Matouš Jurman

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Sokol pražský
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
416
Procento vítězství
65.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina A Měl U13B 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A MělCh 12 - 9.9 4.4 0 1.1/1.9 56.5 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Měl U13B 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Měl U12 24 - 14.0 6.5 0 1/2.1 47.1 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Měl U13B 26 - 7.1 3.3 0 0.5/1.2 46.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 BARoun.l. U12(mix MS 7 - 15.0 6.9 0 1.3/3.1 40.9 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BKMěl U11(mix) 8 - 34.8 16 0 2.8/4.3 64.7 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BKMěl U11(mix) 7 - 14.1 6.9 0 0.4/0.4 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) BARoun.l. U12(mix MS 7 - 14.1 7 0 0.1/0.1 100.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B BK Měl U11B (kv) 6 - 24.3 10.8 0 2.7/4.2 64.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BKMěl U11(mix) 3 - 21.7 10 0 1.7/2 83.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A R&J EBC Mělník 9 - 6.2 2.4 0.2 0.7/1 66.7 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Roudnice U13B(mix) 22 - 11.5 4.6 0.4 1.1/1.8 62.5 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Měl U12 18 - 25.4 11.7 0 1.9/2.6 76.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A R&J EBC Mělník 7 - 9.1 3.9 0.1 1/1.4 70.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off R&J EBC Mělník 2 - 8.0 3.5 0 1/2 50.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A R&J EBC Mělník (ms) 8 - 4.4 1.1 /1.1 0.5 0.6/0.8 83.3 0.6 3.6
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 19 - 9.8 3.5 /3.5 0.6 1.2/1.7 66.7 1.8 7.5
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Měl U13B 14 - 15.9 6.2 0.6 1.5/1.8 84.0 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A R&J EBC Mělník (ms) 9 - 2.6 0.8 /0.8 0.2 0.3/0.3 100.0 0.7 1.9
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo Měl U13B 6 - 13.0 5.2 0.7 0.7/1 66.7 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA 2006´ Roudnice n.L. 4 - 7.5 2.5 /2.5 0.5 1/1.5 66.7 1.5 5.5
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR B Měl U13B 3 - 5.0 1.3 /1.3 0.3 1.3/1.3 100.0 0.3 4.7
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 13.5 6.4 /6.4 0 0.8/1.2 64.7 1.6 11.4
2016/17 žáci U15 - skupina C R&J EBC Mělník (ms) 6 - 19.5 7.5 0.8 2/2.7 75.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 13 - 8.3 2.8 /2.8 0.3 1.7/1.8 91.7 2.3 5.8
2016/17 žáci U15 - skupina C1 R&J EBC Mělník (ms) 3 - 15.7 6.3 0 3/3.7 81.8 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 22.3 12.3 3.7 /8.3 1 2/2.7 75.0 2.3 13.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 26.0 12.5 4.5 /10.5 0.5 2/3 66.7 2.5 10.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 12.0 3.4 1.2 1.6/2.3 71.9 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 6 5.0 2.2 0.2 /1.2 0.5 0.3/0.3 100.0 - 2.2
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 14.1 3.8 1.6 1.9/2.5 77.5 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 27.0 11.7 2 2.3 0.7/1.3 50.0 1.7 11.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 27.0 12.5 4 0 4.5/5.5 81.8 2.0 8.5
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 21 18.8 9.9 2.8 /5.7 1.1 1.1/1.4 76.7 1.4 8.3
2018/19 kadeti U17 - skupina A BK R&J EBC Mělník 1 - 31.0 12 2 1/3 33.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 27.2 12.4 2.8 /7.2 1.6 2/3.4 58.8 1.0 12.2
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 8 14.4 3.8 0.8 /1.8 0.6 0.4/0.5 75.0 1.0 3.6
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 20 28.4 16.6 3.8 /7.9 2.4 2.1/2.9 70.7 2.1 18.0
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů Měl 4 - 13.0 2.3 2.8 0.3/1.5 16.7 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 23.3 16.0 2 /4 4 0/0 0.0 1.7 15.7
2020/21 muži - SBLM skupina západ Měl 2 - 18.5 6 2 0.5/1 50.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina západ Měl 4 - 20.5 1.8 5.3 1.3/1.5 83.3 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Pražský 5 1.0 0.0 0 /0.2 0 0/0 0.0 0.2 -0.2
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 14 25.4 18.1 2.6 /5.5 3.2 3.2/4.4 72.6 1.9 14.6
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol pražský 8 27.9 13.6 2 /5.1 2.8 1.4/1.6 84.6 2.3 7.9
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo Sokol Pražský 4 7.5 4.0 0.5 /1 0.8 0.8/1 75.0 0.8 2.5
2021/22 muži - Osmifinále Měl 2 - 23.5 1 6 3.5/4.5 77.8 - -
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol pražský 3 25.7 14.0 3 /6.3 2 2/2.7 75.0 3.0 8.7
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 29.0 18.7 1.3 /5.3 4.7 2/3.3 60.0 1.3 16.3
2022/23 muži - skupina ZÁPAD SP Basket 2 20.5 16.0 3.5 /4 3 0/0 0.0 2.5 13.0
Průměr za kariéru 34.7 5.7 12.7 4.5 0.8 1.3/1.9 274.3 1.5 3.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 5 USK Praha B 23. 9. 2022
3B body 3 USK Praha B 23. 9. 2022
Obranné doskoky 4 USK Praha B 23. 9. 2022
Útočné doskoky 2 BK Levharti Chomutov 18. 9. 2022
Doskoky celkem 5 USK Praha B 23. 9. 2022
Body 19 USK Praha B 23. 9. 2022
Užitečnost 18 USK Praha B 23. 9. 2022
Asistence 1 USK Praha B 23. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK Praha 31. 1. 2017 2016/17
2B body 24 Bra U11 (D) 10. 11. 2013 2013/14
3B body 9 TZRak 23. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 13 Tygři Praha 1. 3. 2020 2019/20
Útočné doskoky 5 BK Pardubice 31. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 14 Tygři Praha 1. 3. 2020 2019/20
Body 48 Bra U11 (D) 10. 11. 2013 2013/14
Užitečnost 44 Tygři Praha 1. 3. 2020 2019/20
Asistence 6 NH Ostrava 7. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 18:03 13 2 100.0 3 37.5 0/0 0
23. 9. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 23:15 19 5 83.3 3 42.9 0/0 0
Celkem 2 41:18 32 7 87.5 6 40.0 / 0.0
Průměr 2 20:39 16.0 3.5 87.5 3.0 40.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 8 0:00 11.9 5.4 0.0 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0 1.0
BASKET Brno 5 29:21 18.0 1.4 30.4 4.2 38.9 2.6/3.4 76.5 1.8
Sokol Nová Paka 4 0:00 18.3 8.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 5 25:29 14.4 3.0 51.7 2.0 20.8 2.4/3.6 66.7 2.8
BK Kral-jun U13 6 0:00 10.7 4.8 0.0 0.2 0.0 0.5/1.5 33.3 0.7
Bran U13B 6 0:00 10.5 3.5 0.0 0.7 0.0 1.5/1.8 81.8 1.0
BK Loko Plzeň 2 30:20 30.5 5.0 55.6 5.0 43.5 5.5/7.0 78.6 2.5
Snakes Ostrava 4 22:51 14.8 2.5 38.5 3.0 57.1 0.8/1.0 75.0 1.8
ČBr 3 0:00 19.3 1.0 0.0 5.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.0
USK 3 25:24 19.3 1.7 41.7 4.3 44.8 3.0/4.0 75.0 1.7
BA Nymburk 4 20:44 14.0 2.5 52.6 2.0 24.2 3.0/4.0 75.0 1.3
USK Praha 5 0:00 10.8 3.6 112.5 0.4 200.0 2.4/2.8 85.7 2.0
Synthesia Pardubice 5 10:01 10.6 4.2 67.7 0.2 50.0 1.6/2.4 66.7 1.2
USK 3 23:36 17.0 4.0 57.1 2.7 40.0 1.0/1.7 60.0 2.3
Tygři JBC Brno 2 30:58 25.5 5.0 50.0 3.5 41.2 5.0/5.5 90.9 2.0
Bol 2 0:00 25.0 10.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 3.5
Tygři Praha 2 31:00 24.5 6.0 50.0 3.5 63.6 2.0/3.0 66.7 1.5
Slavoj Litoměřice 5 0:00 9.6 2.0 333.3 1.6 0.0 0.8/1.0 80.0 1.6
PCE 3 25:25 15.7 1.7 50.0 4.0 32.4 0.3/0.7 50.0 0.7
Synthesia Pardubice 3 0:00 14.0 4.3 0.0 1.3 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
BK Loko Plzeň 5 21:57 7.8 2.6 39.4 0.4 14.3 1.4/2.0 70.0 0.8
NH Ostrava 4 22:58 9.5 2.5 52.6 0.5 16.7 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 4 22:54 8.8 2.5 38.5 1.0 21.1 0.8/1.3 60.0 2.3
BCBenB 2 0:00 17.5 2.0 0.0 4.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.8 1.5 0.0 1.8 0.0 0.5/0.8 66.7 1.5
Synthesia Pardubice 4 17:31 8.8 2.3 42.9 0.8 16.7 2.0/2.3 88.9 2.0
BA Sparta 3 0:00 11.7 3.7 550.0 0.7 0.0 2.3/4.0 58.3 2.3
BK Brandýs n.L. 3 0:00 11.7 4.3 433.3 0.7 200.0 1.0/1.0 100.0 -
BA Nymburk 2 31:18 17.0 6.0 70.6 1.5 20.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 8.5 2.8 137.5 0.8 100.0 0.8/1.0 75.0 1.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.3 3.5 155.6 0.3 100.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Písek 4 16:17 8.0 1.3 38.5 1.8 46.7 0.3/1.0 25.0 1.3
Slavoj Litoměřice 3 18:58 10.3 2.3 50.0 1.3 25.0 1.7/2.3 71.4 1.3
BK Brandýs n. L. 1 0:00 31.0 12.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Tygři Brno 2 25:02 15.5 2.0 28.6 3.5 30.4 1.0/1.5 66.7 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Sokol Písek 3 22:02 9.7 0.3 25.0 2.7 28.6 1.0/1.7 60.0 1.3
TZRak 1 0:00 29.0 1.0 0.0 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 3 0:00 9.3 3.0 0.0 0.3 0.0 2.3/2.3 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.5 6.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Kral-Jun.muži 1 0:00 24.0 3.0 0.0 5.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 5.8 1.8 175.0 0.3 100.0 1.5/1.5 100.0 1.3
BK Klatovy 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 10.5 3.0 100.0 1.0 100.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 7:38 6.7 2.0 46.2 0.7 50.0 0.7/0.7 100.0 1.3
USK Praha B 1 23:15 19.0 5.0 83.3 3.0 42.9 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 2 22:07 9.5 2.5 41.7 1.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 0.3
ŠSKSla 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U13B (ms) 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 8.5 0.5 0.0 1.0 0.0 4.5/5.0 90.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 19:38 8.0 0.5 20.0 2.0 44.4 1.0/1.0 100.0 1.0
BKČ.B.U12B 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno U23 2 12:30 8.0 1.0 50.0 1.5 27.3 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 30:03 7.5 2.0 36.4 1.0 10.5 0.5/0.5 100.0 3.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.5
NH Ostrava 1 25:58 14.0 2.0 25.0 2.0 33.3 4.0/4.0 100.0 4.0
USK Praha 2 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BKKla 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 2 9:14 6.5 1.0 100.0 1.5 37.5 0.0/0.0 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Peč 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 15:57 11.0 4.0 80.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Pelhřimov 1 26:22 10.0 3.0 25.0 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Písek 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 3.3 0.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA J. Hradec 1 19:28 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 4:58 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 1:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 1:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 2:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5