Tomáš Randýsek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín
Výška
190 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
136
Procento vítězství
55.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BK Horejsek Děčín A 5 - 5.0 2 /2 0 1/1.6 62.5 0.6 3.8
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Horejsek Děčín A 9 - 6.0 2.7 /2.7 0 0.7/1.8 37.5 1.0 3.9
2017/18 žáci U15 - Skupina B BK Horejsek Děčín 6 - 3.3 1.7 0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BK Horejsek Děčín 10 - 9.6 4 0.3 0.7/1.7 41.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Horejsek Děčín 11 - 7.2 3 0.2 0.6/1.2 53.8 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A BK Horejsek Děčín 12 - 4.8 1.8 0.2 0.6/0.8 77.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 Válečníci Děčín B 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Horejsek Děčín 3 - 6.7 2.3 0.3 1/1.3 75.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Horejsek Děčín 2 - 7.5 2 0 3.5/5 70.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B Válečníci Děčín 14 - 10.3 3.8 0.6 1/1.6 63.6 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Válečníci Děčín 12 - 14.1 5.3 0.8 1.3/2.1 64.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 6 - 9.5 3 0.8 1/1.7 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Válečníci Děčín 10 - 9.9 2.8 1 1.3/2.1 61.9 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Válečníci Děčín 5 - 10.4 4 0.6 0.6/1.2 50.0 - -
2020/21 Muži - Oblastní přebor mužů BK Děčín seniorka 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 19.5 6.0 3 /3.5 0 0/0 0.0 2.0 4.5
2021/22 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 4 6.8 17.8 5.5 /8 1.3 3/5 60.0 3.3 13.8
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 7 - 6.0 1.4 0.7 1/1.6 63.6 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 3 - 13.0 2.7 1.7 2.7/3.7 72.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 7 17.4 7.7 1.6 /4.7 1.1 1.1/2.3 50.0 2.6 5.9
2021/22 muži - Základní část DEC 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 2.0 5.0
Průměr za kariéru 22.2 1.4 8.5 3.0 0.5 1.0/1.7 168.9 2.1 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Příbor 29. 4. 2018 2017/18
2B body 9 BK Beroun 1. 4. 2017 2016/17
3B body 3 BKj Kralupy 17. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 4. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 Sokol Písek 19. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 Sokol Písek 19. 9. 2021 2021/22
Body 22 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Užitečnost 18 BK Beroun 1. 4. 2017 2016/17
Asistence 7 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 4 0:00 12.8 4.8 0.0 0.5 0.0 1.8/2.3 77.8 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 2.4
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 7.0 3.0 214.3 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 2.8
BK Chomutov 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BA Sparta Praha 2 13:24 17.0 4.5 64.3 2.0 200.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 11.3 3.7 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
BA 2006´ Roudnice n.L. 5 0:00 6.6 3.2 228.6 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.2
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.7 0.0 1.0/2.3 42.9 2.7
BK Klatovy 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
Basket Poděbrady 1 0:00 22.0 8.0 100.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BK Kladno 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 20.0 7.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Tygři Louny 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Tygři Praha B 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BA Sparta Praha 3 0:00 5.0 2.0 600.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 0.3
BA Nymburk 2 10:48 6.0 1.5 33.3 0.5 16.7 1.5/3.5 42.9 3.0
USK Praha 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 12.0 3.0 100.0 1.0 100.0 3.0/7.0 42.9 5.0
BVK Holice 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 28:17 11.0 2.0 40.0 2.0 40.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Tygři Praha 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 12:55 10.0 2.0 100.0 2.0 100.0 0.0/1.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 4.5 2.0 400.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 18:13 9.0 0.0 0.0 2.0 50.0 3.0/4.0 75.0 4.0
USK 1 25:49 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Tygři Louny 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Brno 1 22:36 8.0 4.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pří 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Písek B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Jižní Supi 1 14:55 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
CBU 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0