Jakub Kojzar

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
BK Lokomotiva Plzeň
Výška
201 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
152
Procento vítězství
46.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň B 3 - 9.0 4.3 0 0.3/1 33.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 14.0 3.5 1.5 /3 0 0.5/1 50.0 3.0 -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 3 7.0 1.7 0.3 /1.3 0.3 0/0 0.0 1.0 0.7
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 14 13.4 3.1 1 /2.9 0.2 0.4/1.4 30.0 1.9 2.6
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník PLZ 1 18.0 3.0 1 0 1/2 50.0 3.0 5.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 13.9 4.4 2 /3.9 0 0.4/0.6 60.0 2.9 7.8
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 22.7 4.5 1.7 /5.5 0.2 0.7/1.3 50.0 2.7 12.3
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 12.0 5 0 2/3.3 60.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 14 26.1 7.1 2.5 /5.4 0.4 1.1/2.8 38.5 3.8 11.1
2022/23 muži - skupina ZÁPAD PLZ 7 10.9 3.7 1.4 /3 0.3 0/0 0.0 2.0 4.1
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 33.8 15.4 5.6 /11 0.1 3.8/5.6 66.7 2.0 29.4
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo PLZ 5 8.0 2.8 0.8 /1.8 0.4 0/0.4 0.0 1.2 1.8
2022/23 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 29.5 18.2 6.7 /10.5 0.5 3.3/5.7 58.8 2.2 30.7
2022/23 muži - play-off PLZ 3 14.0 5.7 1.3 /1.7 0.3 2/2.7 75.0 3.0 3.7
2023/24 muži - skupina ZÁPAD PLZ 18 17.3 7.6 2.2 /4.6 0.6 1.6/2.4 65.1 2.4 8.6
2023/24 muži - Český pohár mužů Loko Plzeň B 1 - 13.0 3 /3 1 4/4 100.0 2.0 11.0
2023/24 muži - skupina A Loko Plzeň B 8 - 15.4 5.8 0.5 2.4/3.3 73.1 - -
2023/24 muži - Základní část PIS 16 3.4 1.8 0.4 /0.6 0.3 0.1/0.2 66.7 0.4 1.1
2023/24 muži - Český pohár mužů PLZ 1 - 13.0 5 /5 1 0/0 0.0 2.0 11.0
2023/24 muži - Český pohár mužů PIS 2 18.5 3.0 0 /0.5 0 3/5 60.0 1.0 7.5
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A2 PIS 8 4.4 1.1 0 /0.5 0.3 0.4/0.9 42.9 1.3 0.3
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo PLZ 6 23.2 11.7 3.3 /6.5 1.2 1.5/2.5 60.0 1.8 13.0
2023/24 muži - play-off A Loko Plzeň B 1 - 26.0 8 3 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 28.8 14.2 6.9 2.3 0.4 1.1/2.0 218.0 2.1 7.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Sokol Pražský 1. 12. 2023
2B body 12 Pří 1. 10. 2023
3B body 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 16. 2. 2024
Obranné doskoky 12 Basketbal Polabí 10. 11. 2023
Útočné doskoky 6 JHR 8. 10. 2023
Doskoky celkem 16 Basketbal Polabí 10. 11. 2023
Body 29 Pří 1. 10. 2023
Užitečnost 27 Basketbal Polabí 10. 11. 2023
Asistence 3 Basketbal Polabí 10. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Opava 12. 3. 2023 2022/23
2B body 12 Pří 1. 10. 2023 2023/24
3B body 3 Slavoj BK Litoměřice 13. 10. 2023 2023/24
Obranné doskoky 20 BCM Orli Prostějov 29. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 12 USK 2. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 26 BK Opava 28. 1. 2023 2022/23
Body 29 Pří 1. 10. 2023 2023/24
Užitečnost 45 BCM Orli Prostějov 26. 3. 2023 2022/23
Asistence 4 NH Ostrava 19. 2. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 4:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 3:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 Základní část SKS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 14:01 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina A Sokol Písek B 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 Český pohár mužů Sokol Pražský 0:00 13 3 100.0 1 100.0 4/4 100.0
1. 10. 2023 skupina A Pří 0:00 29 12 0.0 0 0.0 5/6 83.3
8. 10. 2023 skupina ZÁPAD JHR 17:31 6 2 40.0 0 0.0 2/2 100.0
11. 10. 2023 Základní část KOL 0:31 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 20:31 10 0 0.0 3 60.0 1/2 50.0
14. 10. 2023 Základní část OPA 0:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A CBU 0:00 11 1 0.0 2 0.0 3/5 60.0
21. 10. 2023 Základní část DEC 3:37 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 24:55 17 4 40.0 2 66.7 3/5 60.0
24. 10. 2023 Základní část PCE 1:58 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
27. 10. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 18:16 9 1 100.0 2 40.0 1/2 50.0
26. 10. 2023 Český pohár mužů Pří 0:00 13 5 100.0 1 100.0 0/0 0
29. 10. 2023 Základní část OVA 1:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 11. 2023 Základní část UNL 1:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 16:32 10 4 80.0 0 0.0 2/2 100.0
4. 11. 2023 Základní část OLO 0:47 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina A BC Vysočina 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 23:59 16 8 57.1 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 Základní část SKS 3:16 5 1 50.0 1 100.0 0/0 0
17. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 13:49 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
19. 11. 2023 Základní část USK 2:20 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 12:01 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
25. 11. 2023 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 11. 2023 Český pohár mužů PLZ 19:34 6 0 0.0 0 0.0 6/8 75.0
1. 12. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 15:57 9 1 33.3 0 0.0 7/8 87.5
3. 12. 2023 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 12. 2023 skupina ZÁPAD JHR 25:40 6 3 33.3 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 Základní část PCE 1:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 12. 2023 Základní část USK 0:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 12. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 22:37 4 1 50.0 0 0.0 2/6 33.3
16. 12. 2023 Základní část NBK 16:00 3 0 0.0 1 14.3 0/0 0
20. 12. 2023 Základní část KOL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 12. 2023 Základní část OPA 2:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 1. 2024 Základní část DEC 4:37 8 1 100.0 2 100.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 19:38 11 4 66.7 1 33.3 0/1 0.0
6. 1. 2024 Základní část OVA 4:33 2 1 50.0 0 0.0 0/1 0.0
7. 1. 2024 skupina A Sokol Kbely 0:00 21 7 0.0 1 0.0 4/6 66.7
10. 1. 2024 Český pohár mužů USK 17:49 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
12. 1. 2024 skupina ZÁPAD SP Basket 10:49 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 1. 2024 Základní část UNL 10:41 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
19. 1. 2024 skupina ZÁPAD USK Praha B 17:51 11 3 50.0 0 0.0 5/7 71.4
20. 1. 2024 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina A Sokol Písek B 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/3 66.7
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 28:57 16 6 66.7 0 0.0 4/6 66.7
28. 1. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OLO 3:05 0 0 0.0 0 0.0 0/1 0.0
9. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BC Nový Jičín 23:10 4 1 20.0 0 0.0 2/2 100.0
10. 2. 2024 skupina A CBU 0:00 16 4 0.0 1 0.0 5/5 100.0
11. 2. 2024 skupina A BC Benešov 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/1 0.0
16. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 27:55 24 7 53.8 3 75.0 1/3 33.3
25. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 22:12 6 1 50.0 1 25.0 1/4 25.0
1. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BC Nový Jičín 21:36 16 4 80.0 2 33.3 2/2 100.0
4. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OLO 0:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 SKS 0:08 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 28:06 16 5 55.6 1 14.3 3/4 75.0
10. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OVA 1:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 3. 2024 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 16:23 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
17. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 SKS 0:47 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OVA 13:04 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
31. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 4. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 OLO 4:43 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
6. 4. 2024 Nadstavbová část – skupina A2 SKS 11:26 3 0 0.0 0 0.0 3/6 50.0
7. 4. 2024 play-off A Jiskra Domažlice 0:00 26 8 0.0 3 0.0 1/2 50.0
Celkem 68 578:12 425 127 88.2 33 45.2 72/110 65.5
Průměr 68 8:30 6.3 1.9 88.2 0.5 45.2 1.1/1.6 65.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 8 24:49 10.8 3.9 50.8 0.3 22.2 2.3/3.4 66.7 1.9
Snakes Ostrava 6 24:18 12.3 4.8 54.7 0.5 27.3 1.2/3.2 36.8 3.0
Slavoj Litoměřice 6 21:47 9.0 3.5 55.3 0.3 33.3 1.0/3.0 33.3 2.0
Pří 2 0:00 21.0 8.5 340.0 0.5 100.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 28:00 20.0 6.0 54.5 2.0 36.4 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Opava 2 32:04 19.5 6.5 54.2 0.0 0.0 6.5/9.0 72.2 2.5
Basketbal Polabí 2 26:28 16.0 7.0 60.9 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Jižní Supi 4 23:15 7.8 2.8 52.4 0.5 40.0 0.8/1.5 50.0 2.0
USK Praha B 3 15:55 9.7 3.7 61.1 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 0.3
USK 4 27:48 7.0 2.5 50.0 0.3 25.0 1.3/3.5 35.7 2.8
BK Wolves Radotín 2 22:16 14.0 4.0 50.0 1.5 50.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Sokol Pražský 3 9:59 9.0 1.7 71.4 0.7 100.0 3.7/4.0 91.7 2.0
CBU 2 0:00 13.5 2.5 0.0 1.5 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 26.0 8.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 4 18:35 5.8 2.0 50.0 0.3 33.3 1.0/1.5 66.7 2.8
NH Ostrava 4 22:09 5.8 1.8 38.9 0.0 0.0 2.3/2.8 81.8 2.3
Sokol Písek B 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Sokol Kbely 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sokol Písek 4 18:18 5.3 2.0 47.1 0.3 25.0 0.5/2.5 20.0 2.5
BC Benešov 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Nymburk 4 17:47 5.0 1.8 33.3 0.3 100.0 0.8/2.0 37.5 4.0
BC Nový Jičín 2 22:23 10.0 2.5 50.0 1.0 28.6 2.0/2.0 100.0 2.5
BVK Holice 4 18:01 5.0 2.3 40.9 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.5
PIS 5 11:29 3.8 1.0 55.6 0.2 33.3 1.2/1.6 75.0 2.2
Slavoj BK Litoměřice 4 10:47 4.3 0.5 33.3 0.8 60.0 1.0/2.5 40.0 1.8
BK Brandýs 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Levharti Chomutov 4 8:17 3.5 1.0 36.4 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SKS 6 4:54 2.2 0.3 66.7 0.3 66.7 0.5/1.0 50.0 0.7
Sokol Žižkov B 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Tygři Praha 2 27:01 6.5 2.0 40.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 5.0
JHR 3 16:37 4.0 1.7 31.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
SP Basket 3 14:31 4.0 0.7 50.0 0.7 33.3 0.7/1.3 50.0 1.7
DEC 2 4:07 5.0 1.0 66.7 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BASKET Brno U23 2 19:17 5.0 1.5 42.9 0.5 16.7 0.5/2.0 25.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BA Nymburk 1 19:07 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
PLZ 1 19:34 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
Basketbal Olomouc 2 7:30 2.5 0.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA LYNX Liberec 3 9:08 1.7 0.3 20.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 2.3
OVA 5 4:03 1.0 0.2 20.0 0.2 33.3 0.0/0.2 0.0 1.0
BK Opava B 2 7:31 2.5 0.5 33.3 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol pražský 4 17:19 1.3 0.5 18.2 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 3.0
UNL 2 5:50 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Vysočina 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
FASTAV Zlín 1 9:45 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 2 1:39 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 6 1:29 0.5 0.0 0.0 0.2 50.0 0.0/0.2 0.0 0.5
NBK 1 16:00 3.0 0.0 0.0 1.0 14.3 0.0/0.0 0.0 3.0
KOL 2 0:15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 6:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
OPA 2 1:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 9:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 3 6:44 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
BRN 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články