Štěpán Pavelek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 21 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
317
Procento vítězství
62.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BK Opava 3 - 6.3 3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. B BK Opava 3 15.0 8.7 2.7 34.8 0.3 33.3 2.3/3.3 70.0 1.3 2.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Opava 2 13.0 5.5 2 44.4 0 0.0 1.5/3 50.0 1.5 1.0
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D BK Opava 14 - 6.9 2.4 0.0 0.4 0.0 1/2.1 48.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Opava 8 - 4.1 1.1 0.0 0.3 0.0 1.1/1.8 64.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Opava 3 - 4.0 0.7 0.0 0.3 0.0 1.7/3 55.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo A BK Opava 3 - 9.3 4.3 /4.3 100.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.0 6.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Opava 1 - 6.0 3 /3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 5.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina C BK Opava 11 - 6.8 2.9 /2.9 100.0 0.2 100.0 0.5/1.3 35.7 1.9 4.1
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BK Opava 20 - 14.7 5.8 /5.8 100.0 0.7 100.0 1.1/3 35.6 1.2 11.6
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Opava 10 - 9.8 3.9 /3.9 100.0 0.3 100.0 1.1/1.6 68.8 2.0 7.3
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C BK Opava 3 - 6.0 2.3 /2.3 100.0 0.3 100.0 0.3/1.7 20.0 0.3 4.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Opava 3 25.0 13.0 5.7 /10.3 54.8 0.3 16.7 0.7/2 33.3 2.7 10.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Opava 2 30.0 15.5 4.5 /9.5 47.4 1.5 37.5 2/6.5 30.8 1.0 16.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BK Opava 13 - 13.8 5.1 /5.1 100.0 0.6 100.0 1.8/2.9 63.2 2.0 10.8
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Opava 12 - 6.2 1.9 0.0 0.5 0.0 0.8/1.7 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga BK Opava 16 - 18.5 6.2 /6.2 100.0 0.9 100.0 3.3/5.1 65.4 1.6 15.2
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 9 - 9.2 3.9 0.0 0.2 0.0 0.8/1.6 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A BK Opava 3 31.7 19.0 6 /14.7 40.9 1.7 38.5 2/3.3 60.0 2.3 17.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 30.0 21.5 6 /14 42.9 1.5 30.0 5/8 62.5 1.0 23.5
2017/18 junioři U19 - skupina C BK Opava 10 - 3.9 1.1 0.0 0.3 0.0 0.8/1.2 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C BK Opava 14 - 14.9 5.3 0.0 0.8 0.0 1.9/2.7 71.1 - -
2017/18 junioři U19 - play-out C BK Opava 10 - 4.4 1.3 0.0 0.5 0.0 0.3/1.2 25.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 9 - 15.9 5.7 0.0 0.8 0.0 2.2/3.4 64.5 - -
2018/19 kadeti U17 - kvalifikace BK Opava 2 - 18.0 2.5 0.0 2.5 0.0 5.5/6 91.7 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 22 28.5 10.8 3.7 /8.2 45.6 0.8 21.3 1/1.7 62.2 1.9 15.9
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Opava 14 - 14.4 5 0.0 0.9 0.0 1.8/2.7 65.8 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 10 - 13.9 4.6 0.0 1.1 0.0 1.4/1.8 77.8 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 24.3 4.3 2 /4.3 46.2 0 0.0 0.3/1 33.3 2.3 6.3
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 22.0 5.5 2 /4.5 44.4 0.5 16.7 0/0 0.0 3.0 6.5
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 20 9.2 3.0 1.1 /1.9 56.8 0.2 16.7 0.4/0.7 61.5 1.2 4.2
2019/20 junioři U19 - skupina C BK Opava 3 - 10.7 5 0.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 - -
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 4 4.8 1.3 0.5 /0.8 66.7 0 0.0 0.3/0.8 33.3 0.8 0.3
2019/20 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 3 - 11.0 4.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 3 31.7 8.7 2 /4.3 46.2 1.3 25.0 0.7/0.7 100.0 4.0 8.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 18 20.8 6.6 2.2 /4.2 52.0 0.4 15.4 0.9/1.4 64.0 2.0 7.4
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SNAK A 2 21.0 7.5 3.5 58.3 0 0.0 0.5/1 50.0 1.0 9.5
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo SNAK A 6 29.8 7.2 1.8 /5.5 33.3 1 27.3 0.5/0.7 75.0 3.0 1.8
2021/22 muži - play-off SNAK A 3 27.3 8.7 2.7 /4.7 57.1 0.7 18.2 1.3/3.3 40.0 2.7 10.3
2022/23 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 17 25.5 8.5 3 /5.2 57.3 0.3 15.2 1.6/2.6 63.6 2.3 10.2
Průměr za kariéru 31.6 8.0 9.8 3.4 162.9 0.5 91.2 1.2/2.2 202.0 1.6 5.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BC Vysočina 23. 10. 2022
2B body 6 BC Vysočina 23. 10. 2022
3B body 2 STRABAG Zlín 2. 12. 2022
Obranné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2022
Útočné doskoky 3 STRABAG Zlín 2. 10. 2022
Doskoky celkem 8 BC Nový Jičín 16. 10. 2022
Body 16 BC Vysočina 23. 10. 2022
Užitečnost 20 STRABAG Zlín 2. 10. 2022
Asistence 4 BC Nový Jičín 16. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Lokomotiva Plzeň 11. 2. 2017 2016/17
2B body 12 BCM Orli Prostějov 1. 12. 2018 2018/19
3B body 3 SAM BŠM Brno 30. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 16 Slavoj Litoměřice 9. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 Kondoři Liberec 18. 5. 2017 2016/17
Doskoky celkem 17 Slavoj Litoměřice 9. 2. 2019 2018/19
Body 29 Sokol Pražský 29. 4. 2017 2016/17
Užitečnost 33 BCM Orli Prostějov 1. 12. 2018 2018/19
Asistence 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 30:13 12 4 57.1 0 0.0 4/6 66.7
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 18:48 8 3 37.5 0 0.0 2/6 33.3
2. 10. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 24:24 12 5 71.4 0 0.0 2/4 50.0
7. 10. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 22:28 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 30:24 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
23. 10. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 19:27 16 6 85.7 0 0.0 4/4 100.0
30. 10. 2022 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 21:03 9 3 100.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2022 skupina VÝCHOD BK Opava B 27:51 8 2 28.6 1 25.0 1/2 50.0
13. 11. 2022 skupina VÝCHOD SVI 26:22 9 3 60.0 0 0.0 3/4 75.0
8. 11. 2022 II.kolo Sokol Karviná 0:00 13 5 100.0 1 100.0 0/1 0.0
18. 11. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 25:40 9 3 42.9 0 0.0 3/4 75.0
2. 12. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 32:57 15 3 60.0 2 66.7 3/4 75.0
11. 12. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 38:16 7 3 60.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 12. 2022 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 27:18 13 5 50.0 1 50.0 0/0 0
4. 1. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 20:24 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina VÝCHOD BC Vysočina 19:37 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 23:34 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 1. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 25:07 7 3 60.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 18 433:53 158 56 59.6 6 17.6 28/45 62.2
Průměr 18 24:06 8.8 3.1 59.6 0.3 17.6 1.6/2.5 62.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 5 0:00 14.4 5.6 100.0 0.4 100.0 2.0/3.4 58.8 1.8
TOROLA Snakes Ostrava 5 11:51 13.6 4.0 54.1 1.2 54.5 2.0/3.8 52.6 2.2
BC Nový Jičín 4 0:00 14.8 5.8 153.3 0.8 300.0 1.0/1.8 57.1 1.0
Sokol Písek 5 30:22 11.4 3.2 51.6 1.2 26.1 1.4/2.8 50.0 2.2
Lions J. Hradec 3 11:01 18.3 5.0 65.2 0.7 28.6 6.3/7.7 82.6 1.0
NH Ostrava 5 0:00 10.4 4.2 150.0 0.2 100.0 1.4/3.2 43.8 1.8
Olomouc 4 0:00 12.8 4.5 0.0 1.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.5
STRABAG Zlín 4 25:58 12.0 4.0 72.7 0.8 25.0 1.8/2.8 63.6 2.0
BCM Orli Prostějov 5 21:27 9.4 2.0 41.7 1.0 38.5 2.4/3.4 70.6 1.4
BC Nový Jičín 4 0:00 11.8 3.3 0.0 1.0 0.0 2.3/3.0 75.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 23.0 7.5 100.0 2.0 100.0 2.0/5.0 40.0 1.5
Sokol Žižkov 4 5:31 11.3 4.0 266.7 0.8 300.0 1.0/1.0 100.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 14.3 4.0 0.0 1.0 0.0 3.3/5.0 66.7 1.7
Slavia Kroměříž 6 0:00 7.2 2.7 0.0 0.2 0.0 1.3/1.5 88.9 1.8
Žďár nad Sáz. 3 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.0
USK Praha 2 0:00 21.0 7.0 100.0 0.5 100.0 5.5/7.0 78.6 2.5
BK Loko Plzeň 3 17:07 13.7 3.3 76.9 1.7 62.5 2.0/2.7 75.0 1.3
BC Nový Jičín 4 0:00 10.0 4.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 20.0 8.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 19.5 8.0 100.0 1.0 100.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Synthesia Pardubice 5 26:21 7.8 3.0 45.5 0.4 15.4 0.6/1.0 60.0 2.2
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 19.0 5.5 100.0 0.5 100.0 6.5/10.0 65.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 18.5 7.0 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 27:07 18.5 8.5 68.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 1.5
SKB Zlín 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Slavia Kroměříž 4 0:00 8.8 3.3 162.5 0.3 100.0 1.5/3.8 40.0 0.8
BC Nový Jičín 5 20:06 6.8 2.4 63.2 0.6 30.0 0.2/0.6 33.3 3.0
BK Snakes Ostrava 4 0:00 8.5 2.0 133.3 1.0 133.3 1.5/4.3 35.3 1.3
Snakes Ostrava B 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.5 0.0 0.3/0.8 33.3 2.5
BC Vysočina 5 17:40 6.6 2.8 87.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.8
BC Kolín 4 1:37 8.0 2.8 1.100.0 0.5 200.0 1.0/1.8 57.1 1.3
BC Vysočina 2 0:00 16.0 6.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sokol Písek 3 26:55 10.3 3.7 52.4 0.7 15.4 1.0/1.0 100.0 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 15.0 7.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 4 0:00 7.3 1.5 0.0 0.8 0.0 2.0/4.3 47.1 1.8
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4.0/5.5 72.7 0.5
SK Žabovřesky 2 0:00 14.5 5.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 14.0 3.5 100.0 1.5 100.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 14.0 4.0 100.0 1.5 100.0 1.5/3.5 42.9 1.0
NH Ostrava 3 22:01 9.0 1.3 44.4 1.0 100.0 3.3/4.3 76.9 1.0
USK 2 25:02 13.0 4.0 53.3 1.0 40.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 2 26:19 13.0 3.5 31.8 1.5 37.5 1.5/3.0 50.0 2.0
BASKET Brno U23 4 21:02 6.3 2.3 56.3 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 2.5
BC Vysočina 2 0:00 11.5 5.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad (ms) 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Pelhřimov 2 15:27 10.5 2.5 55.6 1.5 42.9 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Pražský 2 34:04 10.0 3.0 35.3 0.5 9.1 2.5/4.5 55.6 0.5
Basketbal Olomouc 4 25:10 5.0 2.0 53.3 0.3 9.1 0.3/0.5 50.0 1.0
BARoun.l. U17B 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 1 0:00 19.0 7.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
Levharti Chomutov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 18:09 4.5 2.0 40.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 18:18 8.5 3.0 100.0 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 16.0 8.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
SVI 3 23:12 5.0 1.7 41.7 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 3.3
BK Opava B 3 17:57 5.0 1.7 41.7 0.3 12.5 0.7/1.3 50.0 0.7
BK Loko Plzeň 2 14:16 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Klatovy 1 24:07 14.0 7.0 70.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 1 26:24 14.0 5.0 62.5 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 13.0 5.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 3.0 0.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
Sokol Karviná 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Loko Plzeň 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
SKS 2 35:02 6.0 1.5 30.0 1.0 22.2 0.0/0.0 0.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 4.0 0.7 0.0 0.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
BCM Orli Prostějov 3 14:35 3.3 0.7 33.3 0.7 28.6 0.0/1.0 0.0 1.7
BA Nymburk 2 9:51 4.5 1.5 75.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 2 8:08 4.5 1.5 75.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
PCE 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol pražský 2 11:56 3.5 1.0 50.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Sojky Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 15:28 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 11:49 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 2 19:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
USK 2 2:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5