Michal Šulc

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 25 let
Aktuální klub
BASKET Brno U23
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
14
Zápasy
405
Procento vítězství
55.1%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Sokol Šlapanice 14 26.4 11.9 4.9 /8.7 56.6 0.1 10.0 1.9/2.6 70.3 2.6 15.8
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Šlapanice 5 26.2 12.2 5.8 /9.4 61.7 0 0.0 0.6/1.2 50.0 2.4 12.4
2014/15 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 13 - 14.5 6.2 0.0 0 0.0 2/4.3 46.4 - -
2014/15 muži - Play-off 1.kolo TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 15.0 6.5 0.0 0 0.0 2/4.5 44.4 - -
2014/15 muži - Play-off 2.kolo TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 12.0 4.5 0.0 0 0.0 3/6 50.0 - -
2015/16 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 9 - 16.3 6.6 0.0 0.1 0.0 2.9/5.3 54.2 - -
2015/16 muži - předkolo play-off TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 11.5 5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 18.0 8.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2017/18 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 17.5 7.5 0.0 0.5 0.0 1/2.5 40.0 - -
2010/11 žáci U14 - základní část TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 - 8.1 3.9 0.0 0 0.0 0.4/1.6 23.1 - -
2012/13 žáci U15 - základní TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 - 26.7 12.4 0.0 0.2 0.0 1.2/3.1 40.0 - -
2010/11 starší minižáci - OP starších minižáků - Jih TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 - 9.8 4.8 0.0 0 0.0 0.3/1.3 20.0 - -
2010/11 starší minižáci - OP stmini o 5.-8. místo TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 - 18.6 9 0.0 0 0.0 0.7/2.1 34.0 - -
2010/11 mladší minižáci - SOP mladšího minižactva - Jih TJ Jiskra Havlíčkův 16 - 17.0 8.2 0.0 0 0.0 0.6/1.7 37.0 - -
2010/11 mladší minižáci - O Přeborníka oblasti TJ Jiskra Havlíčkův 6 - 8.8 4 0.0 0 0.0 0.8/2 41.7 - -
2016/17 junioři U19 - základní část SAM BŠM Brno 18 28.3 15.0 6.4 /12.7 50.2 0 0.0 2.2/3.8 58.8 2.3 19.7
2016/17 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 3 20.0 5.3 2.7 /6 44.4 0 0.0 0/0.3 0.0 1.7 4.3
2010/11 Kvalifikace o účast na MČR mladších minižáků - Kvalifikace o účast na MČR mladšícch minižáků TJ Jiskra Havlíčův Brod 6 - 9.8 4.8 0.0 0 0.0 0.2/0.5 33.3 - -
2011/12 mladší žáci U14 - základní část TJ Jiskra Havlíčkův 16 - 17.8 8.6 0.0 0.1 0.0 0.4/2.7 14.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C TJ Jiskra Havlíčkův 14 - 24.6 11 0.0 0.1 0.0 2.4/7.1 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga B TJ Jiskra Havlíčkův 8 - 36.4 16.5 0.0 0.3 0.0 2.6/6.8 38.9 - -
2012/13 mladší žáci U14 - skupina A TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 34.5 16.5 0.0 0.5 0.0 0/4 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část JBC Brno 19 - 9.5 4.2 0.0 0 0.0 1.2/2.4 51.1 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off JBC Brno 3 - 6.3 2.7 0.0 0 0.0 1/2.3 42.9 - -
2013/14 junioři U19 - základní TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 - 12.2 5.4 0.0 0 0.0 1.3/2.9 45.7 - -
2013/14 junioři U19 - final four TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 - 7.5 3.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část JBC mmcité Brno 4 3.0 0.0 0 /0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2015/16 kadeti U17 - základní část JBC mmcité Brno 19 - 17.2 7.2 /7.2 100.0 0 0.0 2.8/4.5 62.8 1.9 13.6
2015/16 kadeti U17 - play-off JBC mmcité Brno 2 - 6.5 3 /3 100.0 0 0.0 0.5/2 25.0 1.0 4.0
2017/18 muži - skupina C SA Brno 7 - 9.7 4.1 0.0 0.1 0.0 1/2.1 46.7 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SA Brno 3 - 15.3 6 /8.7 69.2 0.7 50.0 1.3/2.3 57.1 3.0 8.0
2018/19 muži - skupina C SA Brno 22 - 15.0 6.1 0.0 0.3 0.0 1.9/2.8 67.7 - -
2018/19 muži - play-off C SA Brno 4 - 17.5 6.3 0.0 0.8 0.0 2.8/3 91.7 - -
2018/19 muži - play-off - 3. kolo SA Brno 3 - 10.7 4.3 0.0 0 0.0 2/4.3 46.2 - -
2017/18 junioři U19 - základní část SAM Brno 13 25.5 14.2 5.5 /10.4 53.3 0.2 14.3 2.4/3.3 72.1 3.0 15.9
2017/18 junioři U19 - play-off SAM Brno 3 29.7 13.3 4.7 /8.3 56.0 0 0.0 4/6.3 63.2 4.3 10.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SA KOMFORT Brno 1 16.0 6.0 3 /7 42.9 0 0.0 0/0 0.0 1.0 4.0
2019/20 muži - skupina Východ SA KOMFORT Brno 11 20.9 12.1 5.5 /8.9 61.2 0 0.0 1.2/2.4 50.0 2.6 13.6
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SA KOMFORT Brno 4 21.8 10.3 4.3 /10 42.5 0 0.0 1.8/2.5 70.0 2.5 9.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SA KOMFORT Brno 2 7.0 14.5 6.5 /8 81.3 0 0.0 1.5/3.5 42.9 4.5 10.0
2021/22 muži - skupina C SK Basket RENOCAR 17 - 13.5 5.4 0.0 0.2 0.0 2.2/3.5 61.7 - -
2021/22 muži - play-off C SK Basket RENOCAR 2 - 13.5 6 0.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo SK Basket RENOCAR 1 - 12.0 5 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 16 24.8 12.7 5.3 /9.2 57.1 0.1 33.3 1.8/2.8 65.9 1.8 16.7
2022/23 muži - skupina C 1.-6. místo BASKET Brno U23 3 20.3 12.3 5.7 /9 63.0 0 0.0 1/2 50.0 3.7 11.7
2022/23 muži - skupina C Slavia Kroměříž 2 - 17.0 8 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2022/23 muži - play-off BASKET Brno U23 9 20.0 10.1 4.6 /7 65.1 0.1 16.7 0.7/1.3 50.0 2.8 12.1
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 16 18.3 7.8 3.2 /6.1 52.6 0.1 25.0 1.2/1.9 61.3 2.0 10.6
2023/24 muži - skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 2 20.0 6.5 3 /5.5 54.5 0 0.0 0.5/1 50.0 3.0 8.5
Průměr za kariéru 16.2 7.0 14.6 6.4 44.5 0.1 6.0 1.5/2.9 92.2 1.9 4.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 11. 2023
2B body 9 SNAK A 5. 11. 2023
3B body 1 Basketbal Olomouc 22. 10. 2023
Obranné doskoky 8 SNAK A 5. 11. 2023
Útočné doskoky 5 BK Opava B 12. 11. 2023
Doskoky celkem 10 SNAK A 5. 11. 2023
Body 21 SNAK A 5. 11. 2023
Užitečnost 32 SNAK A 5. 11. 2023
Asistence 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Slavoj Litoměřice 7. 11. 2015 2015/16
2B body 23 PP HK 28. 1. 2012 2011/12
3B body 2 TJ Šumperk 7. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 10 Snakes Ostrava 11. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 11 BCM Orli Prostějov 12. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 21 BCM Orli Prostějov 12. 2. 2017 2016/17
Body 49 PP HK 28. 1. 2012 2011/12
Užitečnost 37 SNAK A 6. 1. 2019 2018/19
Asistence 5 Sokol Písek 18. 3. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 15:16 3 1 10.0 0 0.0 1/3 33.3
1. 10. 2023 skupina VÝCHOD SVI 8:34 4 2 66.7 0 0.0 0/2 0.0
6. 10. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 21:53 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina VÝCHOD HKR 14:16 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 21:46 18 6 66.7 1 100.0 3/3 100.0
29. 10. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 23:39 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 23:42 21 9 75.0 0 0.0 3/4 75.0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 19:55 8 3 50.0 0 0.0 2/5 40.0
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 20:27 8 2 33.3 0 0.0 4/4 100.0
24. 11. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 20:46 12 4 80.0 0 0.0 4/6 66.7
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD SVI 15:33 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 17:46 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 19:13 15 7 77.8 0 0.0 1/2 50.0
12. 1. 2024 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 15:21 5 2 50.0 0 0.0 1/1 100.0
21. 1. 2024 skupina VÝCHOD SNAK A 18:25 10 5 71.4 0 0.0 0/1 0.0
26. 1. 2024 skupina VÝCHOD BK Opava B 16:01 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BK Wolves Radotín 13:31 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
16. 2. 2024 skupina D 7.-12. místo BA LYNX Liberec 26:46 9 4 50.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 18 332:50 137 57 52.8 1 25.0 20/33 60.6
Průměr 18 18:29 7.6 3.2 52.8 0.1 25.0 1.1/1.8 60.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 12 23:43 13.4 6.3 66.4 0.1 12.5 0.7/1.4 47.1 2.3
PP HK 4 0:00 31.0 14.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.8
SNAK A 8 19:16 15.3 6.5 69.3 0.0 0.0 2.3/3.9 58.1 2.5
TJ Turnov 4 0:00 30.3 14.8 0.0 0.3 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
BS 4 0:00 29.8 13.8 0.0 0.3 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sokol Karviná 7 0:00 16.0 6.1 537.5 0.6 200.0 2.0/2.1 93.3 1.1
USK 9 26:26 11.1 4.2 50.7 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 2.7
TJ Sokol BK Chrudim 6 0:00 16.0 7.2 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 1.3
Sokol PP Hradec Králové 4 0:00 22.8 10.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 0.3
BK Opava B 9 14:38 9.8 4.1 67.3 0.2 50.0 0.9/1.4 61.5 2.2
BVK Holice 6 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
Basketbal Olomouc 6 22:11 13.3 5.7 64.2 0.2 20.0 1.5/2.2 69.2 2.2
Sokol H. Králové 2 0:00 36.5 16.5 0.0 0.0 0.0 3.5/13.5 25.9 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 35.5 16.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 2.5
Slavia Kroměříž 4 0:00 17.0 6.8 0.0 0.3 0.0 2.8/4.8 57.9 2.5
BCM Orli Prostějov 6 24:10 11.0 4.5 50.0 0.0 0.0 2.0/3.8 52.2 2.7
SK Žabovřesky 5 0:00 13.2 5.0 250.0 0.4 0.0 2.0/3.4 58.8 1.6
TJ Jiskra Hořice 4 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
ZLN 7 21:45 8.9 3.7 54.2 0.0 0.0 1.4/2.0 71.4 1.9
BK VIVIDBOOKS Pardubice 6 22:53 10.2 3.8 52.3 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
BK Hladnov 3 0:00 20.0 8.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.3 61.5 0.3
BC Nový Jičín 2 0:00 29.5 14.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.5 11.1 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 29.0 13.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 14.3 5.8 143.8 0.0 0.0 2.8/4.0 68.8 1.3
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 13.5 6.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 13.3 6.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.8 9.1 1.5
BK Loko Plzeň 2 26:37 26.5 12.0 72.7 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 13.0 5.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Pce 6 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.2
TJ Šumperk 5 0:00 10.0 3.6 0.0 0.4 0.0 1.6/2.4 66.7 3.2
BK Loko Plzeň 3 0:00 16.7 7.3 157.1 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
USK 4 0:00 12.5 4.5 300.0 0.0 0.0 3.5/5.8 60.9 1.5
BK Bizoni Náchod 3 0:00 16.3 7.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.3
BC Vysočina 4 24:58 12.0 5.3 58.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Hradec Králové 3 0:00 15.3 7.7 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
OLM 3 19:08 14.7 5.7 89.5 0.3 100.0 2.3/3.3 70.0 2.7
Sokol Písek 4 23:14 11.0 4.5 54.5 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.3
BC Kolín 1 0:00 41.0 19.0 0.0 1.0 0.0 0.0/5.0 0.0 -
Sokol pražský 5 17:22 8.2 3.6 41.9 0.0 0.0 1.0/2.8 35.7 1.8
BCM Orli Prostějov 3 25:55 13.3 5.0 40.5 0.0 0.0 3.3/4.7 71.4 3.7
BK Wolves Radotín 4 3:22 9.0 3.8 500.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 4.0
TJ Turnov 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
SVI 4 21:15 8.8 3.3 54.2 0.3 33.3 1.5/2.8 54.5 2.8
WBA 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.3
BJ 3 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
Slavoj Litoměřice 3 0:00 11.0 4.0 120.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 1.7
Snakes Ostrava 3 26:53 11.0 4.3 52.0 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 2.3
BC Nový Jičín 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
PCE 3 20:48 9.7 3.7 42.3 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.3
Sokol Písek 3 0:00 9.3 4.3 162.5 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice 3 17:56 9.0 4.0 57.1 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
BC Vysočina 2 18:22 13.5 6.5 52.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Pardubice 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 2.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/8.5 35.3 4.0
Slavoj Litoměřice 2 22:15 11.0 4.5 50.0 0.5 50.0 0.5/1.5 33.3 3.5
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 3 0:00 7.0 3.3 166.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 4.3
Sokol Pražský 1 40:00 20.0 10.0 62.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
VYS 3 18:15 6.3 2.7 50.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
PLZ 2 23:34 9.0 3.5 33.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
PIS 3 19:26 6.0 2.7 66.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.3
BK Přelouč "B" 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
VM 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
SK Týniště nad Orlicí 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
JHR 1 18:19 12.0 5.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Lipník 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BVK Holice v Čechách 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BA LYNX Liberec 1 26:46 9.0 4.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
OPA 1 15:36 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 14:16 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0