Vojtěch Zajíc

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 23 let
Aktuální klub
Slavoj BK Litoměřice
Výška
184 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
380
Procento vítězství
54.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 15 - 6.5 1.4 /1.4 0.9 0.9/1.7 53.8 1.7 4.1
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Slavoj Litoměřice 3 19.0 8.3 1.3 /2 1.7 0.7/0.7 100.0 1.3 9.0
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo Slavoj Litoměřice 2 17.0 5.0 1 /1.5 1 0/0 0.0 2.0 -1.0
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 13 22.8 6.4 1.5 /3.7 0.9 0.5/1.3 41.2 1.7 6.5
2018/19 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 3 24.7 11.0 2.3 /4.3 2 0.3/0.3 100.0 1.7 11.3
2019/20 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 18 18.8 7.3 1.4 /3.2 1.2 0.8/1.7 48.4 1.5 6.1
2017/18 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 9 10.9 5.1 0.8 /1.6 1 0.6/0.9 62.5 0.9 6.2
2017/18 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 25.0 5.0 0.7 /3 1 0.7/2 33.3 2.3 5.0
2019/20 muži - skupina Západ Slavoj BK Litoměřice 5 4.0 0.6 0 /0 0.2 0/0.2 0.0 0.2 0.8
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - divize A BK Ústí n. L. 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - divize A finale BK Ústí n. L. 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 8 - 8.1 2.9 0.3 1.6/3 54.2 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Sj. BK Litoměřice 2 - 12.5 4 0.5 3/4 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Sj. BK Litoměřice 3 21.7 7.0 1.7 1 0.7/1.3 50.0 3.3 0.7
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Sj. BK Litoměřice 2 28.5 8.5 2.5 1 0.5/3 16.7 3.0 -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 3 - 3.7 1.3 0 1/1.3 75.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 14 - 7.9 2.8 0.6 0.4/0.7 60.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B Sluneta Ústí n. L. 10 - 12.6 4.1 1.1 1.1/1.8 61.1 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 2 - 7.0 1 1.5 0.5/1 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 11 - 15.5 4.2 2 1.2/1.8 65.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina Sluneta Ústí n. L. 8 - 11.8 3.1 1.4 1.4/1.5 91.7 - -
2019/20 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 4 - 6.0 1 1.3 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 6.0 1.5 1 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Sluneta Ústí n. L. 14 - 5.6 2.3 0 1.1/2.4 45.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sluneta Ústí n. L. 8 - 4.0 1.4 0 1.3/2.1 58.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Sluneta Ústí n. L. 3 - 4.3 1.7 0 1/1.3 75.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 14 - 14.6 5.4 0.1 3.4/5.9 57.8 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Sluneta Ústí n. L. 12 - 2.3 0.8 0 0.6/1 58.3 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A Sluneta Ústí n. L. 12 - 8.1 2.3 1.1 0.3/1.2 28.6 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A SLUNETA Ústí n.L. 3 - 9.0 1.3 /1.3 2 0.3/2 16.7 3.3 4.0
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BKÚstn.L. U17B 6 - 6.8 1.2 1.3 0.5/1.3 37.5 - -
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 1-3 místo BKÚstn.L. U17B 2 - 4.5 1.5 0.5 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14 - 2.7 0.9 0.3 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 9 - 6.1 1.4 0.9 0.6/0.6 100.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 5.5 2 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 7 - 6.1 1.1 1 0.9/1.1 75.0 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 6 - 6.8 1.2 1.3 0.5/1.2 42.9 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 6 - 12.3 3.2 1.2 2.5/3.3 75.0 - -
2018/19 junioři U19 - kvalifikace SLUNETA Ústí n. L. 3 - 11.0 4 0 3/3.7 81.8 - -
2021/22 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 19 - 10.0 2.5 1.3 1.2/1.4 81.5 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice 1 15.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 3 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 -0.7
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 3 - 11.0 2.3 1.7 1.3/2 66.7 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 18 12.8 3.0 0.4 /0.9 0.6 0.4/0.6 70.0 0.9 3.8
2022/23 muži - skupina B Slavoj BK Litoměřice B 18 - 15.1 3.2 2.2 2.1/2.9 73.1 - -
2022/23 muži - Osmifinále UNL 1 - 7.0 2 /2 1 0/0 0.0 2.0 5.0
2022/23 muži - Základní část UNL 1 4.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 6 23.2 6.8 1.3 /2 1.3 0.2/0.8 20.0 2.2 5.2
2022/23 muži - Nadstavbová část – skupina A1 UNL 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - Louda Auto FINAL 4 UNL 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - play-off Slavoj BK Litoměřice 6 20.5 4.8 0.7 /1.8 1 0.5/0.5 100.0 1.5 5.5
2022/23 muži - play-off B Slavoj BK Litoměřice B 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2022/23 muži - Play-off UNL 1 7.0 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 - 5.0
2023/24 muži - skupina B Slavoj BK Litoměřice B 3 - 11.0 1.7 2 1.7/2 83.3 - -
2023/24 muži - skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 11 20.7 4.9 1.2 /2.5 0.7 0.4/0.5 80.0 1.2 4.4
2023/24 muži - Základní část UNL 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2023/24 muži - play-off Slavoj BK Litoměřice 7 9.1 1.4 0.3 /1 0.3 0/0 0.0 1.3 0.9
Průměr za kariéru 16.7 5.3 7.3 1.9 0.9 0.9/1.5 114.3 1.7 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BVK Holice 15. 10. 2023
2B body 3 BK Wolves Radotín 26. 11. 2023
3B body 3 BVK Holice 15. 10. 2023
Obranné doskoky 5 SP Basket 1. 12. 2023
Útočné doskoky 2 Basketbal Polabí 19. 11. 2023
Doskoky celkem 6 SP Basket 1. 12. 2023
Body 19 BVK Holice 15. 10. 2023
Užitečnost 12 Basketbal Polabí 19. 11. 2023
Asistence 3 PLZ 13. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BA Sparta Praha 12. 10. 2014 2014/15
2B body 11 BK Brandýs n. L. 25. 10. 2014 2014/15
3B body 5 Synthesia Pardubice 5. 5. 2016 2015/16
Obranné doskoky 9 Snakes Ostrava 15. 4. 2018 2017/18
Útočné doskoky 2 Kondoři Liberec 8. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 Snakes Ostrava 15. 4. 2018 2017/18
Body 37 Tesla Pardubice 18. 3. 2023 2022/23
Užitečnost 23 Synthesia Pardubice 5. 5. 2016 2015/16
Asistence 8 BK Loko Plzeň 30. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 19:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B Sokol Žižkov 0:00 9 1 0.0 2 0.0 1/2 50.0
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 6:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 5:36 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
11. 10. 2023 Základní část OLO 0:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 19:54 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2023 Základní část SKS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 18:54 9 3 100.0 1 33.3 0/0 0
22. 10. 2023 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina B BVK Holice 0:00 19 3 0.0 3 0.0 4/4 100.0
30. 10. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 22:32 8 1 50.0 2 50.0 0/1 0.0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 25:45 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina ZÁPAD JHR 30:02 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 25:21 12 3 75.0 2 33.3 0/0 0
18. 11. 2023 skupina B Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
26. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 28:22 9 3 60.0 1 12.5 0/0 0
1. 12. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 26:03 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Základní část DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 play-off BK Opava B 5:40 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
24. 3. 2024 play-off BK Opava B 14:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 4. 2024 play-off HKR 2:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 play-off HKR 11:40 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
10. 4. 2024 play-off HKR 1:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 4. 2024 play-off SVI 10:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 4. 2024 play-off SVI 18:31 5 1 33.3 1 25.0 0/0 0
Celkem 26 292:47 97 20 58.8 16 34.0 9/11 81.8
Průměr 26 11:15 3.7 0.8 58.8 0.6 34.0 0.3/0.4 81.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 10 2:24 6.5 1.7 283.3 0.8 133.3 0.7/1.4 50.0 1.6
USK Praha 5 0:00 13.0 3.6 0.0 0.8 0.0 3.4/7.0 48.6 2.2
BK Loko Plzeň 6 23:48 10.5 2.8 58.6 1.3 25.8 0.8/2.0 41.7 2.0
Sokol Žižkov 4 0:00 14.3 3.3 0.0 2.0 0.0 1.8/2.3 77.8 0.5
BC Kolín 5 8:36 10.6 2.4 150.0 1.4 87.5 1.6/2.4 66.7 2.2
BA Sparta Praha 4 0:00 13.3 4.5 0.0 0.0 0.0 4.3/6.0 70.8 3.3
KARA Trutnov 5 0:00 10.2 3.0 0.0 1.2 0.0 0.6/1.0 60.0 1.2
Sluneta USK Ústí n.L. 5 0:00 9.6 2.0 0.0 1.4 0.0 1.4/2.4 58.3 1.6
Válečníci Děčín 6 0:00 7.5 1.2 0.0 1.3 0.0 1.2/1.2 100.0 1.7
BVK Holice 3 0:00 15.0 2.3 0.0 3.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 10.8 3.3 144.4 1.3 500.0 0.5/1.0 50.0 1.5
CBU 5 0:00 8.2 1.8 0.0 1.2 0.0 1.0/1.6 62.5 1.0
Tesla Pardubice 4 0:00 10.3 3.0 0.0 1.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Tesla Pardubice 1 0:00 37.0 7.0 0.0 5.0 0.0 8.0/8.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 8:52 12.0 1.0 60.0 3.3 66.7 0.0/0.0 0.0 0.3
BA Sparta Praha 5 0:00 7.0 1.8 0.0 0.8 0.0 1.0/1.6 62.5 2.6
SKB Rokycany 3 0:00 11.7 2.3 0.0 1.7 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 8.5 3.0 0.0 0.8 0.0 0.3/1.0 25.0 2.3
Válečníci Děčín 4 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Sokol Pražský 6 5:32 5.7 1.0 150.0 1.2 175.0 0.2/0.7 25.0 1.3
VYS 3 1:53 11.0 2.7 0.0 1.3 400.0 1.7/2.0 83.3 0.7
BK Opava 2 0:00 16.0 2.0 0.0 3.5 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 15.5 3.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.8
KolB 2 0:00 15.0 4.0 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.0
BK Klatovy 2 0:00 15.0 3.0 0.0 2.5 0.0 1.5/1.5 100.0 -
CZ.ACADEMY 2 0:00 14.0 3.0 0.0 1.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.0
Pod U17B 3 0:00 9.0 1.3 0.0 2.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.8
JHR 8 16:11 3.3 0.3 22.2 0.8 28.6 0.5/0.5 100.0 1.3
Basketbal Polabí 4 17:27 6.5 1.0 66.7 1.5 54.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Pří 3 0:00 8.3 3.0 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 6.3 2.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.3 66.7 2.8
SVI 4 18:26 6.0 1.0 57.1 1.3 35.7 0.3/0.3 100.0 2.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 11.5 1.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Písek B 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
PCE 5 18:12 4.2 0.8 26.7 0.8 21.1 0.2/0.8 25.0 1.6
Sokol Pražský 3 0:00 6.7 1.7 0.0 0.7 0.0 1.3/4.7 28.6 2.7
BCM Orli Prostějov 2 23:27 10.0 2.5 50.0 1.0 33.3 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Kladno 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BC Kolín 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
Sokol Písek 2 19:11 10.0 1.5 42.9 2.0 40.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BA LYNX Liberec 3 14:54 6.3 0.7 50.0 1.3 57.1 1.0/1.7 60.0 1.7
BK Wolves Radotín 3 9:27 6.0 2.0 120.0 0.7 25.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Žďár nad Sáz. 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.0 2.5 100.0 0.5 100.0 2.5/3.5 71.4 4.0
BASKET Brno U23 4 21:17 4.3 1.3 71.4 0.5 28.6 0.3/1.3 20.0 1.5
VYS 5 0:00 3.4 0.8 0.0 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/6.5 15.4 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol pražský 3 10:34 5.0 1.7 125.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.0
BC Benešov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Sparta Praha 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 5 17:48 3.0 0.4 20.0 0.6 12.5 0.4/1.2 33.3 1.8
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.3 0.0 0.0 1.3 100.0 0.3/0.7 50.0 3.3
Královští Sokoli 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
BC Nový Jičín 3 18:39 4.3 0.7 40.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Levharti Chomutov 3 11:58 4.3 1.7 100.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
NH Ostrava 2 11:07 6.0 0.0 0.0 1.5 50.0 1.5/2.0 75.0 1.0
ŠSK při 3.ZŠ Slaný 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
USK 3 18:35 3.7 1.0 60.0 0.3 12.5 0.7/0.7 100.0 1.3
Synthesia Pardubice 1 13:31 11.0 1.0 50.0 3.0 100.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BK Loko Plzeň 1 13:15 9.0 2.0 66.7 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Brandýs 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
USK Praha B 4 9:05 2.3 0.0 0.0 0.5 50.0 0.8/1.0 75.0 0.5
SloVarn U19 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Snakes Ostrava 2 22:22 4.0 1.0 25.0 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 1.5
PLZ 6 7:53 1.3 0.2 33.3 0.2 10.0 0.5/0.7 75.0 1.2
R&J EBC Mělník (ms) 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 2.0
SP Basket 4 15:45 1.8 0.5 22.2 0.3 10.0 0.0/0.0 0.0 1.3
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 3.5 0.0 0.0 1.0 100.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
PCE 5 1:24 1.0 0.2 100.0 0.2 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 16:12 5.0 1.0 25.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 13:40 5.0 1.0 50.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Bra 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 2 17:07 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PIS 2 14:44 1.5 0.0 0.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Opava B 2 9:55 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
OVA 3 2:08 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 3 5:01 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BKDěč U17G 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 2 0:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
USK Praha 1 12:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NBK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 1 0:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Sokolov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKS 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -