Kryštof Kavan

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 21 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
198 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
347
Procento vítězství
66.9%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2018/19 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 6 20.3 6.8 1.5 /3.5 42.9 0.7 1.8/2.2 84.6 2.2 8.3
2018/19 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 22.0 7.7 2.3 /4.7 50.0 0 3/3.7 81.8 2.7 21.0
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 22.5 7.0 1.5 /3.5 42.9 1 1/1 100.0 3.5 10.0
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 2 5.0 0.5 0 /1 0.0 0 0.5/1 50.0 1.5 -0.5
2011/12 mladší žáci U14 - liga B BK B&W Opava 2 - 6.0 2.5 /2.5 100.0 0 1/3 33.3 2.0 2.0
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A BK Opava 3 - 6.0 2.3 0.0 0 1.3/2.7 50.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BK Opava B 6 3.7 1.3 0.2 /0.2 100.0 0.3 0/0 0.0 0.2 1.8
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 - 1.0
2020/21 muži - skupina C BK Opava B 4 - 9.5 3 0.0 0.8 1.3/1.5 83.3 - -
2012/13 žáci U15 - divize B finale BK Opava 2 - 9.5 3.5 0.0 0 2.5/3.5 71.4 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C BK Opava 13 - 10.4 2.8 /2.8 100.0 1 1.8/2.7 68.6 2.6 6.9
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Opava 8 - 11.1 3.3 /3.3 100.0 1.3 0.9/1.4 63.6 3.1 7.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BK Opava 12 - 8.7 2.1 /2.1 100.0 1.3 0.8/1.3 60.0 2.2 6.0
2016/17 žáci U15 - Extraliga BK Opava 14 - 10.1 3.4 /3.4 100.0 0.9 0.8/1.1 68.8 2.7 7.0
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A BK Opava 3 22.0 4.0 0.7 /4.7 14.3 0.3 1.7/2 83.3 3.0 2.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 27.5 13.5 5 /9 55.6 0 3.5/6 58.3 2.0 11.5
2017/18 junioři U19 - skupina C BK Opava 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out C BK Opava 3 - 5.7 1.3 0.0 0.7 1/2.3 42.9 - -
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Opava 9 - 6.0 1.4 0.0 0.8 0.8/1.2 63.6 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 9 - 11.7 3.3 0.0 1.4 0.7/1.4 46.2 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C BK Opava 8 - 9.4 3.8 0.0 0.5 0.4/0.9 42.9 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 7 - 17.7 6.3 0.0 1 2.1/3.7 57.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C BK Opava 2 - 23.5 9 0.0 1 2.5/3.5 71.4 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Opava 3 - 4.3 0.7 0.0 1 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 6 - 6.3 2 0.0 0.7 0.3/1.2 28.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C BK Opava 10 - 8.7 3.2 0.0 0.6 0.5/1 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 6 - 7.2 2.7 0.0 0.3 0.8/1.2 71.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C BK Opava 14 - 10.2 3.6 0.0 0.8 0.6/1.6 36.4 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C BK Opava 4 - 14.5 5 0.0 1.3 0.8/1.5 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - kvalifikace BK Opava 2 - 3.5 1 0.0 0.5 0/1 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Opava 3 - 3.3 1.7 0.0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BK Opava 2 - 2.0 1 0.0 0 0/1 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D BK Opava 8 - 10.6 4 0.0 0.1 2.3/3.5 64.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Opava 8 - 11.9 4.9 0.0 0.3 1.4/2.5 55.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Opava 3 - 5.7 1.3 0.0 0.7 1/1.7 60.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BK Opava 17 - 11.5 4.6 /4.6 100.0 0.3 1.3/3 43.1 2.3 7.5
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C BK Opava 3 - 8.7 3.3 /3.3 100.0 0.3 1/1.3 75.0 2.3 6.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Opava 3 15.3 3.7 1.7 /3.7 45.5 0 0.3/1 33.3 2.0 1.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Opava 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BK Opava 3 - 9.0 3.7 0.0 0.3 0.7/1 66.7 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. B BK Opava 3 9.0 3.7 1.3 36.4 0 1/1.3 75.0 1.0 3.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Opava 1 - 0.0 0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo A BK Opava 3 - 13.3 6.7 /6.7 100.0 0 0/1.7 0.0 1.3 10.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Opava 3 - 5.7 2 /2 100.0 0.3 0.7/2.7 25.0 1.3 2.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 1. - 4. místo BK Opava 1 - 13.0 5 /5 100.0 1 0/0 0.0 2.0 11.0
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 8 7.3 2.8 0.5 /1.1 44.4 0.4 0.6/1.1 55.6 1.1 3.8
2021/22 muži - skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 7 31.7 17.6 6 /10.1 59.2 1 2.6/4.9 52.9 2.1 26.3
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Opava B 1 - 15.0 6 100.0 1 0/0 0.0 - 15.0
2021/22 muži - skupina C BK Opava B 13 - 19.7 6.3 0.0 1.2 3.4/5 67.7 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník OPA 1 - 6.0 2 100.0 0 2/2 100.0 1.0 5.0
2021/22 muži - Skupina A1 OPA 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo Basket Opava 2010 2 32.5 14.5 6 /9.5 63.2 0.5 1/2 50.0 2.5 12.0
2021/22 muži - play-off C BK Opava B 4 - 15.5 6.3 0.0 0.5 1.5/4.5 33.3 - -
2021/22 muži - Play off OPA 7 3.3 0.3 0.1 /0.6 25.0 0 0/0.3 0.0 0.4 -
2021/22 muži - play-off 3. kolo BK Opava B 2 - 13.0 4 0.0 0.5 3.5/4 87.5 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BK Opava B 5 32.2 16.4 5.4 /9.8 55.1 0.6 3.8/7.2 52.8 3.2 24.0
2022/23 muži - Osmifinále OPA 1 15.0 5.0 1 /1 100.0 1 0/0 0.0 - 5.0
2022/23 muži - skupina C Sokol Karviná 6 - 7.5 3.2 0.0 0.2 0.7/1.8 36.4 - -
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo BK Opava B 6 29.3 14.0 5 /9.5 52.6 0.7 2/4.3 46.2 2.7 23.8
2022/23 muži - Nadstavbová část – skupina A1 OPA 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 - -1.0
2022/23 muži - play-off C Sokol Karviná 4 - 10.5 4 0.0 0.5 1/2 50.0 - -
2022/23 muži - Play-off OPA 3 2.3 0.0 0 /0 0.0 0 0/0 0.0 0.3 -0.7
2022/23 muži - play-off 3. kolo Sokol Karviná 2 - 9.0 3.5 0.0 0.5 0.5/1 50.0 - -
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BK Opava B 12 31.3 17.0 6.2 /10.9 56.5 0.4 3.4/5.3 64.1 2.6 27.5
2023/24 muži - Základní část OPA 5 7.0 2.6 0.4 /0.6 66.7 0.4 0.6/1.2 50.0 1.0 4.2
Průměr za kariéru 13.0 4.9 9.5 3.3 84.4 0.6 1.2/2.2 112.5 2.0 4.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 SVI 3. 11. 2023
2B body 12 SNAK A 8. 10. 2023
3B body 2 DEC 4. 11. 2023
Obranné doskoky 12 Basketbal Olomouc 24. 11. 2023
Útočné doskoky 5 Basketbal Olomouc 24. 11. 2023
Doskoky celkem 17 Basketbal Olomouc 24. 11. 2023
Body 32 SNAK A 8. 10. 2023
Užitečnost 48 Basketbal Olomouc 24. 11. 2023
Asistence 13 Basketbal Olomouc 24. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 SVI 3. 11. 2023 2023/24
2B body 14 SK Žabovřesky 10. 10. 2015 2015/16
3B body 4 Sokol Karviná 5. 3. 2016 2015/16
Obranné doskoky 13 Synthesia Pardubice 27. 4. 2019 2018/19
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 12. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 17 Basketbal Olomouc 24. 11. 2023 2023/24
Body 34 BASKET Brno U23 14. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 48 Basketbal Olomouc 24. 11. 2023 2023/24
Asistence 13 Basketbal Olomouc 24. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina VÝCHOD HKR 33:46 16 4 50.0 0 0.0 8/12 66.7
22. 9. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 24:58 7 2 33.3 1 100.0 0/0 0
27. 9. 2023 Základní část UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 29:21 15 5 71.4 1 33.3 2/2 100.0
30. 9. 2023 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 32:22 32 12 75.0 1 33.3 5/5 100.0
11. 10. 2023 Základní část BRN 6:00 4 1 100.0 0 0.0 2/4 50.0
13. 10. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 29:32 10 4 57.1 0 0.0 2/3 66.7
14. 10. 2023 Základní část PIS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 27:22 11 4 40.0 1 33.3 0/1 0.0
21. 10. 2023 Základní část NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 10. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 23:10 21 9 69.2 0 0.0 3/4 75.0
28. 10. 2023 Základní část KOL 13:37 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 11. 2023 skupina VÝCHOD SVI 45:40 30 8 44.4 1 33.3 11/21 52.4
4. 11. 2023 Základní část DEC 10:13 6 0 0.0 2 100.0 0/0 0
8. 11. 2023 Základní část PCE 1:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 32:32 12 5 38.5 0 0.0 2/3 66.7
17. 11. 2023 skupina VÝCHOD HKR 28:11 10 4 66.7 0 0.0 2/3 66.7
19. 11. 2023 Základní část UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 35:02 23 10 62.5 0 0.0 3/5 60.0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 32:36 17 7 63.6 0 0.0 3/5 60.0
2. 12. 2023 Základní část OLO 3:45 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 24 409:52 217 76 56.7 7 25.9 44/70 62.9
Průměr 24 17:04 9.0 3.2 56.7 0.3 25.9 1.8/2.9 62.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BASKET Brno U23 3 33:48 23.7 9.3 63.6 0.7 33.3 3.0/6.3 47.4 2.7
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 16.0 4.3 0.0 1.3 0.0 3.8/5.0 75.0 2.8
SVI 3 37:31 20.7 4.3 36.1 2.0 42.9 6.0/10.7 56.3 2.3
Basketbal Olomouc 4 31:23 15.5 5.8 57.5 0.5 18.2 2.5/6.0 41.7 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 15.0 6.8 225.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 2.5
Sokol Karviná 4 0:00 14.8 6.8 0.0 0.3 0.0 0.5/3.3 15.4 2.0
SK UP-BCM Olomouc 6 0:00 9.8 2.8 0.0 1.3 0.0 0.2/0.3 50.0 1.2
SK Žabovřesky 6 0:00 9.7 3.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 2.2
Lions J. Hradec 4 6:59 13.5 5.3 100.0 0.0 0.0 3.0/3.8 80.0 3.8
Olomouc 5 0:00 10.4 3.4 0.0 1.0 0.0 0.6/1.6 37.5 1.4
BC Nový Jičín 5 20:42 9.8 3.6 62.1 0.4 20.0 1.4/1.8 77.8 1.4
SNAK A 3 23:45 16.3 5.3 61.5 1.0 50.0 2.7/3.7 72.7 1.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 15.3 5.3 0.0 0.3 0.0 3.7/6.7 55.0 2.3
TOROLA Snakes Ostrava 6 8:22 6.7 2.2 72.2 0.3 66.7 1.3/2.7 50.0 2.5
NH Ostrava 4 0:00 9.8 3.0 109.1 0.0 0.0 3.8/6.8 55.6 2.8
PLZ 2 30:34 19.5 7.0 56.0 1.5 37.5 1.0/5.0 20.0 2.5
Sokol Karviná 3 0:00 12.7 4.7 0.0 0.7 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
BK Hladnov Ostrava 3 0:00 12.7 2.3 100.0 1.7 100.0 3.0/3.3 90.0 3.3
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 18.5 6.0 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
TJ Šumperk 2 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
BCM Orli Prostějov 4 15:09 8.8 3.3 56.5 0.0 0.0 2.3/2.8 81.8 2.0
BC Vysočina 3 21:25 11.7 4.0 75.0 0.7 50.0 1.7/3.3 50.0 2.3
Levharti Chomutov 3 0:00 11.0 3.7 0.0 1.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
OLM 1 0:00 33.0 10.0 0.0 3.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
SKB Zlín 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Sokol Karviná 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Synthesia Pardubice 4 21:16 7.5 2.3 56.3 0.0 0.0 3.0/3.8 80.0 2.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 10.0 5.0 150.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.3 71.4 1.7
SK Žabovřesky 1 0:00 29.0 14.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
CBU 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/4.0 87.5 3.5
SK Žabovřesky 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
HKR 2 30:58 13.0 4.0 57.1 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 2.5
USK Praha B 2 30:51 12.0 4.5 47.4 0.5 20.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Synthesia Pardubice 3 20:30 8.0 3.3 50.0 0.3 16.7 0.3/0.7 50.0 2.7
BP Frýdek-Místek 1 0:00 24.0 10.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 11.5 3.0 0.0 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 11.0 4.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Basketbal Polabí 2 26:35 10.5 3.5 53.8 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 4.0
SK Basket RENOCAR 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BC Kolín 3 2:23 7.0 2.3 700.0 0.7 200.0 0.3/0.7 50.0 1.3
NH Ostrava 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
BCM Orli Prostějov 2 0:00 10.5 2.5 100.0 1.5 100.0 1.0/2.0 50.0 3.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 10.5 2.5 100.0 1.5 100.0 1.0/2.0 50.0 -
PP HK 1 0:00 20.0 10.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 23:08 10.0 2.0 57.1 2.0 44.4 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 10.0 3.5 140.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 6.7 2.7 160.0 0.3 100.0 0.3/1.3 25.0 2.7
USK Praha 2 0:00 9.5 2.5 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
TJ Třebíč 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 3.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 5.7 1.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
GBA Sojky Pelhřimov 1 35:52 17.0 7.0 63.6 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 3 0:00 5.7 1.3 0.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 8.0 2.5 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Žďár nad Sáz. 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.3
BK Žďár n. S. 1 0:00 13.0 5.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 3 0:00 4.0 2.0 150.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
VYS 2 15:00 6.0 2.5 62.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Loko Plzeň 2 12:18 5.5 1.5 50.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BSK Č.Budějovice 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
ZLN 2 19:16 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 8:58 8.0 3.0 75.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavia OU 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DEC 6 1:56 1.0 0.0 0.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 1 20:45 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 25:04 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Poděbrady 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
Královští Sokoli 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BRN 7 1:33 0.6 0.1 50.0 0.0 0.0 0.3/0.9 33.3 -
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PCE 1 11:45 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Nymburk 2 10:05 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice - KVAL 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
USK 2 1:39 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 19:18 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
USK 7 0:42 0.3 0.1 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
OLO 2 1:52 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 1 13:37 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
PCE 1 1:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PIS 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 1 3:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 6:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Kol U13B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 12 1:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
OVA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články