Pavel Novák

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Kolínsko-kutnohorský BK
Výška
192 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
473
Procento vítězství
66.4%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Kol U11 (mix) 18 - 2.3 1.1 0.0 0 0.0 0.2/0.7 23.1 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace KolB 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Kol U13B 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Kol U12B 24 - 2.8 1.3 0.0 0 0.0 0.3/0.8 31.6 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Kol U11 (mix) 17 - 7.6 3.6 0.0 0 0.0 0.4/1.2 30.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále Kol 3 - 1.3 0.7 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž KolU11B(kv) 4 - 7.8 3.5 0.0 0 0.0 0.8/2 37.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BC Kolín 7 - 0.1 0 0.0 0 0.0 0.1/0.9 16.7 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Kol U13B 28 - 6.1 2.8 0.0 0 0.0 0.5/1.4 32.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BC Kolín 5 - 0.8 0.2 0.0 0 0.0 0.4/1 40.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C Kol U13B 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Kol U13B 3 17.0 1.3 0.7 25.0 0 0.0 0/0 0.0 2.3 -1.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Kol U13B 2 10.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -3.5
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BC Kolín 13 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.8 36.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Kol U13B 25 - 8.8 4 0.0 0 0.0 0.6/2.1 28.8 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BC Kolín 6 - 2.7 1.2 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BC Kolín 5 - 0.8 0.2 0.0 0 0.0 0.4/0.8 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 1 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BC Kolín 11 - 1.0 0.4 /0.4 100.0 0 0.0 0.3/0.4 75.0 1.0 -0.1
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Basket Poděbrady 5 - 6.6 2.4 /2.4 100.0 0.2 100.0 1.2/3.2 37.5 3.2 1.4
2015/16 žáci U15 - skupina C BC Kolín 20 - 12.2 5.7 0.0 0 0.0 0.9/1.6 53.1 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 13 - 1.5 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 1.5 -0.1
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Basket Poděbrady 2 - 10.0 4.5 /4.5 100.0 0 0.0 1/2 50.0 4.5 4.5
2016/17 žáci U15 - skupina D Basket Poděbrady 2 - 6.0 2 0.0 0 0.0 2/3.5 57.1 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Kolín 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 8 - 7.9 3.1 /3.1 100.0 0.4 100.0 0.5/0.9 57.1 1.8 5.8
2016/17 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 9 - 2.9 0.9 0.0 0.1 0.0 0.8/1.8 43.8 - -
2016/17 žáci U15 - skupina D BC Kolín 18 - 20.9 8.1 0.0 1.2 0.0 1.3/2.2 57.5 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 7 - 11.3 3.6 /3.6 100.0 0.9 100.0 1.6/2.1 73.3 2.4 8.3
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo BC Kolín 6 - 5.8 1.8 0.0 0.7 0.0 0.2/0.2 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 3 - 10.3 4 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B BC Kolín 12 - 7.3 2.2 0.0 0.8 0.0 0.8/1.7 45.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 14 - 14.1 5 0.0 1 0.0 1.1/2.4 48.5 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 9 - 6.4 1.3 0.0 1.2 0.0 0.1/0.2 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BC Kolín 10 - 14.4 3.3 0.0 2.2 0.0 1.2/2.3 52.2 - -
2018/19 junioři U19 - kvalifikace BC Kolín 3 - 15.7 2.3 0.0 3 0.0 2/4.3 46.2 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 19 29.6 12.8 3.6 /5.8 61.8 1.4 29.0 1.4/2.3 61.4 1.8 12.8
2018/19 junioři U19 - skupina B BC Kolín 12 - 17.7 3.3 0.0 3.1 0.0 1.9/2.8 69.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 6 - 22.3 6.5 0.0 2.2 0.0 2.8/4.5 63.0 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 10 - 15.2 3 0.0 2.8 0.0 0.8/1.5 53.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BC Kolín 1 - 24.0 8 0.0 0 0.0 8/9 88.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 5 32.0 13.8 2.8 /4.6 60.9 2.6 48.1 0.4/1.2 33.3 1.6 17.0
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 33.0 11.5 4 /7 57.1 1 16.7 0.5/2 25.0 4.0 8.0
2019/20 junioři U19 - základní část BC Kolín 18 23.4 11.9 1.9 /4.1 47.9 2.1 29.1 1.9/2.7 69.4 2.3 8.2
2019/20 muži - Základní část KOL 2 4.0 1.0 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník KOL 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - skupina B KolB 2 - 16.0 3.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2 75.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 24.0 6.0 3 /3 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 7.0
2020/21 muži - základní část KOL 7 4.3 1.0 0.3 /0.4 66.7 0.1 25.0 0/0 0.0 0.3 0.4
2020/21 muži - Hyundai Český pohár KOL 5 2.2 0.4 0.2 /0.2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 0.6
2020/21 muži - Skupina A1 KOL 1 10.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 4.0
2020/21 muži - Play off KOL 1 4.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 8 20.6 6.9 1.3 /2.8 45.5 0.9 24.1 1.8/2.1 82.4 2.0 6.5
2021/22 muži - skupina B KolB 10 - 19.0 2.9 0.0 3.5 0.0 2.7/4.8 56.3 - -
2021/22 muži - Základní část KOL 1 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -2.0
Průměr za kariéru 40.2 3.5 8.1 2.6 115.0 0.7 42.9 0.8/1.5 188.7 1.5 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BVK Holice 14. 11. 2021
2B body 8 Tesla Pardubice 28. 11. 2021
3B body 8 BVK Holice 14. 11. 2021
Obranné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 26. 9. 2021
Útočné doskoky 2 USK Praha B 14. 11. 2021
Doskoky celkem 5 Slavoj Litoměřice 26. 9. 2021
Body 34 BVK Holice 14. 11. 2021
Užitečnost 16 GBA Sojky Pelhřimov 24. 10. 2021
Asistence 2 PLZ 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Levharti Chomutov 24. 3. 2018 2017/18
2B body 20 Loko Trutnov 11. 3. 2017 2016/17
3B body 8 BVK Holice 14. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 9 Slavoj Litoměřice 23. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 3 USK 21. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 12 Slavoj Litoměřice 23. 3. 2019 2018/19
Body 47 Loko Trutnov 11. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 30 Kondoři Liberec 1. 12. 2018 2018/19
Asistence 7 Sokol Pražský 28. 4. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 17:11 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 Základní část NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 17:22 9 0 0.0 2 50.0 3/3 100.0
25. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0:00 16 1 0.0 4 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina B Slavia Praha B 0:00 11 0 0.0 2 0.0 5/7 71.4
2. 10. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 21:45 10 1 33.3 2 33.3 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0:00 26 4 0.0 5 0.0 3/5 60.0
10. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 0:00 22 3 0.0 4 0.0 4/11 36.4
13. 10. 2021 Základní část UNL 2:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 20:37 8 1 50.0 1 25.0 3/4 75.0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 21:14 14 2 66.7 2 50.0 4/4 100.0
23. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 0:00 16 1 0.0 4 0.0 2/3 66.7
24. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0
6. 11. 2021 Základní část NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 34:58 6 2 40.0 0 0.0 2/4 50.0
13. 11. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 13 2 0.0 2 0.0 3/5 60.0
14. 11. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 34 2 0.0 8 0.0 6/7 85.7
20. 11. 2021 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 10:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 21:00 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B Sokol BK Chrudim 0:00 16 6 0.0 1 0.0 1/2 50.0
28. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 32 8 0.0 5 0.0 1/4 25.0
Celkem 25 166:48 245 39 177.3 42 144.8 41/65 63.1
Průměr 25 6:40 9.8 1.6 177.3 1.7 144.8 1.6/2.6 63.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Trutnov 4 0:00 38.3 15.8 0.0 1.3 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
Žďár nad Sáz. 4 0:00 22.3 8.3 0.0 1.0 0.0 2.8/3.8 73.3 2.8
SŠB Pardubice 6 0:00 14.7 6.8 0.0 0.2 0.0 0.5/2.5 20.0 2.8
Sokol Pražský 6 33:17 14.2 3.2 63.3 2.5 45.5 0.3/1.0 33.3 1.8
Tesla Pardubice 4 0:00 18.3 4.8 0.0 2.3 0.0 2.0/3.8 53.3 1.3
BC Vysočina 3 0:00 22.3 7.0 0.0 2.3 0.0 1.3/2.3 57.1 1.3
Sokol Nová Paka 4 0:00 16.8 6.3 0.0 1.3 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
Bol 4 0:00 15.3 7.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 2.3
Sokol Žižkov 5 10:34 11.2 2.2 110.0 1.8 60.0 1.4/3.0 46.7 1.8
Královští Sokoli 3 0:00 17.7 6.3 0.0 1.0 0.0 2.0/3.7 54.5 1.3
BK Opava 2 0:00 21.5 4.0 0.0 4.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
Ben U13B 6 0:00 7.2 3.5 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 20.0 1.2
Tesla Pardubice 2 0:00 21.0 5.0 0.0 3.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
PCE 2 25:43 21.0 2.5 55.6 4.0 42.1 4.0/5.5 72.7 2.0
Pod U13B 5 0:00 8.2 3.8 0.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 2.2
Sokol BK Chrudim 2 0:00 19.0 5.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Snakes Ostrava 3 33:03 12.0 3.0 60.0 1.3 26.7 2.0/3.0 66.7 2.3
NH Ostrava 2 29:33 18.0 6.5 65.0 1.5 33.3 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Loko Plzeň 2 9:12 17.5 2.0 100.0 4.5 180.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 11.7 4.3 100.0 1.0 100.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Královští Sokoli 5 0:00 6.8 1.0 0.0 1.4 0.0 0.6/0.8 75.0 1.2
Levharti Chomutov 2 0:00 17.0 1.5 0.0 4.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BVK Holice 1 0:00 34.0 2.0 0.0 8.0 0.0 6.0/7.0 85.7 3.0
Sokol pražský 3 16:44 11.3 3.0 225.0 1.3 28.6 1.3/3.0 44.4 2.3
BCM Orli Prostějov 2 30:34 15.0 6.0 60.0 0.5 10.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BK Opava 2 0:00 14.5 2.0 0.0 3.5 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 9.3 1.3 0.0 2.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.5 2.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 31:07 13.0 4.0 61.5 1.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 26.0 4.0 0.0 5.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 11.5 4.0 100.0 0.5 100.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Sokol Písek 2 29:52 11.5 1.5 37.5 1.5 20.0 4.0/5.0 80.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 28:05 11.0 2.5 71.4 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠSK Sla U13 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.7
Sokol Písek 2 33:44 11.0 2.5 83.3 1.5 20.0 1.5/3.0 50.0 4.0
TJ Třebíč 1 0:00 22.0 3.0 0.0 4.0 0.0 4.0/11.0 36.4 3.0
USK 2 34:29 10.5 1.5 33.3 1.5 27.3 3.0/4.5 66.7 1.5
BA Nymburk 2 24:10 10.5 2.5 41.7 0.5 10.0 4.0/4.5 88.9 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 5.0 2.0 100.0 0.3 100.0 0.3/0.5 50.0 2.5
SAM Brno 3 23:34 6.7 2.3 46.7 0.3 14.3 1.0/2.0 50.0 3.3
Snakes Ostrava 2 22:16 9.5 2.5 55.6 1.0 16.7 1.5/2.0 75.0 2.5
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 17.0 5.0 100.0 1.0 100.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 16.0 1.0 0.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 16.0 1.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BSK Modřany - Jižní Supi 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 19:11 7.5 1.5 50.0 1.0 40.0 1.5/1.5 100.0 1.5
USK Praha 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Kanonýři Josefov 2 0:00 7.0 0.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 21:14 14.0 2.0 66.7 2.0 50.0 4.0/4.0 100.0 2.0
USK 2 18:34 7.0 0.5 16.7 2.0 23.5 0.0/0.5 0.0 3.0
Válečníci Děčín 3 0:00 4.3 0.3 0.0 1.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 23:44 6.5 1.5 50.0 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 1.0
Měl U12 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Slavia Praha B 1 0:00 11.0 0.0 0.0 2.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
NH Ostrava 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 21:45 10.0 1.0 33.3 2.0 33.3 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Měl U13B 6 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 27.3 1.2
BK Teplice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U17B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Slavia Praha 1 20:37 8.0 1.0 50.0 1.0 25.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 3.5 0.5 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK Praha B 1 34:58 6.0 2.0 40.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BraU13B 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BA Sparta 4 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.8
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Loko Trutnov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slovan Varnsdorf 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
OVA 3 2:10 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK Praha 3 0:00 1.0 0.3 100.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
Slavoj Litoměřice 1 13:58 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
UNL 3 1:50 1.0 0.0 0.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Pelhřimov 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SVI 1 1:13 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 5 2:26 0.4 0.2 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 3 9:14 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Synthesia Pardubice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
PCE 5 0:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 2 1:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Děčín A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OPA 6 0:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 7 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BRN 6 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NBK 7 4:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
HKR 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články