Delegace

Muži, Kooperativa NBL, Play-off

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
286 ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí nad Labem Út 21. 5. 2024
18:00
Vyklický Robert
Matějek Ivor
Pokorný Štěpán
Šikner Roman
287 ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí nad Labem St 22. 5. 2024
18:00
Delegováno Paulík Robert
284 NH Ostrava BK ARMEX Děčín Čt 23. 5. 2024
17:30
Delegováno Večeřa Pavel
285 BK ARMEX Děčín NH Ostrava So 25. 5. 2024
18:00


288 SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk Ne 26. 5. 2024
18:00


Hošek Jan
289 SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk Po 27. 5. 2024
18:00


Macela Miroslav
290 ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí nad Labem Čt 30. 5. 2024
18:00


291 SLUNETA Ústí nad Labem ERA Basketball Nymburk So 1. 6. 2024
18:00


292 ERA Basketball Nymburk SLUNETA Ústí nad Labem Út 4. 6. 2024
17:00


Kadeti U17, kvalifikace o extraligu U17M, kvalifikace o extraligu

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 BK Klatovy BK Levharti Chomutov Pá 24. 5. 2024
17:00
Kohout Radomír
Jon Miloslav
2 Basketpoint Frýdek-Místek Tygři Brno Pá 24. 5. 2024
19:30
Kohout Radomír
Jon Miloslav
3 BK Klatovy Basketpoint Frýdek-Místek So 25. 5. 2024
15:00
Pazourek Jaroslav
Hejduk Jakub
4 BK Levharti Chomutov Tygři Brno So 25. 5. 2024
17:30
Pazourek Jaroslav
Hejduk Jakub
5 Tygři Brno BK Klatovy Ne 26. 5. 2024
10:00
Musil Jan
Karwowska Klaudia Aleksandra
6 BK Levharti Chomutov Basketpoint Frýdek-Místek Ne 26. 5. 2024
12:30
Musil Jan
Karwowska Klaudia Aleksandra

Muži, baráž o 1. ligu mužů, baráž o I. LM

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
7 CZ.ACADEMY Sokol Vyšehrad So 25. 5. 2024
16:30
Melichárek Ivo
Renc Jan
Šmíd Pavel
6 BK NAPOS Vysoká n. L. BCM Orli Prostějov So 25. 5. 2024
17:00
Musil Jan
Znamínko Petr
Andrle Petr
8 BCM Orli Prostějov BK NAPOS Vysoká n. L. Ne 26. 5. 2024
11:00
Holubek Tomáš
Ščurek Vojtěch
Dolejš Václav
5 Sokol Vyšehrad CZ.ACADEMY Ne 26. 5. 2024
12:00
Jeřáb Jan
Pazourek Jaroslav
Peška Petr
9 Sokol Vyšehrad BCM Orli Prostějov So 1. 6. 2024
-


Veselý Jiří
10 CZ.ACADEMY BK NAPOS Vysoká n. L. So 1. 6. 2024
17:00


Peška Petr
11 Sokol Vyšehrad BK NAPOS Vysoká n. L. Ne 2. 6. 2024
-


Šmíd Pavel
12 CZ.ACADEMY BCM Orli Prostějov Ne 2. 6. 2024
10:00


Peterka Lubomír

Kadeti U17, kvalifikace o ligu U17M, Skupina C

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
13 TJ Sokol Kbely BA Grizzlies Plzeň So 25. 5. 2024
09:00
Petrák Jakub
Dub Michal
14 BK Loko Trutnov BA Nymburk B So 25. 5. 2024
11:15
Petrák Jakub
Dub Michal
15 BA Grizzlies Plzeň Sokol Vyšehrad So 25. 5. 2024
13:30
Neubauer Jan
Volný David
16 BA Nymburk B TJ Sokol Kbely So 25. 5. 2024
15:45
Podhůrský Pavel
Neubauer Jan
17 Sokol Vyšehrad BK Loko Trutnov So 25. 5. 2024
18:00
Podhůrský Pavel
Volný David
18 BA Grizzlies Plzeň BA Nymburk B Ne 26. 5. 2024
09:00
Podhůrský Pavel
Volný David
19 Sokol Vyšehrad TJ Sokol Kbely Ne 26. 5. 2024
11:15
Podhůrský Pavel
Volný David
20 BK Loko Trutnov BA Grizzlies Plzeň Ne 26. 5. 2024
13:30
Neubauer Jan
Kozel Martin
21 BA Nymburk B Sokol Vyšehrad Ne 26. 5. 2024
15:45
Dub Michal
Kozel Martin
22 TJ Sokol Kbely BK Loko Trutnov Ne 26. 5. 2024
18:00
Neubauer Jan
Dub Michal

Kadeti U17, kvalifikace o ligu U17M, Skupina F

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
35 Jiskra Kyjov Basket Valmez* So 25. 5. 2024
09:30
Vaníček Marek
Kubeš Michal
36 Vsetínský Basket BK Lions Jindřichův Hradec So 25. 5. 2024
11:30
Vaníček Marek
Kubeš Michal
37 BK Lions Jindřichův Hradec Jiskra Kyjov So 25. 5. 2024
16:00
Nehoda Pavel
Krejčiřík Jiří
38 Basket Valmez* Vsetínský Basket So 25. 5. 2024
18:00
Nehoda Pavel
Krejčiřík Jiří
39 Basket Valmez* BK Lions Jindřichův Hradec Ne 26. 5. 2024
10:00
Nehoda Pavel
Krejčiřík Jiří
40 Jiskra Kyjov Vsetínský Basket Ne 26. 5. 2024
12:00
Nehoda Pavel
Krejčiřík Jiří

Kadeti U17, kvalifikace o ligu U17M, Skupina D

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
23 TJ Slavia Kroměříž BC Benešov So 25. 5. 2024
09:30
Škaroupka Michal
Veis Martin
24 TJ Třebíč BASKET Brno B So 25. 5. 2024
11:30
Škaroupka Michal
Veis Martin
25 BASKET Brno B TJ Slavia Kroměříž So 25. 5. 2024
16:00
Sýkora Václav
Přidal Matouš
26 BC Benešov TJ Třebíč So 25. 5. 2024
18:00
Sýkora Václav
Přidal Matouš
27 BC Benešov BASKET Brno B Ne 26. 5. 2024
09:30
Sýkora Václav
Přidal Matouš
28 TJ Slavia Kroměříž TJ Třebíč Ne 26. 5. 2024
11:30
Sýkora Václav
Přidal Matouš

Kadeti U17, kvalifikace o ligu U17M, Skupina E

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
29 BK Ústí nad Orlicí SK UP-BCM Olomouc So 25. 5. 2024
10:00
Špaček Jan
Mareš Roman
30 BK Český Brod BK Sojky Pelhřimov So 25. 5. 2024
12:00
Špaček Jan
Mareš Roman
31 BK Sojky Pelhřimov BK Ústí nad Orlicí So 25. 5. 2024
16:00
Hecl Jan
Kapl Antonín
32 SK UP-BCM Olomouc BK Český Brod So 25. 5. 2024
18:00
Hecl Jan
Kapl Antonín
33 SK UP-BCM Olomouc BK Sojky Pelhřimov Ne 26. 5. 2024
09:00
Špaček Jan
Mareš Roman
34 BK Český Brod BK Ústí nad Orlicí Ne 26. 5. 2024
11:00
Špaček Jan
Mareš Roman

Kadeti U17, kvalifikace o ligu U17M, Skupina B

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
7 Královští Sokoli BA 2006´Roudnice n. L. So 25. 5. 2024
10:00
Hendrych Jan
Lunhul Vladislav
8 BK Beroun TJ Slovan Varnsdorf So 25. 5. 2024
12:00
Hendrych Jan
Lunhul Vladislav
9 TJ Slovan Varnsdorf Královští Sokoli So 25. 5. 2024
16:30
Tesař Michal
Kočárník Vojtěch
10 BA 2006´Roudnice n. L. BK Beroun So 25. 5. 2024
18:30
Tesař Michal
Kočárník Vojtěch
11 BA 2006´Roudnice n. L. TJ Slovan Varnsdorf Ne 26. 5. 2024
10:00
Hendrych Jan
Lunhul Vladislav
12 Královští Sokoli BK Beroun Ne 26. 5. 2024
12:00
Hendrych Jan
Lunhul Vladislav

Kadeti U17, kvalifikace o ligu U17M, Skupina A

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 Vlci Žďár Sokol Žižkov B So 25. 5. 2024
10:00
Zavřel Maxmilian
Josefus Ondřej
2 Kačeři Kelti Nové Strašecí So 25. 5. 2024
12:00
Zavřel Maxmilian
Josefus Ondřej
3 Kelti Nové Strašecí Vlci Žďár So 25. 5. 2024
16:30
Jakubík Petr
Chlup Aleš
4 Sokol Žižkov B Kačeři So 25. 5. 2024
18:30
Jakubík Petr
Chlup Aleš
5 Sokol Žižkov B Kelti Nové Strašecí Ne 26. 5. 2024
09:30
Mynarčík Petr
Chlup Aleš
6 Vlci Žďár Kačeři Ne 26. 5. 2024
11:30
Mynarčík Petr
Chlup Aleš

Kadetky U17, kvalifikace o extraligu U17Ž, kvalifikace o extraligu

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 BK Studánka Pardubice BK Strakonice Pá 24. 5. 2024
16:30
Havlíček Petr
Tomášek Daniel
2 BK Lokomotiva Karlovy Vary Basket Slovanka Pá 24. 5. 2024
19:00
Havlíček Petr
Pivovarský Michal
3 BK Studánka Pardubice BK Lokomotiva Karlovy Vary So 25. 5. 2024
14:00
Jodl Jiří
Kozel Martin
4 BK Strakonice Basket Slovanka So 25. 5. 2024
16:30
Jodl Jiří
Kozel Martin
5 Basket Slovanka BK Studánka Pardubice Ne 26. 5. 2024
10:00
Renc Jan
Hejduk Jakub
6 BK Strakonice BK Lokomotiva Karlovy Vary Ne 26. 5. 2024
13:00
Renc Jan
Hejduk Jakub

Kadetky U17, kvalifikace o ligu U17Ž, Skupina A

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
1 BK Vlčice Žďár KP Brno B So 25. 5. 2024
09:30
Dolejš Václav
Jansová Kristýna
2 BK Klatovy BK Start Ostrava So 25. 5. 2024
11:30
Bráblík Jan
Dolejš Václav
3 KP Brno B Basketky Krnov So 25. 5. 2024
13:30
Bráblík Jan
Jansová Kristýna
4 BK Start Ostrava BK Vlčice Žďár So 25. 5. 2024
15:30
Kult Michal
Večeřová Tereza
5 Basketky Krnov BK Klatovy So 25. 5. 2024
17:30
Kult Michal
Večeřová Tereza
6 KP Brno B BK Start Ostrava Ne 26. 5. 2024
08:30
Kubeš Michal
Jakubík Petr
7 Basketky Krnov BK Vlčice Žďár Ne 26. 5. 2024
10:30
Jansová Kristýna
Jakubík Petr
8 BK Klatovy KP Brno B Ne 26. 5. 2024
12:30
Kubeš Michal
Jansová Kristýna
9 BK Start Ostrava Basketky Krnov Ne 26. 5. 2024
14:30
Josefus Ondřej
Večeřová Tereza
10 BK Vlčice Žďár BK Klatovy Ne 26. 5. 2024
16:30
Josefus Ondřej
Večeřová Tereza

Kadetky U17, kvalifikace o ligu U17Ž, Skupina B

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
11 Sokol Nusle BK Vyškov So 25. 5. 2024
10:00
Karwowska Klaudia Aleksandra
Moravcová Lucie
12 BK Lvice Litoměřice Basket Valmez So 25. 5. 2024
12:00
Karwowska Klaudia Aleksandra
Moravcová Lucie
13 BK Vyškov BK Frýdek-Místek So 25. 5. 2024
14:00
Šenk Pavel
Hackl Filip
14 Basket Valmez Sokol Nusle So 25. 5. 2024
16:00
Tejček Tomáš
Hackl Filip
15 BK Frýdek-Místek BK Lvice Litoměřice So 25. 5. 2024
18:00
Šenk Pavel
Tejček Tomáš
16 BK Vyškov Basket Valmez Ne 26. 5. 2024
09:00
Tesař Michal
Kočárník Vojtěch
17 BK Frýdek-Místek Sokol Nusle Ne 26. 5. 2024
11:00
Tesař Michal
Kočárník Vojtěch
18 BK Lvice Litoměřice BK Vyškov Ne 26. 5. 2024
13:00
Šenk Pavel
Hackl Filip
19 Basket Valmez BK Frýdek-Místek Ne 26. 5. 2024
15:00
Šenk Pavel
Tejček Tomáš
20 Sokol Nusle BK Lvice Litoměřice Ne 26. 5. 2024
17:00
Tejček Tomáš
Hackl Filip

Mladší žáci U14, nadregionální liga U14M, Skupina B

Číslo zápasu Domácí Hosté Datum a čas Rozhodčí Komisař
14144 Tigers Basketball České Budějovice Kaplice Grizzlies St 22. 5. 2024
19:00
Kosová Jana