Dominik Thurnwald

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
195
Procento vítězství
57.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 6 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 2 - 15.0 4 0.0 1.5 0.0 2.5/3 83.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 9 - 4.8 2.2 0.0 0 0.0 0.3/0.4 75.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 12 - 2.2 0.5 0.0 0.3 0.0 0.2/0.2 100.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B Lokomotiva Plzeň 9 - 15.7 5.1 0.0 1.1 0.0 2.1/3.3 63.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Oblastní přebor Loko Plzeň 19 - 9.3 3.8 0.0 0.2 0.0 0.9/1.8 52.9 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace o MČR Loko Plzeň 6 - 7.5 2.3 0.0 0.7 0.0 0.8/1.8 45.5 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 14.7 6.3 0.0 0.3 0.0 1/1.3 75.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Jiskra Domažlice 8 - 7.3 0.9 0.0 1.4 0.0 1.4/2.3 61.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Jiskra Domažlice 4 - 12.5 3.5 0.0 1.3 0.0 1.8/3.3 53.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Jiskra Domažlice 7 - 19.3 4.7 0.0 2.6 0.0 2.1/2.4 88.2 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 10 8.8 3.9 1 /1.7 58.8 0.5 31.3 0.4/0.4 100.0 1.1 2.5
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 2 4.0 1.5 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - 2.5
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Loko Plzeň 7 15.7 4.3 0.7 /2 35.7 0.9 26.1 0.3/0.4 66.7 1.6 2.3
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 2 - 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1/1 100.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 12 14.3 5.0 0.3 /0.9 27.3 1.3 31.4 0.5/0.7 75.0 1.6 1.6
2022/23 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 12 31.1 15.5 2 /4.3 47.1 2.8 30.6 3/3.8 78.3 2.6 11.8
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 6 11.7 4.2 0.3 /1 33.3 0.8 22.7 1/1.3 75.0 1.5 1.2
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 6 22.3 14.7 1.8 /2.8 64.7 3 43.9 2/2.8 70.6 0.8 13.7
2022/23 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 2 11.0 3.0 0.5 /0.5 100.0 0.5 11.1 0.5/1 50.0 1.5 1.0
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 2 27.5 11.5 1.5 /4.5 33.3 2 33.3 2.5/3 83.3 2.5 7.5
2023/24 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 13 18.4 8.2 1.1 /2.4 45.2 1.8 32.9 0.8/1.2 66.7 2.4 5.5
2023/24 muži - skupina A Loko Plzeň B 14 - 9.6 1.4 0.0 1.6 0.0 2/2.3 87.5 - -
2023/24 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 18.3 9.6 1.8 /2.8 63.6 1.8 25.9 0.9/1.1 77.8 2.4 5.5
2023/24 muži - skupina ZÁPAD PLZ 1 9.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 4.0
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo PLZ 4 14.3 5.3 1 /1.3 80.0 1 25.0 0.3/0.3 100.0 0.8 4.0
2023/24 junioři U19 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 23.0 6.7 1.3 /3 44.4 1.3 20.0 0/0 0.0 2.0 -0.7
2023/24 muži - play-off A Loko Plzeň B 2 - 10.5 1 0.0 2.5 0.0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 21.7 8.0 8.2 1.9 81.5 1.1 37.1 1.1/1.5 214.3 1.5 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BC Vysočina 5. 11. 2023
2B body 5 Snakes Ostrava 18. 2. 2024
3B body 5 NH Ostrava 14. 1. 2024
Obranné doskoky 4 PCE 7. 3. 2024
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 23. 9. 2023
Doskoky celkem 7 BA Nymburk 23. 9. 2023
Body 22 Sokol pražský 2. 12. 2023
Užitečnost 20 Slavoj Litoměřice 22. 11. 2023
Asistence 3 PCE 27. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BA Grizzlies Plzeň B 25. 9. 2021 2021/22
2B body 17 kelti Nové Strašecí 6. 10. 2019 2019/20
3B body 9 Válečníci Děčín 25. 9. 2022 2022/23
Obranné doskoky 11 Válečníci Děčín 25. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 23. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 13 Válečníci Děčín 25. 9. 2022 2022/23
Body 39 Válečníci Děčín 25. 9. 2022 2022/23
Užitečnost 52 Válečníci Děčín 25. 9. 2022 2022/23
Asistence 5 Tygři Praha 11. 12. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina A BA Nymburk 23:52 7 2 100.0 1 20.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A Tygři Praha 16:27 3 1 100.0 0 0.0 1/1 100.0
1. 10. 2023 skupina A Pří 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A USK 24:13 9 1 25.0 2 28.6 1/2 50.0
8. 10. 2023 skupina A Sokol pražský 11:01 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A BC Benešov 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 skupina A CBU 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2023 skupina A Válečníci Děčín 13:33 6 0 0.0 2 40.0 0/2 0.0
4. 11. 2023 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 11 1 0.0 2 0.0 3/3 100.0
5. 11. 2023 skupina A BC Vysočina 0:00 19 3 0.0 2 0.0 7/8 87.5
11. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 16:13 3 0 0.0 1 20.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina A BA Nymburk 13:03 3 1 16.7 0 0.0 1/1 100.0
17. 11. 2023 skupina A Sokol Písek 25:56 8 1 20.0 2 25.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
22. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 16:13 21 3 100.0 4 80.0 3/4 75.0
2. 12. 2023 skupina A Sokol pražský 20:16 22 3 75.0 5 62.5 1/2 50.0
3. 12. 2023 skupina A USK 25:28 8 0 0.0 2 22.2 2/2 100.0
9. 12. 2023 skupina A SKB Rokycany 0:00 10 0 0.0 2 0.0 4/5 80.0
10. 12. 2023 skupina A SKB Rokycany 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 skupina A Válečníci Děčín 18:48 9 1 33.3 2 28.6 1/1 100.0
17. 12. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 13:55 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina A VYS 0:00 6 1 0.0 0 0.0 4/4 100.0
7. 1. 2024 skupina A Sokol Kbely 0:00 18 4 0.0 2 0.0 4/5 80.0
13. 1. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 15:43 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
14. 1. 2024 nadstavba B NH Ostrava 28:14 17 1 100.0 5 33.3 0/0 0
20. 1. 2024 skupina A Pří 0:00 16 5 0.0 2 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina A Sokol Písek B 0:00 15 3 0.0 3 0.0 0/0 0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 9:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba B PCE 15:44 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba B NH Ostrava 12:08 3 0 0.0 1 20.0 0/0 0
18. 2. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 14:34 14 5 100.0 1 25.0 1/2 50.0
25. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 11:21 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
28. 2. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 20:45 8 2 50.0 1 20.0 1/1 100.0
1. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BC Nový Jičín 10:25 5 2 100.0 0 0.0 1/1 100.0
2. 3. 2024 skupina A BC Vysočina 0:00 11 1 0.0 2 0.0 3/3 100.0
3. 3. 2024 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 17 1 0.0 5 0.0 0/0 0
7. 3. 2024 nadstavba B PCE 22:25 19 2 100.0 4 40.0 3/4 75.0
8. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 16:23 9 0 0.0 3 60.0 0/0 0
9. 3. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 16:04 10 2 100.0 2 50.0 0/0 0
15. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 19:16 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 17:15 7 2 66.7 1 16.7 0/0 0
24. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 23:12 5 1 33.3 1 16.7 0/0 0
27. 3. 2024 předkolo play-off Tygři Brno 28:28 8 1 33.3 2 25.0 0/0 0
7. 4. 2024 play-off A Jiskra Domažlice 0:00 16 1 0.0 4 0.0 2/2 100.0
6. 4. 2024 play-off A Jiskra Domažlice 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 45 520:14 381 57 85.1 73 45.3 48/59 81.4
Průměr 45 11:33 8.5 1.3 85.1 1.6 45.3 1.1/1.3 81.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 11 0:00 8.2 2.7 0.0 0.5 0.0 1.1/2.4 46.2 0.9
USK 5 26:09 11.0 1.0 31.3 2.2 32.4 2.4/3.2 75.0 2.8
kelti Nové Strašecí 2 0:00 27.0 13.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 6 0:00 8.3 2.8 0.0 0.8 0.0 0.2/0.5 33.3 1.3
Válečníci Děčín 3 22:10 15.3 2.0 54.5 3.3 52.6 1.3/1.3 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 6 14:16 7.5 0.7 57.1 1.8 39.3 0.7/1.0 66.7 1.5
BK Beroun 2 0:00 19.5 4.5 0.0 2.5 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
Tygři Brno 4 19:31 8.8 1.8 43.8 1.5 23.1 0.8/1.3 60.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 33:01 17.0 2.0 40.0 3.0 30.0 4.0/6.5 61.5 3.0
Sokol Pražský 3 23:42 10.7 1.3 44.4 1.7 22.7 3.0/3.0 100.0 1.0
BA Nymburk 5 14:50 6.2 1.0 41.7 1.2 42.9 0.6/1.0 60.0 2.4
Snakes Ostrava 2 24:36 15.5 1.0 40.0 3.5 100.0 3.0/4.0 75.0 -
BC Vysočina 2 0:00 15.0 2.0 0.0 2.0 0.0 5.0/5.5 90.9 4.5
BK Sokolobv 1 0:00 28.0 5.0 0.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 0:00 14.0 1.0 0.0 3.5 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
USK 4 17:24 6.8 0.5 33.3 1.5 26.1 1.3/1.5 83.3 2.0
Jiskra Domažlice 3 0:00 9.0 0.7 0.0 2.3 0.0 0.7/0.7 100.0 3.3
Sokol pražský 4 12:24 6.0 1.0 66.7 1.3 31.3 0.3/0.5 50.0 2.8
BA Sparta Praha 2 20:13 12.0 4.0 66.7 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Opava 2 18:46 11.5 1.5 75.0 2.5 45.5 1.0/1.5 66.7 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 5.8 1.3 0.0 1.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
PCE 2 19:04 11.5 2.0 80.0 2.0 26.7 1.5/2.0 75.0 4.0
Sokol Písek 3 17:33 7.7 0.0 0.0 2.0 40.0 1.7/1.7 100.0 1.7
BC Vysočina 1 16:43 22.0 2.0 100.0 5.0 100.0 3.0/4.0 75.0 -
NH Ostrava 3 14:05 7.3 0.7 40.0 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Brno 3 22:58 6.7 1.3 44.4 1.3 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 19.0 3.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 4 16:22 4.5 0.3 100.0 1.0 19.0 1.0/1.0 100.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 18:24 9.0 2.0 66.7 1.5 33.3 0.5/0.5 100.0 1.5
Sokol Kbely 1 0:00 18.0 4.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Tygři Praha 3 15:28 5.7 1.7 55.6 0.3 8.3 1.3/1.7 80.0 2.7
BK Opava 2 14:53 8.0 0.5 25.0 2.0 40.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Pří 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 3 12:30 5.3 1.7 62.5 0.3 7.7 1.0/1.3 75.0 1.0
Sokol Písek B 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 16:10 7.5 0.5 25.0 2.0 33.3 0.5/1.5 33.3 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 35:00 15.0 4.0 100.0 2.0 22.2 1.0/2.0 50.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
SKB Rokycany 2 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 16:23 9.0 0.0 0.0 3.0 60.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 -
GBA Lions J. Hradec 1 21:36 8.0 1.0 50.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 21:13 4.0 0.5 16.7 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 -
BK Brandýs 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Nymburk 1 0:00 7.0 0.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 2 15:35 3.5 0.0 0.0 0.5 12.5 2.0/3.0 66.7 2.5
BASKET Brno U23 2 15:18 3.5 1.0 66.7 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 1 10:25 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
NH Ostrava 2 12:57 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CBU 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 15:48 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 9:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 21:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -