Vítek Slabihoud

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
144
Procento vítězství
47.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, otevřená soutěž BK Chomutov 2 - 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BK Chomutov 12 - 5.7 2.3 0.0 0 0.0 1/1.9 52.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Chomutov 12 - 8.8 3.6 0.0 0.1 0.0 1.4/3.8 37.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina A BK Chomutov 3 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/2.7 12.5 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo BK Chomutov 2 - 8.0 3.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Chomutov 14 - 8.6 2.9 0.0 0.5 0.0 1.2/3.4 36.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Baník Most 12 - 18.3 8 0.0 0.1 0.0 2/4.5 44.4 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Chomutov 14 - 9.2 3.4 0.0 0.3 0.0 1.5/2.8 53.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Baník Most 12 - 22.4 9.8 0.0 0 0.0 2.9/6.4 45.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 3 - 5.3 2 0.0 0 0.0 1.3/2 66.7 - -
2019/20 žáci U15 - 2. kolo BK Levharti Chomutov 2 - 12.5 4 0.0 0 0.0 4.5/7 64.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Levharti Chomutov 12 - 16.1 5.8 0.0 0.2 0.0 3.9/8.1 48.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 4.3 1.3 0.0 0.1 0.0 1.6/3.2 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Válečníci Děčín 6 - 5.7 2.2 0.0 0 0.0 1.3/3.2 42.1 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 4 - 2.8 0.8 0.0 0 0.0 1.3/2 62.5 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 3 - 10.3 4 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 5 - 4.2 1.2 0.0 0.2 0.0 1.2/1.4 85.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 1 - 19.0 5 0.0 0 0.0 9/13 69.2 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 5 20.0 4.0 1.6 /4.6 34.8 0.2 25.0 0.2/1.6 12.5 2.2 3.2
Průměr za kariéru 24.0 0.7 9.5 3.7 5.8 0.1 4.2 1.7/3.6 168.9 2.4 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Sluneta Ústí n. L. 9. 10. 2021
2B body 5 Sluneta Ústí n. L. 9. 10. 2021
3B body 1 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Doskoky celkem 10 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Body 19 Sluneta Ústí n. L. 9. 10. 2021
Užitečnost 16 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021
Asistence 2 Sokol Písek 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Lokomotiva Plzeň 10. 11. 2019 2019/20
2B body 15 BK Teplice 19. 2. 2019 2018/19
3B body 2 BK Klatovy 14. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Body 32 BK Teplice 19. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 16 BK Loko Plzeň 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 2 Sokol Písek 9. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/3 100.0
25. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 22:43 9 3 75.0 1 50.0 0/1 0.0
26. 9. 2021 skupina A BA Sparta Praha 23:22 7 3 50.0 0 0.0 1/3 33.3
2. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 19 5 0.0 0 0.0 9/13 69.2
9. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 21:48 2 1 12.5 0 0.0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 18:19 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2021 skupina A USK 13:52 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 12 100:04 60 19 82.6 2 50.0 16/28 57.1
Průměr 12 8:20 5.0 1.6 82.6 0.2 50.0 1.3/2.3 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Tygři Louny 6 0:00 14.2 6.5 0.0 0.0 0.0 1.2/2.7 43.8 2.0
BK Klatovy 7 0:00 10.7 3.6 0.0 0.3 0.0 2.7/5.9 46.3 3.3
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 14.8 6.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.8 47.4 2.8
BK Kladno 4 0:00 14.5 5.3 0.0 0.8 0.0 1.8/4.5 38.9 3.5
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 11.0 4.4 0.0 0.2 0.0 1.6/2.2 72.7 3.4
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 25.0 11.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 4 0:00 11.0 4.3 0.0 0.3 0.0 1.8/5.8 30.4 2.5
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 11.7 3.0 0.0 0.7 0.0 3.7/5.7 64.7 1.7
USK Praha 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 31.3 3.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 1.5
Tygři Praha 2 0:00 16.0 4.5 0.0 0.5 0.0 5.5/10.5 52.4 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 10.0 3.3 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 4.7
Jižní supi 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BA Sparta 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.0
BK Klatovy 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 22:43 9.0 3.0 75.0 1.0 50.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 4 5:50 2.3 1.0 66.7 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 2.0
Tygři Louny 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
Tygři Praha B 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Opava 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
Tygři JBC Brno B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Písek 1 21:48 2.0 1.0 12.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 1 18:19 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Pod U17B 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Teplice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BSK - Jižní Supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 13:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0