Tom Sosna

Národnost
DEU
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Opava B
Výška
156 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
57
Procento vítězství
61.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 6 - 2.8 1 0.0 0 0.0 0.8/2 41.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Opava 9 - 1.9 0.8 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Opava 9 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Skupina E1 BK Opava B 4 - 2.8 1 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Skupina E 1.-6.místo BK Opava B 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C Opava B 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C BK Opava 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 11 - 9.0 3.5 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 56.0 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina B BK Opava 10 10.6 1.9 0.8 /1.6 50.0 0.1 12.5 0/0.4 0.0 2.2 -0.4
2022/23 junioři U19 - Skupina E Opava B 2 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 11.2 1.9 3.7 1.5 10.0 0.1 2.5 0.4/1.0 44.5 1.4 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 KRN 15. 10. 2022
2B body 6 KRN 15. 10. 2022
3B body 1 Snakes Ostrava 14. 11. 2022
Obranné doskoky 2 GBA Sojky Pelhřimov 1. 10. 2022
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 14. 11. 2022
Doskoky celkem 4 Snakes Ostrava 14. 11. 2022
Body 14 KRN 15. 10. 2022
Užitečnost 7 Snakes Ostrava 14. 11. 2022
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 KRN 12. 2. 2022 2021/22
2B body 9 Snakes Ostrava B 16. 1. 2022 2021/22
3B body 1 Krnov 3. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 GBA Sojky Pelhřimov 1. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 14. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 Snakes Ostrava 14. 11. 2022 2022/23
Body 22 KRN 12. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 7 Snakes Ostrava 14. 11. 2022 2022/23
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 17. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina B Tygři Brno 7:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina B BASKET Brno 10:15 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 3:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 9:27 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B PCE 10:05 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina E KRN 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/2 100.0
5. 11. 2022 Skupina E Snakes Ostrava B 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2022 skupina B Snakes Ostrava 20:22 5 1 100.0 1 25.0 0/2 0.0
17. 11. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 18:19 4 2 66.7 0 0.0 0/2 0.0
20. 11. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 8:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2022 skupina B NH Ostrava 5:55 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
28. 11. 2022 skupina B PCE 11:06 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 12 106:14 41 18 112.5 1 12.5 2/6 33.3
Průměr 12 8:51 3.4 1.5 112.5 0.1 12.5 0.2/0.5 33.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
KRN 3 0:00 12.7 4.7 0.0 0.3 0.0 2.3/3.0 77.8 2.3
Basket Valmez 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BC Nový Jičín 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Snakes Frýdek-Místek 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 20:22 5.0 1.0 100.0 1.0 25.0 0.0/2.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 5:55 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 11:04 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BASKET Brno 1 10:15 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 9:12 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Příbor 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BP Frýdek-Místek 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
PCE 2 10:35 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
NH Ostrava A 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 -
Tygři Brno 1 7:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Šlapanice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0