Tomáš Šindler

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
144
Procento vítězství
58.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 2 - 4.5 2 0 0.5/2 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 4 - 6.0 2 0.5 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 12.6 4.4 0.4 2.5/3.8 65.2 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Oblastní přebor Loko Plzeň 22 - 13.5 5.1 0.5 1.6/2.9 56.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 12 - 10.6 3.2 1 1.3/3.2 39.5 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace o MČR Loko Plzeň 6 - 8.7 2.3 0.7 2/3.8 52.2 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 13.4 4.3 0.9 2.2/3 73.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B Lokomotiva Plzeň 9 - 19.8 6.6 1.6 2/2.8 72.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 8 - 9.5 2 0.6 3.6/5.3 69.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 2 - 17.5 4.5 2.5 1/1.5 66.7 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Jiskra Domažlice 4 - 17.0 5.3 2 0.5/1 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 4 7.0 0.3 0 /0 0 0.3/0.5 50.0 1.3 -1.5
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 14 17.8 8.7 2.7 /4.2 0.6 1.6/2.6 59.5 2.5 7.3
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Jiskra Domažlice 2 - 19.0 6 1.5 2.5/4 62.5 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Loko Plzeň 5 17.4 6.8 2.2 /5 0.4 1.2/1.6 75.0 3.4 3.0
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 2 9.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Loko Plzeň 3 18.7 10.0 3.3 /5.3 0.3 2.3/3.7 63.6 2.7 4.3
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Jiskra Domažlice 3 - 6.3 2 0.3 1.3/2 66.7 - -
2022/23 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 2 31.0 22.0 6.5 /10.5 2.5 1.5/1.5 100.0 3.0 15.0
2022/23 junioři U19 - Skupina A BK Jiskra Domažlice 1 - 12.0 3 2 0/1 0.0 - -
Průměr za kariéru 22.2 3.8 11.3 3.7 0.8 1.7/2.8 182.8 2.2 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Žižkov B 28. 5. 2022
2B body 8 Sokol Pražský 24. 9. 2022
3B body 3 Sokol Pražský 24. 9. 2022
Obranné doskoky 3 Válečníci Děčín 25. 9. 2022
Útočné doskoky 2 Sokol Pražský 24. 9. 2022
Doskoky celkem 4 Válečníci Děčín 25. 9. 2022
Body 27 Sokol Pražský 24. 9. 2022
Užitečnost 23 Sokol Pražský 24. 9. 2022
Asistence 4 Válečníci Děčín 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BA Grizzlies Plzeň 3. 11. 2019 2019/20
2B body 18 kelti Nové Strašecí 6. 10. 2019 2019/20
3B body 4 BA Sparta 12. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 4 USK 12. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 BA Sparta Praha 13. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 BA Sparta Praha 14. 11. 2021 2021/22
Body 36 kelti Nové Strašecí 6. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 29 BK Lions J. Hradec 24. 10. 2021 2021/22
Asistence 5 BA Sparta Praha 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina B BC Kolín 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 5. 2022 Skupina B Sokol Žižkov B 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/4 75.0
29. 5. 2022 Skupina B BK Brandýs 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/1 0.0
24. 9. 2022 skupina A Sokol Pražský 25:28 27 8 72.7 3 33.3 2/2 100.0
25. 9. 2022 skupina A Válečníci Děčín 36:11 17 5 50.0 2 20.0 1/1 100.0
Celkem 6 61:39 75 22 104.8 8 42.1 7/10 70.0
Průměr 6 10:16 12.5 3.7 104.8 1.3 42.1 1.2/1.7 70.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 11 0:00 10.4 3.6 0.0 0.6 0.0 1.2/2.3 52.0 1.2
BK Klatovy 7 0:00 15.1 5.1 0.0 1.1 0.0 1.4/3.0 47.6 2.4
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 18.7 7.3 0.0 0.7 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
BK Lions J. Hradec 5 19:10 11.0 3.6 69.2 0.4 15.4 2.6/3.8 68.4 2.8
BA Sparta Praha 4 0:00 12.0 4.8 0.0 0.5 0.0 1.0/3.3 30.8 1.8
Sokol Písek 5 0:00 9.4 1.8 0.0 1.2 0.0 2.2/5.2 42.3 2.4
Sokol Pražský 3 18:41 15.3 4.7 70.0 1.0 21.4 3.0/4.0 75.0 2.7
Sokol Pražský 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 14.0 3.3 0.0 1.7 0.0 2.3/5.0 46.7 3.0
BK Klatovy 2 0:00 18.0 6.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Válečníci Děčín 3 23:38 12.0 4.3 56.5 0.7 14.3 1.3/1.7 80.0 2.7
Tygři Praha 3 0:00 10.3 3.0 0.0 0.7 0.0 2.3/3.0 77.8 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 15.0 2.5 0.0 2.0 0.0 4.0/5.5 72.7 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Grizzlies Plzeň (mix) 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 3.3
BA Sparta Praha 2 18:35 11.5 4.0 88.9 0.5 20.0 2.0/2.5 80.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 22.0 4.0 0.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BA Nymburk 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Tygři Praha 2 23:44 10.5 2.5 62.5 1.5 42.9 1.0/4.5 22.2 1.0
BA Grizzlies Plzeň B 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
NH Ostrava 2 20:43 10.0 3.0 54.5 1.0 33.3 1.0/1.5 66.7 4.0
BK Pelhřimov 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
Tygři Praha 1 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Kelti Nové Strašecí 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Nymburk 1 0:00 17.0 3.0 0.0 2.0 0.0 5.0/9.0 55.6 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Válečníci Děčín 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/7.0 28.6 1.0
Sokol Písek 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Písek 2 14:51 4.5 1.5 50.0 0.5 20.0 0.0/0.5 0.0 4.0
BK Opava 2 16:11 4.5 1.5 30.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
NH Ostrava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK 3 9:37 2.0 0.0 0.0 0.7 33.3 0.0/0.0 0.0 1.7
BA Nymburk 2 7:05 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Snakes Ostrava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 13:40 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 13:26 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 1:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -