Milan Tomáš Stráněl

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
201 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
100
Procento vítězství
70%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 3 17.0 2.3 0.7 /2.3 28.6 0.3 50.0 0/0 0.0 3.0 4.7
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 6 6.2 2.0 0.8 /1.2 71.4 0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.8 3.8
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 9 12.9 4.8 2.2 /2.9 76.9 0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.2 9.1
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 13 22.0 9.4 4.2 /6.8 61.4 0.2 20.0 0.6/1.2 50.0 2.9 15.1
2021/22 junioři U19 - nadstavba A USK 8 15.6 4.0 1.8 /2.3 77.8 0.1 50.0 0.1/0.4 33.3 2.5 7.1
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 6 25.7 13.5 5.5 /8.8 62.3 0.2 25.0 2/2.5 80.0 1.8 22.8
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo USK Praha B 5 23.2 3.6 1.6 /3.2 50.0 0 0.0 0.4/0.6 66.7 1.8 6.4
2021/22 junioři U19 - play-off USK 3 17.7 6.7 2.3 /4 58.3 0 0.0 2/4 50.0 2.3 7.7
2021/22 kadeti U17 - play-off USK 3 20.3 7.0 2.7 /4.7 57.1 0.3 50.0 0.7/1.7 40.0 3.0 12.3
2021/22 junioři U19 - MČR USK 2 9.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 3.5 1.5
2021/22 kadeti U17 - MČR USK 2 21.5 8.0 3.5 /5.5 63.6 0 0.0 1/1.5 66.7 4.0 11.5
2022/23 muži - Základní část BRN 6 4.0 1.8 0.7 /0.8 80.0 0.2 50.0 0/0.2 0.0 0.7 2.2
2022/23 muži - Osmifinále BRN 1 27.0 13.0 4 /6 66.7 1 33.3 2/2 100.0 4.0 16.0
Průměr za kariéru 22.3 16.6 6.0 2.5 284.7 0.1 92.8 0.6/1.0 212.2 2.1 9.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 PCE 4. 12. 2022
2B body 10 BCM Orli Prostějov 17. 9. 2022
3B body 2 PCE 18. 10. 2022
Obranné doskoky 15 NH Ostrava 20. 11. 2022
Útočné doskoky 7 PCE 4. 12. 2022
Doskoky celkem 20 PCE 4. 12. 2022
Body 22 BCM Orli Prostějov 17. 9. 2022
Užitečnost 40 PCE 4. 12. 2022
Asistence 6 BK Opava 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 PCE 4. 12. 2022 2022/23
2B body 10 BCM Orli Prostějov 17. 9. 2022 2022/23
3B body 2 PCE 18. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 15 NH Ostrava 20. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 10 Sokol Pražský 22. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 20 PCE 4. 12. 2022 2022/23
Body 22 BCM Orli Prostějov 17. 9. 2022 2022/23
Užitečnost 40 PCE 4. 12. 2022 2022/23
Asistence 6 BK Opava 18. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 24:17 22 10 100.0 0 0.0 2/3 66.7
18. 9. 2022 skupina B BK Opava 34:16 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina VÝCHOD SVI 13:40 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 27:37 8 1 25.0 1 50.0 3/4 75.0
30. 9. 2022 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 24:18 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B NH Ostrava 17:15 8 3 75.0 0 0.0 2/3 66.7
1. 10. 2022 Základní část SKS 2:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B Snakes Ostrava 22:48 12 6 75.0 0 0.0 0/2 0.0
15. 10. 2022 Základní část USK 0:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 16:48 7 2 100.0 1 50.0 0/2 0.0
16. 10. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 32:52 14 6 60.0 0 0.0 2/3 66.7
18. 10. 2022 skupina B PCE 26:06 18 5 71.4 2 66.7 2/2 100.0
22. 10. 2022 Základní část OLO 5:25 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 20:40 7 2 50.0 1 50.0 0/0 0
30. 10. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 22:26 15 5 71.4 1 50.0 2/4 50.0
5. 11. 2022 skupina B BK Opava 11:25 11 3 50.0 1 100.0 2/4 50.0
6. 11. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 30:19 21 10 71.4 0 0.0 1/4 25.0
6. 11. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 12:33 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
11. 11. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 32:45 14 6 85.7 0 0.0 2/3 66.7
17. 11. 2022 skupina B Tygři Brno 32:43 11 5 62.5 0 0.0 1/2 50.0
19. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 23:55 20 9 81.8 0 0.0 2/3 66.7
20. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 20:06 14 6 75.0 0 0.0 2/4 50.0
3. 12. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 33:43 18 7 50.0 0 0.0 4/5 80.0
4. 12. 2022 skupina B PCE 31:28 20 6 50.0 0 0.0 8/8 100.0
7. 12. 2022 Základní část USK 9:16 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
8. 12. 2022 Osmifinále SVI 26:34 13 4 66.7 1 33.3 2/2 100.0
12. 12. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 23:20 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 12. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 18:46 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 12. 2022 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 1. 2023 Základní část PCE 4:28 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 21:38 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 Základní část OLO 2:31 2 1 100.0 0 0.0 0/1 0.0
14. 1. 2023 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 27:25 15 6 66.7 1 50.0 0/2 0.0
15. 1. 2023 nadstavba A Sokol Písek 33:42 14 6 75.0 0 0.0 2/4 50.0
15. 1. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 16:34 11 4 80.0 1 50.0 0/0 0
18. 1. 2023 Základní část UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2023 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 16:30 12 5 71.4 0 0.0 2/3 66.7
21. 1. 2023 Základní část DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba A USK 19:54 19 7 87.5 0 0.0 5/5 100.0
29. 1. 2023 nadstavba A Sokol pražský 22:45 13 5 62.5 0 0.0 3/4 75.0
Celkem 40 763:15 379 144 67.0 13 30.2 52/81 64.2
Průměr 40 19:04 9.5 3.6 67.0 0.3 30.2 1.3/2.0 64.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
PCE 4 21:41 11.0 3.5 60.9 0.5 66.7 2.5/2.5 100.0 2.3
Tygři Brno 3 29:10 14.3 6.7 76.9 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
BCM Orli Prostějov 2 27:18 21.5 10.0 83.3 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
Sokol Písek 6 16:52 6.3 2.5 68.2 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.2
GBA Sojky Pelhřimov 4 23:58 9.3 3.8 55.6 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 3.0
NH Ostrava 4 20:13 8.3 3.3 61.9 0.3 50.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Snakes Ostrava 2 23:21 16.0 7.5 78.9 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Tygři Brno 5 21:08 6.2 2.4 63.2 0.2 33.3 0.8/1.2 66.7 3.0
BA Nymburk 2 24:51 14.5 4.5 47.4 0.5 50.0 4.0/5.0 80.0 3.0
SNAK A 2 19:30 13.0 4.5 75.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Loko Plzeň 3 20:15 8.0 4.0 63.2 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 22:27 5.8 2.3 42.9 0.3 20.0 0.5/0.8 66.7 2.5
Válečníci Děčín 2 20:19 11.0 5.0 58.8 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
NH Ostrava 2 18:40 11.0 4.5 75.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 20:08 10.5 4.0 72.7 0.5 50.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 2 15:08 10.5 3.5 77.8 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 1.0
BK Opava 2 22:50 9.5 3.5 63.6 0.5 50.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK 1 19:54 19.0 7.0 87.5 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 4.0
Sokol Pražský 2 23:57 9.5 4.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Lions J. Hradec 3 19:53 5.7 2.7 61.5 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
BA Nymburk 2 18:01 8.5 4.0 80.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
SVI 2 20:07 7.5 2.5 55.6 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 4.5
STRABAG Zlín 2 14:31 7.5 2.5 71.4 0.5 25.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Opava B 1 32:45 14.0 6.0 85.7 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
Sokol pražský 1 22:45 13.0 5.0 62.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
BK Opava 1 22:39 13.0 6.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Písek 2 23:39 6.5 2.5 62.5 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno 3 12:51 4.3 1.7 83.3 0.3 100.0 0.0/0.3 0.0 4.3
Jižní Supi 2 20:53 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 2 17:47 5.0 1.5 75.0 0.5 50.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Tygři Praha 1 31:07 8.0 4.0 44.4 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
SKS 2 6:48 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BASKET Brno U23 1 26:21 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Nový Jičín 1 24:18 5.0 1.0 25.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 2 4:44 2.5 0.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 17:19 5.0 1.0 33.3 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 18:21 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 5:26 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OLO 2 3:58 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 23:20 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
PCE 1 4:28 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Olomouc 2 20:46 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 2:45 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 19:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PLZ 1 1:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články