Jiří Paidar

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
BK Jiskra Domažlice
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
183
Procento vítězství
58.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 11 - 7.4 3 0 1.4/2.5 53.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Jiskra Domažlice 5 - 7.6 3 0 1.6/5.6 28.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 9 - 14.8 5.2 0.4 3/4.4 67.5 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Jiskra Domažlice 10 - 11.9 4.5 0.3 2/3.3 60.6 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Oblastní přebor Loko Plzeň 10 - 11.1 3.8 0.7 1.4/2.3 60.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Jiskra Domažlice 10 - 19.7 7 0.7 3.6/5.7 63.2 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A1 BK Jiskra Domažlice 3 - 5.0 1.7 0.3 0.7/0.7 100.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace o MČR Loko Plzeň 6 - 11.3 2.2 1.5 2.5/3.3 75.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 3.4 1 0.3 0.5/1.1 46.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 12 - 15.7 4.9 1.1 2.6/4 64.6 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Jiskra Domažlice 8 - 10.3 2.5 1.1 1.9/2.8 68.2 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 4 - 8.8 1.8 1.5 0.8/1 75.0 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina A Jiskra Domažlice (MS) 2 - 4.0 0.5 0.5 1.5/2 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 7.3 1.7 1.3 0/0.7 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Jiskra Domažlice 4 - 7.5 1.5 1.3 0.8/1.8 42.9 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 8 8.0 2.6 0.6 /1.8 0.3 0.6/0.9 71.4 2.1 0.9
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Jiskra Domažlice 8 - 15.6 3.1 2.4 2.3/3.4 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Jiskra Domažlice 10 - 18.0 6 1.6 1.2/2.1 57.1 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Loko Plzeň 6 14.0 3.5 0.7 /1.3 0.3 1.2/1.3 87.5 1.5 4.7
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 11.7 1.7 0.7 /1.3 0 0.3/0.7 50.0 3.3 -1.0
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 7.3 1.3 0.7 2.7/3.7 72.7 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 14 31.4 11.9 3.1 /7.4 0.4 4.4/6.1 71.8 3.1 18.5
2022/23 junioři U19 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 11 - 21.9 5.6 1.5 6/8.5 71.0 - -
2022/23 junioři U19 - play-out A BK Jiskra Domažlice 4 - 16.8 3.3 2.3 3.5/4.5 77.8 - -
2022/23 kadeti U17 - nadstavba B BK Loko Plzeň 2 38.0 20.0 7 /11.5 0.5 4.5/6.5 69.2 3.5 21.5
Průměr za kariéru 30.5 3.8 11.3 3.3 0.8 2.2/3.4 262.8 2.1 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 14 Tygři Praha B 2. 10. 2022
2B body 9 BA Sparta Praha 15. 10. 2022
3B body 4 BK Klatovy 28. 9. 2022
Obranné doskoky 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2023
Útočné doskoky 5 USK 10. 12. 2022
Doskoky celkem 10 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2023
Body 33 BA Sparta Praha 15. 10. 2022
Užitečnost 41 Válečníci Děčín 25. 9. 2022
Asistence 15 Válečníci Děčín 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Tygři Praha B 2. 10. 2022 2022/23
2B body 11 Tigers Č. Budějovice 22. 9. 2018 2018/19
3B body 6 BC Benešov 12. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 5 USK 10. 12. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 BK VIVIDBOOKS Pardubice 21. 1. 2023 2022/23
Body 33 BA Sparta Praha 15. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 41 Válečníci Děčín 25. 9. 2022 2022/23
Asistence 15 Válečníci Děčín 25. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina B BC Kolín 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/3 66.7
28. 5. 2022 Skupina B Sokol Žižkov B 0:00 9 1 0.0 1 0.0 4/6 66.7
29. 5. 2022 Skupina B BK Brandýs 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/2 100.0
17. 9. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 13 4 0.0 0 0.0 5/10 50.0
18. 9. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 16 5 0.0 0 0.0 6/11 54.5
24. 9. 2022 skupina A Sokol Pražský 31:34 9 2 33.3 0 0.0 5/8 62.5
25. 9. 2022 skupina A Válečníci Děčín 30:32 19 3 75.0 1 100.0 10/12 83.3
28. 9. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 25 6 0.0 4 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2022 Skupina A VYS 0:00 22 5 0.0 2 0.0 6/8 75.0
2. 10. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 32 6 0.0 2 0.0 14/19 73.7
8. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 30:57 6 2 22.2 0 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2022 skupina A USK 42:25 23 5 33.3 0 0.0 13/16 81.3
15. 10. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 33 9 0.0 1 0.0 12/13 92.3
16. 10. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 21 7 0.0 1 0.0 4/4 100.0
22. 10. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 29:42 12 4 50.0 1 50.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 29:21 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
5. 11. 2022 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 26 7 0.0 2 0.0 6/11 54.5
6. 11. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 21 5 0.0 1 0.0 8/9 88.9
12. 11. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 34:47 20 5 71.4 2 100.0 4/7 57.1
13. 11. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 29:06 11 4 44.4 0 0.0 3/4 75.0
26. 11. 2022 skupina A Válečníci Děčín 24:26 5 0 0.0 1 100.0 2/4 50.0
27. 11. 2022 skupina A Sokol Pražský 35:13 12 5 45.5 0 0.0 2/4 50.0
3. 12. 2022 Skupina A Levharti Chomutov 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 22 6 0.0 2 0.0 4/6 66.7
10. 12. 2022 skupina A USK 33:15 10 4 57.1 0 0.0 2/4 50.0
11. 12. 2022 skupina A Tygři Praha 31:24 17 4 66.7 1 33.3 6/8 75.0
7. 1. 2023 skupina A Sokol Písek 23:46 7 2 33.3 0 0.0 3/5 60.0
8. 1. 2023 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 32:50 12 4 66.7 0 0.0 4/5 80.0
14. 1. 2023 play-out A Tygři Praha B 0:00 25 4 0.0 4 0.0 5/7 71.4
15. 1. 2023 play-out A BA Sparta Praha 0:00 16 4 0.0 1 0.0 5/7 71.4
21. 1. 2023 nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 38:58 22 6 50.0 1 50.0 7/11 63.6
22. 1. 2023 nadstavba B BC Vysočina 36:58 18 8 72.7 0 0.0 2/2 100.0
28. 1. 2023 play-out A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
29. 1. 2023 play-out A VYS 0:00 13 1 0.0 3 0.0 2/2 100.0
Celkem 34 515:14 537 137 107.9 35 140.0 158/220 71.8
Průměr 34 15:09 15.8 4.0 107.9 1.0 140.0 4.6/6.5 71.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 19.0 7.0 0.0 0.4 0.0 3.8/5.4 70.4 1.4
Lokomotiva Plzeň 7 0:00 13.4 4.9 0.0 0.4 0.0 2.4/4.3 56.7 2.4
BK Klatovy 7 0:00 11.1 3.0 0.0 1.0 0.0 2.1/2.9 75.0 1.6
BK Klatovy 6 0:00 12.0 4.7 0.0 0.3 0.0 1.7/3.0 55.6 2.0
BA Sparta Praha 3 0:00 23.7 6.3 0.0 1.3 0.0 7.0/8.7 80.8 3.0
Tygři Praha B 2 0:00 28.5 5.0 0.0 3.0 0.0 9.5/13.0 73.1 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 18.3 5.3 0.0 1.0 0.0 4.7/8.0 58.3 3.3
BK Beroun 2 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Tygři Louny B 2 0:00 19.5 6.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
BA Grizzlies Plzeň 3 21:17 12.7 3.3 62.5 1.0 100.0 3.0/4.3 69.2 3.3
BC Benešov 2 0:00 19.0 2.5 0.0 4.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
VYS 2 0:00 17.5 3.0 0.0 2.5 0.0 4.0/5.0 80.0 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 17.0 4.5 0.0 0.5 0.0 6.5/9.5 68.4 2.5
USK 3 25:28 11.0 3.0 40.9 0.0 0.0 5.0/6.7 75.0 1.7
BK Mariánské Lázně 2 0:00 16.0 3.5 0.0 2.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.0
Sokol Písek 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 4.0
BA Grizzlies Plzeň B 2 0:00 15.5 4.0 0.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Levharti Chomutov 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
Kelti Nové Strašecí 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Grizzlies Plzeň (mix) 3 0:00 9.7 2.0 0.0 1.3 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
BK Sokolov 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 9.3 2.3 0.0 0.7 0.0 2.7/3.3 80.0 3.3
BK Klatovy 2 0:00 13.5 3.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tygři Praha 3 24:02 8.7 2.3 38.9 0.3 20.0 3.0/3.7 81.8 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 3.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 31:16 12.0 4.0 57.1 0.5 16.7 2.5/3.5 71.4 4.5
Válečníci Děčín 2 27:29 12.0 1.5 30.0 1.0 100.0 6.0/8.0 75.0 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 38:58 22.0 6.0 50.0 1.0 50.0 7.0/11.0 63.6 4.0
Sokol Pražský 3 22:55 7.0 2.3 41.2 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 1.3
Sokol Písek 4 17:34 5.0 0.8 25.0 0.3 25.0 2.8/3.8 73.3 3.0
SKB Strakonice 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BC Vysočina 1 36:58 18.0 8.0 72.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Praha 3 0:00 6.0 0.7 0.0 1.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Medvědi Tábor 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
SKB Rokycany 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.5
BK Klatovy 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Benešov 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BA Nymburk 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 9.0 0.0 0.0 1.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BC Kolín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Nymburk 2 10:21 4.0 0.5 100.0 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 1.5
BARoun.l. U17B 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Lions J. Hradec 4 10:49 1.8 0.8 60.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 3.3
BA Sparta Praha 2 13:16 3.5 1.0 25.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
NH Ostrava 1 15:57 6.0 1.0 50.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 1 23:12 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Brandýs 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BC Kolín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Chomutov 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 -
Tygři Brno 2 11:50 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0