1.7 29.4 0.3/0.7 50.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 10.5 3.5 100.0 0.5 100.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Vysočina 3 19:10 7.0 1.3 40.0 1.3 44.4 0.3/0.7 50.0 1.3
TJ Start Havířov 2 0:00 10.0 3.5 100.0 1.0 100.0 0.0/1.5 0.0 2.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BASKET Brno U23 4 10:35 4.8 0.5 66.7 1.3 35.7 0.0/0.0 0.0 1.0
FASTAV Zlín C 1 0:00 19.0 1.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Tygři JBC Brno B 1 0:00 19.0 3.0 0.0 4.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BK Příbor 2 0:00 9.5 1.5 100.0 1.0 100.0 3.5/4.0 87.5 0.5
Sokol Písek 1 19:00 18.0 6.0 85.7 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 3 18:27 5.7 1.7 100.0 0.7 25.0 0.3/1.0 33.3 1.3
BC Nový Jičín 1 0:00 15.0 5.0 100.0 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 5 12:38 2.8 0.2 50.0 0.8 40.0 0.0/0.0 0.0 0.4
SVI 4 14:28 3.0 0.8 37.5 0.5 22.2 0.0/0.0 0.0 1.0
Žďár nad Sáz. 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 10.0 2.0 100.0 2.0 100.0 0.0/2.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 4 11:24 2.3 0.8 42.9 0.3 11.1 0.0/0.3 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 20:27 9.0 3.0 100.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Mohelnice 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
NH Ostrava 1 10:49 8.0 2.0 66.7 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 3.0
UP 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 19:49 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 15:42 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 2 12:45 2.5 0.0 0.0 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 -
OLM 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 24:42 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 16:30 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 10:01 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Opava B 2 1:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 15:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 5:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -