Pavel Novák
Národnost
CZE
Ročník narození
2002 -
21 let
Aktuální klub
BC Kolín
Výška
192 cm
Pozice
Křídlo
Kariéra
Sezony
13
Zápasy
656
Procento vítězství
61.9%
Počet klubů
5
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B | BC Kolín | 7 | - | 0.1 | 0 | 0 | 0.1/0.9 | 16.7 | - | - |
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A | BC Kolín | 5 | - | 0.8 | 0.2 | 0 | 0.4/1 | 40.0 | - | - |
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C | BC Kolín | 13 | - | 1.7 | 0.7 | 0 | 0.3/0.8 | 36.4 | - | - |
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B | BC Kolín | 5 | - | 0.8 | 0.2 | 0 | 0.4/0.8 | 50.0 | - | - |
2015/16 žáci U15 - skupina C | BC Kolín | 20 | - | 12.2 | 5.7 | 0 | 0.9/1.6 | 53.1 | - | - |
2017/18 junioři U19 - skupina B | BC Kolín | 12 | - | 7.3 | 2.2 | 0.8 | 0.8/1.7 | 45.0 | - | - |
2017/18 junioři U19 - finálová skupina | BC Kolín | 9 | - | 6.4 | 1.3 | 1.2 | 0.1/0.2 | 50.0 | - | - |
2018/19 junioři U19 - skupina B | BC Kolín | 12 | - | 17.7 | 3.3 | 3.1 | 1.9/2.8 | 69.7 | - | - |
2018/19 junioři U19 - finálová skupina | BC Kolín | 10 | - | 15.2 | 3 | 2.8 | 0.8/1.5 | 53.3 | - | - |
2018/19 junioři U19 - kvalifikace | BC Kolín | 3 | - | 15.7 | 2.3 | 3 | 2/4.3 | 46.2 | - | - |
2019/20 junioři U19 - základní část | BC Kolín | 18 | 23.4 | 11.9 | 1.9 /4.1 | 2.1 | 1.9/2.7 | 69.4 | 2.3 | 8.2 |
2014/15 žáci U15 - liga sk. A | BC Kolín | 2 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 | BC Kolín | 6 | - | 2.7 | 1.2 | 0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | - |
2015/16 žáci U15 - základní skupina B | BC Kolín | 11 | - | 1.0 | 0.4 /0.4 | 0 | 0.3/0.4 | 75.0 | 1.0 | -0.1 |
2015/16 žáci U15 - liga sk. A | BC Kolín | 13 | - | 1.5 | 0.7 /0.7 | 0 | 0.2/0.3 | 50.0 | 1.5 | -0.1 |
2016/17 žáci U15 - skupina D | BC Kolín | 18 | - | 20.9 | 8.1 | 1.2 | 1.3/2.2 | 57.5 | - | - |
2015/16 kadeti U17 - skupina A | BC Kolín | 1 | - | 8.0 | 3 | 0 | 2/2 | 100.0 | - | - |
2016/17 kadeti U17 - skupina C | BC Kolín | 4 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2016/17 kadeti U17 - skupina B | BC Kolín | 9 | - | 2.9 | 0.9 | 0.1 | 0.8/1.8 | 43.8 | - | - |
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo | BC Kolín | 6 | - | 5.8 | 1.8 | 0.7 | 0.2/0.2 | 100.0 | - | - |
2017/18 kadeti U17 - skupina B | BC Kolín | 14 | - | 14.1 | 5 | 1 | 1.1/2.4 | 48.5 | - | - |
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina | BC Kolín | 10 | - | 14.4 | 3.3 | 2.2 | 1.2/2.3 | 52.2 | - | - |
2017/18 kadeti U17 - skupina A | BC Kolín | 3 | - | 10.3 | 4 | 0.7 | 0.3/1.3 | 25.0 | - | - |
2018/19 kadeti U17 - skupina B | BC Kolín | 6 | - | 22.3 | 6.5 | 2.2 | 2.8/4.5 | 63.0 | - | - |
2018/19 kadeti U17 - play-out B | BC Kolín | 1 | - | 24.0 | 8 | 0 | 8/9 | 88.9 | - | - |
2020/21 muži - skupina B | KolB | 2 | - | 16.0 | 3.5 | 2.5 | 1.5/2 | 75.0 | - | - |
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž | Kol U11 (mix) | 18 | - | 2.3 | 1.1 | 0 | 0.2/0.7 | 23.1 | - | - |
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž | Kol U11 (mix) | 17 | - | 7.6 | 3.6 | 0 | 0.4/1.2 | 30.0 | - | - |
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace | KolB | 4 | - | 0.5 | 0.3 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - | - |
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž | Kol U12B | 24 | - | 2.8 | 1.3 | 0 | 0.3/0.8 | 31.6 | - | - |
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B | Basket Poděbrady | 5 | - | 6.6 | 2.4 /2.4 | 0.2 | 1.2/3.2 | 37.5 | 3.2 | 1.4 |
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo | Basket Poděbrady | 2 | - | 10.0 | 4.5 /4.5 | 0 | 1/2 | 50.0 | 4.5 | 4.5 |
2016/17 žáci U15 - Skupina B | Basket Poděbrady | 8 | - | 7.9 | 3.1 /3.1 | 0.4 | 0.5/0.9 | 57.1 | 1.8 | 5.8 |
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B | Basket Poděbrady | 7 | - | 11.3 | 3.6 /3.6 | 0.9 | 1.6/2.1 | 73.3 | 2.4 | 8.3 |
2016/17 žáci U15 - skupina D | Basket Poděbrady | 2 | - | 6.0 | 2 | 0 | 2/3.5 | 57.1 | - | - |
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž | Kol U13B | 4 | - | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C | Kol U13B | 3 | - | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A | Kol U13B | 3 | 17.0 | 1.3 | 0.7 | 0 | 0/0 | 0.0 | 2.3 | -1.7 |
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo | Kol U13B | 2 | 10.0 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | 1.0 | -3.5 |
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 | Kol U13B | 28 | - | 6.1 | 2.8 | 0 | 0.5/1.4 | 32.5 | - | - |
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 | Kol U13B | 25 | - | 8.8 | 4 | 0 | 0.6/2.1 | 28.8 | - | - |
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále | Kol | 3 | - | 1.3 | 0.7 | 0 | 0/0.7 | 0.0 | - | - |
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž | KolU11B(kv) | 4 | - | 7.8 | 3.5 | 0 | 0.8/2 | 37.5 | - | - |
2018/19 kadeti U17 - základní část | BA Nymburk | 19 | 29.6 | 12.8 | 3.6 /5.8 | 1.4 | 1.4/2.3 | 61.4 | 1.8 | 12.8 |
2018/19 kadeti U17 - play-off | BA Nymburk | 5 | 32.0 | 13.8 | 2.8 /4.6 | 2.6 | 0.4/1.2 | 33.3 | 1.6 | 17.0 |
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR | BA Nymburk | 2 | 33.0 | 11.5 | 4 /7 | 1 | 0.5/2 | 25.0 | 4.0 | 8.0 |
2019/20 muži - Základní část | KOL | 2 | 4.0 | 1.0 | 0.5 /0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník | KOL | 1 | - | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2020/21 muži - základní část | KOL | 7 | 4.3 | 1.0 | 0.3 /0.4 | 0.1 | 0/0 | 0.0 | 0.3 | 0.4 |
2020/21 muži - Skupina A1 | KOL | 1 | 10.0 | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | 2.0 | 4.0 |
2020/21 muži - Hyundai Český pohár | KOL | 5 | 2.2 | 0.4 | 0.2 /0.2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | 0.6 |
2020/21 junioři U19 - základní část | BA Nymburk | 1 | 24.0 | 6.0 | 3 /3 | 0 | 0/0 | 0.0 | 2.0 | 7.0 |
2020/21 muži - Play off | KOL | 1 | 4.0 | 0.0 | 0 /1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | -1.0 |
2021/22 muži - Základní část | KOL | 5 | 4.8 | 0.2 | 0 /0 | 0 | 0.2/0.4 | 50.0 | 1.2 | -0.8 |
2021/22 muži - skupina ZÁPAD | Basketbal Polabí | 15 | 20.1 | 7.5 | 1.5 /2.9 | 1.1 | 1.2/1.5 | 81.8 | 2.1 | 7.1 |
2021/22 muži - skupina B | KolB | 20 | - | 18.5 | 3.6 | 2.8 | 3.1/4.6 | 68.1 | - | - |
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník | KOL | 2 | 10.5 | 2.5 | 0.5 | 0.5 | 0/0 | 0.0 | 1.0 | 1.5 |
2021/22 muži - Skupina A1 | KOL | 7 | 5.7 | 0.9 | 0.4 /0.6 | 0 | 0/0 | 0.0 | 0.7 | 0.3 |
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo | Basketbal Polabí | 6 | 18.3 | 12.3 | 2.8 /5 | 1.8 | 1.2/2 | 58.3 | 2.3 | 12.5 |
2021/22 muži - play-off B | KolB | 4 | - | 22.0 | 5.3 | 1.5 | 7/9.5 | 73.7 | - | - |
2021/22 muži - Play off | KOL | 1 | 2.0 | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | 2.0 | -1.0 |
2022/23 muži - skupina ZÁPAD | Basketbal Polabí | 18 | 21.8 | 7.7 | 1.6 /2.8 | 1.3 | 0.6/0.9 | 64.7 | 2.5 | 7.2 |
2022/23 muži - skupina B | KolB | 16 | - | 19.9 | 4.4 | 2.7 | 3/4.3 | 69.6 | - | - |
2022/23 muži - Základní část | KOL | 3 | 4.0 | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | 0.3 | -0.3 |
2022/23 muži - Osmifinále | KOL | 1 | 3.0 | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 muži - Čtvrtfinále | KOL | 1 | - | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo | Basketbal Polabí | 5 | 28.0 | 14.0 | 2.8 /4.2 | 2 | 2.4/3.2 | 75.0 | 2.2 | 14.0 |
2022/23 muži - play-off | Basketbal Polabí | 6 | 22.7 | 4.8 | 1 /2.2 | 0.5 | 1.3/1.7 | 80.0 | 3.0 | 1.8 |
2022/23 muži - play-off B | KolB | 1 | - | 13.0 | 1 | 3 | 2/2 | 100.0 | - | - |
2023/24 muži - skupina B | KolB | 4 | - | 15.3 | 3.5 | 2 | 2.3/3.8 | 60.0 | - | - |
2023/24 muži - skupina ZÁPAD | Basketbal Polabí | 9 | 24.3 | 13.2 | 2.4 /5.3 | 1.7 | 3.3/3.8 | 88.2 | 1.9 | 11.0 |
2023/24 muži - Základní část | KOL | 13 | 9.3 | 2.5 | 0.3 /0.7 | 0.4 | 0.7/0.8 | 81.8 | 1.0 | 2.5 |
2023/24 muži - Český pohár mužů | KolB | 1 | - | 31.0 | 8 /8 | 5 | 0/0 | 0.0 | - | 31.0 |
2023/24 muži - Český pohár mužů | KOL | 2 | 18.5 | 6.0 | 2 /4 | 0.5 | 0.5/1 | 50.0 | 1.5 | 4.0 |
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 | KOL | 13 | 15.2 | 3.7 | 0.7 /1.7 | 0.5 | 0.7/0.8 | 81.8 | 2.3 | 1.6 |
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo | Basketbal Polabí | 6 | 25.2 | 13.7 | 4.2 /6.7 | 1.3 | 1.3/2.2 | 61.5 | 2.3 | 17.0 |
2023/24 muži - Předkolo play-off | KOL | 2 | 8.0 | 5.0 | 1.5 /2.5 | 0.5 | 0.5/0.5 | 100.0 | 1.0 | 2.0 |
Průměr za kariéru | 19.5 | 5.6 | 8.5 | 2.5 | 0.8 | 1.0/1.7 | 106.0 | 1.6 | 2.2 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 8 | BK Levharti Chomutov | 24. 11. 2023 |
2B body | 8 | VŠTJ Medicina A | 28. 9. 2023 |
3B body | 5 | VŠTJ Medicina A | 28. 9. 2023 |
Obranné doskoky | 9 | BA LYNX Liberec | 8. 10. 2023 |
Útočné doskoky | 5 | BA LYNX Liberec | 8. 10. 2023 |
Doskoky celkem | 14 | BA LYNX Liberec | 8. 10. 2023 |
Body | 31 | VŠTJ Medicina A | 28. 9. 2023 |
Užitečnost | 31 | VŠTJ Medicina A | 28. 9. 2023 |
Asistence | 5 | BCM Orli Prostějov | 23. 2. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 12 | BA LYNX Liberec | 9. 4. 2022 | 2021/22 |
2B body | 20 | Loko Trutnov | 11. 3. 2017 | 2016/17 |
3B body | 8 | BVK Holice | 14. 11. 2021 | 2021/22 |
Obranné doskoky | 9 | Slavoj Litoměřice | 23. 3. 2019 | 2018/19 |
Útočné doskoky | 5 | BA LYNX Liberec | 8. 10. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 14 | BA LYNX Liberec | 8. 10. 2023 | 2023/24 |
Body | 47 | Loko Trutnov | 11. 3. 2017 | 2016/17 |
Užitečnost | 31 | VŠTJ Medicina A | 28. 9. 2023 | 2023/24 |
Asistence | 7 | Sokol Pražský | 28. 4. 2019 | 2018/19 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. 9. 2023 | skupina ZÁPAD | Slavoj BK Litoměřice | 32:04 | 19 | 3 | 33.3 | 2 | 33.3 | 7/7 | 100.0 |
16. 9. 2023 | skupina B | Pod | 0:00 | 15 | 3 | 0.0 | 2 | 0.0 | 3/6 | 50.0 |
17. 9. 2023 | skupina B | Bra | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 |
24. 9. 2023 | Základní část | UNL | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
27. 9. 2023 | Základní část | OLO | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
28. 9. 2023 | Český pohár mužů | VŠTJ Medicina A | 0:00 | 31 | 8 | 100.0 | 5 | 100.0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Základní část | SKS | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina ZÁPAD | BK Wolves Radotín | 31:16 | 15 | 3 | 60.0 | 2 | 25.0 | 3/4 | 75.0 |
30. 9. 2023 | skupina B | Tesla Pardubice | 0:00 | 24 | 5 | 0.0 | 4 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
4. 10. 2023 | Základní část | USK | 11:11 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Základní část | BRN | 3:40 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | skupina ZÁPAD | BA LYNX Liberec | 43:12 | 23 | 7 | 53.8 | 2 | 66.7 | 3/3 | 100.0 |
11. 10. 2023 | Základní část | PIS | 7:51 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
13. 10. 2023 | Základní část | NBK | 11:22 | 5 | 0 | 0.0 | 1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |
13. 10. 2023 | skupina ZÁPAD | SP Basket | 6:31 | 4 | 1 | 50.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
27. 10. 2023 | skupina ZÁPAD | USK Praha B | 24:40 | 7 | 2 | 66.7 | 1 | 20.0 | 0/0 | 0 |
28. 10. 2023 | Základní část | OPA | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 11. 2023 | Základní část | DEC | 5:42 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
4. 11. 2023 | Základní část | OVA | 5:04 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | skupina B | Slavoj BK Litoměřice B | 0:00 | 15 | 4 | 0.0 | 2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
11. 11. 2023 | Základní část | UNL | 8:59 | 5 | 1 | 100.0 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | Základní část | OLO | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | skupina ZÁPAD | Slavoj BK Litoměřice | 36:04 | 20 | 4 | 66.7 | 3 | 33.3 | 3/4 | 75.0 |
24. 11. 2023 | skupina ZÁPAD | BK Levharti Chomutov | 0:00 | 13 | 1 | 100.0 | 1 | 100.0 | 8/10 | 80.0 |
29. 11. 2023 | Český pohár mužů | FASTAV Zlín | 22:34 | 9 | 4 | 66.7 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
2. 12. 2023 | Základní část | SKS | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | skupina ZÁPAD | BK Wolves Radotín | 21:03 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 12. 2023 | Základní část | BRN | 5:36 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
20. 12. 2023 | Základní část | PIS | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
30. 12. 2023 | Základní část | NBK | 15:23 | 5 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 5/5 | 100.0 |
3. 1. 2024 | Základní část | PCE | 13:49 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | Základní část | OPA | 19:18 | 6 | 3 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Základní část | DEC | 8:55 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 50.0 | 0/2 | 0.0 |
20. 1. 2024 | Základní část | OVA | 4:08 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
22. 1. 2024 | Český pohár mužů | BRN | 14:32 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 20.0 | 0/0 | 0 |
26. 1. 2024 | skupina ZÁPAD | PLZ | 24:01 | 18 | 1 | 20.0 | 4 | 50.0 | 4/4 | 100.0 |
27. 1. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | USK | 2:36 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 2. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | NBK | 22:18 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 2. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | DEC | 11:11 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | PCE | 6:49 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | play-out 13.-20.místo | SNAK A | 26:34 | 11 | 2 | 40.0 | 2 | 40.0 | 1/2 | 50.0 |
18. 2. 2024 | play-out 13.-20.místo | FASTAV Zlín | 18:19 | 14 | 4 | 57.1 | 2 | 100.0 | 0/0 | 0 |
23. 2. 2024 | play-out 13.-20.místo | BCM Orli Prostějov | 22:22 | 8 | 3 | 42.9 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
28. 2. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | OPA | 26:24 | 4 | 1 | 33.3 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
2. 3. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | BRN | 23:13 | 4 | 2 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 3. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | UNL | 10:18 | 5 | 1 | 50.0 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
9. 3. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | USK | 24:01 | 4 | 2 | 40.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
10. 3. 2024 | play-out 13.-20.místo | SNAK A | 21:38 | 15 | 6 | 66.7 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | DEC | 19:52 | 12 | 0 | 0.0 | 4 | 100.0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | play-out 13.-20.místo | FASTAV Zlín | 38:49 | 14 | 6 | 75.0 | 0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 |
20. 3. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | PCE | 5:27 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
22. 3. 2024 | play-out 13.-20.místo | BCM Orli Prostějov | 22:57 | 20 | 4 | 100.0 | 3 | 50.0 | 3/6 | 50.0 |
27. 3. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | OPA | 15:00 | 3 | 1 | 100.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
30. 3. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | BRN | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 4. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | NBK | 14:43 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 4. 2024 | Nadstavbová část – skupina A1 | UNL | 15:12 | 13 | 2 | 66.7 | 1 | 33.3 | 6/7 | 85.7 |
10. 4. 2024 | Předkolo play-off | OVA | 4:20 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
12. 4. 2024 | Předkolo play-off | OVA | 11:57 | 7 | 3 | 75.0 | 0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
Celkem | 58 | 740:55 | 395 | 89 | 63.6 | 50 | 39.7 | 67/87 | 77.0 | |
Průměr | 58 | 12:46 | 6.8 | 1.5 | 63.6 | 0.9 | 39.7 | 1.2/1.5 | 77.0 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Loko Trutnov | 4 | 0:00 | 38.3 | 15.8 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 0.5 |
Sokol Žižkov | 6 | 0:00 | 22.5 | 4.7 | 0.0 | 3.3 | 0.0 | 3.2/4.7 | 67.9 | 1.5 |
BA LYNX Liberec | 7 | 13:06 | 15.9 | 3.7 | 173.3 | 1.9 | 216.7 | 2.9/3.3 | 87.0 | 1.9 |
Bra | 5 | 0:00 | 20.4 | 5.6 | 0.0 | 1.8 | 0.0 | 3.8/5.0 | 76.0 | 2.2 |
Tesla Pardubice | 5 | 0:00 | 20.2 | 4.2 | 0.0 | 3.4 | 0.0 | 1.6/3.0 | 53.3 | 2.2 |
Žďár nad Sáz. | 4 | 0:00 | 22.3 | 8.3 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.8/3.8 | 73.3 | 2.8 |
Sokol Pražský | 6 | 33:17 | 14.2 | 3.2 | 63.3 | 2.5 | 45.5 | 0.3/1.0 | 33.3 | 1.8 |
FASTAV Zlín | 6 | 26:19 | 13.3 | 3.8 | 71.9 | 1.2 | 24.1 | 2.2/2.8 | 76.5 | 2.3 |
Tesla Pardubice | 4 | 0:00 | 18.3 | 4.8 | 0.0 | 2.3 | 0.0 | 2.0/3.8 | 53.3 | 1.3 |
BVK Holice | 4 | 0:00 | 18.3 | 3.0 | 0.0 | 2.8 | 0.0 | 4.0/5.0 | 80.0 | 2.5 |
Slavoj BK Litoměřice | 6 | 27:09 | 12.0 | 2.2 | 44.8 | 1.8 | 33.3 | 2.2/2.3 | 92.9 | 1.8 |
BC Vysočina | 3 | 0:00 | 22.3 | 7.0 | 0.0 | 2.3 | 0.0 | 1.3/2.3 | 57.1 | 1.3 |
Sokol Pražský | 4 | 13:00 | 16.8 | 2.3 | 112.5 | 3.0 | 109.1 | 3.3/3.8 | 86.7 | 1.5 |
Sokol Žižkov | 5 | 10:34 | 11.2 | 2.2 | 110.0 | 1.8 | 60.0 | 1.4/3.0 | 46.7 | 1.8 |
Královští Sokoli | 3 | 0:00 | 17.7 | 6.3 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/3.7 | 54.5 | 1.3 |
VYS | 3 | 8:47 | 17.3 | 3.7 | 220.0 | 2.3 | 233.3 | 3.0/3.3 | 90.0 | 3.0 |
Fio banka J. Hradec | 4 | 0:00 | 12.5 | 2.3 | 0.0 | 2.3 | 0.0 | 1.3/1.8 | 71.4 | 1.8 |
BCM Orli Prostějov | 4 | 21:53 | 12.3 | 4.0 | 57.1 | 1.0 | 20.0 | 1.3/2.3 | 55.6 | 2.5 |
SK Týniště nad Orlicí | 2 | 0:00 | 24.0 | 11.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 3.5 |
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou | 4 | 0:00 | 11.3 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/1.8 | 71.4 | 2.8 |
BVK Holice | 4 | 0:00 | 10.8 | 3.3 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.8 |
BK Opava | 2 | 0:00 | 21.5 | 4.0 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 1.5/1.5 | 100.0 | 2.5 |
Ben U13B | 6 | 0:00 | 7.2 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.2/0.8 | 20.0 | 1.2 |
PCE | 2 | 25:43 | 21.0 | 2.5 | 55.6 | 4.0 | 42.1 | 4.0/5.5 | 72.7 | 2.0 |
BK Vlci Žďár | 2 | 0:00 | 21.0 | 3.0 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | 4.0 |
USK Praha B | 5 | 22:05 | 8.4 | 1.8 | 52.9 | 1.4 | 26.9 | 0.6/1.0 | 60.0 | 2.8 |
BK Vlci Žďár | 2 | 0:00 | 18.5 | 3.5 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | 4.0/5.5 | 72.7 | 0.5 |
BK Levharti Chomutov | 4 | 14:21 | 9.3 | 2.0 | 80.0 | 1.0 | 40.0 | 2.3/2.8 | 81.8 | 2.0 |
Sluneta USK Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 18.0 | 5.0 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 3.5/5.0 | 70.0 | 2.0 |
NH Ostrava | 2 | 29:33 | 18.0 | 6.5 | 65.0 | 1.5 | 33.3 | 0.5/1.5 | 33.3 | 2.0 |
Snakes Ostrava | 3 | 33:03 | 12.0 | 3.0 | 60.0 | 1.3 | 26.7 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.3 |
CZ.ACADEMY | 2 | 0:00 | 17.5 | 2.0 | 0.0 | 3.5 | 0.0 | 3.0/5.5 | 54.5 | 2.0 |
Královští Sokoli | 3 | 0:00 | 11.7 | 4.3 | 100.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0/0.3 | 0.0 | 1.3 |
BK Loko Plzeň | 2 | 9:12 | 17.5 | 2.0 | 100.0 | 4.5 | 180.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Olomouc | 2 | 0:00 | 17.0 | 4.0 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.5 |
Levharti Chomutov | 2 | 0:00 | 17.0 | 1.5 | 0.0 | 4.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 4.0 |
Sokol pražský | 3 | 16:44 | 11.3 | 3.0 | 225.0 | 1.3 | 28.6 | 1.3/3.0 | 44.4 | 2.3 |
GBA Sojky Pelhřimov | 4 | 18:47 | 8.3 | 1.0 | 57.1 | 1.8 | 46.7 | 1.0/1.5 | 66.7 | 1.5 |
PIS | 7 | 16:37 | 4.7 | 0.9 | 40.0 | 0.7 | 22.7 | 0.9/1.1 | 75.0 | 2.1 |
Slavoj BK Litoměřice B | 2 | 0:00 | 16.5 | 4.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 4.5/6.0 | 75.0 | 1.0 |
BC Chrud. | 2 | 0:00 | 16.0 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.5 |
VŠTJ Medicina A | 1 | 0:00 | 31.0 | 8.0 | 100.0 | 5.0 | 100.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BCM Orli Prostějov | 2 | 30:34 | 15.0 | 6.0 | 60.0 | 0.5 | 10.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 2.5 |
BK Opava | 2 | 0:00 | 14.5 | 2.0 | 0.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 4.5 |
BC Vysočina | 2 | 12:40 | 14.0 | 2.5 | 55.6 | 2.5 | 71.4 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.0 |
SLUNETA Ústí n. L. | 3 | 0:00 | 9.3 | 1.3 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | 1.7 |
PLZ | 6 | 13:34 | 4.5 | 0.3 | 20.0 | 1.0 | 33.3 | 0.8/1.3 | 62.5 | 1.8 |
Sluneta Ústí n. L. | 2 | 0:00 | 13.5 | 2.5 | 0.0 | 2.5 | 0.0 | 1.0/2.5 | 40.0 | 2.0 |
SP Basket | 3 | 20:13 | 9.0 | 2.7 | 66.7 | 0.7 | 20.0 | 1.7/2.0 | 83.3 | 1.7 |
Slavoj Litoměřice | 2 | 31:07 | 13.0 | 4.0 | 61.5 | 1.5 | 33.3 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
SVI | 5 | 19:22 | 5.2 | 1.2 | 54.5 | 0.6 | 16.7 | 1.0/1.2 | 83.3 | 2.6 |
BK Pelhřimov | 2 | 0:00 | 13.0 | 4.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 3.0 |
UNL | 15 | 2:46 | 1.7 | 0.3 | 66.7 | 0.3 | 66.7 | 0.4/0.5 | 85.7 | 0.7 |
SNAK A | 2 | 24:06 | 13.0 | 4.0 | 57.1 | 1.5 | 42.9 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.5 |
Basketbal Olomouc | 2 | 28:20 | 12.5 | 1.5 | 60.0 | 2.5 | 33.3 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.0 |
Sokol Písek | 2 | 29:52 | 11.5 | 1.5 | 37.5 | 1.5 | 20.0 | 4.0/5.0 | 80.0 | 3.0 |
DEC | 12 | 4:58 | 1.9 | 0.1 | 25.0 | 0.5 | 66.7 | 0.3/0.5 | 50.0 | 0.6 |
Válečníci Děčín | 1 | 0:00 | 23.0 | 6.0 | 0.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 2.0 |
ŠSK Sla U13 | 3 | 0:00 | 7.3 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/2.7 | 25.0 | 2.7 |
TJ Třebíč | 1 | 0:00 | 22.0 | 3.0 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 4.0/11.0 | 36.4 | 3.0 |
Sokol Písek | 2 | 33:44 | 11.0 | 2.5 | 83.3 | 1.5 | 20.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 4.0 |
BK Loko Plzeň | 2 | 28:05 | 11.0 | 2.5 | 71.4 | 2.0 | 40.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA Nymburk | 2 | 24:10 | 10.5 | 2.5 | 41.7 | 0.5 | 10.0 | 4.0/4.5 | 88.9 | 3.0 |
Sokol Nová Paka | 2 | 0:00 | 10.5 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 4.0 |
USK | 2 | 34:29 | 10.5 | 1.5 | 33.3 | 1.5 | 27.3 | 3.0/4.5 | 66.7 | 1.5 |
Sokol Vyšehrad | 4 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 100.0 | 0.3 | 100.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 2.5 |
Snakes Ostrava | 2 | 22:16 | 9.5 | 2.5 | 55.6 | 1.0 | 16.7 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.5 |
BŠ Tygři U13 | 2 | 0:00 | 9.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.5 |
BC Vysočina | 2 | 0:00 | 8.5 | 2.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | - |
Basketbal TJ Svitavy | 1 | 0:00 | 17.0 | 5.0 | 100.0 | 1.0 | 100.0 | 4.0/4.0 | 100.0 | 3.0 |
SKS | 7 | 5:08 | 2.3 | 0.7 | 100.0 | 0.1 | 14.3 | 0.4/0.6 | 75.0 | 0.6 |
BKj Kralupy | 1 | 0:00 | 16.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
Pod | 1 | 0:00 | 15.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | - |
JHR | 4 | 10:42 | 3.8 | 0.5 | 40.0 | 0.8 | 50.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 1.8 |
OPA | 16 | 4:55 | 0.9 | 0.4 | 60.0 | 0.0 | 0.0 | 0.2/0.3 | 75.0 | 0.8 |
BK Wolves Radotín | 2 | 26:09 | 7.5 | 1.5 | 33.3 | 1.0 | 16.7 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.5 |
OVA | 10 | 3:15 | 1.4 | 0.5 | 55.6 | 0.1 | 16.7 | 0.1/0.1 | 100.0 | 0.5 |
USK | 2 | 18:34 | 7.0 | 0.5 | 16.7 | 2.0 | 23.5 | 0.0/0.5 | 0.0 | 3.0 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 7.0 | 2.5 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.5 |
NBK | 16 | 6:54 | 0.9 | 0.1 | 33.3 | 0.1 | 14.3 | 0.4/0.4 | 100.0 | 0.6 |
BK NAPOS Vysoká n.L. | 1 | 0:00 | 13.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | 3.0 |
BCM Orli Prostějov | 2 | 23:44 | 6.5 | 1.5 | 50.0 | 1.0 | 22.2 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
Válečníci Děčín | 3 | 0:00 | 4.3 | 0.3 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.7/1.0 | 66.7 | 2.0 |
BK Opava B | 1 | 25:55 | 13.0 | 2.0 | 40.0 | 3.0 | 50.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
Měl U12 | 4 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.3 | 0.0 | 1.0 |
BRN | 17 | 2:55 | 0.6 | 0.1 | 50.0 | 0.1 | 20.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
NH Ostrava | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA 2006´Roudnice n. L. B | 3 | 0:00 | 3.3 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.3 | 0.0 | 0.7 |
BK Brandýs n.L. | 2 | 0:00 | 4.5 | 2.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.5 |
BK Teplice | 1 | 0:00 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Měl U13B | 6 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.8 | 27.3 | 1.2 |
Pod U17B | 1 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sj. BK Litoměřice | 2 | 0:00 | 3.5 | 0.5 | 100.0 | 0.5 | 100.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
BA Sparta | 4 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 0.8 |
Sluneta Ústí n. L. | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
Sokol Vyšehrad | 1 | 0:00 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 1.0 |
USK | 14 | 2:42 | 0.3 | 0.1 | 40.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
Sršni Písek | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 1.0 | 0.3 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | 1.3 |
Slavoj Litoměřice | 1 | 13:58 | 3.0 | 1.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Slavia Kroměříž | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
Tigers Č. Budějovice | 3 | 0:00 | 1.0 | 0.3 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 1.3 |
PCE | 15 | 2:33 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 16.7 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.2 |
BK Žďár n. S. | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Žďár n. S. | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Pelhřimov | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
R&J EBC Mělník (ms) | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BraU12B | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BC Nový Jičín | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
Synthesia Pardubice | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
Sokol Karviná | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
SLUNETA Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.5 |
Lokomotiva Plzeň | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Brandýs n. L. | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
Tigers Č. Budějovice | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Klatovy | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol Pražský | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Děčín A | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BA Sparta Praha | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
NH Ostrava | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Kladno | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Pelhřimov | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
SK UP-BCM Olomouc | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
OLO | 5 | 0:27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.2 |
HKR | 7 | 3:32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |