Marek Simonides

Národnost
SVK
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Výška
198 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
2
Zápasy
76
Procento vítězství
42.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 10 24.7 15.1 5.8 /9.9 58.6 0.3 25.0 2.6/4.3 60.5 2.1 18.6
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 15.5 5.0 1.5 /3.5 42.9 0.5 33.3 0.5/1.3 40.0 1.3 3.5
2022/23 junioři U19 - skupina B PCE 11 20.1 11.4 4.5 /7.3 62.5 0.1 16.7 2/2.6 75.9 1.3 14.8
2022/23 junioři U19 - nadstavba A PCE 8 21.6 8.0 2.9 /6.1 46.9 0.1 50.0 1.9/3 62.5 2.3 7.9
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 8 27.5 17.8 6.9 /12.6 54.5 0.6 31.3 2.1/3.4 63.0 2.9 19.0
2022/23 muži - play out 13.-20. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 17.0 7.0 3 /4 75.0 0 0.0 1/2 50.0 2.0 10.0
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off PCE 3 25.0 8.3 2.3 /5.3 43.8 0.3 100.0 2.7/3.7 72.7 3.7 11.7
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 25.0 8.0 3.3 /6.7 50.0 0.3 50.0 0.3/1.3 25.0 3.7 8.3
2022/23 junioři U19 - play-off PCE 2 19.0 12.5 5.5 /7.5 73.3 0 0.0 1.5/3 50.0 3.0 13.0
2022/23 kadeti U17 - play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 29.0 14.0 5 /10 50.0 0.5 25.0 2.5/4 62.5 3.5 11.0
2023/24 junioři U19 - skupina B PCE 10 20.6 8.9 3.2 /6.9 46.4 0.7 43.8 0.4/1 40.0 2.2 9.9
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 10 13.2 6.8 2.7 /5.2 51.9 0.2 28.6 0.8/1 80.0 2.4 5.4
2023/24 muži - Základní část PCE 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 - 7.0 3 /3 100.0 0 0.0 1/2 50.0 3.0 3.0
Průměr za kariéru 37.0 20.6 10.5 4.0 377.9 0.3 201.9 1.5/2.4 366.1 2.3 11.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BASKET Brno U23 19. 11. 2023
2B body 7 GBA Lions J. Hradec 1. 11. 2023
3B body 3 Snakes Ostrava 23. 9. 2023
Obranné doskoky 7 GBA Sojky Pelhřimov 22. 10. 2023
Útočné doskoky 6 GBA Sojky Pelhřimov 22. 10. 2023
Doskoky celkem 13 GBA Sojky Pelhřimov 22. 10. 2023
Body 18 GBA Sojky Pelhřimov 22. 10. 2023
Užitečnost 25 GBA Sojky Pelhřimov 22. 10. 2023
Asistence 3 Tygři Brno 7. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BASKET Brno 18. 10. 2022 2022/23
2B body 12 BK Opava 6. 11. 2022 2022/23
3B body 3 Snakes Ostrava 23. 9. 2023 2023/24
Obranné doskoky 15 BA Grizzlies Plzeň 22. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 8 Sokol Pražský 18. 3. 2023 2022/23
Doskoky celkem 17 BA Grizzlies Plzeň 22. 1. 2023 2022/23
Body 27 BK Opava 6. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 36 BK Opava 6. 11. 2022 2022/23
Asistence 5 BK Loko Plzeň 5. 3. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 18:51 9 3 42.9 1 100.0 0/0 0
23. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 23:53 17 4 33.3 3 60.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 22:15 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina VÝCHOD HKR 9:16 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2023 skupina B BK Opava 16:46 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 16:16 12 6 66.7 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 13:19 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 28:52 8 3 25.0 0 0.0 2/4 50.0
8. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 20:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 9:16 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 7:54 6 2 66.7 0 0.0 2/2 100.0
21. 10. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 28:53 14 6 75.0 0 0.0 2/4 50.0
22. 10. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 27:24 18 6 85.7 2 66.7 0/0 0
25. 10. 2023 Český pohár mužů KolB 0:00 7 3 100.0 0 0.0 1/2 50.0
29. 10. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 7:51 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
1. 11. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 22:22 14 7 77.8 0 0.0 0/0 0
3. 11. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 16:13 12 5 62.5 0 0.0 2/2 100.0
4. 11. 2023 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 11. 2023 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 0:00 7 2 50.0 1 100.0 0/0 0
16. 11. 2023 skupina B BK Opava 15:04 3 0 0.0 1 50.0 0/2 0.0
18. 11. 2023 Základní část BRN 0:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 18:49 6 2 40.0 0 0.0 2/2 100.0
24. 11. 2023 skupina VÝCHOD HKR 14:00 4 0 0.0 1 100.0 1/2 50.0
Celkem 24 338:15 164 62 50.0 9 39.1 13/22 59.1
Průměr 24 14:05 6.8 2.6 50.0 0.4 39.1 0.5/0.9 59.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
GBA Lions J. Hradec 6 22:03 12.0 5.2 62.0 0.0 0.0 1.7/2.5 66.7 2.3
GBA Sojky Pelhřimov 3 23:47 16.3 6.7 83.3 0.7 50.0 1.0/2.3 42.9 2.0
BASKET Brno 4 26:03 12.0 5.3 56.8 0.3 33.3 0.8/1.5 50.0 3.8
BK Opava 2 30:55 22.5 8.5 63.0 0.0 0.0 5.5/10.5 52.4 1.5
Snakes Ostrava 3 13:05 14.7 4.3 50.0 1.7 71.4 1.0/1.3 75.0 1.7
Válečníci Děčín 2 33:36 21.0 9.0 60.0 0.5 20.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 2 27:51 19.5 7.0 46.7 1.0 50.0 2.5/4.0 62.5 1.0
BK Loko Plzeň 2 26:28 19.0 6.5 50.0 1.0 40.0 3.0/4.5 66.7 3.5
Sokol Písek 2 28:54 14.0 5.0 50.0 0.5 25.0 2.5/4.0 62.5 3.5
BASKET Brno 3 24:57 9.3 3.0 45.0 0.0 0.0 3.3/3.7 90.9 2.7
Tygři Praha 3 25:02 8.3 2.3 43.8 0.3 100.0 2.7/3.7 72.7 3.7
BC Vysočina 2 16:56 12.0 4.0 50.0 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Opava 4 17:26 6.0 2.3 42.9 0.3 20.0 0.8/1.5 50.0 1.5
BA Grizzlies Plzeň 2 22:08 11.5 5.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BA Nymburk 2 25:35 11.0 4.5 64.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Písek 2 23:04 10.5 2.5 50.0 0.5 100.0 4.0/5.5 72.7 3.5
Tygři Brno 3 22:29 6.0 2.3 33.3 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
BASKET Brno U23 2 18:50 7.5 2.5 41.7 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 15:33 7.5 3.0 54.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 22:18 13.0 6.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
NH Ostrava 1 22:52 13.0 6.0 66.7 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Tygři Brno 1 22:55 13.0 5.0 50.0 1.0 50.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK 2 24:32 6.5 3.0 50.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
FASTAV Zlín 2 11:49 6.0 1.5 42.9 1.0 50.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Basketbal Olomouc 1 16:16 12.0 6.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol pražský 2 17:13 5.5 2.5 55.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 2 15:11 5.0 2.5 71.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 15:16 5.0 2.5 62.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 25:24 10.0 2.0 33.3 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
SNAK A 2 11:37 4.5 2.0 36.4 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
HKR 2 11:38 4.5 1.0 33.3 0.5 50.0 1.0/2.0 50.0 1.5
SP Basket 1 16:37 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
KolB 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Opava B 1 7:54 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 1 0:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -