Jiří Štěpánek

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 26 let
Aktuální klub
BK Opava B
Výška
203 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
530
Procento vítězství
59.4%
Počet klubů
9

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D Snakes Ostrava 14 - 9.1 3.9 /4.1 96.5 0 0.0 1.2/2.2 54.8 1.6 6.4
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Snakes Ostrava 7 - 6.1 2.9 /2.9 100.0 0 0.0 0.4/1.4 30.0 2.6 2.6
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Snakes Ostrava 3 - 4.3 2 /2 100.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 3.7 0.7
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 5 10.4 2.4 1.2 /2.4 50.0 0 0.0 0/0.6 0.0 2.6 3.4
2013/14 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 6 - 5.0 2.2 0.0 0 0.0 0.7/1 66.7 - -
2013/14 junioři U19 - play-off NH Ostrava 3 - 12.7 5.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-out B NH Ostrava 2 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 17 - 7.2 3.2 0.0 0 0.0 0.8/1.7 48.3 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 3 - 7.3 3 0.0 0 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 22 - 16.0 6.9 0.0 0.1 0.0 1.9/3 61.2 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 3 - 12.3 4.7 0.0 0 0.0 3/5 60.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 1 24.0 18.0 7 70.0 1 100.0 1/1 100.0 5.0 18.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 2 23.5 15.0 5.5 /6.5 84.6 0.5 33.3 2.5/2.5 100.0 3.0 16.0
2016/17 muži - základní část SNAK A 1 - 10.0 5 /5 100.0 0 0.0 0/3 0.0 2.0 5.0
2016/17 muži - Základní část - skupina B SNAK A 14 19.4 9.4 3.5 /6.8 51.6 0.4 22.7 1.4/1.9 73.1 2.6 6.6
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 4 22.3 11.5 3 /5.8 52.2 1.5 54.5 1/1.3 80.0 3.0 10.3
2017/18 muži - Základní část OPA 6 3.8 2.5 0.8 /1 83.3 0.2 20.0 0.3/0.3 100.0 1.0 1.2
2017/18 muži - Skupina A1 OPA 4 3.5 0.0 0 /0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.3 -1.8
2017/18 muži - Play off OPA 1 3.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2017/18 muži - základní část OPA 2 17.0 6.0 1.5 /3 50.0 1 40.0 0/0 0.0 2.0 3.5
2018/19 muži - Základní část OPA 7 7.7 3.1 0.7 /1 71.4 0.3 22.2 0.9/1.1 75.0 0.6 3.0
2018/19 muži - Skupina A1 OPA 8 6.5 1.9 0.5 /0.5 100.0 0.1 12.5 0.5/0.8 66.7 0.6 1.4
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník OPA 2 14.5 10.0 2 /3.5 57.1 1.5 60.0 1.5/3.5 42.9 2.5 9.0
2018/19 muži - Hyundai Final Four OPA 2 5.5 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -1.0
2019/20 muži - Základní část OPA 14 4.9 2.6 0.9 /1.2 70.6 0.1 25.0 0.5/0.6 77.8 0.7 2.1
2019/20 muži - skupina A1 OPA 3 5.0 0.0 0 /0.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -2.3
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OPA 1 4.0 0.0 0 /2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2019/20 muži - Hyundai FINAL Four OPA 2 6.5 2.0 0.5 /2 25.0 0 0.0 1/1 100.0 1.5 2.5
2020/21 muži - základní část OPA 9 10.1 4.2 1.2 /2.2 55.0 0.4 23.5 0.4/0.7 66.7 1.9 2.8
2020/21 muži - Skupina A1 OPA 4 9.8 2.5 0.3 /1 25.0 0.5 22.2 0.5/0.5 100.0 1.3 0.3
2012/13 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 10 - 13.7 6.1 0.0 0 0.0 1.5/3.1 48.4 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 14 - 13.6 5.4 0.0 0 0.0 2.9/4.4 65.6 - -
2017/18 muži - základní část BK Opava B 1 - 6.0 3 /3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 2.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ BK Opava B 16 24.3 9.1 2.9 /5.8 49.5 0.8 37.1 0.9/1.5 62.5 3.7 7.3
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 8 28.0 13.5 5.1 /10.3 50.0 0.6 21.7 1.4/2 68.8 2.6 12.9
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Opava B 1 20.0 7.0 2 /5 40.0 1 20.0 0/0 0.0 5.0 1.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BK Opava B 16 29.5 15.4 5.3 /9.6 54.5 1.1 30.4 1.7/2.4 71.1 3.7 13.4
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 7 27.0 18.6 5.9 /8.6 68.3 1.7 38.7 1.7/2.7 63.2 3.7 14.1
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Opava B 2 15.0 23.5 7.5 /10.5 71.4 2.5 50.0 1/1 100.0 1.5 22.0
2019/20 muži - skupina Východ BK Opava B 17 33.5 17.9 5.8 /9.9 58.0 1.4 31.5 2.4/3.1 75.5 3.4 19.2
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Opava B 6 37.8 15.3 4.7 /9.5 49.1 1.3 23.5 2/3 66.7 2.2 14.7
2020/21 muži - skupina C BK Opava B 2 - 8.5 3 0.0 0.5 0.0 1/1 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR Orli Prostějov 1 24.0 6.0 3 30.0 0 0.0 0/0 0.0 3.0 2.0
2014/15 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 16 13.7 5.9 2.5 /4.2 59.7 0.1 25.0 0.6/1 56.3 2.6 4.5
2014/15 junioři U19 - play-off BCM Ostrava 2 11.0 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/1 100.0 2.0 7.0
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 20 27.0 17.2 6.6 /11 59.5 0.9 32.7 1.6/2.4 64.6 2.9 15.3
2015/16 junioři U19 - play-out BCM Ostrava 4 21.0 12.8 4.8 /7.3 65.5 0.8 37.5 1/2 50.0 3.3 11.5
2015/16 muži - Základní část - skupina B STHAV 16 10.5 4.8 1.4 /3.4 42.6 0.5 36.4 0.4/0.6 66.7 1.4 2.5
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo STHAV 2 7.0 6.0 1.5 /3 50.0 1 66.7 0/0 0.0 2.0 3.5
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 2 - 18.5 6.5 0.0 1 0.0 2.5/4.5 55.6 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 18 25.7 13.9 5.4 /8.5 64.1 0.5 28.1 1.5/2.2 69.2 2.3 14.3
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 3 20.0 7.0 2.3 /2.7 87.5 0.7 25.0 0.3/1.3 25.0 3.0 7.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 28.5 11.5 3.5 /9 38.9 1.5 50.0 0/0 0.0 3.5 5.0
2019/20 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 15 - 21.7 5.9 0.0 1.9 0.0 4.4/5.2 84.6 - -
2020/21 muži - Play off OPA 5 7.8 2.0 0.4 /0.8 50.0 0.4 22.2 0/0 0.0 1.2 0.8
2021/22 muži - Základní část OPA 3 3.3 0.0 0 /0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.7
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 12 22.0 12.1 4.3 /6.3 67.1 0.9 28.9 0.8/1.2 71.4 2.6 12.8
2021/22 muži - skupina C BK Opava B 14 - 17.6 4.9 0.0 1.9 0.0 2.4/3.2 73.3 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BC Nový Jičín 1 11.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 5.0 -8.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník OPA 1 - 6.0 3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 5.0
2021/22 muži - play-off C BK Opava B 4 - 15.5 4.5 0.0 1.5 0.0 2/2.3 88.9 - -
2021/22 muži - play-off BC Nový Jičín 3 16.7 8.7 2 /4.3 46.2 1 50.0 1.7/2.7 62.5 3.0 7.0
2021/22 muži - Play off OPA 8 5.3 1.5 0.1 /0.4 33.3 0.4 27.3 0.1/0.3 50.0 1.1 -0.5
2021/22 muži - play-off 3. kolo BK Opava B 2 - 13.5 3.5 0.0 1 0.0 3.5/4 87.5 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BK Opava B 10 26.8 17.4 4.2 /7.5 56.0 2.1 34.4 2.7/3.1 87.1 3.0 18.3
2022/23 muži - II.kolo BK Opava B 1 - 16.0 2 /2 100.0 2 100.0 6/10 60.0 3.0 9.0
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 4 31.0 23.3 4 /6.5 61.5 3.5 50.0 4.8/6 79.2 2.8 23.8
2022/23 muži - play out 13.-20. místo SNAK A 6 25.2 9.5 3.3 /6.2 54.1 0.2 6.3 2.3/3 77.8 3.7 8.0
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BK Opava B 17 28.1 15.8 3.9 /6.9 57.3 1.9 35.2 2.3/2.9 79.6 3.0 16.5
2023/24 muži - Český pohár mužů BK Opava B 1 29.0 23.0 5 /8 62.5 2 28.6 7/8 87.5 2.0 22.0
2023/24 muži - skupina C 1.-6. místo BK Opava B 3 23.0 12.0 3 /6.3 47.4 1.3 28.6 2/2.3 85.7 3.0 5.7
Průměr za kariéru 19.5 13.3 10.9 3.7 134.0 0.7 58.4 1.4/2.1 162.0 2.6 6.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 OLO 5. 12. 2023
2B body 9 SNAK A 8. 10. 2023
3B body 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 20. 10. 2023
Obranné doskoky 11 BASKET Brno U23 12. 11. 2023
Útočné doskoky 5 SNAK A 8. 10. 2023
Doskoky celkem 13 SVI 3. 11. 2023
Body 36 BK VIVIDBOOKS Pardubice 20. 10. 2023
Užitečnost 44 BK VIVIDBOOKS Pardubice 20. 10. 2023
Asistence 5 BCM Orli Prostějov 12. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 KK Val. Meziříčí 4. 1. 2020 2019/20
2B body 15 SK UP-BCM Olomouc 26. 11. 2011 2011/12
3B body 5 GBA 15. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 13 Sokol Žižkov 6. 4. 2018 2017/18
Útočné doskoky 6 PCE 3. 12. 2016 2016/17
Doskoky celkem 17 Sokol Žižkov 6. 4. 2018 2017/18
Body 40 OLM 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 44 BK VIVIDBOOKS Pardubice 20. 10. 2023 2023/24
Asistence 5 Levharti Chomutov 20. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina VÝCHOD HKR 33:43 23 4 50.0 3 42.9 6/8 75.0
29. 9. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 25:04 20 5 62.5 2 40.0 4/4 100.0
8. 10. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 30:45 24 9 56.3 0 0.0 6/7 85.7
13. 10. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 31:43 17 3 100.0 3 30.0 2/2 100.0
20. 10. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 28:49 36 9 75.0 5 83.3 3/4 75.0
27. 10. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 21:39 6 1 20.0 1 50.0 1/1 100.0
3. 11. 2023 skupina VÝCHOD SVI 40:46 28 8 72.7 2 28.6 6/8 75.0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 27:17 8 3 42.9 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2023 skupina VÝCHOD HKR 23:30 10 5 55.6 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 20:27 10 5 62.5 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 32:32 16 6 66.7 1 20.0 1/1 100.0
5. 12. 2023 Český pohár mužů OLO 28:40 23 5 62.5 2 28.6 7/8 87.5
8. 12. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 31:25 12 4 66.7 1 25.0 1/3 33.3
15. 12. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 30:43 16 2 50.0 4 80.0 0/2 0.0
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 26:39 14 0 0.0 3 33.3 5/5 100.0
12. 1. 2024 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 22:46 15 2 40.0 3 60.0 2/2 100.0
21. 1. 2024 skupina VÝCHOD SVI 21:01 5 1 25.0 1 16.7 0/0 0
26. 1. 2024 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 29:22 9 0 0.0 3 50.0 0/0 0
9. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo JHR 19:38 7 3 37.5 0 0.0 1/2 50.0
16. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo Sokol Pražský 26:54 17 3 60.0 3 60.0 2/2 100.0
23. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 22:54 12 3 50.0 1 16.7 3/3 100.0
Celkem 21 576:17 328 81 56.3 38 33.9 52/64 81.3
Průměr 21 27:26 15.6 3.9 56.3 1.8 33.9 2.5/3.0 81.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Synthesia Pardubice 12 27:45 16.2 4.9 60.8 1.7 35.7 1.3/1.8 72.7 3.3
ZLN 13 25:02 14.0 3.8 64.5 1.6 33.3 1.6/2.2 75.0 2.8
SNAK A 13 27:10 13.7 4.8 57.3 0.7 24.3 1.9/2.8 69.4 2.5
Basketbal Olomouc 14 22:20 12.2 4.1 62.6 0.6 37.5 2.1/3.0 71.4 3.0
BCM Orli Prostějov 11 25:14 14.6 5.2 49.1 0.6 25.0 2.4/2.9 81.3 3.3
OLM 9 16:14 14.8 4.0 116.1 1.8 80.0 1.4/2.1 68.4 3.2
Sokol Pražský 7 30:50 16.9 4.7 53.2 1.9 36.1 1.9/2.1 86.7 3.3
BC Vysočina 8 23:06 13.8 3.1 64.1 1.9 42.9 1.9/2.3 83.3 3.3
BC Nový Jičín 10 25:31 11.0 3.6 50.7 1.0 33.3 0.8/0.9 88.9 3.2
HKR 15 12:59 7.3 1.7 54.2 1.0 45.5 0.8/1.3 63.2 1.9
SVI 16 13:01 6.1 1.3 51.3 0.8 30.0 1.4/1.7 81.5 1.7
SKB Zlín 7 16:32 13.9 5.7 75.5 0.6 50.0 0.7/1.6 45.5 2.3
Sokol Pražský 7 0:00 12.6 5.4 0.0 0.0 0.0 1.7/2.9 60.0 3.4
BASKET Brno U23 5 28:38 15.6 4.0 57.1 2.0 41.7 1.6/1.8 88.9 3.2
Slavia Kroměříž 4 0:00 19.0 4.8 0.0 1.8 0.0 4.3/5.3 81.0 4.0
Sokol Písek 7 23:08 10.7 4.0 71.8 0.6 30.8 1.0/2.7 36.8 2.9
PCE 5 24:18 14.4 4.8 60.0 1.0 45.5 1.8/2.2 81.8 2.0
TJ Šumperk 3 0:00 23.7 7.0 0.0 2.0 0.0 3.7/4.7 78.6 3.0
Sokol Karviná 4 0:00 17.3 4.5 0.0 2.0 0.0 2.3/3.0 75.0 2.5
USK 6 25:57 11.5 4.0 57.1 1.0 31.6 0.5/1.2 42.9 3.5
Slavoj BK Litoměřice 6 25:04 11.3 2.8 47.2 1.0 28.6 2.7/3.8 69.6 2.5
BK Loko Plzeň 5 23:58 13.2 5.4 65.9 0.4 33.3 1.2/2.0 60.0 2.6
USK 6 0:00 10.8 4.2 0.0 0.2 0.0 2.0/4.2 48.0 2.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.8
SK Žabovřesky 3 0:00 21.0 6.3 0.0 2.3 0.0 1.3/1.3 100.0 2.7
Sokol pražský 5 19:27 11.0 4.0 60.6 0.6 25.0 1.2/1.4 85.7 2.0
OLO 16 5:35 3.2 0.9 58.3 0.3 27.8 0.5/0.6 80.0 0.6
BK Opava B 4 20:21 12.3 3.8 55.6 0.8 30.0 2.5/3.3 76.9 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 47.1 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 23.0 8.5 188.9 1.5 150.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 0:00 15.0 6.3 0.0 0.0 0.0 2.3/2.3 100.0 3.3
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 22.0 10.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
VYS 2 28:44 21.0 4.5 75.0 3.5 58.3 1.5/4.0 37.5 4.5
USK Praha B 3 32:40 12.3 4.0 50.0 1.0 18.8 1.3/2.0 66.7 1.7
USK Praha 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.5
NBK 20 6:11 1.7 0.3 46.2 0.3 24.0 0.2/0.3 66.7 1.1
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
OVA 8 6:33 4.1 1.3 76.9 0.4 27.3 0.5/0.8 66.7 1.4
Sršni Sokol Písek 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.0 0.0 3.3/4.0 83.3 4.0
Sokol H. Králové 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 4.0
BVK Holice 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BRN 15 3:38 1.9 0.5 61.5 0.2 37.5 0.3/0.3 100.0 0.6
NH Ostrava 2 0:00 14.0 5.0 100.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
SK Basket RENOCAR 1 0:00 28.0 9.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
CBU 2 0:00 13.5 3.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
JBC Brno 4 12:50 6.5 2.8 73.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.8
WBA 2 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov 2 30:34 10.5 5.0 38.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
PLZ 2 23:20 9.5 4.0 53.3 0.5 25.0 0.0/0.5 0.0 3.0
DEC 15 3:16 1.3 0.4 66.7 0.1 14.3 0.3/0.3 100.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 21:10 19.0 9.0 69.2 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
SP Basket 1 27:24 18.0 5.0 55.6 1.0 25.0 5.0/5.0 100.0 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 17.0 4.0 0.0 0.0 0.0 9.0/12.0 75.0 3.0
BK Levharti Chomutov 2 26:10 8.0 2.5 45.5 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 4.0
NH Ostrava 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
TJ Třebíč 1 0:00 16.0 2.0 100.0 2.0 100.0 6.0/10.0 60.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 24:10 7.5 3.0 60.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
PIS 2 15:15 7.5 2.0 40.0 1.0 50.0 0.5/1.0 50.0 3.0
KOL 14 2:33 1.1 0.4 66.7 0.1 9.1 0.0/0.1 0.0 0.2
PCE 15 3:22 0.9 0.2 50.0 0.1 14.3 0.1/0.2 66.7 0.7
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 4.3 2.0 100.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 3.7
BC Nový Jičín 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol H. Králové 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
BK Opava 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Slavia MBA Kroměříž 3 2:19 2.7 1.0 100.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BK Pardubice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA LYNX Liberec 1 22:52 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
VYS 2 10:17 4.0 2.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 11:36 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
LJH 5 4:56 1.4 0.6 37.5 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.4
USK 13 0:43 0.5 0.1 50.0 0.1 100.0 0.1/0.2 50.0 -
Olomouc 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 1 13:04 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 2 8:26 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
UNL 9 3:03 0.4 0.0 0.0 0.1 16.7 0.1/0.2 50.0 0.7
GBA Sparta Praha 1 6:47 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 5:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0