Martin Kheil

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
195 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
288
Procento vítězství
60.8%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 14 - 11.0 5.1 0.0 0 0.0 0.7/2.1 34.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 36 - 5.3 2.4 0.0 0 0.0 0.6/1.5 37.7 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BŠ Pha U12 (mix) 6 - 9.2 4.5 0.0 0 0.0 0.2/0.8 20.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BŠ - Tygři Praha 19 - 6.8 3.1 /3.1 100.0 0 0.0 0.6/1.4 44.4 2.3 3.7
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 21 - 11.6 5.2 0.0 0 0.0 1/2.6 40.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 6. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 2 - 15.5 7.5 /7.5 100.0 0 0.0 0.5/3 16.7 4.0 9.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BŠ-Tygři Praha 3 16.0 7.0 3 /7.7 39.1 0 0.0 1/2.3 42.9 2.0 6.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠ-Tygři Praha 1 16.0 9.0 4 /13 30.8 0 0.0 1/3 33.3 2.0 8.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 6 - 15.3 6 /6 100.0 0.3 100.0 2.3/3.2 73.7 1.8 12.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 1 - 1.0 0 /0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 15.2 5.1 0.0 1.2 0.0 1.3/1.9 69.2 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 13 - 9.5 2.8 0.0 1.1 0.0 0.5/1.1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 15 - 16.7 6.5 0.0 0.7 0.0 1.6/3.1 52.2 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 7 - 7.9 2.3 0.0 1 0.0 0.3/1 28.6 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 19.6 6.9 0.0 1.4 0.0 1.5/2.4 61.8 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 24.7 7.2 0.0 2.6 0.0 2.5/3.8 65.8 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 3 - 29.0 8.7 0.0 3.3 0.0 1.7/2.3 71.4 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 20 29.7 24.1 5.9 /10.9 53.7 2.8 35.4 4/5.6 71.2 2.2 26.6
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 7 - 20.3 5.4 0.0 1.9 0.0 3.9/5 77.1 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 11.0 2 0.0 2 0.0 1/2 50.0 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 2 27.5 8.5 0.5 /2 25.0 2 26.7 1.5/1.5 100.0 3.5 1.5
2020/21 junioři U19 - základní část GBA Lions J. Hradec 3 26.7 14.7 1.7 /3.3 50.0 3 33.3 2.3/3.3 70.0 1.7 15.7
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 14 21.9 10.6 1.6 /4 41.1 1.8 27.8 1.9/3.1 61.4 1.1 6.6
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 13 24.4 15.5 2.9 /4.5 64.4 2.8 41.6 1.1/1.3 82.4 1.2 15.6
2021/22 muži - Základní část JHR 1 6.0 6.0 0 /0 0.0 2 100.0 0/0 0.0 - 8.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 7 27.6 20.3 3 /4.9 61.8 3.6 37.3 3.6/4 89.3 2.3 18.4
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo GBA Sojky Pelhřimov 2 21.0 19.5 2 /2 100.0 5 52.6 0.5/0.5 100.0 1.5 17.0
2021/22 junioři U19 - play-off GBA Sojky Pelhřimov 2 26.0 13.0 1.5 /3.5 42.9 3 30.0 1/2.5 40.0 1.5 8.5
2021/22 junioři U19 - MČR GBA Sojky Pelhřimov 2 33.0 18.0 3 /6 50.0 3.5 41.2 1.5/3.5 42.9 2.5 12.0
2022/23 muži - Základní část SKS 17 22.7 11.1 1.9 /3.4 56.9 1.9 31.1 1.4/1.8 74.2 1.7 7.9
Průměr za kariéru 30.7 7.8 13.3 4.1 101.7 1.2 61.9 1.4/2.4 183.4 1.8 5.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Levharti Chomutov 4. 11. 2022
2B body 7 USK Praha B 29. 1. 2023
3B body 5 OLO 17. 12. 2022
Obranné doskoky 5 USK Praha B 29. 1. 2023
Útočné doskoky 5 Basketbal Polabí 11. 12. 2022
Doskoky celkem 8 OVA 26. 11. 2022
Body 26 OLO 17. 12. 2022
Užitečnost 31 USK Praha B 29. 1. 2023
Asistence 4 SP Basket 22. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BK Loko Plzeň 15. 12. 2019 2019/20
2B body 18 BK Brandýs n. L. 25. 5. 2019 2019/20
3B body 6 USK 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 13 Sokol Písek 20. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 11 BK Loko Plzeň 15. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 23 BK Loko Plzeň 15. 12. 2019 2019/20
Body 48 BK Brandýs n. L. 25. 5. 2019 2019/20
Užitečnost 46 BK Pardubice 24. 1. 2020 2019/20
Asistence 5 Sokol Písek 20. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
8. 10. 2022 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 10. 2022 Základní část DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 Základní část NBK 20:28 18 1 100.0 4 57.1 4/6 66.7
29. 10. 2022 Základní část KOL 20:12 12 0 0.0 3 60.0 3/4 75.0
2. 11. 2022 Základní část PCE 28:40 20 3 75.0 4 44.4 2/3 66.7
4. 11. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 37:34 22 4 66.7 2 22.2 8/8 100.0
19. 11. 2022 Základní část HKR 19:22 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2022 III. kolo SP Basket 19:48 12 3 75.0 2 20.0 0/0 0
26. 11. 2022 Základní část OVA 31:42 18 3 50.0 4 44.4 0/0 0
3. 12. 2022 Základní část USK 17:01 6 0 0.0 1 20.0 3/3 100.0
10. 12. 2022 Základní část BRN 26:12 7 2 66.7 1 11.1 0/0 0
11. 12. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 32:36 23 3 42.9 4 40.0 5/6 83.3
17. 12. 2022 Základní část OLO 26:21 26 5 100.0 5 55.6 1/2 50.0
21. 12. 2022 Základní část OPA 23:31 5 0 0.0 1 33.3 2/2 100.0
28. 12. 2022 Základní část UNL 25:49 14 1 25.0 3 37.5 3/3 100.0
4. 1. 2023 Základní část DEC 21:39 11 4 80.0 1 14.3 0/0 0
7. 1. 2023 Základní část NBK 26:39 13 4 50.0 1 20.0 2/2 100.0
11. 1. 2023 Osmifinále DEC 26:42 17 2 40.0 2 25.0 7/9 77.8
14. 1. 2023 Základní část KOL 16:28 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
18. 1. 2023 Základní část PCE 23:48 12 3 75.0 1 14.3 3/4 75.0
21. 1. 2023 Základní část HKR 23:21 8 1 50.0 2 25.0 0/0 0
28. 1. 2023 Základní část OVA 15:16 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
29. 1. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 29:58 26 7 100.0 3 33.3 3/5 60.0
4. 2. 2023 Základní část USK 19:53 4 2 33.3 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 24 533:00 288 52 59.8 46 30.3 46/59 78.0
Průměr 24 22:12 12.0 2.2 59.8 1.9 30.3 1.9/2.5 78.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři JBC Brno 3 11:05 26.7 8.0 218.2 1.7 83.3 5.7/7.3 77.3 3.7
Pod U17B 4 0:00 19.8 5.8 0.0 2.0 0.0 2.3/3.5 64.3 3.0
USK 2 32:38 33.5 6.0 66.7 5.5 47.8 5.0/7.0 71.4 3.0
Sokol Kbely 3 0:00 22.0 10.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 0.7
BK Pelhřimov 4 0:00 16.0 5.3 0.0 1.3 0.0 1.8/2.5 70.0 0.8
BK Pardubice 2 33:47 30.5 7.5 53.6 3.5 35.0 5.0/5.5 90.9 0.5
Žďár nad Sáz. 3 0:00 20.0 6.3 0.0 2.0 0.0 1.3/1.3 100.0 3.7
USK 3 33:17 19.3 3.3 62.5 2.3 23.3 5.7/6.0 94.4 2.7
Tygři Brno 3 29:20 19.0 4.0 63.2 3.7 42.3 0.0/0.7 0.0 1.7
BA Sparta Praha 2 0:00 28.5 8.0 0.0 3.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Sokol Pražský 2 26:28 26.5 5.5 55.0 4.5 52.9 2.0/3.5 57.1 0.5
BK Loko Plzeň 2 27:59 26.5 8.0 59.3 1.0 16.7 7.5/9.5 78.9 2.0
USK Praha B 3 23:24 17.7 3.7 68.8 2.7 34.8 2.3/3.7 63.6 1.0
BCM Orli Prostějov 2 27:09 24.0 4.0 66.7 4.5 56.3 2.5/3.5 71.4 1.5
SK Žabovřesky 2 0:00 23.5 6.5 0.0 2.5 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
NH Ostrava 2 30:51 22.5 5.5 64.7 3.0 46.2 2.5/3.0 83.3 2.5
Sokol Písek 2 29:05 22.5 7.0 53.8 1.5 20.0 4.0/6.5 61.5 2.5
BA Nymburk 2 30:59 22.0 5.0 41.7 3.0 35.3 3.0/5.0 60.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 21.5 7.0 0.0 1.5 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
PCE 4 22:43 10.8 1.3 45.5 2.5 30.3 0.8/1.5 50.0 1.3
BA Nymburk 2 24:02 20.0 2.5 50.0 3.5 43.8 4.5/5.5 81.8 3.0
Slavoj Litoměřice 3 30:09 13.3 1.0 27.3 3.0 47.4 2.3/3.0 77.8 2.3
BCM Orli Prostějov 2 28:55 19.5 5.0 52.6 2.5 55.6 2.0/4.5 44.4 4.0
Snakes Ostrava 2 25:22 19.5 2.0 44.4 4.0 57.1 3.5/5.0 70.0 1.0
USK Praha 3 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
NBK 3 17:41 12.3 1.7 55.6 2.3 50.0 2.0/2.7 75.0 1.3
USK Praha 2 0:00 18.5 3.5 0.0 3.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BK Pelhřimov 2 0:00 18.5 5.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 36.0 8.0 0.0 5.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
NH Ostrava 2 25:09 18.0 2.0 80.0 4.5 60.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BK Levharti Chomutov 2 32:25 18.0 2.5 55.6 2.0 25.0 7.0/8.5 82.4 3.0
Basketbal Polabí 3 21:19 11.0 2.3 41.2 1.3 28.6 2.3/3.7 63.6 1.3
Sokol Písek 2 23:19 16.0 3.0 75.0 3.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
BASKET Brno 3 31:11 10.7 2.3 46.7 1.7 26.3 1.0/1.7 60.0 2.7
PCE 2 26:14 16.0 3.0 75.0 2.5 31.3 2.5/3.5 71.4 2.0
BC Vysočina 4 0:00 7.8 2.0 0.0 1.0 0.0 0.8/1.5 50.0 0.8
USK Praha 2 0:00 15.0 6.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
BA Sparta 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
USK Praha 3 0:00 9.7 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 1.7
Snakes Ostrava 2 21:44 14.0 3.0 42.9 1.5 23.1 3.5/5.0 70.0 -
DEC 4 12:05 7.0 1.5 60.0 0.8 20.0 1.8/2.3 77.8 1.5
PLZ 3 23:47 9.0 1.7 41.7 1.7 21.7 0.7/1.0 66.7 1.7
Sokol Pražský 4 4:00 6.8 2.8 220.0 0.3 0.0 0.5/1.8 28.6 2.0
BA Sparta 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
OLO 1 26:21 26.0 5.0 100.0 5.0 55.6 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 25.0 9.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.0
OVA 2 23:29 12.0 1.5 42.9 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 12.0 1.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Nová Paka 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.0
BC Vysočina 1 19:25 23.0 2.0 100.0 6.0 54.5 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 22.0 4.0 0.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Klatovy 2 0:00 10.5 5.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Pod U13B (ms) 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol pražský 1 26:52 20.0 1.0 50.0 6.0 40.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
VYS 2 19:11 9.5 1.0 33.3 2.0 26.7 1.5/3.0 50.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 18.0 8.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Sokol Pražský 1 25:58 16.0 2.0 50.0 3.0 30.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 24:16 16.0 2.0 50.0 4.0 44.4 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Pražský 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
BC Chrud. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín A 1 0:00 16.0 7.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 15.0 3.0 100.0 1.0 100.0 6.0/6.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 15.0 6.0 100.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
KOL 2 18:20 7.0 0.5 25.0 1.5 30.0 1.5/2.0 75.0 1.5
HKR 2 21:21 7.0 2.0 80.0 1.0 18.2 0.0/0.0 0.0 0.5
UNL 1 25:49 14.0 1.0 25.0 3.0 37.5 3.0/3.0 100.0 2.0
BC VYSOČINA 1 16:00 13.0 6.0 75.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Kral-jun U13 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
SP Basket 1 19:48 12.0 3.0 75.0 2.0 20.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 2 18:27 5.0 1.0 25.0 0.5 11.1 1.5/2.5 60.0 1.0
BRN 1 26:12 7.0 2.0 66.7 1.0 11.1 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKS 1 20:12 6.0 1.0 33.3 1.0 16.7 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 16:20 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
OPA 2 11:45 2.5 0.0 0.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0

články