Mikuláš Kramosil

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
193 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
395
Procento vítězství
54.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 4 23.8 8.3 2.3 /5.3 42.9 1 20.0 0.8/1.3 60.0 0.8 5.8
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 8 - 4.0 1.8 /1.8 100.0 0 0.0 0.5/1.1 44.4 0.3 3.1
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA Sparta Praha 7 - 10.6 4.9 /4.9 100.0 0 0.0 0.9/1.4 60.0 1.1 8.9
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BA Sparta Praha 14 - 17.9 7.5 0.0 0.4 0.0 1.8/3.2 55.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 13 - 9.6 2.8 0.0 1.1 0.0 0.7/2.5 27.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 12 - 20.1 8.7 0.0 0.5 0.0 1.3/1.4 88.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 14 - 17.8 6.6 0.0 0.9 0.0 2.1/3.4 61.7 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Sparta 5 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 14 - 8.6 2.4 0.0 1 0.0 0.9/0.9 92.3 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 9 - 13.2 4.3 0.0 1.2 0.0 0.9/1.3 66.7 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 7 - 21.7 8.1 0.0 0.7 0.0 3.3/3.6 92.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 2 - 30.0 9 0.0 3.5 0.0 1.5/1.5 100.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 1 - 27.0 9 0.0 3 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 7 - 3.1 1.4 0.0 0 0.0 0.3/0.9 33.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 16 - 10.8 4.5 0.0 0 0.0 1.8/2.8 63.6 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 22 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/1.7 29.7 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 20 - 19.6 9.2 0.0 0 0.0 1.3/3.5 37.7 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 11 - 2.4 0.8 0.0 0 0.0 0.7/2 36.4 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 9 - 7.3 3.4 0.0 0 0.0 0.4/1.3 33.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 6.8 3.1 0.0 0 0.0 0.6/1.2 50.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 10 - 21.9 8.9 0.0 0.4 0.0 2.9/4.2 69.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 8 - 16.5 5.8 0.0 1.3 0.0 1.3/2.6 47.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BA Sparta U13B "B" 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 10.0 2 0.0 2 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 3 - 1.3 0.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 8 - 16.8 7.4 0.0 0 0.0 2/3.8 53.3 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 10.5 4.7 0.0 0 0.0 1.2/2.3 51.9 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 8 - 7.8 1.8 0.0 1.1 0.0 0.9/1.6 53.8 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 13 13.2 3.8 0.8 /1.7 45.5 0.5 23.3 0.6/1 61.5 0.4 3.4
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 12 21.7 8.9 2.9 /5.7 51.5 0.7 20.0 1.1/1.5 72.2 0.3 9.3
2021/22 junioři U19 - nadstavba A USK 8 4.3 1.6 0 /0.1 0.0 0.5 33.3 0.1/0.3 50.0 0.3 0.5
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 8 27.6 13.0 3.4 /8.5 39.7 1.4 26.2 2.1/3 70.8 1.0 12.4
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo USK Praha B 5 13.2 2.4 0.6 /1 60.0 0.2 16.7 0.6/0.6 100.0 - 1.6
2021/22 junioři U19 - play-off USK 3 15.7 4.7 1.7 /3 55.6 0.3 11.1 0.3/0.3 100.0 0.3 4.3
2021/22 kadeti U17 - play-off USK 2 32.5 18.5 6 /10 60.0 1.5 25.0 2/2 100.0 0.5 14.5
2021/22 junioři U19 - MČR USK 2 4.5 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 0.5
2021/22 kadeti U17 - MČR USK 2 36.0 26.0 6.5 /11.5 56.5 2.5 31.3 5.5/8 68.8 1.0 25.0
2022/23 junioři U19 - skupina A USK 14 28.6 14.1 2.7 /7.2 37.6 2 34.6 2.6/3.6 74.0 1.1 15.6
2022/23 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 15 24.5 7.5 1.7 /3.8 45.6 0.9 23.6 1.4/1.7 80.8 1.0 8.7
2022/23 junioři U19 - nadstavba A USK 6 28.2 8.2 2.2 /5.2 41.9 0.5 17.6 2.3/3.2 73.7 0.7 8.7
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo USK Praha B 3 26.7 8.7 1.3 /3.7 36.4 2 42.9 0/0 0.0 0.7 6.3
2022/23 junioři U19 - play-off USK 3 34.7 12.0 4.3 /10 43.3 0.7 13.3 1.3/2.7 50.0 1.0 12.3
2023/24 junioři U19 - skupina A USK 14 25.9 8.9 2.2 /4.4 50.8 0.7 19.6 2.4/4.3 55.0 1.4 11.3
2023/24 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 15 24.9 11.1 2.2 /4.3 51.6 1.6 37.5 1.9/2.8 69.0 1.4 12.3
2023/24 junioři U19 - nadstavba A USK 5 32.0 10.0 2.2 /6.2 35.5 1.4 26.9 1.4/1.8 77.8 1.8 12.0
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo USK Praha B 4 26.5 11.5 2.5 /4.3 58.8 1.5 33.3 2/2 100.0 1.3 16.3
Průměr za kariéru 18.8 8.0 10.8 3.8 53.0 0.6 21.7 1.3/2.2 119.6 0.8 3.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol pražský 7. 11. 2023
2B body 8 Válečníci Děčín 24. 9. 2023
3B body 3 Basketbal Polabí 27. 10. 2023
Obranné doskoky 10 BASKET Brno 27. 1. 2024
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 7. 10. 2023
Doskoky celkem 13 BASKET Brno 27. 1. 2024
Body 22 Basketbal Polabí 14. 1. 2024
Užitečnost 29 Slavoj BK Litoměřice 17. 1. 2024
Asistence 9 Sokol Písek 8. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BŠ-Tygři Praha 10. 12. 2017 2017/18
2B body 26 NBK 2009 12. 12. 2015 2015/16
3B body 6 Sokol pražský 28. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 10 BK Opava 10. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 Válečníci Děčín 24. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 13 BASKET Brno 27. 1. 2024 2023/24
Body 54 NBK 2009 12. 12. 2015 2015/16
Užitečnost 32 BK Lions J. Hradec 14. 5. 2022 2021/22
Asistence 9 Sokol Písek 8. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 30:37 12 2 66.7 2 100.0 2/4 50.0
22. 9. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 22:29 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
23. 9. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 17:21 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 32:22 21 8 50.0 1 25.0 2/8 25.0
28. 9. 2023 skupina A Sokol pražský 11:46 6 1 50.0 1 33.3 1/2 50.0
7. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 21:13 13 3 75.0 1 33.3 4/7 57.1
8. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 35:31 13 3 75.0 1 16.7 4/7 57.1
11. 10. 2023 skupina A BA Nymburk 25:36 5 1 50.0 0 0.0 3/6 50.0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 19:25 11 3 75.0 1 20.0 2/2 100.0
27. 10. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 35:51 20 3 42.9 3 33.3 5/6 83.3
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 24:21 11 2 40.0 2 33.3 1/2 50.0
7. 11. 2023 skupina A Sokol pražský 28:52 12 0 0.0 2 33.3 6/8 75.0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 31:55 13 3 42.9 2 50.0 1/2 50.0
11. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 27:55 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 11. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 22:28 9 2 40.0 1 33.3 2/3 66.7
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 29:09 5 1 33.3 1 25.0 0/0 0
30. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 42:10 12 4 57.1 0 0.0 4/4 100.0
2. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 31:18 6 2 50.0 0 0.0 2/4 50.0
3. 12. 2023 skupina ZÁPAD JHR 14:00 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
3. 12. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 37:52 11 2 66.7 2 33.3 1/2 50.0
6. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 25:40 4 2 40.0 0 0.0 0/2 0.0
12. 12. 2023 skupina A BA Nymburk 24:09 15 3 60.0 2 50.0 3/4 75.0
17. 12. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 20:16 9 3 100.0 1 25.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina ZÁPAD SP Basket 31:33 14 3 30.0 2 40.0 2/2 100.0
14. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 28:37 9 0 0.0 3 100.0 0/0 0
14. 1. 2024 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 33:44 22 4 66.7 3 42.9 5/11 45.5
17. 1. 2024 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 24:09 20 4 80.0 3 60.0 3/4 75.0
19. 1. 2024 skupina ZÁPAD PLZ 18:49 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 13:55 9 1 100.0 1 33.3 4/4 100.0
27. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 35:10 8 1 16.7 1 14.3 3/4 75.0
28. 1. 2024 nadstavba A BK Opava 33:12 11 4 50.0 0 0.0 3/4 75.0
9. 2. 2024 play-out 13.-20.místo FASTAV Zlín 27:49 14 1 33.3 3 42.9 3/3 100.0
17. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 32:04 11 5 62.5 0 0.0 1/1 100.0
18. 2. 2024 nadstavba A Tygři Brno 31:01 11 1 25.0 3 37.5 0/0 0
18. 2. 2024 play-out 13.-20.místo SNAK A 20:30 13 2 66.7 3 75.0 0/0 0
25. 2. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Olomouc 19:22 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
1. 3. 2024 play-out 13.-20.místo BCM Orli Prostějov 38:28 17 6 60.0 0 0.0 5/5 100.0
Celkem 38 1000:39 388 85 49.1 47 29.6 77/119 64.7
Průměr 38 26:19 10.2 2.2 49.1 1.2 29.6 2.0/3.1 64.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Horejsek Děčín A 7 0:00 14.4 5.6 650.0 0.4 0.0 2.0/3.7 53.8 0.6
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 23.3 10.5 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 69.2 1.5
BK Klatovy 4 0:00 22.5 8.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Písek 7 0:00 10.9 4.1 483.3 0.6 0.0 0.9/2.0 42.9 0.7
BK Loko Plzeň 6 25:41 12.3 2.2 52.0 1.7 33.3 3.0/4.5 66.7 0.3
NH Ostrava 4 28:34 17.0 4.5 47.4 2.0 30.8 2.0/3.3 61.5 0.8
BK Klatovy 3 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.7
Basketbal Polabí 4 32:48 15.3 3.3 54.2 1.8 25.9 3.5/5.5 63.6 1.3
Sokol pražský 5 24:16 12.0 2.0 38.5 2.0 41.7 2.0/3.6 55.6 1.4
Tygři Brno 8 22:23 7.5 2.0 40.0 0.9 25.0 0.9/1.8 50.0 0.6
Sokol Pražský 8 0:00 7.5 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 42.1 0.6
Sokol Písek 9 20:38 6.6 1.6 42.4 0.7 18.8 1.4/2.4 59.1 1.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 14.3 5.3 350.0 0.8 0.0 1.5/2.3 66.7 1.0
Synthesia Pardubice 6 0:00 9.2 3.5 0.0 0.5 0.0 0.7/0.7 100.0 0.2
USK Praha 3 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 0.3
Tygři Praha 4 34:13 12.3 2.5 38.5 1.8 26.9 2.0/2.5 80.0 1.3
GBA Lions J. Hradec 6 23:43 8.2 2.0 42.9 0.8 35.7 1.7/2.2 76.9 1.0
Fio banka J. Hradec 4 0:00 12.0 4.0 0.0 0.8 0.0 1.8/2.5 70.0 1.3
BA LYNX Liberec 4 28:36 11.8 2.3 50.0 1.3 50.0 3.5/4.5 77.8 3.0
BK Levharti Chomutov 3 26:43 15.3 2.3 50.0 2.7 57.1 2.7/3.7 72.7 1.0
Sokol Kbely 4 0:00 11.3 4.3 0.0 0.5 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
TJ Sokol Kbely 4 0:00 11.3 1.5 0.0 1.8 0.0 3.0/3.5 85.7 -
BA Nymburk 6 21:35 7.3 1.7 38.5 0.8 22.7 1.5/2.3 64.3 1.2
Sokol Kbely 5 0:00 8.6 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 35.7 1.6
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 10.5 2.8 0.0 1.3 0.0 1.3/1.5 83.3 1.0
Tygři Brno 3 27:26 14.0 3.7 42.3 1.3 21.1 2.7/3.3 80.0 0.3
TJ Sokol Kbely 4 0:00 10.5 3.3 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Sokol Pražský 5 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 40.0 0.4
BA Nymburk 2 0:00 20.0 5.5 0.0 1.5 0.0 4.5/5.0 90.0 0.5
Sokol Kbely 4 0:00 9.8 4.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 1.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 1.5
USK Praha B 1 0:00 38.0 19.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Tábor 4 0:00 9.5 4.5 600.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 55.6 -
Válečníci Děčín 4 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 80.0 0.8
BK Opava 2 27:31 15.0 4.5 52.9 1.0 18.2 3.0/3.0 100.0 2.5
BK Loko Plzeň 3 22:51 10.0 3.7 55.0 0.7 20.0 0.7/0.7 100.0 -
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Slavoj Litoměřice 6 12:18 4.8 1.2 43.8 0.3 14.3 1.5/1.8 81.8 0.7
Slavoj BK Litoměřice 3 22:30 9.7 2.0 60.0 1.3 40.0 1.7/2.0 83.3 -
Porg Basket 1 0:00 27.0 9.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 4 21:26 6.8 1.3 35.7 1.0 25.0 1.3/1.8 71.4 0.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.3
USK Praha 2 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 4 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.8/1.8 100.0 0.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 24.0 12.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 2 30:08 12.0 4.5 47.4 0.5 12.5 1.5/5.0 30.0 1.0
SP Basket 3 22:25 7.7 2.0 35.3 1.0 27.3 0.7/1.0 66.7 0.7
BK Chomutov 1 0:00 22.0 8.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 34:37 11.0 3.0 35.3 1.0 28.6 2.0/3.0 66.7 -
FASTAV Zlín 2 24:58 11.0 1.0 33.3 2.5 50.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Porg Basket 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 0.3
Sokol Pražský 2 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BK Wolves Radotín 2 19:50 10.0 3.0 85.7 1.0 22.2 1.0/1.0 100.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 4 12:34 4.8 1.5 54.5 0.3 20.0 1.0/1.0 100.0 0.3
USK Praha 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
PLZ 4 17:47 4.5 1.0 40.0 0.8 25.0 0.3/0.5 50.0 1.5
BA Sparta Praha 2 16:26 9.0 3.5 70.0 0.5 16.7 0.5/1.0 50.0 0.5
Basketbal Olomouc 3 22:14 5.7 1.3 57.1 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Písek 3 23:06 5.7 1.3 26.7 0.3 9.1 2.0/3.0 66.7 0.7
BCM Orli Prostějov 1 38:28 17.0 6.0 60.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
Jižní Supi 2 18:04 8.5 2.0 57.1 1.5 37.5 0.0/0.0 0.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 24:21 8.0 2.5 62.5 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 26:03 7.0 2.0 57.1 0.5 20.0 1.5/1.5 100.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
BASKET Brno 5 13:22 2.6 0.4 25.0 0.2 9.1 1.2/1.6 75.0 0.6
SNAK A 1 20:30 13.0 2.0 66.7 3.0 75.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Opava 1 33:12 11.0 4.0 50.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 27:08 11.0 3.0 33.3 1.0 20.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 1 22:11 11.0 3.0 37.5 1.0 20.0 2.0/2.0 100.0 -
BASKET Brno U23 2 20:25 5.0 1.0 66.7 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 24:08 10.0 2.0 50.0 2.0 22.2 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 25:49 4.0 0.5 20.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
PIS 1 29:12 7.0 1.0 50.0 1.0 16.7 2.0/2.0 100.0 1.0
Válečníci Děčín 1 12:57 7.0 2.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Porg Basket 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Opava 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 24:10 5.0 1.0 33.3 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 2 19:05 2.0 0.5 16.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod U17B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 5:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články