Ondřej Komárek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
158
Procento vítězství
27.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E BCM Orli Prostějov 6 - 3.8 1.8 /1.8 100.0 0 0.0 0.2/1.2 14.3 1.0 1.8
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BCM Orli Prostějov 12 - 3.3 0.8 /0.8 100.0 0.2 100.0 1.2/2.3 50.0 1.7 0.5
2017/18 žáci U15 - skupina D BCM Orli Prostějov 3 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 6 - 1.2 0.5 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Slavia Kroměříž 9 - 6.7 2.9 0.0 0 0.0 0.9/1.2 72.7 - -
2018/19 žáci U15 - skupina E BCM Orli Prostějov 3 - 16.0 6 0.0 0 0.0 4/9.7 41.4 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BCM Orli Prostějov 2 - 15.0 7.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 14 - 14.9 6.1 0.0 0.2 0.0 1.9/3.4 57.4 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BCM Orli Prostějov 13 - 20.4 7.5 0.0 0.7 0.0 3.4/4.8 69.8 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 20 11.6 3.8 1.5 /2.6 56.9 0.2 16.7 0.5/1.2 37.5 1.8 3.6
2020/21 junioři U19 - skupina C BCM Orli Prostějov B 2 - 12.5 3.5 0.0 1 0.0 2.5/5.5 45.5 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 4 22.0 7.5 1.8 /6.8 25.9 1 22.2 1/1.5 66.7 2.0 0.3
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 9 4.8 1.1 0.6 /1.3 41.7 0 0.0 0/0 0.0 0.4 0.6
2021/22 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 14 28.6 12.9 4.6 /7.9 57.7 0.6 24.3 1.8/3.8 47.2 2.6 11.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BCM Orli Prostějov 7 27.4 9.9 4.3 /8 53.6 0.1 20.0 0.9/3.1 27.3 2.4 10.7
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo BCM Orli Prostějov 2 16.5 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2021/22 junioři U19 - play-out BCM Orli Prostějov 5 25.6 9.0 3.8 /7.4 51.4 0 0.0 1.4/3.4 41.2 2.6 8.6
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 2 16.0 11.0 4 /6 66.7 0.5 25.0 1.5/2 75.0 2.0 12.0
2022/23 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 3 29.0 11.7 4.7 /9 51.9 0.3 33.3 1.3/4.3 30.8 3.0 11.0
Průměr za kariéru 19.4 9.1 8.7 3.3 86.5 0.3 34.5 1.3/2.5 111.0 2.0 3.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Opava 28. 9. 2022
2B body 6 BK Opava B 23. 9. 2022
3B body 1 BK Opava B 23. 9. 2022
Obranné doskoky 5 BASKET Brno 17. 9. 2022
Útočné doskoky 4 Tygři Brno 18. 9. 2022
Doskoky celkem 8 BASKET Brno 17. 9. 2022
Body 18 BK Opava 28. 9. 2022
Užitečnost 18 BK Opava B 23. 9. 2022
Asistence 6 BK Opava 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Slavia Kroměříž 16. 3. 2019 2018/19
2B body 15 BC Nový Jičín 19. 11. 2017 2017/18
3B body 3 Tygři Praha 20. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 9 PCE 18. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 BK Loko Plzeň 6. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 13 Slavoj Litoměřice 1. 3. 2022 2021/22
Body 46 Slavia Kroměříž 16. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 22 GBA Sojky Pelhřimov 21. 11. 2021 2021/22
Asistence 6 BK Opava 28. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 28:52 7 3 60.0 0 0.0 1/5 20.0
18. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 25:04 10 5 45.5 0 0.0 0/2 0.0
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 12:52 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 19:31 17 6 75.0 1 50.0 2/2 100.0
28. 9. 2022 skupina B BK Opava 33:07 18 6 54.5 1 33.3 3/6 50.0
1. 10. 2022 skupina B PCE 9:21 2 1 50.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 6 128:47 59 23 56.1 2 28.6 7/19 36.8
Průměr 6 21:27 9.8 3.8 56.1 0.3 28.6 1.2/3.2 36.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 5 0:00 23.2 8.2 0.0 0.8 0.0 4.4/7.6 57.9 3.4
BK Snakes Frýdek-Místek 4 0:00 24.5 9.3 0.0 0.5 0.0 4.5/7.0 64.3 3.5
BC Nový Jičín 5 0:00 17.2 7.0 1.750.0 0.2 0.0 2.6/5.2 50.0 3.4
Sokol Šlapanice 5 0:00 16.4 6.6 0.0 0.0 0.0 3.2/5.0 64.0 1.6
BC Vysočina 5 0:00 13.6 5.8 0.0 0.2 0.0 1.4/3.6 38.9 1.8
Jiskra Kyjov 4 0:00 11.5 5.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 2.8
TJ Sokol Kbely 2 0:00 21.5 7.5 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
BK Lions J. Hradec 2 0:00 20.5 9.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Tygři Brno 3 27:32 12.7 5.3 57.1 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.3
BK Loko Plzeň 4 23:54 9.5 4.3 56.7 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.5
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 17.5 6.0 0.0 0.0 0.0 5.5/9.0 61.1 2.5
BASKET Brno 3 31:25 11.3 3.7 45.8 0.7 33.3 2.0/4.3 46.2 2.0
Tygři JBC Brno 4 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 1.5
NH Ostrava 3 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 0.0 3.3/7.7 43.5 1.7
NH Ostrava 2 28:26 16.5 4.5 56.3 2.0 66.7 1.5/4.0 37.5 3.0
Jižní Supi 3 30:00 10.7 4.7 56.0 0.0 0.0 1.3/4.3 30.8 2.3
GBA Sojky Pelhřimov 2 32:26 14.5 7.0 73.7 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Snakes Ostrava 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.3
PCE 3 21:05 8.7 3.0 60.0 0.3 25.0 1.7/3.7 45.5 2.3
PŘÍ 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
Slavoj Litoměřice 2 28:22 13.0 5.5 50.0 0.5 33.3 0.5/3.0 16.7 2.5
Tygři Praha 3 19:41 8.3 2.0 37.5 1.0 50.0 1.3/2.0 66.7 3.0
BK Snakes Ostrava 5 0:00 4.0 1.6 266.7 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 2.4
Snakes Ostrava 2 25:02 10.0 3.5 41.2 0.5 16.7 1.5/5.0 30.0 2.5
BK Opava 1 33:07 18.0 6.0 54.5 1.0 33.3 3.0/6.0 50.0 4.0
BK Opava B 1 19:31 17.0 6.0 75.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Nymburk 3 15:42 5.7 2.7 47.1 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.0
USK 3 12:01 5.3 2.0 60.0 0.3 14.3 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Loko Plzeň 2 10:53 7.0 3.0 85.7 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygři Brno 3 0:00 4.0 0.7 100.0 0.7 100.0 0.7/2.0 33.3 3.0
BC Vysočina 2 0:00 5.5 1.5 100.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
SNAK A 2 10:08 4.5 2.0 57.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
NH Ostrava 1 28:40 7.0 1.0 20.0 1.0 16.7 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 3 11:30 2.0 0.3 14.3 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 0.7
GBA Lions J. Hradec 1 25:23 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BASKET Brno U23 1 10:25 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek 2 11:29 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Zlín 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 12:44 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Basketbal Polabí 2 16:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 1:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 2 1:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 1:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SVI 2 7:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
STRABAG Zlín 1 6:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0