Matěj Rychtecký

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
BASKET Brno U23
Výška
195 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
351
Procento vítězství
67%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C SAM BŠM Brno 15 - 2.8 1.3 /3.2 41.7 0 0.0 0.1/0.7 20.0 1.5 -1.1
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A SAM BŠM Brno 3 - 0.3 0 /1.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3 -3.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A SAM BŠM Brno 3 7.0 0.3 0 /1 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7 -
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo SAM BŠM Brno 2 6.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E SAM BŠM Brno 10 - 7.5 3.2 /6 53.3 0.1 25.0 0.8/2.4 33.3 1.6 1.2
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SAM BŠM Brno 14 - 4.2 1.2 /4.6 26.6 0.1 10.0 1.6/3.1 50.0 1.8 -3.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B SAM BŠM Brno 3 19.0 3.0 1 /5.7 17.6 0 0.0 1/2 50.0 2.0 1.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo SAM BŠM Brno 2 24.0 6.5 2 /6 33.3 0.5 100.0 1/3 33.3 1.5 1.0
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E SAM BŠM Brno 10 - 8.4 3.2 0.0 0.1 0.0 1.7/4.4 38.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SAM BŠM Brno 12 - 7.3 2.3 0.0 0.3 0.0 1.8/4 43.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B SAM BŠM Brno 3 - 7.3 2.7 0.0 0 0.0 2/5 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo SAM BŠM Brno 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 14 - 4.8 1.6 0.0 0.2 0.0 1/2.4 42.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 11 - 4.6 1.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 46.7 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B SAM Brno 3 19.7 3.3 1.3 40.0 0 0.0 0.7/1 66.7 1.7 1.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo SAM Brno 2 16.5 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/3 16.7 3.5 -11.0
2018/19 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 14 - 10.8 3.9 0.0 0.2 0.0 2.4/4.6 53.1 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 15 - 15.9 4.9 0.0 1.3 0.0 2.3/4.5 50.7 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B SAM Brno 3 31.0 9.0 2.3 22.6 0.3 7.1 3.3/6.3 52.6 2.0 9.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo SAM Brno 2 28.5 9.0 2.5 41.7 0.5 14.3 2.5/4 62.5 3.0 6.5
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo A BŠM Brno 2 - 0.0 0 /2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -2.5
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B BŠM Brno 3 - 1.3 0.7 /2 33.3 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BŠM Brno 2 - 3.0 1.5 /3 50.0 0 0.0 0/2 0.0 0.5 -1.0
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR D BŠM Brno 3 - 7.7 3.7 /6.7 55.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3 1.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BŠM Brno 3 17.0 6.7 2.3 /6.3 36.8 0 0.0 2/5.7 35.3 2.7 3.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠM Brno 2 16.0 2.5 0.5 /5 10.0 0 0.0 1.5/5 30.0 3.0 -1.5
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR SAM Brno 2 0.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část SAM Brno 19 19.9 5.2 2 /4.8 41.3 0.1 11.1 1.1/2 52.6 1.5 5.2
2019/20 junioři U19 - skupina B SAM Brno 4 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina SAM Brno 4 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 12 - 6.8 2.3 0.0 0.5 0.0 0.7/1.5 44.4 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 6 - 7.8 2.8 0.0 0.5 0.0 0.7/1.8 36.4 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 4 - 15.5 5 0.0 1 0.0 2.5/3.8 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 3 - 12.0 5.3 0.0 0 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C SAM Brno B 1 - 23.0 9 0.0 1 0.0 2/2 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BASKET Brno B 4 34.8 16.5 6.5 /11.8 55.3 0.8 27.3 1.3/3.8 33.3 3.8 17.8
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 17 18.2 5.2 1.7 /2.9 58.0 0.4 25.0 0.8/1.8 41.9 2.0 7.4
2021/22 muži - skupina C SK Basket RENOCAR 3 - 6.3 1 0.0 1 0.0 1.3/2 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 13 24.6 13.1 4.8 /7.8 61.8 0.5 22.2 2/2.8 70.3 2.7 16.8
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BASKET Brno 8 25.0 16.6 5.4 /8 67.2 1 30.8 2.9/5.9 48.9 3.5 18.1
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 6 24.8 7.2 2.3 /5 46.7 0.5 18.8 1/2.5 40.0 3.3 6.7
2021/22 muži - play-off BASKET Brno U23 3 28.3 14.0 4 /5.3 75.0 1.7 50.0 1/3.3 30.0 3.0 16.3
2021/22 junioři U19 - play-off BASKET Brno 3 25.7 7.7 2 /3 66.7 0.7 20.0 1.7/3 55.6 3.0 14.3
2021/22 junioři U19 - MČR BASKET Brno 2 20.0 2.0 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 1/1.5 66.7 4.5 1.0
2022/23 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 4 26.5 5.8 1.8 /5 35.0 0 0.0 2.3/3.3 69.2 2.3 8.5
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 9 17.8 4.2 1.3 /3.1 42.9 0.2 13.3 0.9/1.8 50.0 2.2 6.2
2022/23 muži - Základní část BRN 4 7.8 0.5 0 /0 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.8 1.5
2022/23 muži - Osmifinále BRN 1 22.0 3.0 0 /1 0.0 1 100.0 0/0 0.0 3.0 3.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba A BASKET Brno 8 29.6 9.8 3.4 /6.3 54.0 0.4 23.1 1.9/3.5 53.6 3.9 11.0
2022/23 muži - skupina C 1.-6. místo BASKET Brno U23 2 14.0 7.0 1 /3 33.3 1.5 75.0 0.5/1 50.0 - 13.0
2022/23 muži - play-off BASKET Brno U23 5 14.8 2.6 0.8 /3 26.7 0.2 20.0 0.4/0.6 66.7 2.8 -0.8
2022/23 junioři U19 - play-off BASKET Brno 2 23.5 8.5 1.5 /3 50.0 1 50.0 2.5/3 83.3 3.0 15.5
2022/23 junioři U19 - MČR BASKET Brno 2 27.0 5.5 1.5 /4.5 33.3 0.5 33.3 1/3 33.3 2.5 9.5
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 11 23.9 6.1 1.5 /3.5 44.7 0.5 24.0 1.4/2.6 51.7 2.5 8.9
2023/24 muži - Základní část BRN 20 13.1 1.7 0.5 /1.2 41.7 0.2 28.6 0.1/0.4 14.3 2.5 0.3
2023/24 muži - Český pohár mužů BRN 2 4.0 1.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 0/1 0.0 0.5 0.5
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 BRN 2 3.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -1.5
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 2 25.5 6.5 2.5 /3 83.3 0 0.0 1.5/2 75.0 3.0 9.0
Průměr za kariéru 24.7 10.2 6.6 2.2 104.4 0.3 52.1 1.2/2.5 180.3 2.1 3.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BC Nový Jičín 12. 1. 2024
2B body 4 BC Nový Jičín 12. 1. 2024
3B body 2 HKR 15. 12. 2023
Obranné doskoky 8 BK Opava B 26. 1. 2024
Útočné doskoky 4 BK Opava B 26. 1. 2024
Doskoky celkem 12 BK Opava B 26. 1. 2024
Body 14 BC Nový Jičín 12. 1. 2024
Užitečnost 19 FASTAV Zlín 10. 12. 2023
Asistence 7 HKR 15. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Slavia Kroměříž 15. 12. 2019 2019/20
2B body 10 BA Nymburk 30. 1. 2022 2021/22
3B body 4 Synthesia Pardubice 1. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 10 Sokol pražský 16. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 6 Sokol pražský 23. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 14 Sokol pražský 23. 4. 2022 2021/22
Body 27 USK 12. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 37 BCM Orli Prostějov 14. 12. 2021 2021/22
Asistence 7 Sokol Pražský 4. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 18:09 8 3 100.0 0 0.0 2/6 33.3
27. 9. 2023 Základní část PCE 31:06 7 2 66.7 1 25.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina VÝCHOD SVI 27:37 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
4. 10. 2023 Základní část NBK 28:25 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Základní část KOL 16:42 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
11. 10. 2023 Základní část OPA 18:26 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
14. 10. 2023 Základní část DEC 12:31 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
15. 10. 2023 skupina VÝCHOD HKR 27:34 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 10. 2023 Základní část OVA 7:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 10. 2023 Základní část UNL 21:46 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
4. 11. 2023 Základní část SKS 18:40 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
11. 11. 2023 Základní část USK 14:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 16:16 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 Základní část PCE 9:34 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 28:57 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 11. 2023 Základní část PIS 6:18 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
29. 11. 2023 Základní část OLO 18:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD SVI 19:27 5 1 50.0 1 33.3 0/2 0.0
3. 12. 2023 Základní část PIS 0:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 12. 2023 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 Základní část NBK 1:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 23:46 9 3 75.0 1 50.0 0/0 0
15. 12. 2023 skupina VÝCHOD HKR 22:14 13 2 33.3 2 100.0 3/4 75.0
16. 12. 2023 Základní část KOL 6:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 12. 2023 Základní část DEC 10:46 2 1 33.3 0 0.0 0/1 0.0
3. 1. 2024 Základní část OVA 12:29 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 13:18 6 2 50.0 0 0.0 2/3 66.7
7. 1. 2024 Základní část UNL 11:22 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 1. 2024 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 34:34 14 4 57.1 1 25.0 3/4 75.0
13. 1. 2024 Základní část OLO 1:41 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 Základní část SKS 12:58 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 1. 2024 Český pohár mužů KOL 8:04 2 1 50.0 0 0.0 0/2 0.0
26. 1. 2024 skupina VÝCHOD BK Opava B 31:03 2 1 50.0 0 0.0 0/4 0.0
28. 1. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 UNL 3:09 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
1. 2. 2024 Český pohár mužů USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 USK 3:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BK Wolves Radotín 22:27 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BA LYNX Liberec 28:54 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 40 590:49 115 33 46.5 10 23.3 19/44 43.2
Průměr 40 14:46 2.9 0.8 46.5 0.3 23.3 0.5/1.1 43.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol pražský 9 26:07 10.4 2.9 60.5 0.8 25.9 2.3/4.6 51.2 3.6
Sokol Písek 5 25:54 11.6 3.6 56.3 0.6 25.0 2.6/4.6 56.5 3.4
Slavia Kroměříž 3 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.3 69.2 2.3
USK 5 27:09 10.8 3.2 57.1 1.0 41.7 1.4/3.2 43.8 3.8
Tygři Brno 8 0:00 6.8 2.0 94.1 0.5 400.0 1.3/3.8 33.3 2.0
SKS 7 19:11 7.4 2.0 77.8 0.9 46.2 0.9/2.0 42.9 2.6
NH Ostrava 3 26:16 13.0 4.7 63.6 0.7 40.0 1.7/2.7 62.5 2.0
Snakes Ostrava 2 23:04 19.5 7.0 60.9 1.5 60.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 18:36 12.7 5.3 76.2 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 2.0
BA Nymburk 2 14:54 18.5 7.0 93.3 0.5 33.3 3.0/5.0 60.0 4.0
PŘÍ 4 0:00 9.0 3.3 0.0 0.3 0.0 1.8/3.3 53.8 1.5
Tygři JBC Brno 7 0:00 5.1 1.9 0.0 0.3 0.0 0.6/1.4 40.0 3.3
Snakes Ostrava 5 0:00 7.0 2.0 0.0 0.2 0.0 2.4/6.2 38.7 2.4
Snakes Ostrava 3 25:29 11.3 4.7 51.9 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.3
Synthesia Pardubice 3 0:00 11.3 3.0 0.0 1.7 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
BCM Orli Prostějov 4 20:45 8.3 2.5 71.4 0.5 20.0 1.8/3.0 58.3 2.3
SKB Zlín 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 1.0
Sokol Pražský 3 25:36 11.0 3.7 45.8 0.7 50.0 1.7/2.7 62.5 2.0
Tygři Brno 3 25:47 10.7 3.3 40.0 0.3 11.1 3.0/3.7 81.8 3.0
BK Opava 3 0:00 9.7 2.7 0.0 1.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 7.3 1.5 0.0 0.5 0.0 2.8/4.0 68.8 2.5
NH Ostrava 2 28:25 14.0 4.5 60.0 1.0 28.6 2.0/4.0 50.0 3.5
SKB Zlín 2 0:00 14.0 6.5 68.4 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Snakes Ostrava 7 0:00 3.9 1.1 61.5 0.0 0.0 1.6/2.3 68.8 1.9
BC Vysočina 3 22:23 9.0 3.0 60.0 0.3 20.0 2.0/5.0 40.0 2.3
BVK Holice 2 22:40 13.0 4.5 69.2 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
SVI 7 20:38 3.7 0.6 23.5 0.7 29.4 0.4/1.0 42.9 2.3
Basketbal Olomouc 4 12:53 6.5 2.5 62.5 0.3 25.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Tygři JBC Brno 4 16:01 6.3 2.8 55.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.8
SK Žabovřesky 2 0:00 12.5 4.0 0.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 8.0 3.3 55.6 0.3 100.0 0.3/1.3 25.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 3 30:59 8.0 3.3 45.5 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 3.3
Synthesia Pardubice 4 7:21 6.0 2.5 166.7 0.0 0.0 1.0/3.3 30.8 2.3
USK Praha 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Vlci Žďár 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 5.3 1.8 350.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 2.3
BC Nový Jičín 6 18:40 3.5 1.2 38.9 0.2 16.7 0.7/1.7 40.0 2.7
GBA Lions J. Hradec 3 31:27 6.7 2.7 40.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.7
Slavoj BK Litoměřice 2 23:34 10.0 2.5 55.6 1.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Karviná 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
BK Pelhřimov 5 10:29 3.8 1.2 25.0 0.2 20.0 0.8/2.0 40.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 1.5
Sokol Pražský 2 28:21 8.5 3.0 46.2 0.5 12.5 1.0/2.0 50.0 2.5
FASTAV Zlín 4 20:02 4.3 1.5 66.7 0.3 11.1 0.5/1.0 50.0 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 23:08 4.3 1.0 33.3 0.3 20.0 1.5/2.0 75.0 2.3
BK Levharti Chomutov 2 21:53 8.5 3.0 75.0 0.5 33.3 1.0/2.5 40.0 4.0
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/1.7 20.0 1.7
BK Pelhřimov 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HKR 3 20:09 5.0 0.7 33.3 0.7 50.0 1.7/2.0 83.3 2.7
BK Příbor 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.5
BCM Orli Prostějov 4 0:00 3.0 1.3 27.8 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Sokol Pražský 3 1:26 3.7 1.7 500.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.7
BCM Orli Prostějov 2 19:20 5.5 2.0 44.4 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
PCE 3 13:33 3.3 0.7 66.7 0.7 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 3 27:10 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
USK Praha B 2 24:19 4.5 1.0 22.2 0.5 20.0 1.0/3.0 33.3 3.5
BA LYNX Liberec 1 28:54 9.0 4.0 80.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SNAK A 2 17:40 4.0 1.0 40.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Karviná 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
NH Ostrava 3 0:00 2.7 0.3 10.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
BC Vysočina 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Praha 2 17:52 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 2 19:51 4.0 1.5 37.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice - KVAL 1 16:00 6.0 2.0 28.6 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.0
PIS 5 8:50 1.2 0.2 9.1 0.2 33.3 0.2/0.4 50.0 1.4
Slavoj Litoměřice 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
BA Nymburk 2 23:25 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
BA Sparta 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
KOL 3 10:19 1.3 0.7 50.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
BK Opava B 2 23:39 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Wolves Radotín 1 22:27 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK 1 30:30 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 2 8:00 1.5 0.5 14.3 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BK Opava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
OPA 3 6:08 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OVA 3 6:38 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
DEC 3 7:45 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.3
NBK 2 15:11 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
UNL 3 12:05 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
BK Pardubice 2 14:30 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Klatovy 1 8:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OLO 3 7:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sj. BK Litoměřice 1 13:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 5:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3

články