Maroš Šimko

Národnost
SVK
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
BASKET Brno
Výška
198 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
2
Zápasy
55
Procento vítězství
63.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2022/23 junioři U19 - nadstavba A BASKET Brno 4 22.0 9.0 0.3 /2.3 11.1 2.3 37.5 1.8/2.5 70.0 4.3 4.3
2022/23 muži - play-off BASKET Brno U23 8 9.9 2.8 0.3 /0.6 40.0 0.6 23.8 0.4/0.5 75.0 1.6 0.9
2022/23 junioři U19 - play-off BASKET Brno 2 10.5 5.5 0 /0 0.0 1.5 60.0 1/1 100.0 2.0 4.0
2022/23 junioři U19 - MČR BASKET Brno 2 22.0 5.5 1.5 /3.5 42.9 0.5 10.0 1/2.5 40.0 3.5 -2.0
2023/24 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 14 24.1 15.1 2.6 /5.3 50.0 2.1 36.6 3.4/4.4 78.7 2.9 14.3
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 7 13.0 5.3 0.6 /1.1 50.0 1.1 27.6 0.7/1.4 50.0 2.1 3.7
2023/24 junioři U19 - nadstavba A BASKET Brno 8 28.4 16.4 2.9 /5.6 51.1 2.4 29.2 3.5/4.9 71.8 3.5 12.0
2023/24 muži - Nadstavbová část – skupina A1 BRN 1 3.0 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 1 17.0 13.0 4 /4 100.0 1 16.7 2/3 66.7 3.0 9.0
2023/24 muži - play-off BASKET Brno U23 2 15.0 6.0 2.5 /3.5 71.4 0 0.0 1/1.5 66.7 2.0 6.5
2023/24 junioři U19 - play-off BASKET Brno 2 35.0 20.0 2.5 /4.5 55.6 2.5 31.3 7.5/11 68.2 2.5 24.0
Průměr za kariéru 25.5 19.7 10.3 1.7 286.1 1.6 136.4 2.2/3.1 343.6 2.7 8.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 GBA Lions J. Hradec 24. 9. 2023
2B body 9 Snakes Ostrava 16. 12. 2023
3B body 7 PCE 2. 12. 2023
Obranné doskoky 7 Tygři Brno 17. 11. 2023
Útočné doskoky 4 NH Ostrava 21. 10. 2023
Doskoky celkem 9 NH Ostrava 21. 10. 2023
Body 33 GBA Lions J. Hradec 24. 9. 2023
Užitečnost 32 GBA Lions J. Hradec 24. 9. 2023
Asistence 5 NH Ostrava 17. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 GBA Lions J. Hradec 24. 9. 2023 2023/24
2B body 9 Snakes Ostrava 16. 12. 2023 2023/24
3B body 7 PCE 2. 12. 2023 2023/24
Obranné doskoky 7 Tygři Brno 17. 11. 2023 2023/24
Útočné doskoky 4 NH Ostrava 21. 10. 2023 2023/24
Doskoky celkem 9 NH Ostrava 21. 10. 2023 2023/24
Body 33 GBA Lions J. Hradec 24. 9. 2023 2023/24
Užitečnost 32 GBA Lions J. Hradec 24. 9. 2023 2023/24
Asistence 5 NH Ostrava 17. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 23:34 19 3 60.0 2 40.0 7/8 87.5
24. 9. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 15:28 33 3 100.0 5 71.4 12/14 85.7
28. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 27:41 10 1 20.0 2 22.2 2/4 50.0
4. 10. 2023 Základní část NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina B BK Opava 24:42 12 3 75.0 2 28.6 0/0 0
8. 10. 2023 skupina B PCE 18:22 11 2 66.7 2 66.7 1/1 100.0
21. 10. 2023 skupina B NH Ostrava 21:05 15 6 100.0 0 0.0 3/5 60.0
22. 10. 2023 skupina B Snakes Ostrava 17:28 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 15:22 7 1 33.3 1 20.0 2/2 100.0
29. 10. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 11:27 6 0 0.0 2 40.0 0/0 0
11. 11. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 32:10 9 0 0.0 2 28.6 3/5 60.0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 9:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 18:22 4 1 20.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 25:49 14 2 33.3 2 50.0 4/6 66.7
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 14:27 9 2 66.7 1 25.0 2/3 66.7
24. 11. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 19:37 10 0 0.0 3 42.9 1/2 50.0
25. 11. 2023 Základní část PIS 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 11. 2023 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD SVI 4:51 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
2. 12. 2023 skupina B PCE 34:48 30 3 27.3 7 36.8 3/4 75.0
3. 12. 2023 skupina B BK Opava 30:55 20 2 40.0 4 57.1 4/4 100.0
15. 12. 2023 skupina VÝCHOD HKR 16:21 5 1 100.0 1 20.0 0/1 0.0
16. 12. 2023 skupina B Snakes Ostrava 24:28 23 9 81.8 1 25.0 2/2 100.0
17. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 21:36 10 1 16.7 1 20.0 5/6 83.3
27. 1. 2024 nadstavba A USK 22:57 12 2 50.0 2 40.0 2/2 100.0
28. 1. 2024 nadstavba A BA Nymburk 37:54 32 8 72.7 4 33.3 4/9 44.4
11. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BK Wolves Radotín 16:50 13 4 100.0 1 16.7 2/3 66.7
17. 2. 2024 nadstavba A Tygři Praha 31:55 21 4 80.0 3 30.0 4/5 80.0
18. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 30:16 10 2 40.0 2 28.6 0/0 0
20. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 28:40 13 3 50.0 1 11.1 4/5 80.0
6. 3. 2024 nadstavba A Tygři Praha 20:06 10 0 0.0 2 28.6 4/4 100.0
9. 3. 2024 nadstavba A BA Nymburk 24:08 14 2 40.0 3 42.9 1/2 50.0
10. 3. 2024 nadstavba A USK 31:16 19 2 28.6 2 25.0 9/12 75.0
20. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 OPA 2:40 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 play-off HKR 15:52 7 3 75.0 0 0.0 1/1 100.0
24. 3. 2024 play-off HKR 13:49 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
27. 3. 2024 Nadstavbová část – skupina A1 NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 4. 2024 play-off Tygři Brno 31:39 23 3 75.0 3 30.0 8/12 66.7
14. 4. 2024 play-off Tygři Brno 38:06 17 2 40.0 2 33.3 7/10 70.0
Celkem 39 773:57 447 79 53.4 63 31.2 100/138 72.5
Průměr 39 19:50 11.5 2.0 53.4 1.6 31.2 2.6/3.5 72.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Brno 4 30:48 16.0 2.0 40.0 2.3 31.0 5.3/8.0 65.6 2.3
GBA Lions J. Hradec 4 22:14 13.8 1.5 75.0 2.3 36.0 4.0/5.5 72.7 3.3
BA Nymburk 2 31:01 23.0 5.0 62.5 3.5 36.8 2.5/5.5 45.5 4.5
PCE 2 26:35 20.5 2.5 35.7 4.5 40.9 2.0/2.5 80.0 4.0
USK 3 26:42 13.0 1.7 35.7 2.0 30.0 3.7/4.7 78.6 3.0
Sokol Písek 4 25:16 9.0 1.3 29.4 1.5 25.0 2.0/2.8 72.7 3.8
BK Opava 2 27:48 16.0 2.5 55.6 3.0 42.9 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Praha 2 26:00 15.5 2.0 57.1 2.5 29.4 4.0/4.5 88.9 4.0
Snakes Ostrava 2 20:58 12.5 5.0 71.4 0.5 16.7 1.0/1.0 100.0 2.5
NH Ostrava 2 21:20 12.5 3.5 58.3 0.5 16.7 4.0/5.5 72.7 2.5
Sokol pražský 3 14:35 8.0 0.0 0.0 2.0 46.2 2.0/2.7 75.0 2.7
GBA Sojky Pelhřimov 2 20:58 11.5 2.0 40.0 1.0 28.6 4.5/5.0 90.0 3.0
BC Nový Jičín 6 7:52 3.2 0.2 33.3 0.8 35.7 0.3/0.3 100.0 1.5
HKR 3 15:20 5.7 2.0 75.0 0.3 11.1 0.7/1.3 50.0 1.7
BK Wolves Radotín 1 16:50 13.0 4.0 100.0 1.0 16.7 2.0/3.0 66.7 3.0
BCM Orli Prostějov 1 19:37 10.0 0.0 0.0 3.0 42.9 1.0/2.0 50.0 5.0
PIS 3 13:31 3.0 0.3 50.0 0.7 16.7 0.3/0.7 50.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 14:27 9.0 2.0 66.7 1.0 25.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Basketbal Olomouc 1 15:22 7.0 1.0 33.3 1.0 20.0 2.0/2.0 100.0 3.0
OPA 1 2:40 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj BK Litoměřice 1 2:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 1 9:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OLO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 4:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -