Jonáš Janota

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
243
Procento vítězství
38.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BaČel U11(mix) 8 - 0.8 0.4 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BaČel U11(mix) 8 - 2.0 1 0 0/0.8 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 4-6 místo BaČel U11(mix) 4 - 1.8 0.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B2 BaČel U11(mix) 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Bran U13B 26 - 1.4 0.7 0 0/0.5 8.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B Bra U12B"A"(ms) 10 - 4.0 1.7 0 0.6/1.7 35.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B Bra U12B"A"(ms) 10 - 3.4 1.3 0 0.8/1.6 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D BK Brandýs n. L. 11 - 4.8 2.3 0 0.3/0.9 30.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 6 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C BK Brandýs n. L. 10 - 7.2 2.8 0.3 0.7/1.4 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A BK Brandýs n.L. 1 - 2.0 0 0 2/2 100.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 BK Brandýs n.L. 3 - 4.0 1.7 0 0.7/1.3 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 14 - 7.3 2.8 0.3 0.9/1.9 46.2 - -
2018/19 žáci U15 - skupina C BK Brandýs n.L. 20 - 8.4 3.1 0.5 0.7/1.9 36.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 8 - 6.5 2.6 0.3 0.5/1.4 36.4 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BA Nymburk 3 24.3 7.7 2.7 0 2.3/4.3 53.8 0.7 13.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 1 22.0 1.0 0 0 1/4 25.0 - 6.0
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 9.2 3.5 0.1 1.8/3.2 55.6 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BK Brandýs n. L. 14 - 4.9 1.6 0.4 0.7/1.1 62.5 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 9.3 3.2 0.3 2/4.6 43.5 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BK Brandýs n. L. 4 - 5.0 2.3 0 0.5/2 25.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 9.5 2.5 0.8 /1.3 0 1/1.3 80.0 1.0 3.3
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Nymburk 14 25.4 5.5 2.1 /4.4 0.3 0.5/1.6 30.4 1.4 6.1
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BA Nymburk 8 26.4 6.6 2.3 /3.4 0.4 1/2.4 42.1 1.8 5.1
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále BK Brandýs n. L. 2 - 5.0 2 0 1/1 100.0 - -
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BA Nymburk 3 21.0 9.3 2.7 /4.7 0.3 3/4 75.0 0.3 13.3
2021/22 junioři U19 - Skupina B play-off semifinále BK Brandýs n. L. 2 - 2.5 0.5 0.5 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Brandýs 3 - 10.0 3.7 0.7 0.7/2 33.3 - -
2022/23 junioři U19 - 2. kolo BK Brandýs 2 - 13.0 4 1 2/3.5 57.1 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 14 14.7 3.1 1 /2.6 0.1 0.6/1.6 40.9 1.1 2.6
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Brandýs 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 30.4 4.0 5.1 1.9 0.2 0.7/1.6 152.2 1.1 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Nová Paka 12. 6. 2022
2B body 6 BC Kolín 28. 5. 2022
3B body 1 USK 28. 9. 2022
Obranné doskoky 4 GBA Lions J. Hradec 6. 11. 2022
Útočné doskoky 3 BK Loko Plzeň 20. 11. 2022
Doskoky celkem 6 BK Loko Plzeň 20. 11. 2022
Body 16 BC Kolín 28. 5. 2022
Užitečnost 11 USK 28. 9. 2022
Asistence 3 Sokol pražský 16. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 NH Ostrava 7. 3. 2020 2019/20
2B body 7 NBK Praha 2004 24. 3. 2018 2017/18
3B body 3 TJ AŠ Mladá Boleslav 19. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 BASKET Brno 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 10. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 Sokol Pražský 25. 3. 2022 2021/22
Body 18 TJ AŠ Mladá Boleslav 19. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 27 Sokol Pražský 25. 3. 2022 2021/22
Asistence 4 BASKET Brno 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina B Sokol Žižkov B 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/4 25.0
28. 5. 2022 Skupina B BC Kolín 0:00 16 6 0.0 1 0.0 1/2 50.0
29. 5. 2022 Skupina B BK Jiskra Domažlice 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 6. 2022 2. kolo Sokol Nová Paka 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/5 60.0
11. 6. 2022 2. kolo Sokol Nová Paka 0:00 16 6 0.0 1 0.0 1/2 50.0
17. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 11:09 2 1 33.3 0 0.0 0/1 0.0
18. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 13:09 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 9. 2022 skupina A USK 20:00 13 5 83.3 1 50.0 0/1 0.0
1. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 21:13 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
2. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 1:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 8:49 7 3 75.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 27:07 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
2. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 9:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 16:50 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A USK 18:10 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 11:42 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina B Jižní Supi 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 24:04 3 1 25.0 0 0.0 1/4 25.0
3. 12. 2022 skupina A Sokol pražský 11:50 1 0 0.0 0 0.0 1/6 16.7
4. 12. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 10:22 4 1 50.0 0 0.0 2/4 50.0
Celkem 20 205:37 101 34 94.4 6 60.0 15/35 42.9
Průměr 20 10:16 5.1 1.7 94.4 0.3 60.0 0.8/1.8 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ AŠ Mladá Boleslav 4 0:00 9.8 2.5 0.0 1.0 0.0 1.8/4.8 36.8 1.0
Královští Sokoli 4 0:00 9.3 3.8 0.0 0.5 0.0 0.3/1.3 20.0 1.0
Královští Sokoli 6 0:00 6.0 2.7 0.0 0.2 0.0 0.2/1.0 16.7 0.8
ADFORS Basket Litomyšl 6 0:00 5.3 2.2 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 0.8
BK Pardubice 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 -
Sokol Pražský 3 20:58 9.3 2.7 57.1 0.3 50.0 3.0/4.0 75.0 0.3
NH Ostrava 2 0:00 14.0 3.5 0.0 0.5 0.0 5.5/8.5 64.7 2.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Sokol Písek 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Snakes Ostrava 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 8.0 2.0 0.0 0.7 0.0 2.0/3.7 54.5 2.0
BK Loko Plzeň 3 23:50 7.7 2.3 53.8 0.3 25.0 2.0/3.7 54.5 1.7
BC Vysočina 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Písek 3 22:22 6.7 3.0 69.2 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
USK Praha 2 0:00 9.5 2.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Sokol Vyšehrad (ms) 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.7
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK 2 19:05 7.5 3.0 54.5 0.5 50.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 17:24 5.0 1.7 55.6 0.3 50.0 0.7/0.7 100.0 1.0
SŠB Pardubice 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.8 0.0 1.0
Měl U12 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 0.8
Pod U17B 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
BC Vysočina 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 12:46 4.7 1.7 62.5 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 0.7
USK 2 27:02 6.5 1.5 75.0 0.5 20.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BASKET Brno 2 33:14 6.0 3.0 35.3 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 3.0
NH Ostrava A 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/11.0 54.5 -
Snakes Ostrava 2 30:30 6.0 1.5 37.5 0.5 16.7 1.5/4.0 37.5 1.0
Tesla Pardubice 3 0:00 4.0 0.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.0 83.3 1.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
Slavoj Litoměřice 2 9:35 5.5 2.0 66.7 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Tygři Brno 2 32:31 5.0 2.5 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 24:48 5.0 1.5 50.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
USK Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
R&J EBC Mělník (ms) 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 22:38 3.5 1.0 28.6 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Tygři Praha 2 20:34 3.5 1.0 100.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BANymU12 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Kladno 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 2 19:28 2.0 0.0 0.0 0.5 33.3 0.5/3.0 16.7 1.0
NH Ostrava 2 18:27 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Ben U13B 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 13:59 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sokol Písek 2 11:27 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tygři Praha 2 6:34 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Tygři Louny 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Jižní Supi 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U13B (ms) 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5