Milan Tomáš Stráněl

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BASKET Brno
Výška
201 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
145
Procento vítězství
71%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 3 17.0 2.3 0.7 /2.3 28.6 0.3 50.0 0/0 0.0 3.0 4.7
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 9 12.9 4.8 2.2 /2.9 76.9 0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.2 9.1
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 13 22.0 9.4 4.2 /6.8 61.4 0.2 20.0 0.6/1.2 50.0 2.9 15.1
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 6 6.2 2.0 0.8 /1.2 71.4 0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.8 3.8
2021/22 junioři U19 - nadstavba A USK 8 15.6 4.0 1.8 /2.3 77.8 0.1 50.0 0.1/0.4 33.3 2.5 7.1
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 6 25.7 13.5 5.5 /8.8 62.3 0.2 25.0 2/2.5 80.0 1.8 22.8
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo USK Praha B 5 23.2 3.6 1.6 /3.2 50.0 0 0.0 0.4/0.6 66.7 1.8 6.4
2021/22 junioři U19 - play-off USK 3 17.7 6.7 2.3 /4 58.3 0 0.0 2/4 50.0 2.3 7.7
2021/22 kadeti U17 - play-off USK 3 20.3 7.0 2.7 /4.7 57.1 0.3 50.0 0.7/1.7 40.0 3.0 12.3
2021/22 junioři U19 - MČR USK 2 9.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 3.5 1.5
2021/22 kadeti U17 - MČR USK 2 21.5 8.0 3.5 /5.5 63.6 0 0.0 1/1.5 66.7 4.0 11.5
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 12 20.0 7.4 2.6 /4.2 62.0 0.5 33.3 0.8/1.3 56.3 2.3 11.0
2022/23 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 14 26.4 14.6 5.8 /8.6 66.9 0.3 26.7 2.2/3.4 66.0 3.3 21.7
2022/23 muži - Základní část BRN 6 4.0 1.8 0.7 /0.8 80.0 0.2 50.0 0/0.2 0.0 0.7 2.2
2022/23 muži - Osmifinále BRN 1 27.0 13.0 4 /6 66.7 1 33.3 2/2 100.0 4.0 16.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba A BASKET Brno 8 27.9 17.3 6.5 /9 72.2 0.4 37.5 3.1/4.5 69.4 3.6 23.4
2022/23 muži - Čtvrtfinále BRN 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina C 1.-6. místo BASKET Brno U23 4 14.8 3.3 1 /1.5 66.7 0.3 20.0 0.5/0.5 100.0 3.3 2.5
2022/23 muži - Nadstavbová část – skupina A1 BRN 1 6.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 3.0
2022/23 muži - play-off BASKET Brno U23 5 13.6 3.6 1.4 /2.6 53.8 0.2 33.3 0.2/0.2 100.0 3.0 4.2
2022/23 junioři U19 - play-off BASKET Brno 2 22.0 8.0 4 /7 57.1 0 0.0 0/0.5 0.0 5.0 9.5
2022/23 junioři U19 - MČR BASKET Brno 2 33.5 17.5 8 /12.5 64.0 0 0.0 1.5/2 75.0 3.0 27.0
2023/24 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 6 24.3 17.7 6.3 /9.7 65.5 0.5 33.3 3.5/5.5 63.6 2.8 28.5
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 5 17.8 9.8 3.8 /5.6 67.9 0.4 33.3 1/2 50.0 3.2 18.0
2023/24 muži - Základní část BRN 5 4.2 1.2 0 /0 0.0 0.4 50.0 0/0 0.0 1.4 -1.0
2023/24 muži - Český pohár mužů BRN 2 6.0 2.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 1/1 100.0 1.0 0.5
2023/24 junioři U19 - nadstavba A BASKET Brno 5 29.8 16.0 5 /9.2 54.3 0.8 33.3 3.6/4 90.0 4.2 23.8
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 BRN 1 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 1 21.0 16.0 7 /8 87.5 0 0.0 2/2 100.0 1.0 31.0
Průměr za kariéru 35.3 18.6 8.3 3.2 405.5 0.2 144.8 1.1/1.7 376.8 2.5 12.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Tygři Praha 17. 2. 2024
2B body 10 Tygři Praha 17. 2. 2024
3B body 2 USK 27. 1. 2024
Obranné doskoky 14 Sokol Písek 18. 2. 2024
Útočné doskoky 8 BK Opava 7. 10. 2023
Doskoky celkem 18 BK Opava 7. 10. 2023
Body 29 Tygři Praha 17. 2. 2024
Užitečnost 45 PCE 8. 10. 2023
Asistence 5 Basketbal Olomouc 5. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Tygři Praha 17. 2. 2024 2023/24
2B body 10 BCM Orli Prostějov 17. 9. 2022 2022/23
3B body 2 PCE 18. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 15 NH Ostrava 20. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 10 Sokol Pražský 22. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 20 PCE 4. 12. 2022 2022/23
Body 29 Tygři Praha 17. 2. 2024 2023/24
Užitečnost 45 PCE 8. 10. 2023 2023/24
Asistence 6 BK Opava 18. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 9. 2023 Základní část PCE 6:58 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 29:01 19 7 41.2 1 100.0 2/3 66.7
4. 10. 2023 Základní část NBK 1:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina B BK Opava 28:28 23 8 72.7 1 50.0 4/8 50.0
8. 10. 2023 skupina B PCE 29:42 26 8 72.7 1 25.0 7/9 77.8
11. 10. 2023 Základní část OPA 6:23 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
14. 10. 2023 Základní část DEC 1:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina VÝCHOD HKR 17:33 8 4 66.7 0 0.0 0/1 0.0
11. 11. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 33:59 23 9 81.8 0 0.0 5/10 50.0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 19:43 10 2 66.7 1 33.3 3/4 75.0
12. 11. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 16:02 13 5 83.3 0 0.0 3/3 100.0
17. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 8:49 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 21:13 11 5 100.0 0 0.0 1/3 33.3
20. 1. 2024 Základní část SKS 4:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina VÝCHOD SNAK A 18:07 12 6 75.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2024 Český pohár mužů KOL 9:46 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
26. 1. 2024 skupina VÝCHOD BK Opava B 12:07 8 2 33.3 1 33.3 1/2 50.0
27. 1. 2024 nadstavba A USK 26:05 13 3 75.0 2 66.7 1/1 100.0
28. 1. 2024 nadstavba A BA Nymburk 33:15 19 7 63.6 0 0.0 5/7 71.4
1. 2. 2024 Český pohár mužů USK 2:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 USK 1:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BK Wolves Radotín 21:06 16 7 87.5 0 0.0 2/2 100.0
17. 2. 2024 nadstavba A Tygři Praha 33:49 29 10 62.5 0 0.0 9/9 100.0
18. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 28:22 8 2 28.6 1 25.0 1/1 100.0
20. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 27:25 11 3 37.5 1 100.0 2/2 100.0
Celkem 26 439:44 261 90 63.4 11 33.3 48/67 71.6
Průměr 26 16:54 10.0 3.5 63.4 0.4 33.3 1.8/2.6 71.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 10 21:51 9.2 3.5 59.3 0.2 33.3 1.6/2.7 59.3 2.9
GBA Lions J. Hradec 5 27:16 18.0 7.4 75.5 0.4 50.0 2.0/3.4 58.8 2.8
PCE 5 23:17 14.0 4.4 64.7 0.6 42.9 3.4/3.8 89.5 2.0
Tygři Brno 7 20:30 7.4 2.9 52.6 0.3 40.0 0.9/1.3 66.7 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 5 22:22 10.0 4.0 60.6 0.0 0.0 2.0/2.6 76.9 2.8
Sokol pražský 4 24:39 12.3 4.5 56.3 0.3 33.3 2.5/3.5 71.4 4.3
USK 3 25:35 14.3 4.7 82.4 0.7 40.0 3.0/3.7 81.8 3.7
Tygři Brno 3 29:10 14.3 6.7 76.9 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
BCM Orli Prostějov 2 27:18 21.5 10.0 83.3 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
BK Opava 3 24:43 14.0 5.0 68.2 0.7 50.0 2.0/4.0 50.0 4.0
SNAK A 3 19:02 12.7 5.0 75.0 0.7 50.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BA Nymburk 3 23:05 12.0 5.0 71.4 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 3.0
NH Ostrava 4 20:13 8.3 3.3 61.9 0.3 50.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Opava B 3 21:31 10.7 3.3 62.5 0.7 25.0 2.0/3.0 66.7 3.7
Snakes Ostrava 2 23:21 16.0 7.5 78.9 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Tygři Praha 1 33:49 29.0 10.0 62.5 0.0 0.0 9.0/9.0 100.0 3.0
BA Nymburk 2 24:51 14.5 4.5 47.4 0.5 50.0 4.0/5.0 80.0 3.0
BK Loko Plzeň 3 20:15 8.0 4.0 63.2 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 22:27 5.8 2.3 42.9 0.3 20.0 0.5/0.8 66.7 2.5
BC Nový Jičín 6 15:23 3.8 1.3 47.1 0.3 40.0 0.2/0.2 100.0 3.0
Válečníci Děčín 2 20:19 11.0 5.0 58.8 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
NH Ostrava 2 18:40 11.0 4.5 75.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
BA Sparta Praha 2 15:08 10.5 3.5 77.8 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Sokol Pražský 2 23:57 9.5 4.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Wolves Radotín 1 21:06 16.0 7.0 87.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
FASTAV Zlín 2 14:31 7.5 2.5 71.4 0.5 25.0 1.0/1.5 66.7 1.5
SVI 2 20:07 7.5 2.5 55.6 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 4.5
Basketbal Olomouc 3 20:55 4.3 2.0 85.7 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
BK Opava 1 22:39 13.0 6.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BASKET Brno 3 12:51 4.3 1.7 83.3 0.3 100.0 0.0/0.3 0.0 4.3
Sokol Písek 2 23:39 6.5 2.5 62.5 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 2 20:53 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj BK Litoměřice 3 8:14 3.3 1.3 66.7 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BC Vysočina 2 17:47 5.0 1.5 75.0 0.5 50.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Tygři Praha 1 31:07 8.0 4.0 44.4 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
HKR 1 17:33 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BASKET Brno U23 1 26:21 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SKS 3 6:09 2.0 0.7 100.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
USK 4 3:21 1.3 0.3 100.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.8
PCE 2 5:43 2.5 0.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 17:19 5.0 1.0 33.3 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
PIS 2 16:25 2.5 0.5 100.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KOL 1 9:46 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
OLO 2 3:58 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 18:21 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 23:20 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 5:26 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OPA 2 3:11 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
UNL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 2 0:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
OVA 2 2:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 19:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NBK 2 0:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
JHR 1 6:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 1:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články