Martin Studnický

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
204 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
301
Procento vítězství
69.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BANym U13B 24 - 1.1 0.5 0.0 0 0.0 0.2/1.2 17.9 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 BA Nb U12B 18 - 8.3 3.9 0.0 0 0.0 0.6/2.3 24.4 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX BA Nymb U11 (ch) 8 - 10.9 5.3 0.0 0 0.0 0.4/0.8 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo B BANym U13B 2 - 2.5 1 /1 100.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5 1.0
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA Nymburk 17 - 1.5 0.6 /0.6 100.0 0 0.0 0.2/0.6 27.3 0.8 0.2
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 4 - 11.3 5 0.0 0 0.0 1.3/4 31.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BANymU12 4 - 16.0 7.3 0.0 0 0.0 1.5/2.8 54.5 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 15 - 9.1 4.1 0.0 0 0.0 0.8/2.5 31.6 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo BANym U13B 2 - 10.5 5 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 11 - 10.4 4.5 /4.5 100.0 0.1 100.0 1.2/1.7 68.4 1.6 8.2
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 28 - 20.6 9.1 0.0 0.1 0.0 2.2/4.3 51.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Nymburk 11 - 6.7 2.5 /2.5 100.0 0.2 100.0 1.3/1.7 73.7 2.5 3.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BA Nymburk 3 23.7 4.3 1.7 /6.3 26.3 0 0.0 1/2.3 42.9 1.7 -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 17.0 0.5 0 /3 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 1.0 -1.0
2017/18 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 13 - 7.7 3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.6 47.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 12 - 22.8 9.4 0.0 0.3 0.0 2.9/5 58.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 10 - 13.6 5.1 0.0 0.2 0.0 2.8/5.6 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 6.1 2.5 0.0 0 0.0 1.1/1.6 68.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A BA Nymburk 3 - 9.3 4.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 - 14.5 7 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 16.9 6.2 0.0 0.6 0.0 2.5/4.1 61.4 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 3 20.3 7.3 2.3 /3.3 70.0 0.7 28.6 0.7/0.7 100.0 2.3 6.7
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 17.3 7.2 0.0 0.5 0.0 1.4/3.1 45.2 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BA Nymburk 11 13.5 3.3 1.1 /2.3 48.0 0.3 30.0 0.3/0.8 33.3 1.6 3.8
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 20 25.7 11.6 3.4 /7.3 45.9 0.9 32.7 2.2/3.7 59.5 2.2 13.9
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 11.0 4.0 2 /3 66.7 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 2 22.5 7.5 3.5 /6.5 53.8 0 0.0 0.5/1 50.0 3.5 12.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 13 14.6 4.2 1.4 /3 46.2 0.4 41.7 0.3/0.8 40.0 2.9 3.7
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 12 18.8 10.7 4.4 /6.8 64.6 0 0.0 1.8/3.3 56.4 3.0 15.2
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 8 24.5 17.5 4.3 /6.9 61.8 1.8 50.0 3.8/4.3 88.2 3.1 20.1
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo Basketbal Polabí 3 24.7 7.0 2.7 /3.3 80.0 0 0.0 1.7/2 83.3 3.0 9.7
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off BA Nymburk 2 26.5 11.0 5 /10 50.0 0 0.0 1/2 50.0 1.5 10.5
2021/22 junioři U19 - play-off BA Nymburk 2 12.0 6.5 1 /3.5 28.6 0.5 25.0 3/4.5 66.7 2.5 5.5
Průměr za kariéru 37.5 5.5 10.2 4.1 130.2 0.2 51.0 1.3/2.5 196.7 1.7 3.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BASKET Brno 5. 3. 2022
2B body 11 Slavoj Litoměřice 21. 11. 2021
3B body 4 Slavoj Litoměřice 26. 11. 2021
Obranné doskoky 14 GBA Sojky Pelhřimov 15. 1. 2022
Útočné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 21. 11. 2021
Doskoky celkem 20 GBA Sojky Pelhřimov 15. 1. 2022
Body 26 BASKET Brno 5. 3. 2022
Užitečnost 38 GBA Sojky Pelhřimov 15. 1. 2022
Asistence 7 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 NH Ostrava 20. 10. 2019 2019/20
2B body 17 ŠSK Sla U13 3. 12. 2016 2016/17
3B body 4 Slavoj Litoměřice 26. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 14 BK VIVIDBOOKS Pardubice 4. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 9 BK Pardubice 16. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 20 GBA Sojky Pelhřimov 15. 1. 2022 2021/22
Body 35 ŠSK Sla U13 3. 12. 2016 2016/17
Užitečnost 38 Sokol Písek 5. 12. 2021 2021/22
Asistence 7 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
2. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 19:31 11 5 83.3 0 0.0 1/3 33.3
3. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 8:04 12 5 100.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 9:07 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 23:58 11 5 71.4 0 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 17:34 9 4 66.7 0 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD SLP 12:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 19:13 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 15:24 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 11:54 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Jižní Supi 19:25 8 3 75.0 0 0.0 2/4 50.0
7. 11. 2021 skupina A Jižní Supi 14:34 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
20. 11. 2021 skupina A USK 23:31 8 4 40.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 25:52 23 11 68.8 0 0.0 1/4 25.0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 6:01 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 23:49 12 0 0.0 4 57.1 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 13:21 8 2 50.0 0 0.0 4/6 66.7
5. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 20:19 21 8 80.0 0 0.0 5/6 83.3
5. 12. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 18:31 9 3 50.0 1 50.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 15:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 13:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 25:43 15 6 60.0 0 0.0 3/6 50.0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 19:57 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD VYS 16:16 6 3 75.0 0 0.0 0/2 0.0
15. 1. 2022 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 34:39 26 8 66.7 2 40.0 4/4 100.0
23. 1. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 20:11 5 1 33.3 0 0.0 3/6 50.0
29. 1. 2022 nadstavba A Tygři Brno 26:25 17 4 50.0 2 50.0 3/3 100.0
30. 1. 2022 nadstavba A BASKET Brno 0:00 13 4 100.0 1 100.0 2/2 100.0
31. 1. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 1:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 2. 2022 nadstavba A PCE 27:58 20 5 50.0 3 75.0 1/1 100.0
12. 2. 2022 nadstavba A PCE 25:42 18 5 71.4 1 33.3 5/5 100.0
13. 2. 2022 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 22:58 11 3 60.0 0 0.0 5/7 71.4
20. 2. 2022 play-out 13.-20. místo BC Vysočina 23:07 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 2. 2022 play-out 13.-20. místo BCM Orli Prostějov 21:46 13 5 100.0 0 0.0 3/4 75.0
5. 3. 2022 nadstavba A BASKET Brno 34:31 26 3 60.0 4 66.7 8/8 100.0
6. 3. 2022 nadstavba A Tygři Brno 24:13 9 2 50.0 1 25.0 2/4 50.0
11. 3. 2022 play-out 13.-20. místo Basket Opava 2010 29:10 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
17. 3. 2022 předkolo play-off Snakes Ostrava 22:13 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 3. 2022 předkolo play-off Snakes Ostrava 30:34 18 8 50.0 0 0.0 2/4 50.0
2. 4. 2022 play-off Tygři Brno 20:03 10 2 33.3 1 33.3 3/5 60.0
23. 4. 2022 play-off Tygři Brno 4:13 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
Celkem 40 762:41 379 125 58.7 20 31.7 69/102 67.6
Průměr 40 19:04 9.5 3.1 58.7 0.5 31.7 1.7/2.6 67.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ŠSK Sla U13 5 0:00 20.6 9.4 0.0 0.2 0.0 1.2/2.6 46.2 1.4
Ben U13B 6 0:00 17.2 7.5 0.0 0.0 0.0 2.2/4.2 52.0 1.2
Synthesia Pardubice 9 0:00 11.0 4.8 330.8 0.0 0.0 1.4/3.3 43.3 2.4
Královští Sokoli 6 0:00 11.0 4.5 245.5 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.3
Pod U13B 8 0:00 8.1 3.6 0.0 0.0 0.0 0.9/2.4 36.8 0.4
Synthesia Pardubice 4 0:00 13.8 6.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
BK Horejsek Děčín 4 0:00 13.8 5.3 0.0 0.3 0.0 2.5/4.8 52.6 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 25.5 9.5 0.0 0.5 0.0 5.0/8.0 62.5 1.5
PCE 3 26:06 15.0 4.3 61.9 1.3 44.4 2.3/2.7 87.5 2.7
BCM Orli Prostějov 3 23:34 13.7 5.7 68.0 0.3 16.7 1.3/2.3 57.1 2.3
Tygři Brno 4 18:43 9.8 2.0 42.1 1.0 33.3 2.8/4.0 68.8 3.0
BASKET Brno 2 17:15 19.5 3.5 77.8 2.5 71.4 5.0/5.0 100.0 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 28:48 18.5 5.5 64.7 1.0 33.3 4.5/5.5 81.8 3.5
Snakes Ostrava 3 29:45 12.3 3.7 52.4 1.3 40.0 1.0/3.0 33.3 3.3
Sokol Pražský 3 28:34 12.3 2.7 36.4 1.7 41.7 2.0/2.7 75.0 1.0
BA Sparta 4 0:00 9.3 4.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BC Kolín 2 0:00 17.0 6.5 100.0 0.5 100.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Snakes Ostrava 4 21:09 8.3 3.0 48.0 0.5 25.0 0.8/1.5 50.0 1.8
Sokol pražský 4 16:13 8.0 3.5 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 19:55 16.0 6.5 81.3 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 25:09 10.0 3.3 45.5 0.3 9.1 2.3/3.3 70.0 3.0
Tygři JBC Brno 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Měl U12 6 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
NH Ostrava 3 20:50 9.0 2.0 54.5 0.7 33.3 3.0/4.3 69.2 2.3
USK Praha 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Slavoj Litoměřice 2 17:19 12.5 6.0 70.6 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Měl U13B 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 -
BK Snakes Ostrava 3 0:00 7.7 2.0 0.0 0.3 0.0 2.7/4.7 57.1 0.7
Jižní Supi 2 0:00 11.0 3.5 100.0 0.5 100.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BK Loko Plzeň 2 24:20 10.5 2.0 26.7 1.0 33.3 3.5/4.5 77.8 2.5
GBA Lions J. Hradec 2 10:42 10.0 3.5 77.8 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.5
Snakes Ostrava 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 5 4:16 4.0 1.4 63.6 0.0 0.0 1.2/1.6 75.0 2.4
Tygři Praha 2 21:33 9.0 3.5 63.6 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Sokol Písek 1 27:49 18.0 6.0 60.0 2.0 66.7 0.0/1.0 0.0 4.0
Basket Poděbrady 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 18:09 5.7 2.0 50.0 0.3 100.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Tygři Brno 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SAM Brno 2 22:01 7.5 2.5 50.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Sokol Písek 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Tygři JBC Brno 2 18:24 7.0 2.5 29.4 0.5 100.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 21:46 13.0 5.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Slavoj Litoměřice 1 23:49 12.0 0.0 0.0 4.0 57.1 0.0/0.0 0.0 3.0
VYS 2 15:50 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK 1 33:55 11.0 2.0 40.0 2.0 40.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 16:02 5.5 2.0 50.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Jižní Supi 2 16:59 5.0 1.5 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
USK 2 16:38 5.0 2.5 45.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Sokol Písek 1 18:31 9.0 3.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 19:35 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 3 0:00 2.3 0.7 100.0 0.3 100.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Basket Opava 2010 1 29:10 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Pelhřimov 1 24:44 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 14:48 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PLZ 1 6:01 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 23:07 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
SP BASKET 2 12:14 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
NH Ostrava 1 16:11 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Vysočina 1 17:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
UNL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha B 1 1:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLP 1 12:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0

články