František Suchánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
101
Procento vítězství
70.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 12 - 9.7 3.4 0.0 0.2 0.0 2.3/3.6 65.1 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Tigers Č. Budějovice 2 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B Sokol Písek 8 - 3.0 0.5 0.0 0.4 0.0 0.9/1 87.5 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 9 - 10.2 4.1 0.0 0.6 0.0 0.3/0.6 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 4 - 3.3 1.3 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tigers Č. Budějovice 2 - 11.0 2.5 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 5 - 6.2 1 0.0 1.2 0.0 0.6/1.2 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina B Tigers Č. Budějovice 2 - 13.5 4.5 0.0 1 0.0 1.5/2 75.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 4 - 6.5 1.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.3 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 10 10.6 3.5 1 /2.3 43.5 0.3 13.6 0.6/1.1 54.5 0.9 1.2
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 23.8 9.0 2.3 /4.6 50.0 1 25.9 1.4/2.2 64.5 1.9 10.8
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 4 14.8 1.8 0.5 /2.3 22.2 0.3 16.7 0/0 0.0 2.0 -0.8
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 16.8 3.6 1.1 /2.5 45.0 0.4 13.0 0.3/1.1 22.2 1.9 4.5
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol Písek 2 11.5 3.5 1 /3 33.3 0.5 33.3 0/0 0.0 2.0 -0.5
2021/22 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 20.0 3.3 0.7 /2 33.3 0.7 15.4 0/0 0.0 1.3 1.0
Průměr za kariéru 22.3 8.0 6.6 2.0 56.8 0.5 29.5 1.0/1.7 178.7 1.9 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Tygři Praha 26. 9. 2021
2B body 6 USK 27. 9. 2021
3B body 3 USK 27. 9. 2021
Obranné doskoky 9 Válečníci Děčín 12. 12. 2021
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 19. 2. 2022
Doskoky celkem 9 BK Loko Plzeň 9. 1. 2022
Body 21 USK 27. 9. 2021
Užitečnost 26 USK 27. 9. 2021
Asistence 5 USK 27. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 SKB Rokycany 21. 10. 2018 2018/19
2B body 8 BK Klatovy 17. 11. 2018 2018/19
3B body 3 BA Sparta Praha 26. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 9 Válečníci Děčín 12. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BA Nymburk 19. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 9 Válečníci Děčín 12. 12. 2021 2021/22
Body 21 BK Kunratice DDM P10 1. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 26 USK 27. 9. 2021 2021/22
Asistence 5 USK 27. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina A LYNX Liberec 0:00 9 3 0.0 0 0.0 3/5 60.0
19. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0
18. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 5:31 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 20:37 8 1 33.3 0 0.0 6/9 66.7
27. 9. 2021 skupina A USK 24:33 21 6 66.7 3 75.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 1:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 8:34 4 2 66.7 0 0.0 0/1 0.0
9. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 17:22 11 3 75.0 1 33.3 2/2 100.0
10. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 22:06 11 4 40.0 1 25.0 0/2 0.0
16. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 6:23 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A USK 19:31 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 21:34 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 23:19 8 1 25.0 1 25.0 3/4 75.0
6. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 8:00 8 1 100.0 1 100.0 3/3 100.0
9. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 9:03 2 1 100.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 11. 2021 skupina A USK 20:15 14 3 60.0 2 40.0 2/2 100.0
27. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 32:00 7 1 50.0 1 20.0 2/4 50.0
30. 11. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 25:46 9 4 50.0 0 0.0 1/2 50.0
5. 12. 2021 skupina A BA Nymburk 15:07 7 1 16.7 1 33.3 2/3 66.7
8. 12. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 22:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 29:32 8 1 50.0 2 33.3 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 24:10 11 3 75.0 1 33.3 2/2 100.0
14. 12. 2021 skupina A USK 13:31 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 18:06 7 2 66.7 1 16.7 0/0 0
8. 1. 2022 skupina A BA Sparta Praha 23:00 6 1 50.0 1 100.0 1/2 50.0
9. 1. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 26:15 8 2 40.0 1 16.7 1/2 50.0
22. 1. 2022 nadstavba A Tygři Brno 18:09 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
30. 1. 2022 nadstavba A Tygři Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 2. 2022 nadstavba A NH Ostrava 6:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 2. 2022 nadstavba A BK Opava 16:28 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 2. 2022 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 17:48 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
13. 2. 2022 nadstavba A PCE 4:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 2. 2022 nadstavba A BA Nymburk 19:11 5 1 20.0 1 33.3 0/2 0.0
20. 2. 2022 nadstavba A Tygři Brno 17:57 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
5. 3. 2022 nadstavba A Tygři Brno 17:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 3. 2022 nadstavba A BASKET Brno 19:28 5 1 16.7 1 25.0 0/0 0
9. 3. 2022 nadstavba A BA Nymburk 16:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 3. 2022 nadstavba A BK Opava 19:13 9 3 75.0 1 33.3 0/1 0.0
13. 3. 2022 nadstavba A NH Ostrava 19:48 3 1 25.0 0 0.0 1/4 25.0
2. 4. 2022 play-off USK 18:14 5 1 20.0 1 33.3 0/0 0
9. 4. 2022 play-off Sokol Pražský 20:24 5 1 100.0 1 20.0 0/0 0
23. 4. 2022 play-off USK 4:49 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
28. 4. 2022 play-off USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 4. 2022 play-off Sokol Pražský 15:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 5. 2022 play-off Sokol Pražský 24:07 5 1 50.0 1 20.0 0/0 0
Celkem 47 715:15 240 64 50.0 26 21.5 34/60 56.7
Průměr 47 15:13 5.1 1.4 50.0 0.6 21.5 0.7/1.3 56.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK 2 22:24 17.5 4.5 64.3 2.5 55.6 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Písek 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 1.8
Sokol Pražský 5 22:22 5.8 1.4 38.9 1.0 21.7 0.0/0.4 0.0 1.4
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 12.0 3.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
Válečníci Děčín 2 20:46 11.0 3.0 75.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/3.7 27.3 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
Jižní Supi 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta 3 0:00 5.0 0.7 0.0 0.7 0.0 1.7/2.0 83.3 4.0
Tygři Praha 2 26:18 7.5 1.0 40.0 0.5 16.7 4.0/6.5 61.5 3.0
BK Opava 2 17:50 7.0 2.5 83.3 0.5 16.7 0.5/1.5 33.3 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 2 23:09 7.0 1.0 33.3 1.0 40.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 23:54 6.0 2.0 57.1 0.5 12.5 0.5/1.0 50.0 2.5
USK 5 11:13 2.2 0.8 28.6 0.2 14.3 0.0/0.0 0.0 1.8
Tygři Praha 1 0:00 10.0 2.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
USK Praha 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
GBA Lions J. Hradec 2 8:31 5.0 1.0 100.0 0.5 33.3 1.5/2.5 60.0 -
Slavoj Litoměřice 2 12:14 4.5 1.5 75.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
LYNX Liberec 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Lions J. Hradec 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Lions J. Hradec 2 23:59 4.5 2.0 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygři Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Válečníci Děčín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BA Nymburk 2 8:29 3.5 0.5 16.7 0.5 25.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Tygři Brno 2 18:03 3.5 1.0 50.0 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 2.0 0.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 17:56 2.5 0.5 16.7 0.5 33.3 0.0/1.0 0.0 1.5
BASKET Brno 1 19:28 5.0 1.0 16.7 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 8:34 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BA Nymburk 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 2 13:23 1.5 0.5 25.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tygři Brno 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 17:48 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 5:31 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SKB Rokycany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno 2 8:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PCE 1 4:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0