Matěj Rotrekl

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
159
Procento vítězství
51.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 14 18.3 5.6 1.6 /4.9 33.8 0.5 23.3 0.8/1.4 55.0 1.4 2.0
2020/21 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 2 12.0 3.0 0.5 /4.5 11.1 0.5 16.7 0.5/1 50.0 0.5 -3.0
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Ostrava 11 - 8.9 4 0.0 0.1 0.0 0.6/1.7 36.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 12 - 6.3 2 0.0 0.5 0.0 0.8/1.2 71.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A BK Snakes Ostrava 3 - 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Ostrava B 7 - 8.3 3.7 /3.7 100.0 0 0.0 0.9/2.3 37.5 1.6 5.3
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Snakes Ostrava B 8 - 18.6 8.4 /8.4 100.0 0 0.0 1.9/3.8 50.0 1.9 14.9
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Snakes Ostrava 2 - 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C Snakes Ostrava 6 - 8.2 3.3 0.0 0.2 0.0 1/1.7 60.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Snakes Ostrava 14 - 11.1 3.4 0.0 1.2 0.0 0.6/1.1 60.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B Snakes Ostrava 3 23.0 3.7 0.3 7.1 1 25.0 0/0.7 0.0 1.0 -1.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Snakes Ostrava 2 16.5 2.5 0.5 25.0 0.5 25.0 0/0 0.0 - 3.5
2021/22 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 12 28.1 15.3 2.9 /6.8 42.7 2.3 36.4 2.5/4.1 61.2 2.6 9.8
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SNAK A 1 7.0 8.0 0 0.0 2 66.7 2/2 100.0 - 8.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Snakes Ostrava 4 11.0 2.8 1.3 /2 62.5 0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3 -1.3
2022/23 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 5 26.6 10.8 3.4 /6.6 51.5 0.8 19.0 1.6/1.8 88.9 1.4 8.6
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Snakes Ostrava 6 29.7 13.3 3.2 /6.3 50.0 2 36.4 1/1.8 54.5 2.3 10.7
2022/23 junioři U19 - play-out Snakes Ostrava 6 26.7 10.7 2 /5.8 34.3 1.8 28.9 1.2/2.2 53.8 2.3 7.0
2023/24 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 17 13.4 2.2 0.4 /1.1 36.8 0.5 22.2 0/0 0.0 1.1 0.5
2023/24 muži - Český pohár mužů SNAK A 2 6.0 3.5 1 /1 100.0 0.5 20.0 0/0 0.0 1.0 -
2023/24 muži - skupina C BK Hladnov 18 - 7.4 1.5 0.0 1 0.0 1.4/2.1 70.3 - -
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo SNAK A 3 11.7 2.7 0.3 /0.3 100.0 0.7 28.6 0/0 0.0 1.0 0.3
Průměr za kariéru 17.6 9.6 8.2 2.5 83.9 0.8 38.7 0.9/1.6 98.1 1.6 2.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Vlci Žďár 30. 9. 2023
2B body 4 BK Vlci Žďár 30. 9. 2023
3B body 3 BK Vlci Žďár 30. 9. 2023
Obranné doskoky 4 SVI 16. 11. 2023
Útočné doskoky 1 BK Levharti Chomutov 23. 2. 2024
Doskoky celkem 4 SVI 16. 11. 2023
Body 21 BK Vlci Žďár 30. 9. 2023
Užitečnost 10 SVI 14. 1. 2024
Asistence 2 BC Nový Jičín 26. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 GBA Sojky Pelhřimov 11. 11. 2021 2021/22
2B body 13 BK Hladnov 27. 1. 2017 2016/17
3B body 6 NH Ostrava 7. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 10 NH Ostrava 7. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 29. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 10 NH Ostrava 7. 11. 2021 2021/22
Body 30 BK Hladnov 27. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 26 NH Ostrava 7. 11. 2021 2021/22
Asistence 6 NH Ostrava 7. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina C TJ Šumperk 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
17. 9. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 7:33 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina C OLM 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/4 50.0
22. 9. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 2:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 6:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 21 4 0.0 3 0.0 4/5 80.0
1. 10. 2023 skupina C TJ Třebíč 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 18:10 8 1 100.0 2 50.0 0/0 0
13. 10. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 29:45 5 1 25.0 1 16.7 0/0 0
14. 10. 2023 skupina C SK Basket RENOCAR 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 Český pohár mužů Slavia Kroměříž 0:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina C SK Žabovřesky 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
5. 11. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 8:47 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD HKR 21:31 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
16. 11. 2023 skupina VÝCHOD SVI 27:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 15:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina C Sokol Karviná 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/2 100.0
19. 11. 2023 skupina C Basketpoint FM 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
26. 11. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 15:52 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
29. 11. 2023 Český pohár mužů BC Nový Jičín 11:29 5 1 100.0 1 20.0 0/0 0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 12. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 8:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina C Slavia OU 0:00 11 1 0.0 3 0.0 0/3 0.0
10. 12. 2023 skupina C Slavia OU 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/4 100.0
17. 12. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 4:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 5:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina C OLM 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
7. 1. 2024 skupina C TJ Šumperk 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 1. 2024 skupina VÝCHOD SVI 17:07 11 1 100.0 3 75.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 22:01 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina C TJ Třebíč 0:00 8 0 0.0 2 0.0 2/2 100.0
21. 1. 2024 skupina C BK Vlci Žďár 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 1. 2024 skupina VÝCHOD HKR 15:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Polabí 11:01 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 8 0 0.0 2 0.0 2/3 66.7
11. 2. 2024 skupina C SK Basket RENOCAR 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 play-out 13.-20.místo USK Praha B 14:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 2. 2024 play-out 13.-20.místo BK Levharti Chomutov 9:18 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 40 273:00 187 37 168.2 29 60.4 26/37 70.3
Průměr 40 6:49 4.7 0.9 168.2 0.7 60.4 0.7/0.9 70.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 4 0:00 17.3 7.8 182.4 0.0 0.0 1.8/4.3 41.2 1.0
NH Ostrava 3 34:45 18.3 4.7 48.3 2.3 31.8 2.0/3.3 60.0 2.7
BCM Orli Prostějov 4 26:15 13.5 3.0 38.7 1.8 31.8 2.3/3.5 64.3 2.3
PCE 3 35:42 16.3 3.7 44.0 2.3 25.0 2.0/4.7 42.9 1.7
BK Loko Plzeň 4 22:26 11.3 2.0 40.0 2.0 32.0 1.3/2.3 55.6 2.0
BASKET Brno 3 24:34 11.7 2.7 42.1 1.7 38.5 1.3/1.7 80.0 1.7
BK Snakes Frýdek-Místek 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
TJ Start Havířov 2 0:00 17.0 7.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
SKB Zlín 2 0:00 16.0 7.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 14.5 3.5 0.0 1.5 0.0 3.0/3.5 85.7 2.0
Slavoj Litoměřice 5 21:34 5.8 1.2 50.0 0.8 22.2 1.0/2.0 50.0 1.6
GBA Sojky Pelhřimov 3 6:25 9.0 1.3 44.4 1.3 66.7 2.3/2.7 87.5 1.3
Tygři Brno 2 31:47 12.5 3.0 42.9 1.5 23.1 2.0/2.0 100.0 1.5
USK Praha 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BVK Holice 2 27:24 11.5 2.0 66.7 2.0 50.0 1.5/2.5 60.0 3.5
BA Nymburk 2 23:47 11.0 2.0 36.4 2.0 44.4 1.0/2.0 50.0 4.5
Tygři Praha 1 37:43 21.0 7.0 53.8 2.0 28.6 1.0/1.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 35:00 19.0 6.0 50.0 1.0 33.3 4.0/5.0 80.0 3.0
Slavia OU 2 0:00 9.5 1.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Sokol Písek 3 18:25 6.3 2.0 31.6 0.3 9.1 1.3/2.3 57.1 1.3
OLM 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Příbor 5 0:00 3.4 1.6 100.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.8
BCM Orli Prostějov 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Šumperk 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 5.3 0.3 100.0 1.3 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
NH Ostrava 2 27:04 8.0 3.0 33.3 0.5 16.7 0.5/1.5 33.3 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Třebíč 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
SVI 2 22:22 5.5 0.5 33.3 1.5 37.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 3 0:00 3.3 1.3 200.0 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 2 13:09 4.0 0.5 100.0 1.0 28.6 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři Praha 1 18:29 7.0 0.0 0.0 2.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 3 10:01 2.3 0.7 100.0 0.3 16.7 0.0/0.0 0.0 1.3
SK Basket RENOCAR 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
PŘÍ 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno U23 2 15:24 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
GBA Lions J. Hradec 1 14:22 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 11:01 6.0 0.0 0.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Žabovřesky 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BA Nymburk 1 15:07 5.0 1.0 50.0 1.0 25.0 0.0/1.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 17:11 2.5 0.5 25.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Olomouc 2 11:26 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.5
HKR 2 18:43 1.5 0.0 0.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři JBC Brno 1 6:43 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 20:01 3.0 1.0 14.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 17:46 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 1 26:22 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
STHAV 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 14:45 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketpoint FM 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Pardubice 1 10:31 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 9:18 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 2 3:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 5:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 1 14:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0