Vítězslav Rygl

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BASKET Brno U23
Výška
196 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
250
Procento vítězství
56.8%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C JBC Brno 12 - 1.9 0.7 0 0.6/0.7 87.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní JBC Brno 27 - 4.3 2 0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B JBC Brno 6 - 2.8 1 0 0.8/1.3 62.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D JBC Brno 3 - 1.3 0.3 /0.3 0 0.7/1.3 50.0 1.3 -0.7
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C JBC mmcité Brno 20 2.0 6.7 2.9 /3.2 0.1 0.7/1.7 41.2 1.7 4.4
2015/16 žáci U15 - liga sk. B mmcité Brno 13 6.2 5.6 2.6 /4.3 0 0.4/1.3 29.4 2.4 2.8
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo JBC mmcité Brno 2 - 5.0 2.5 /2.5 0 0/0.5 0.0 3.5 1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C SK Žabovřesky 13 - 10.8 4.6 /7.5 0.4 0.5/1.5 31.6 3.7 8.3
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C SK Žabovřesky 10 - 17.0 7.6 /13 0.2 1.2/2.6 46.2 2.5 21.6
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C1 SK Žabovřesky 1 - 12.0 6 /6 0 0/3 0.0 3.0 6.0
2017/18 kadeti U17 - základní část SAM Brno 18 16.2 4.8 1.7 /3.8 0.2 0.8/1.4 57.7 2.1 3.4
2017/18 junioři U19 - skupina C SK Brno Žabovřesky 8 - 17.5 5 1.8 2.3/3.3 69.2 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina D SK Žabovřesky 4 - 11.8 4.8 0.8 0/1.5 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out SAM Brno 6 15.0 5.8 2.7 /4.3 0.2 0/0.7 0.0 2.8 7.3
2018/19 junioři U19 - základní část SAM Brno 14 23.9 7.6 2.6 /4.8 0.4 1.2/2.7 44.7 3.0 5.4
2018/19 kadeti U17 - základní část SAM Brno 18 21.7 10.4 4 /7.1 0.5 0.9/1.6 60.7 2.6 11.6
2018/19 junioři U19 - skupina C SAM Brno B 2 - 20.0 7.5 0.5 3.5/5.5 63.6 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C SK Žabovřesky 2 - 13.0 5.5 0.5 0.5/2.5 20.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C SAM Brno B 4 - 10.0 4.3 0 1.5/2.5 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina SK Žabovřesky 1 - 22.0 6 2 4/5 80.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off SAM Brno 3 24.0 14.7 5.7 /8.3 0.7 1.3/3 44.4 1.7 17.0
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR SAM Brno 2 23.0 15.0 4.5 /9.5 0.5 4.5/6.5 69.2 3.0 21.0
2019/20 muži - skupina C SA IMA Brno 9 - 5.6 1 0.7 1.6/1.9 82.4 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B SAM Brno 8 - 12.1 3.9 0.9 1.8/2.3 77.8 - -
2019/20 muži - skupina Východ SA KOMFORT Brno 5 11.0 5.8 1.4 /1.8 0.6 1.2/1.6 75.0 1.0 7.0
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SA IMA Brno 1 - 8.0 0 /0 2 2/2 100.0 1.0 7.0
2019/20 junioři U19 - finálová skupina SAM Brno 6 - 15.2 5 1 2.2/3.5 61.9 - -
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SA KOMFORT Brno 3 8.7 4.0 1.3 /1.7 0 1.3/1.3 100.0 0.7 4.3
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SA KOMFORT Brno 2 15.5 8.0 2.5 /3.5 0.5 1.5/2 75.0 1.5 7.0
2020/21 junioři U19 - základní část BASKET Brno B 1 21.0 2.0 1 /6 0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 16 19.2 5.8 2.3 /3.3 0.3 0.3/0.5 50.0 2.0 7.2
2021/22 muži - skupina C SK Basket RENOCAR 8 - 9.0 2.4 1.1 0.9/1.3 70.0 - -
Průměr za kariéru 31.0 7.2 8.0 3.0 0.4 0.9/1.7 207.5 2.0 4.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Maják Vyškov 6. 1. 2018 2017/18
2B body 13 BC Vysočina 26. 2. 2017 2016/17
3B body 5 KRN 17. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 13 BC Vysočina 26. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 8 SK Bruntál 8. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 20 BC Vysočina 26. 2. 2017 2016/17
Body 31 KRN 17. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 43 BC Vysočina 26. 2. 2017 2016/17
Asistence 6 SK Bruntál 8. 3. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NH Ostrava 9 18:00 9.4 3.8 63.0 0.3 23.1 0.9/1.6 57.1 1.8
Slavia Kroměříž 6 3:50 12.3 5.3 56.1 0.2 9.1 1.2/3.5 33.3 2.7
BC Vysočina 4 0:00 17.3 7.5 60.0 0.5 50.0 0.8/1.0 75.0 3.0
Sokol Karviná 4 0:00 12.5 5.0 0.0 0.8 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
KRN 2 0:00 21.5 5.0 0.0 3.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SK Bruntál 2 0:00 19.5 9.5 90.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Synthesia Pardubice 4 19:07 9.3 2.5 58.8 1.0 36.4 1.3/1.8 71.4 2.8
BC Vysočina 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Sokol Pražský 4 19:49 8.3 3.5 58.3 0.3 20.0 0.5/1.3 40.0 3.3
BC Nový Jičín 4 0:00 7.8 3.8 125.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.0
BK Loko Plzeň 4 20:40 7.5 3.3 65.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
USK 4 20:38 7.3 2.3 45.0 0.8 25.0 0.5/0.8 66.7 3.0
Sokol Písek 3 20:43 9.7 3.3 47.6 0.3 25.0 2.0/3.0 66.7 2.7
BK Opava 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Snakes Ostrava 4 18:26 6.5 3.0 63.2 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Slavoj Litoměřice 4 18:13 6.5 1.8 41.2 0.3 16.7 2.3/2.8 81.8 2.5
Tygři Praha 1 0:00 24.0 9.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
NH Ostrava 4 5:00 6.0 2.0 114.3 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.3
BC Nový Jičín 1 0:00 23.0 9.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 22.0 6.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 20:41 7.3 2.7 53.3 0.3 12.5 1.0/1.7 60.0 2.3
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 5.5 1.3 0.0 0.8 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
PCE 2 26:31 11.0 3.5 58.3 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 2.0
OLM 3 0:00 7.0 0.7 0.0 1.7 250.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 10.5 4.5 75.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 4.5
ZLN 3 18:44 7.0 3.0 75.0 0.3 11.1 0.0/1.3 0.0 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Opava B 2 8:38 10.5 2.5 125.0 1.0 200.0 2.5/4.0 62.5 -
Slavoj Litoměřice 2 33:56 10.0 3.0 50.0 1.0 20.0 1.0/5.0 20.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 25:46 9.5 4.0 80.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.5 4.5 39.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BC Vysočina 3 0:00 6.3 2.0 100.0 0.7 100.0 0.3/1.0 33.3 3.0
BCM Orli Prostějov 4 15:05 4.5 2.3 47.4 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 5.7 2.3 100.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.7
Olomouc 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 5.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 7.5 3.0 85.7 0.5 50.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 5.0
USK 2 21:17 6.5 2.5 55.6 0.5 50.0 0.0/2.0 0.0 1.5
SKB Zlín 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
SVI 2 23:24 5.5 2.0 57.1 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 3 10:52 3.7 1.3 80.0 0.3 100.0 0.0/0.3 0.0 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 11.0 1.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol pražský 1 27:40 11.0 2.0 28.6 1.0 20.0 4.0/6.0 66.7 4.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SNAK A 3 11:00 3.3 1.0 50.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.7
Sokol Písek 1 14:25 9.0 4.0 66.7 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BC Vysočina 2 15:59 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Renocar Podolí 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Blansko 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
SK Žabovřesky 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC VYSOČINA 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.3
Sokol Karviná 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
OPA 1 14:52 3.0 0.0 0.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 5:15 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 10:01 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Snakes Ostrava 1 21:01 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 2 4:44 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5