Tomáš Sýkora

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Tigers Č. Budějovice
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
228
Procento vítězství
56.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Tigers Č. Budějovice 8 - 0.8 0.4 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Tigers Č. Budějovice 4 - 1.5 0.8 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Tigers Č. Budějovice 8 4.3 1.5 0.8 /1.1 0 0/0 0.0 0.8 0.4
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Tigers Č. Budějovice 18 - 7.6 3.3 /3.3 0.1 0.8/3.2 24.6 2.5 2.7
2015/16 žáci U15 - extraliga Tigers Č. Budějovice 10 2.1 0.3 0.1 /0.3 0 0.1/0.2 50.0 1.0 -0.8
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 11. - 12. místo Tigers Č. Budějovice 2 - 13.0 3.5 /3.5 1.5 1.5/4 37.5 3.0 7.5
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR D Sokol Písek Sršni 3 - 4.7 2 /2 0 0.7/2.7 25.0 0.7 2.0
2016/17 žáci U15 - 2. kolo Sokol Písek 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C Sokol Písek 6 - 10.7 3.3 /3.3 0.3 3/6.7 45.0 3.3 3.7
2016/17 žáci U15 - skupina B Tigers Č. Budějovice 10 - 22.9 10 0.3 2/3.5 57.1 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Sokol Písek 7 - 13.1 4.9 /4.9 0.7 1.3/2.3 56.3 2.1 10.0
2016/17 žáci U15 - skupina B2 Tigers Č. Budějovice 9 - 30.2 11.3 1.7 2.6/4.2 60.5 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 14 - 16.6 6.4 0.2 3.2/5 64.3 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 10 - 6.9 1.7 0.5 2/2.4 83.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Sokol Písek 12 - 17.0 6.6 0.4 2.6/3.7 70.5 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out A Tigers Č. Budějovice 5 - 10.4 4.2 0.6 0.2/1.2 16.7 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol Písek 1 19.0 4.0 1 /3 0 2/2 100.0 2.0 2.0
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 19 11.5 3.8 1.2 /2.7 0.2 0.8/1.1 71.4 1.7 3.3
2018/19 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 4 - 23.8 9 0.5 4.3/6.3 68.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A BK Klatovy 2 - 14.5 4.5 1 2.5/4 62.5 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 4 17.0 9.8 1.8 /3.5 1.5 1.8/2 87.5 3.5 9.0
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Písek 2 18.5 4.0 1 /2.5 0.5 0.5/1.5 33.3 3.0 1.5
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol Písek 12 13.8 6.5 0.9 /2.3 1.3 0.9/1.3 68.8 1.9 4.5
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 20 26.9 11.2 2.2 /5.4 1.7 1.9/2.3 82.6 3.3 10.7
2020/21 muži - skupina A CBU 3 - 16.7 4 2.3 1.7/3.3 50.0 - -
2021/22 muži - skupina A CBU 22 - 8.2 1 1.5 1.5/2.5 63.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 0.5 1.0
2021/22 muži - play-off A CBU 4 - 7.8 1.8 1.3 0.5/1.5 33.3 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo CBU 1 - 5.0 0 1 2/4 50.0 - -
Průměr za kariéru 27.9 4.9 10.0 3.2 0.7 1.5/2.5 170.2 2.4 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Medvědi Tábor 6. 11. 2021 2021/22
2B body 27 BK Přeštice 29. 1. 2017 2016/17
3B body 8 Tygři JBC Brno 26. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 NH Ostrava 6. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 7. 4. 2019 2018/19
Doskoky celkem 10 NH Ostrava 6. 10. 2019 2019/20
Body 58 BK Přeštice 3. 12. 2016 2016/17
Užitečnost 23 BK Loko Plzeň 19. 10. 2019 2019/20
Asistence 8 Tygři Praha 1. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 6 0:00 13.7 4.7 0.0 0.5 0.0 2.8/4.3 65.4 2.3
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 17.0 6.8 0.0 0.3 0.0 2.8/5.8 47.8 3.5
BK Klatovy 4 0:00 14.3 6.0 0.0 0.3 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
BCM Orli Prostějov 8 16:01 7.0 1.3 37.0 1.0 33.3 1.5/1.8 85.7 2.3
Sokol Kbely 3 0:00 18.0 3.7 0.0 2.3 0.0 3.7/6.3 57.9 4.3
BK Loko Plzeň 4 20:27 13.0 3.8 68.2 1.0 40.0 2.5/3.0 83.3 2.8
BA Sparta Praha 4 0:00 11.8 4.0 100.0 0.5 100.0 2.3/5.3 42.9 3.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 22.0 9.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 4.0
BA Sparta 3 1:23 13.3 4.7 700.0 0.3 0.0 3.0/4.7 64.3 2.7
USK Praha 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Synthesia Pardubice 4 16:59 9.3 1.0 28.6 1.5 37.5 2.8/3.5 78.6 1.8
Jiskra Domažlice 4 0:00 9.0 1.5 0.0 1.8 0.0 0.8/2.0 37.5 2.8
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 36.0 11.0 0.0 3.0 0.0 5.0/7.0 71.4 4.0
BK Klatovy 6 0:00 5.8 1.8 100.0 0.7 100.0 0.2/1.2 14.3 2.0
Lokomotiva Plzeň 6 0:00 5.5 2.3 107.7 0.0 0.0 0.8/1.2 71.4 2.0
BK Klatovy 3 0:00 10.7 1.3 0.0 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 34:01 16.0 1.5 37.5 4.0 57.1 1.0/1.0 100.0 3.5
BA Tygři Louny 2 0:00 15.5 6.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.5
BC Benešov 3 0:00 9.3 1.0 0.0 2.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
NH Ostrava 3 23:50 9.3 2.7 47.1 0.7 18.2 2.0/2.0 100.0 3.0
Slavoj BK Litoměřice B 4 0:00 7.0 1.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Snakes Ostrava 4 19:51 6.8 1.8 35.0 0.8 30.0 1.0/1.8 57.1 2.5
Sokol Písek 4 1:42 6.8 3.0 400.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Wolves Radotín 2 0:00 12.5 1.5 0.0 1.5 0.0 5.0/7.0 71.4 3.5
PCE 2 21:26 12.5 1.5 37.5 3.0 42.9 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Pražský 4 3:18 5.8 2.3 900.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.0
BK Pelhřimov 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.7
USK 4 20:13 5.5 1.8 53.8 0.5 11.8 0.5/0.8 66.7 2.8
BK Tábor 2 0:00 10.5 3.5 100.0 0.0 0.0 3.5/10.0 35.0 4.0
BK Loko Plzeň 2 22:21 10.5 1.5 60.0 2.0 30.8 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Sokol Pražský 2 23:35 10.0 1.5 50.0 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Pří 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 6.3 2.3 100.0 0.3 100.0 0.7/2.0 33.3 2.3
Levharti Chomutov 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 1.5
BK Horejsek Děčín 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 3.0 120.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 26:08 6.0 2.0 26.7 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 4.5
SKB Rokycany 2 0:00 5.5 0.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 12:57 10.0 2.0 66.7 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 22:21 10.0 1.0 50.0 2.0 33.3 2.0/2.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 2 9:24 3.0 0.5 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Opava B 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BC Kolín 2 13:50 2.0 0.5 16.7 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
USK 2 9:36 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Nymburk 1 13:15 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Písek B 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol Písek 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 13:29 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Žďár n. S. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
JHR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5