Ondřej Chvála

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
413
Procento vítězství
67.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 4 - 0.3 0 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S2 Lions J. Hradec 5 - 0.8 0.4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 Lions J. Hradec 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 6 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 10 - 0.5 0.2 0.0 0 0.0 0.1/0.6 16.7 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Lions J. Hradec 8 - 1.4 0.5 0.0 0 0.0 0.4/0.5 75.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F2 Lions J. Hradec 12 - 1.7 0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 6 - 2.7 1.2 0.0 0 0.0 0.3/1.5 22.2 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C Lions J. Hradec 8 - 3.6 1.8 0.0 0 0.0 0.1/0.5 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Lions J. Hradec 12 - 6.1 2.4 0.0 0 0.0 1.3/1.8 68.2 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin Lions J. Hradec 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace o postup na Národní finále mix BK Lions J. Hradec 2 - 7.5 3.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 Lions J. Hradec 5 - 0.8 0.4 0.0 0 0.0 0/0.8 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 4 - 12.8 6 0.0 0 0.0 0.8/2 37.5 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina B Lions J. Hradec 6 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina A BK Lions J. Hradec 10 - 7.5 3.4 0.0 0 0.0 0.7/1.7 41.2 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Lions J. Hradec 4 - 2.8 0.8 0.0 0 0.0 1.3/2 62.5 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - F1 (o 1. - 3. místo) BK Lions J. Hradec 6 - 4.0 1.8 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lions J. Hradec 20 - 1.1 0.5 /0.5 100.0 0.1 100.0 0.1/0.2 25.0 0.7 0.3
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A Lions J. Hradec m 7 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/1.3 55.6 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. B Lions J. Hradec m 6 - 2.3 1.2 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. E Lions J. Hradec m 4 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o postup na NF Lions J. Hradec 2 - 2.5 0.5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 6 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - skupina F2 (o 5. - 7. místo) Lions J. Hradec m 6 - 5.0 2 0.0 0.3 0.0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BK Pelhřimov 7 - 1.7 0.9 /0.9 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.3 0.4
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina A Lions J. Hradec m 6 - 5.7 2.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina BB Lions J. Hradec m 6 - 8.8 4.3 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lions J. Hradec 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 11 - 1.3 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.9 0.2
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o postup na MČR Lions J. Hradec 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/4 0.0 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - skupina BBB Lions J. Hradec m 6 - 5.2 2.3 0.0 0 0.0 0.5/0.7 75.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Pelhřimov 3 3.3 0.0 0 /0.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 2.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Lions J. Hradec 1 3.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Lions J. Hradec 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A BK Pelhřimov 7 - 2.6 0.9 0.0 0.1 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 13 - 8.0 3 0.0 0.4 0.0 0.8/1.2 68.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina B Fio banka J. Hradec 1 - 2.0 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 11 - 6.5 2.3 0.0 0.3 0.0 1.2/2.5 46.4 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A Fio banka J. Hradec 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BK Pelhřimov 11 - 0.7 0.4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 3.3 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 13 - 9.8 3.2 0.0 0.6 0.0 1.6/2.7 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 12 - 13.2 3.7 0.0 1.1 0.0 2.6/4.3 60.8 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 5 - 2.4 1.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 20 19.8 4.1 0.9 /1.7 51.5 0.6 21.1 0.6/1 63.2 2.1 3.3
2019/20 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 5 - 13.6 2.6 0.0 1.8 0.0 3/4.2 71.4 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 26.3 7.8 0.8 /2.8 27.3 1.3 27.8 2.5/3.5 71.4 2.3 8.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 13 8.8 2.1 0.5 /1.2 40.0 0.4 26.3 0/0.1 0.0 0.8 1.5
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 13 25.7 10.8 2.4 /5.2 45.6 1.3 29.8 2.1/3.8 54.0 2.2 11.3
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Písek 3 11.3 5.7 1 60.0 1 50.0 0.7/2 33.3 1.7 4.3
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 7 19.6 10.0 1.3 /4.3 30.0 1.4 38.5 3.1/3.9 81.5 3.7 8.0
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo Sokol Písek 5 8.8 1.0 0.2 /1.2 16.7 0.2 14.3 0/0 0.0 1.4 -0.4
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol Písek 3 28.7 15.0 2.7 /7.3 36.4 2 35.3 3.7/4.7 78.6 3.7 14.7
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol Písek 2 31.5 8.5 1 /4 25.0 1.5 27.3 2/2 100.0 2.5 6.0
2021/22 muži - play-off Sokol Písek 7 4.0 0.9 0 /0.1 0.0 0.3 33.3 0/0 0.0 0.4 0.6
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 11 9.3 2.3 0.3 /1 27.3 0.5 22.7 0.4/0.5 66.7 0.6 1.2
2022/23 muži - skupina A Sokol Písek B 3 - 7.0 0.7 0.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 14 25.8 11.1 1.6 /3.3 47.8 2.1 40.5 1.5/2.6 56.8 2.1 10.4
2022/23 muži - II.kolo Sokol Písek 1 20.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2022/23 muži - III. kolo Sokol Písek 1 - 9.0 0 /0 0.0 3 100.0 0/0 0.0 - 9.0
2022/23 muži - Osmifinále Sokol Písek 1 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 3 29.7 12.3 2 /6 33.3 2 40.0 2.3/3.7 63.6 3.3 5.7
Průměr za kariéru 34.1 4.8 4.8 1.5 61.7 0.4 50.6 0.7/1.2 183.8 1.2 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BASKET Brno 15. 1. 2023
2B body 4 BASKET Brno 15. 1. 2023
3B body 6 BASKET Brno 15. 1. 2023
Obranné doskoky 5 Tygři Praha 4. 12. 2022
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 19. 11. 2022
Doskoky celkem 5 Tygři Praha 4. 12. 2022
Body 31 BASKET Brno 15. 1. 2023
Užitečnost 29 Tygři Praha 4. 12. 2022
Asistence 5 BA Nymburk 2. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 PCE 13. 2. 2022 2021/22
2B body 18 Dolní Bukovsko m 14. 1. 2017 2016/17
3B body 6 BK Klatovy 26. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 USK 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 6 BK Loko Plzeň 21. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 11 BK Loko Plzeň 21. 11. 2021 2021/22
Body 36 Dolní Bukovsko m 14. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 39 BK Loko Plzeň 21. 11. 2021 2021/22
Asistence 9 Slavoj Litoměřice 19. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A USK 25:28 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 9. 2022 skupina A BA Nymburk 28:28 10 1 50.0 2 50.0 2/6 33.3
24. 9. 2022 skupina A BŠ Slavia Praha 0:00 14 1 0.0 4 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A BK Beroun 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 26:02 7 2 66.7 1 25.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 25:12 12 0 0.0 4 66.7 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 21:37 16 3 100.0 2 40.0 4/9 44.4
8. 10. 2022 skupina A BC Benešov 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 12:49 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 20:31 10 2 40.0 1 20.0 3/4 75.0
16. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 17:27 8 0 0.0 2 50.0 2/3 66.7
16. 10. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 7:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 10. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 8:02 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 11. 2022 skupina A BA Nymburk 29:58 14 1 50.0 4 66.7 0/2 0.0
4. 11. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 11:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 11. 2022 II.kolo Loko Plzeň B 19:41 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 29:51 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 13:55 5 1 33.3 1 33.3 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 24:21 7 2 66.7 1 25.0 0/0 0
25. 11. 2022 skupina ZÁPAD JHR 0:50 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 11. 2022 III. kolo CBU 0:00 9 0 0.0 3 100.0 0/0 0
1. 12. 2022 skupina A USK 31:31 19 3 60.0 3 42.9 4/4 100.0
3. 12. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 32:25 18 2 40.0 4 57.1 2/2 100.0
4. 12. 2022 skupina A Tygři Praha 34:19 24 3 50.0 5 45.5 3/5 60.0
4. 12. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 8:14 7 0 0.0 2 66.7 1/2 50.0
8. 12. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 18:24 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
18. 12. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 9:33 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
12. 1. 2023 Osmifinále NBK 1:41 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2023 nadstavba A Tygři Brno 28:41 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 1. 2023 nadstavba A BASKET Brno 31:16 31 4 40.0 6 66.7 5/7 71.4
15. 1. 2023 skupina ZÁPAD USK Praha B 14:16 7 2 50.0 1 25.0 0/0 0
22. 1. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 4:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 4:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba A PCE 29:16 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
29. 1. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 6:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 35 578:17 247 33 43.4 49 41.9 34/56 60.7
Průměr 35 16:31 7.1 0.9 43.4 1.4 41.9 1.0/1.6 60.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tigers Č. Budějovice 17 0:00 6.2 2.9 0.0 0.0 0.0 0.4/1.5 28.0 0.8
BK Loko Plzeň 4 28:28 16.3 2.3 42.9 3.0 41.4 2.8/4.3 64.7 1.3
USK 5 29:06 9.6 1.4 36.8 1.6 29.6 2.0/2.8 71.4 2.6
NH Ostrava 3 28:46 15.0 2.7 36.4 2.0 35.3 3.7/4.7 78.6 3.7
BA Nymburk 4 26:27 10.0 1.5 54.5 1.8 41.2 1.8/4.3 41.2 2.0
Sokol Písek Sršni 12 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 58.8 1.0
BASKET Brno 3 24:38 13.3 1.3 20.0 2.7 50.0 2.7/3.7 72.7 4.0
Slavoj Litoměřice 4 22:33 9.8 1.8 53.8 1.3 41.7 2.5/4.5 55.6 2.3
BK Tábor h 6 0:00 6.2 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 0.7
PCE 3 25:41 12.0 1.3 30.8 1.3 22.2 5.3/7.0 76.2 3.7
BCM Orli Prostějov 4 0:13 8.8 2.8 0.0 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Tygři Praha 2 27:25 17.0 2.5 45.5 3.0 37.5 3.0/4.5 66.7 1.5
Sokol pražský 4 25:20 8.3 1.5 33.3 1.5 31.6 0.8/1.0 75.0 2.8
Spartak Kaplice mix 6 0:00 5.3 2.2 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.2
BK Tábor 18 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 33.3 0.6
Jiskra Kyjov 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
GBA Lions J. Hradec 4 24:56 7.0 2.0 47.1 0.8 21.4 0.8/2.0 37.5 3.0
Sršni Písek B 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 -
BK Chomutov 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 13.5 3.0 0.0 1.0 0.0 4.5/8.0 56.3 3.5
BA Sparta Praha 8 0:00 3.3 0.8 600.0 0.4 0.0 0.6/0.8 83.3 1.6
BK Klatovy 4 0:00 6.5 2.3 900.0 0.3 0.0 1.3/1.5 83.3 1.0
Jižní Supi 2 23:37 12.5 3.5 58.3 1.5 37.5 1.0/2.0 50.0 1.0
Sojky Pelhřimov h 7 0:00 3.6 1.6 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 42.9 1.0
BK Klatovy 2 0:00 12.0 0.0 0.0 3.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Písek Sršni h 7 0:00 3.4 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
BK Sojky Pelhřimov U13d 5 0:00 4.8 2.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.8
Sokol Písek 7 0:00 3.3 0.9 600.0 0.3 200.0 0.7/1.1 62.5 1.7
BK Strakonice 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.8
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BK Klatovy 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
USK Praha 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 3 24:25 6.7 1.3 33.3 0.7 16.7 2.0/3.7 54.5 2.3
SKB Rokycany 1 0:00 19.0 5.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
NH Ostrava 3 25:37 6.3 0.3 50.0 1.0 27.3 2.7/3.3 80.0 2.3
BK Tábor 4 0:00 4.5 2.3 180.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BK Kladno 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Tygři Brno 3 14:14 5.7 1.7 50.0 0.3 50.0 1.3/1.7 80.0 3.0
Sokol Písek 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 2.7
SKS 5 5:43 3.0 0.6 60.0 0.6 60.0 0.0/0.0 0.0 0.6
BK Strakonice d 6 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 0.3
GBA Sojky Pelhřimov 1 32:03 14.0 2.0 40.0 3.0 60.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BŠ Slavia Praha 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 19:42 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Šlapanice 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
SKB Strakonice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Vlci Žďár 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 5 7:42 2.2 0.0 0.0 0.6 23.1 0.4/0.8 50.0 1.0
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 19:33 3.3 0.3 33.3 0.7 28.6 0.7/0.7 100.0 2.7
BA Nymburk 2 23:18 5.0 1.0 33.3 1.0 22.2 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
CBU 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Pardubice 2 21:11 4.0 0.5 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek Sršni h B 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Strakonice h 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
SKB Strakonice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 2 15:36 3.5 0.5 25.0 0.5 16.7 1.0/1.0 100.0 -
BC Benešov 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha B 3 7:26 2.3 0.7 40.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Pražský 5 0:00 1.4 0.4 0.0 0.0 0.0 0.6/0.6 100.0 0.4
BK Tábor h 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 -
BA LYNX Liberec 1 8:14 7.0 0.0 0.0 2.0 66.7 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 2 16:46 3.5 0.0 0.0 1.0 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Pražský 1 17:24 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni h 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Nový Jičín 2 12:06 2.5 0.5 25.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Tábor 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 16:53 2.5 0.5 50.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
Basketbal Polabí 5 8:51 1.0 0.2 20.0 0.2 50.0 0.0/0.2 0.0 0.8
Sokol Pražský 4 0:35 1.0 0.5 200.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Strakonice d 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SVI 5 4:04 0.6 0.0 0.0 0.2 33.3 0.0/0.0 0.0 0.4
BK Brandýs n.L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SNAK A 2 13:43 1.5 0.0 0.0 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
PLZ 3 9:40 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
VYS 1 17:48 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 17:42 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SKB Strakonice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Tygři Louny 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek Sršni 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Loko Plzeň B 1 19:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 1 0:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Beroun 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Písek Sršni 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NBK 2 0:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 1 8:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 4 0:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -