Filip Kábrt

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Basketbal Polabí
Výška
193 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
258
Procento vítězství
65.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina B Nym 6 - 0.3 0.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - O 5. až 8. místo Nym 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Nym 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž NymBCM 18 - 19.7 9.5 0.0 0 0.0 0.7/0.9 75.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Soutěž Nym 4 - 14.3 6.5 0.0 0 0.0 1.3/2.5 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Nym 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/4 37.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 Nym 14 - 15.0 6.6 0.0 0 0.0 1.7/2.9 58.5 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Nym 7 - 10.1 4.7 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - kvalifikace o národní finále U12 BCM Nymb (kv) 6 - 14.7 6.2 0.0 0 0.0 2.3/4.7 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BA Nymburk 6 - 5.8 2 0.0 0 0.0 1.8/3.7 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BANym U13B 35 - 17.9 7.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.6 57.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BA Nymburk 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B BANym U13B 3 - 12.0 5.3 /5.3 100.0 0 0.0 1.3/3 44.4 2.0 8.3
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA Nymburk 21 - 17.1 5.6 /5.6 100.0 1 100.0 2.9/4.6 62.5 3.0 12.4
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo BA Nymburk 2 - 10.0 3 /3 100.0 1 100.0 1/2 50.0 4.5 4.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 12 - 19.8 5.4 /5.4 100.0 2.5 100.0 1.5/3 50.0 2.3 16.1
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 6 4.0 1.5 0.5 /0.5 100.0 0.2 25.0 0/0 0.0 0.5 1.2
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B BA Nymburk 10 - 18.1 5.9 /5.9 100.0 1.4 100.0 2.1/3.1 67.7 1.5 15.6
2016/17 kadeti U17 - play-out B Nym 4 - 12.3 4 0.0 1.3 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 BA Nymburk 2 - 26.5 7 /7 100.0 3 100.0 3.5/4 87.5 0.5 25.5
2017/18 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 14 11.5 2.6 0.2 /0.6 33.3 0.6 30.0 0.3/0.6 50.0 0.8 1.6
2017/18 junioři U19 - play-out B Kanonýři Josefov 6 - 13.5 2.3 0.0 2.5 0.0 1.3/2 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BA Nymburk 5 24.8 9.8 4.2 /5.8 72.4 0 0.0 1.4/2 70.0 2.0 11.0
2018/19 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 20 31.5 18.7 6 /10.1 58.9 0.9 21.4 4.1/6 68.9 3.1 23.6
2018/19 junioři U19 - skupina B BA Nymburk B 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 18.0 5.0 1 /1.7 60.0 0.7 33.3 1/2 50.0 1.0 6.3
2018/19 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 5 32.8 19.0 5.4 /10.2 52.9 1.6 36.4 3.4/5.2 65.4 3.8 21.0
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 36.0 14.5 3 /10 30.0 1 22.2 5.5/9 61.1 3.5 17.5
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 16 23.5 12.0 2.9 /5.9 48.9 0.9 43.8 3.6/5.4 67.4 2.8 13.1
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 2 11.5 0.0 0 /1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -3.5
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 1 19.0 11.0 1 /3 33.3 3 75.0 0/0 0.0 5.0 5.0
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 22.0 12.0 3 /3 100.0 2 100.0 0/1 0.0 3.0 15.0
2020/21 muži - základní část NBK 3 10.7 3.3 0.7 /1.3 50.0 0.7 40.0 0/0 0.0 2.0 1.7
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 3 27.3 17.3 5.7 /9 63.0 0.3 9.1 5/6.7 75.0 1.7 19.0
2021/22 muži - Základní část NBK 7 14.4 2.3 0.6 /0.9 66.7 0.1 11.1 0.7/0.9 83.3 1.6 0.9
Průměr za kariéru 23.4 7.3 13.2 4.7 124.5 0.7 86.1 1.8/2.8 161.9 1.7 6.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 SP BASKET 8. 10. 2021
2B body 7 SP BASKET 8. 10. 2021
3B body 1 HKR 23. 10. 2021
Obranné doskoky 6 SK Slavia Praha 17. 10. 2021
Útočné doskoky 3 SP BASKET 8. 10. 2021
Doskoky celkem 8 SK Slavia Praha 17. 10. 2021
Body 25 SP BASKET 8. 10. 2021
Užitečnost 28 SP BASKET 8. 10. 2021
Asistence 3 OVA 29. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol pražský 12. 10. 2019 2019/20
2B body 18 KolB 23. 2. 2013 2012/13
3B body 5 Lions J. Hradec 6. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 11 BCM Orli Prostějov 10. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 11 Synthesia Pardubice 13. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 20 Synthesia Pardubice 13. 1. 2019 2018/19
Body 36 KolB 23. 2. 2013 2012/13
Užitečnost 37 Snakes Ostrava 24. 2. 2019 2018/19
Asistence 10 USK 5. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 Základní část KOL 0:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část OVA 15:57 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část PCE 14:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 25:31 11 4 100.0 1 20.0 0/1 0.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 28:45 25 7 53.8 0 0.0 11/14 78.6
9. 10. 2021 Základní část UNL 20:18 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část BRN 18:46 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 27:30 16 6 60.0 0 0.0 4/5 80.0
20. 10. 2021 Základní část OVA 18:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 Základní část HKR 13:17 6 0 0.0 1 100.0 3/4 75.0
Celkem 11 183:12 68 21 63.6 2 10.0 20/26 76.9
Průměr 11 16:39 6.2 1.9 63.6 0.2 10.0 1.8/2.4 76.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 8 29:14 16.5 4.6 55.2 1.4 37.9 3.1/4.5 69.4 3.0
Basket Poděbrady 5 0:00 24.8 7.4 100.0 2.2 100.0 3.4/4.8 70.8 1.6
Sokol Vyšehrad 5 0:00 17.4 5.2 100.0 1.6 100.0 2.2/3.6 61.1 1.2
Královští Sokoli 4 0:00 18.5 7.3 100.0 1.0 100.0 1.0/1.8 57.1 2.5
ŠSK Sla U13 4 0:00 18.0 7.8 0.0 0.3 0.0 1.8/3.5 50.0 0.3
Pod U13B 4 0:00 17.3 7.5 0.0 0.5 0.0 0.8/3.3 23.1 1.0
Snakes Ostrava 5 25:22 13.6 4.2 50.0 0.6 27.3 3.4/4.2 81.0 2.4
SAM Brno 4 27:19 13.0 4.5 66.7 0.8 23.1 1.8/3.8 46.7 3.3
NH Ostrava 4 22:27 12.5 2.8 50.0 1.3 31.3 3.3/4.8 68.4 1.8
BCM Orli Prostějov 3 26:27 16.0 4.7 58.3 1.3 23.5 2.7/4.0 66.7 3.0
Sokol pražský 3 26:43 15.3 3.3 62.5 1.3 57.1 4.7/7.7 60.9 2.7
BK Loko Plzeň 4 20:42 11.3 3.0 63.2 1.0 26.7 2.3/3.0 75.0 2.3
Synthesia Pardubice 4 19:45 10.5 3.5 53.8 0.3 9.1 2.8/4.8 57.9 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 20.5 3.5 100.0 3.5 100.0 3.0/4.5 66.7 2.0
BKČ.B.U12B 4 0:00 9.8 4.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 -
BCM Orli Prostějov 5 21:17 7.6 2.8 66.7 0.4 25.0 0.8/1.6 50.0 1.8
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 18.5 6.5 100.0 1.5 100.0 1.0/2.5 40.0 0.5
USK 7 10:51 5.3 1.6 55.0 0.4 27.3 0.9/1.1 75.0 1.3
Loko Trutnov 2 0:00 17.5 3.0 0.0 3.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Sokol Písek 4 19:51 8.5 2.0 53.3 0.5 15.4 3.0/4.8 63.2 2.3
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 16.0 6.0 100.0 0.5 100.0 2.5/6.0 41.7 3.5
Bol U12B 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 15.5 6.0 100.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 20:45 14.5 3.5 50.0 0.5 33.3 6.0/8.5 70.6 2.0
GBA J. Hradec 2 26:19 12.5 4.0 61.5 0.5 25.0 3.0/4.0 75.0 3.5
SP BASKET 2 17:29 12.5 3.5 53.8 0.0 0.0 5.5/7.0 78.6 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 11.5 4.0 100.0 1.0 100.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Sokol Písek 2 22:52 11.0 3.5 43.8 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Slavoj Litoměřice 2 29:22 10.5 2.5 83.3 1.0 33.3 2.5/5.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 10.5 4.0 100.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 20.0 6.0 100.0 0.0 0.0 8.0/9.0 88.9 3.0
Sokol Žižkov C 1 0:00 20.0 4.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 19.0 5.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 25:23 9.0 1.5 21.4 1.5 60.0 1.5/1.5 100.0 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 17.0 8.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
PCE 2 17:02 8.5 2.5 62.5 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
SK Slavia Praha 1 27:30 16.0 6.0 60.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
USK Praha 2 0:00 7.0 1.5 100.0 0.5 100.0 2.5/3.0 83.3 3.5
BC Vysočina 1 0:00 14.0 1.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Snakes Ostrava 2 19:37 5.5 2.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Písek 1 25:31 11.0 4.0 100.0 1.0 20.0 0.0/1.0 0.0 -
HKR 2 13:58 5.5 0.5 50.0 1.0 50.0 1.5/2.0 75.0 2.0
SAM Brno 1 22:16 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 18:48 11.0 1.0 33.3 3.0 75.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Měl U13B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Slavoj Litoměřice 4 12:15 2.3 0.5 22.2 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 0.3
Kol U12B 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BC Kolín 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
KOL 2 4:28 2.5 0.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
UNL 1 20:18 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BRN 1 18:46 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
OVA 2 17:23 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK 1 8:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OPA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 14:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 16:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0