Lukáš Rozsypal

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 22 let
Aktuální klub
BK ARMEX Děčín
Výška
197 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
406
Procento vítězství
47.8%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 žáci U15 - Skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 11.9 2.8 /2.8 1.8 1/1.5 66.7 1.9 9.6
2016/17 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 15 - 6.3 1.5 /1.5 0.9 0.6/1.5 40.9 2.1 3.3
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BK Děčín 5 - 1.6 0.8 0 0/0.2 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 24.5 12.0 4.5 /9 0.5 1.5/2 75.0 2.0 14.5
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 5 14.4 3.8 0.6 /1.2 0.6 0.8/1 80.0 1.6 3.2
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 16 - 11.9 3.9 /3.9 0.7 2.1/3.6 57.9 1.6 8.8
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Sj. BK Litoměřice 3 - 4.3 2 /2 0 0.3/0.7 50.0 2.0 2.0
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Sj. BK Litoměřice 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B BK Horejsek Děčín 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BK Děčín A 7 - 2.6 1.1 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BK Děčín A 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B Válečníci Děčín 9 - 13.7 3.1 2.1 1.1/1.8 62.5 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo Válečníci Děčín 4 - 8.3 2.3 1 0.8/1.5 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 5 - 27.4 9 2.4 2.2/2.6 84.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A2 Válečníci Děčín 2 - 26.5 5 4.5 3/6.5 46.2 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BK Děčín U15 12 - 11.5 4.6 0.3 1.3/3.7 36.4 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BK Děčín U15 3 - 9.3 2.7 1 1/2 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BKDěč U17G 14 - 9.1 2.6 0.9 1.1/3 38.1 - -
2020/21 muži - základní část DEC 2 5.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - -1.5
2020/21 muži - Skupina A2 DEC 2 6.5 3.0 0.5 /2.5 0 2/3 66.7 1.0 2.0
2020/21 muži - Hyundai Český pohár DEC 1 5.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -1.0
2017/18 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 10 - 7.7 1.6 1.2 0.9/1.7 52.9 - -
2017/18 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 8 - 6.4 1.4 1 0.6/1.3 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 11 - 12.4 4.2 0.9 1.3/2.2 58.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A Válečníci Děčín 9 - 16.8 5.2 1.6 1.7/2.9 57.7 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník YDEA KONDOR 1 34.0 25.0 8 /14 3 0/2 0.0 2.0 20.0
2019/20 muži - skupina Západ YDEA KONDOR 7 9.7 2.0 0.3 /1.1 0.3 0.6/0.9 66.7 0.7 0.1
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo YDEA KONDOR 2 9.0 4.0 1 /2 0.5 0.5/2 25.0 0.5 3.0
2019/20 junioři U19 - základní část YDEA KONDOR 13 29.5 12.1 3.5 /8.5 1.2 1.7/2.8 61.1 1.3 10.5
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 21 - 12.4 2.9 1.9 0.9/1.4 62.1 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 2 - 12.5 4 1.5 0/0 0.0 2.5 10.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 18 16.4 6.2 2 /4 0.6 0.4/0.7 53.8 1.4 6.6
2021/22 muži - Základní část DEC 2 2.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 1.5 -2.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník DEC 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Skupina A2 DEC 6 4.7 1.2 0.3 /0.3 0.2 0/0 0.0 0.7 0.5
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo PLZ 6 29.2 11.2 2.7 /4.8 1.8 0.3/1.2 28.6 1.0 13.2
2021/22 muži - Play off DEC 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - skupina B Válečníci Děčín 11 - 17.6 4.4 2.6 1/1.5 64.7 - -
2022/23 muži - Základní část DEC 6 3.3 0.3 0.2 /0.3 0 0/0 0.0 0.8 -0.7
2022/23 muži - I. kolo Válečníci Děčín 1 - 16.0 5 /5 2 0/0 0.0 - 16.0
2022/23 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 12 20.5 9.8 1.6 /4.2 1.9 0.8/1.3 62.5 1.8 7.3
2022/23 muži - Osmifinále DEC 1 9.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2022/23 muži - Čtvrtfinále DEC 1 4.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - play out 13.-20. místo BK Levharti Chomutov 7 23.0 9.0 1.9 /3.7 1.6 0.6/1 57.1 1.9 7.1
2022/23 muži - Nadstavbová část – skupina A1 DEC 7 2.6 0.6 0 /0.3 0.1 0.1/0.3 50.0 0.1 -
2022/23 muži - Louda Auto FINAL 4 DEC 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - Play-off DEC 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - Základní část DEC 9 3.3 0.9 0.2 /0.4 0 0.4/0.4 100.0 0.2 1.3
2023/24 muži - skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 17 23.8 8.5 2.2 /5.1 1.2 0.4/0.6 70.0 2.5 6.1
2023/24 muži - Český pohár mužů DEC 1 18.0 7.0 2 /4 1 0/0 0.0 3.0 7.0
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 DEC 1 6.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2023/24 muži - skupina C 1.-6. místo Slavoj BK Litoměřice 6 25.0 8.5 2.2 /4.3 1.3 0.2/0.3 50.0 1.8 9.3
2023/24 muži - Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů DEC 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 muži - play-off Slavoj BK Litoměřice 7 26.1 7.1 2 /4.6 1 0.1/0.3 50.0 1.6 7.1
2023/24 muži - Play-off DEC 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/2 0.0 - -1.0
Průměr za kariéru 19.8 7.2 8.7 2.4 1.0 0.8/1.5 113.3 1.5 3.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 PCE 11. 11. 2023
2B body 6 Basketbal Polabí 15. 9. 2023
3B body 4 BK Opava B 15. 3. 2024
Obranné doskoky 8 BK Opava B 22. 3. 2024
Útočné doskoky 7 Basketbal Polabí 15. 9. 2023
Doskoky celkem 11 Basketbal Polabí 15. 9. 2023
Body 18 Basketbal Polabí 15. 9. 2023
Užitečnost 24 HKR 10. 4. 2024
Asistence 3 HKR 9. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Baník Most 19. 11. 2017 2017/18
2B body 14 AŠ Mladá Boleslav 24. 2. 2018 2017/18
3B body 6 BA Sparta 5. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 11 PLZ 15. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 7 Basketbal Polabí 15. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 12 BA Nymburk 10. 10. 2020 2020/21
Body 42 AŠ Mladá Boleslav 24. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 26 JHR 20. 1. 2023 2022/23
Asistence 4 BK Levharti Chomutov 19. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 24:09 18 6 66.7 2 28.6 0/0 0
23. 9. 2023 Základní část PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 0:00 15 3 75.0 3 42.9 0/0 0
27. 9. 2023 Základní část OVA 3:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 20:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 Základní část UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 10. 2023 Základní část OLO 2:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 27:46 13 5 55.6 1 14.3 0/0 0
7. 10. 2023 Základní část SKS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 10. 2023 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 19:51 4 0 0.0 1 20.0 1/1 100.0
14. 10. 2023 Základní část BRN 1:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 28:18 11 4 57.1 1 16.7 0/0 0
21. 10. 2023 Základní část PIS 3:30 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 10. 2023 Základní část NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 25:54 7 2 50.0 1 11.1 0/0 0
1. 11. 2023 Základní část KOL 1:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 22:58 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 Základní část OPA 6:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Základní část PCE 5:52 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
12. 11. 2023 skupina ZÁPAD JHR 18:41 2 0 0.0 0 0.0 2/3 66.7
18. 11. 2023 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 27:48 11 2 28.6 2 18.2 1/2 50.0
26. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 25:34 7 2 40.0 1 16.7 0/0 0
9. 12. 2023 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 12. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 30:18 11 2 33.3 2 22.2 1/1 100.0
16. 12. 2023 Základní část SKS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 12. 2023 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 1. 2024 Základní část PIS 3:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 30:40 16 4 40.0 2 40.0 2/3 66.7
10. 1. 2024 Český pohár mužů BA LYNX Liberec 18:18 7 2 50.0 1 33.3 0/0 0
12. 1. 2024 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 33:13 15 3 42.9 3 42.9 0/0 0
17. 1. 2024 skupina ZÁPAD USK Praha B 28:30 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
18. 1. 2024 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 23:12 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
20. 1. 2024 Základní část OPA 1:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD JHR 17:22 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 KOL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo HKR 27:46 6 1 25.0 1 33.3 1/2 50.0
11. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 2. 2024 Louda Auto Final 8 Česko-Slovenský pohár mužů USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo SVI 17:18 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
23. 2. 2024 skupina C 1.-6. místo BK Opava B 23:24 11 4 80.0 1 33.3 0/0 0
2. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo HKR 30:42 10 5 62.5 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo SVI 24:58 5 1 20.0 1 25.0 0/0 0
11. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 3. 2024 skupina C 1.-6. místo BK Opava B 25:43 16 2 100.0 4 57.1 0/0 0
16. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 KOL 5:52 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
20. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 play-off BK Opava B 26:40 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
24. 3. 2024 play-off BK Opava B 21:28 5 1 33.3 1 14.3 0/0 0
30. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 4. 2024 play-off HKR 20:46 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
6. 4. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 play-off HKR 27:18 3 0 0.0 1 20.0 0/0 0
10. 4. 2024 play-off HKR 33:46 17 5 71.4 2 40.0 1/2 50.0
19. 4. 2024 play-off SVI 25:29 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
20. 4. 2024 Play-off BRN 2:04 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
21. 4. 2024 play-off SVI 27:04 13 2 22.2 3 37.5 0/0 0
Celkem 62 792:31 262 69 44.8 37 22.7 13/20 65.0
Průměr 62 12:46 4.2 1.1 44.8 0.6 22.7 0.2/0.3 65.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 32.3 9.7 0.0 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
Sokol Žižkov 6 9:25 12.8 3.7 115.8 1.5 81.8 1.0/2.0 50.0 1.3
Sluneta USK Ústí n.L. 5 0:00 15.0 4.8 0.0 1.6 0.0 0.6/0.8 75.0 1.8
BA 2006´Roudnice n. L. B 4 0:00 17.5 4.5 0.0 2.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 16.8 5.3 0.0 1.8 0.0 1.0/1.3 80.0 1.8
VYS 4 18:45 16.3 5.0 74.1 1.8 53.8 1.0/2.3 44.4 1.8
SLUNETA Ústí n. L. 5 0:00 12.6 4.2 0.0 1.0 0.0 1.2/3.0 40.0 1.8
VYS 7 0:00 9.0 2.7 0.0 0.7 0.0 1.4/2.9 50.0 2.1
Sokol Pražský 7 11:18 8.1 2.6 112.5 1.0 46.7 0.0/0.0 0.0 1.4
SloVarn U19 4 0:00 14.0 5.0 0.0 0.8 0.0 1.8/2.5 70.0 0.8
BK Levharti Chomutov 5 20:18 11.2 3.6 62.1 1.2 46.2 0.4/0.6 66.7 3.0
Basketbal Polabí 5 22:17 11.2 2.8 51.9 1.6 25.8 0.8/2.0 40.0 2.2
Slavoj BK Litoměřice B 3 0:00 16.3 4.0 0.0 2.7 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BCM Orli Prostějov 4 27:04 12.0 3.3 54.2 1.8 26.9 0.3/1.0 25.0 0.3
USK Praha B 7 19:33 6.7 1.7 38.7 1.0 28.0 0.3/0.6 50.0 1.1
BC Vysočina 4 21:50 10.8 2.3 56.3 1.8 41.2 1.0/2.0 50.0 2.0
HKR 13 11:04 2.9 0.9 52.2 0.3 23.5 0.2/0.3 50.0 0.5
BA LYNX Liberec 5 23:18 7.6 1.4 35.0 1.6 25.8 0.0/0.0 0.0 1.8
BK Opava B 4 24:18 9.5 2.5 66.7 1.5 27.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Pří 2 0:00 17.5 2.5 0.0 4.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
CBU 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
PLZ 4 22:21 8.3 1.0 23.5 1.5 25.0 1.8/2.8 63.6 3.3
JHR 9 9:01 3.6 0.4 26.7 0.7 37.5 0.7/0.9 75.0 1.1
BA Sparta 2 0:00 15.5 1.5 100.0 3.5 100.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BA Nymburk 3 29:38 10.0 3.3 43.5 0.7 11.8 1.3/2.7 50.0 1.7
BK Wolves Radotín 4 6:23 7.5 2.0 88.9 1.0 30.8 0.5/0.5 100.0 1.8
BC Benešov 2 0:00 14.5 2.5 0.0 2.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Sokol Kbely 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 14.5 4.5 100.0 0.5 100.0 4.0/7.5 53.3 2.0
Slavoj Litoměřice 2 33:53 13.5 3.5 70.0 2.0 33.3 0.5/0.5 100.0 1.5
USK 2 29:20 13.5 4.5 31.0 0.5 10.0 3.0/4.5 66.7 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.0 5.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 13.0 3.0 100.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 13.0 3.5 100.0 1.5 100.0 1.5/2.0 75.0 2.5
SVI 4 23:42 6.3 1.3 23.8 1.3 29.4 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Brandýs 4 0:00 6.3 2.0 0.0 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SKB Rokycany 2 0:00 12.0 4.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 12.0 2.0 100.0 2.0 100.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BVK Holice 1 0:00 24.0 5.0 0.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
PIS 6 12:05 3.8 1.0 35.3 0.5 25.0 0.3/0.3 100.0 0.8
SP Basket 3 19:45 7.3 2.0 54.5 1.0 18.8 0.3/0.7 50.0 1.3
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 10.5 2.5 100.0 1.5 100.0 1.0/1.5 66.7 4.0
Baník Most 1 0:00 21.0 4.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 1.0
KolB 1 0:00 21.0 3.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ŠSK při 3.ZŠ Slaný 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BK Teplice 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha 3 0:00 6.3 0.7 100.0 1.3 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Bra 1 0:00 19.0 2.0 0.0 4.0 0.0 3.0/3.0 100.0 5.0
BC Kolín 1 32:01 19.0 5.0 31.3 2.0 50.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice 5 14:46 3.6 0.4 25.0 0.8 26.7 0.4/0.4 100.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 18.0 3.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
PCE 2 21:58 8.5 3.0 37.5 0.5 12.5 1.0/1.5 66.7 1.0
Sokol Písek B 2 0:00 8.0 0.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SNAK A 3 15:28 5.0 1.0 75.0 1.0 75.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 7.5 1.5 100.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Levharti Chomutov 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol Písek 1 25:37 15.0 3.0 42.9 2.0 50.0 3.0/3.0 100.0 -
Lions J. Hradec 2 0:00 7.0 0.5 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 2 0:00 6.5 1.5 100.0 1.0 100.0 0.5/2.5 20.0 1.5
OVA 10 2:51 1.2 0.3 42.9 0.1 50.0 0.3/0.4 75.0 0.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Kolín 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Pod U17B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
FASTAV Zlín 1 35:10 10.0 2.0 33.3 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 34:55 10.0 2.0 40.0 1.0 33.3 3.0/6.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 20:44 10.0 3.0 100.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 29:55 9.0 1.0 33.3 2.0 25.0 1.0/2.0 50.0 4.0
CZ.ACADEMY 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKÚstn.L. U17B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 2 12:03 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SKS 7 5:27 0.6 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
PCE 15 1:05 0.3 0.1 33.3 0.0 0.0 0.1/0.1 100.0 0.2
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 12:34 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
NBK 13 2:02 0.2 0.1 50.0 0.0 0.0 0.1/0.2 50.0 0.2
Sokol Pražský 1 10:57 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
KOL 9 1:36 0.2 0.1 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
OLO 10 2:00 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1/0.2 50.0 0.3
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 13 0:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 10 0:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 10 0:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 9:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 5 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 23:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články