Tomáš Schmidl

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
206
Procento vítězství
76.7%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 1.4 0.5 0 0.3/1 27.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 5 - 4.8 2 0 0.8/1 80.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 19 - 3.7 1.4 0 0.8/1.6 51.6 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 12.3 0.7 0.3 /1.7 0 0/0 0.0 3.3 -3.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 14.0 3.0 1 /4 0 1/5 20.0 2.5 -3.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 6.9 3 /3 0 0.9/2.3 40.6 1.5 4.1
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 13 - 4.3 1.3 /1.3 0 1.7/3.5 48.9 2.2 0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 23.0 3.7 1.7 /4 0 0.3/1 33.3 1.3 2.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 19.5 2.0 1 /3 0 0/0 0.0 3.5 -0.5
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 6.9 1.9 0.4 1.9/3.2 60.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 1.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 2.8 0.7 0.1 1.1/1.5 70.8 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 16.3 2.7 0.7 0 1.3/1.3 100.0 2.7 2.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 10.0 0.5 0 0 0.5/1 50.0 1.0 1.5
2018/19 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 7.3 2.4 0.1 2.4/2.9 80.5 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 4.7 1.3 0.5 0.6/1.4 42.9 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 2 7.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -1.5
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 13 15.5 2.9 0.5 /1.9 0.3 0.9/1.4 66.7 2.1 3.0
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 10.0 0.0 0 /0 0 0/2 0.0 2.0 2.0
2021/22 muži - SBLM skupina východ ČBr 10 - 12.5 2.6 1.7 2.2/4.1 53.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 14 22.3 5.0 0.8 /2.9 0.7 1.3/2.2 58.1 2.2 2.5
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 8 12.8 2.5 0.4 /1.3 0.5 0.3/1.1 22.2 2.0 0.1
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo Basketbal Polabí 1 17.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2021/22 muži - Osmifinále ČBr 2 - 10.5 1 1.5 4/7.5 53.3 - -
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off BA Nymburk 2 18.0 2.5 0 /0.5 0.5 1/1 100.0 2.0 6.5
2021/22 junioři U19 - play-off BA Nymburk 2 18.5 1.0 0 /0.5 0 1/1 100.0 3.0 -1.5
2021/22 muži - Čtvrtfinále ČBr 3 - 10.0 0.7 1.3 4.7/7.7 60.9 - -
Průměr za kariéru 21.3 5.1 4.7 1.3 0.3 1.2/2.1 135.6 2.1 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Vlci Žďár 21. 10. 2018 2018/19
2B body 8 TJ Thermia K. Vary 16. 10. 2016 2016/17
3B body 5 Kol 6. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 6. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 20. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 2. 2. 2020 2019/20
Body 22 Kol 6. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 19 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021 2021/22
Asistence 5 Sokol pražský 17. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BAPOD 5 0:00 11.0 1.6 0.0 1.0 0.0 4.8/8.2 58.5 2.6
Pod U17B 4 0:00 7.5 1.8 0.0 0.5 0.0 2.5/3.3 76.9 2.3
BraB 2 0:00 13.5 2.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
Kol 1 0:00 22.0 3.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Měl 2 0:00 10.5 1.0 0.0 1.5 0.0 4.0/7.5 53.3 2.0
BKSad 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Písek 2 0:00 10.0 2.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.5 70.6 2.0
Snakes Ostrava 2 29:23 9.0 0.5 20.0 1.5 37.5 3.5/5.0 70.0 2.5
Vlci Žďár 2 0:00 9.0 1.5 0.0 0.0 0.0 6.0/6.5 92.3 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Sokol Kbely 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Loko Plzeň 2 19:02 8.0 1.5 42.9 1.0 66.7 2.0/3.0 66.7 1.5
Slavoj Litoměřice 3 18:46 5.0 1.0 50.0 0.7 40.0 1.0/1.7 60.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Písek 3 17:57 4.7 0.7 40.0 1.0 60.0 0.3/0.7 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 25:58 7.0 2.0 57.1 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Bol 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 4.3
GBA Lions J. Hradec 2 25:55 6.0 1.0 33.3 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 1.5
USK Praha 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 4.0
BA Sparta 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Tygři Brno 4 18:31 3.0 0.0 0.0 0.8 37.5 0.8/1.8 42.9 2.8
Réma 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Tygři JBC Brno 4 8:25 3.0 0.8 33.3 0.5 33.3 0.0/1.5 0.0 1.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 24:24 5.5 0.5 20.0 1.0 40.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Synthesia Pardubice 4 8:43 2.8 0.8 42.9 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.3
BK Pelhřimov 3 0:00 3.7 0.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
BK Klatovy 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Pardubice 2 18:03 5.0 0.5 50.0 1.0 28.6 1.0/3.0 33.3 1.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.7
NH Ostrava 2 22:36 4.5 1.0 50.0 0.5 50.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BCM Orli Prostějov 2 7:12 4.5 1.0 40.0 0.5 50.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol pražský 3 17:09 2.7 0.3 25.0 0.3 20.0 1.0/2.0 50.0 2.3
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 19:42 3.0 0.5 50.0 0.5 16.7 0.5/2.0 25.0 3.0
BC Vysočina 1 23:16 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Peč 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BA Sparta 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Snakes Ostrava 3 13:23 1.7 0.0 0.0 0.3 20.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BA Nymburk 2 22:04 2.5 0.5 50.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 25:55 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 4 17:04 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
PCE 2 9:47 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno 2 2:49 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 1 23:52 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jižní Supi 2 20:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
GBA J. Hradec 1 9:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 12:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 2:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 7:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC VYSOČINA 1 11:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 1:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -