Michal Šulc

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 23 let
Aktuální klub
BASKET Brno U23
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
359
Procento vítězství
52.4%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší minižáci - OP starších minižáků - Jih TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 12 - 9.8 4.8 0 0.3/1.3 20.0 - -
2010/11 mladší minižáci - SOP mladšího minižactva - Jih TJ Jiskra Havlíčkův 16 - 17.0 8.2 0 0.6/1.7 37.0 - -
2010/11 žáci U14 - základní část TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 - 8.1 3.9 0 0.4/1.6 23.1 - -
2010/11 starší minižáci - OP stmini o 5.-8. místo TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 3 - 5.0 2.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2010/11 Kvalifikace o účast na MČR mladších minižáků - Kvalifikace o účast na MČR mladšícch minižáků TJ Jiskra Havlíčův Brod 6 - 9.8 4.8 0 0.2/0.5 33.3 - -
2010/11 mladší minižáci - O Přeborníka oblasti TJ Jiskra Havlíčkův 6 - 8.8 4 0 0.8/2 41.7 - -
2011/12 mladší žáci U14 - základní část TJ Jiskra Havlíčkův 16 - 17.8 8.6 0.1 0.4/2.7 14.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 22 - 18.6 9 0 0.7/2.1 34.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - skupina A TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 34.5 16.5 0.5 0/4 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 - 26.7 12.4 0.2 1.2/3.1 40.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C TJ Jiskra Havlíčkův 14 - 24.6 11 0.1 2.4/7.1 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga B TJ Jiskra Havlíčkův 8 - 36.4 16.5 0.3 2.6/6.8 38.9 - -
2013/14 junioři U19 - základní TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 - 12.2 5.4 0 1.3/2.9 45.7 - -
2013/14 junioři U19 - final four TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 - 7.5 3.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 13 - 14.5 6.2 0 2/4.3 46.4 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část JBC Brno 19 - 9.5 4.2 0 1.2/2.4 51.1 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off JBC Brno 3 - 6.3 2.7 0 1/2.3 42.9 - -
2014/15 muži - Play-off 1.kolo TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 15.0 6.5 0 2/4.5 44.4 - -
2014/15 muži - Play-off 2.kolo TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 12.0 4.5 0 3/6 50.0 - -
2015/16 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 9 - 16.3 6.6 0.1 2.9/5.3 54.2 - -
2015/16 junioři U19 - základní část JBC mmcité Brno 4 3.0 0.0 0 /0.8 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2015/16 kadeti U17 - základní část JBC mmcité Brno 19 - 17.2 7.2 /7.2 0 2.8/4.5 62.8 1.9 13.6
2015/16 muži - předkolo play-off TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 11.5 5 0 1.5/3 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off JBC mmcité Brno 2 - 6.5 3 /3 0 0.5/2 25.0 1.0 4.0
2016/17 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 18.0 8.5 0 1/2 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část SAM BŠM Brno 18 28.3 15.0 6.4 /12.7 0 2.2/3.8 58.8 2.3 19.7
2016/17 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 3 20.0 5.3 2.7 /6 0 0/0.3 0.0 1.7 4.3
2017/18 muži - základní TJ Jiskra Havlíčkův 2 - 17.5 7.5 0.5 1/2.5 40.0 - -
2017/18 muži - skupina C SA Brno 7 - 9.7 4.1 0.1 1/2.1 46.7 - -
2017/18 junioři U19 - základní část SAM Brno 13 25.5 14.2 5.5 /10.4 0.2 2.4/3.3 72.1 3.0 15.9
2017/18 junioři U19 - play-off SAM Brno 3 29.7 13.3 4.7 /8.3 0 4/6.3 63.2 4.3 10.7
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Sokol Šlapanice 14 26.4 11.9 4.9 /8.7 0.1 1.9/2.6 70.3 2.6 15.8
2018/19 muži - skupina C SA Brno 22 - 15.0 6.1 0.3 1.9/2.8 67.7 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Šlapanice 5 26.2 12.2 5.8 /9.4 0 0.6/1.2 50.0 2.4 12.4
2018/19 muži - play-off C SA Brno 4 - 17.5 6.3 0.8 2.8/3 91.7 - -
2018/19 muži - play-off - 3. kolo SA Brno 3 - 10.7 4.3 0 2/4.3 46.2 - -
2019/20 muži - skupina Východ SA KOMFORT Brno 11 20.9 12.1 5.5 /8.9 0 1.2/2.4 50.0 2.6 13.6
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SA KOMFORT Brno 1 16.0 6.0 3 /7 0 0/0 0.0 1.0 4.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SA KOMFORT Brno 4 21.8 10.3 4.3 /10 0 1.8/2.5 70.0 2.5 9.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SA KOMFORT Brno 2 7.0 14.5 6.5 /8 0 1.5/3.5 42.9 4.5 10.0
2021/22 muži - skupina C SK Basket RENOCAR 17 - 13.5 5.4 0.2 2.2/3.5 61.7 - -
2021/22 muži - play-off C SK Basket RENOCAR 2 - 13.5 6 0 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo SK Basket RENOCAR 1 - 12.0 5 0 2/2 100.0 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 2 26.0 16.0 6.5 /9 0.5 1.5/2 75.0 2.5 17.5
Průměr za kariéru 27.4 5.3 15.1 6.7 0.1 1.5/3.1 152.2 1.8 3.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 SVI 25. 9. 2022
2B body 9 Basketbal Olomouc 18. 9. 2022
3B body 1 SVI 25. 9. 2022
Obranné doskoky 6 Basketbal Olomouc 18. 9. 2022
Útočné doskoky 4 Basketbal Olomouc 18. 9. 2022
Doskoky celkem 10 Basketbal Olomouc 18. 9. 2022
Body 19 Basketbal Olomouc 18. 9. 2022
Užitečnost 24 Basketbal Olomouc 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Slavoj Litoměřice 7. 11. 2015 2015/16
2B body 23 PP HK 28. 1. 2012 2011/12
3B body 2 TJ Šumperk 7. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 10 Snakes Ostrava 11. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 11 BCM Orli Prostějov 12. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 21 BCM Orli Prostějov 12. 2. 2017 2016/17
Body 49 PP HK 28. 1. 2012 2011/12
Užitečnost 37 SNAK A 6. 1. 2019 2018/19
Asistence 5 Sokol Písek 18. 3. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 26:34 19 9 75.0 0 1/2 50.0
25. 9. 2022 skupina VÝCHOD SVI 25:43 13 4 66.7 1 2/2 100.0
Celkem 2 52:17 32 13 72.2 1 3/4 75.0
Průměr 2 26:08 16.0 6.5 72.2 0.5 1.5/2.0 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Turnov 4 0:00 30.3 14.8 0.0 0.3 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Sokol Karviná 7 0:00 16.0 6.1 537.5 0.6 200.0 2.0/2.1 93.3 1.1
USK 9 26:26 11.1 4.2 50.7 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 2.7
TJ Sokol BK Chrudim 6 0:00 16.0 7.2 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 1.3
Sokol PP Hradec Králové 4 0:00 22.8 10.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 0.3
BVK Holice 6 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
BC Vysočina 2 0:00 38.5 18.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BK Vividbooks Pardub 8 0:00 9.3 4.1 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 42.1 1.0
Sokol H. Králové 2 0:00 36.5 16.5 0.0 0.0 0.0 3.5/13.5 25.9 2.0
BK Studánka Pardubic 4 0:00 18.0 8.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 0.8
BC Nový Jičín 4 27:45 17.8 8.5 68.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.5
SNAK A 4 16:54 17.3 7.3 74.4 0.0 0.0 2.8/5.3 52.4 3.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 17.0 6.8 0.0 0.3 0.0 2.8/4.8 57.9 2.5
SK Žabovřesky 5 0:00 13.2 5.0 250.0 0.4 0.0 2.0/3.4 58.8 1.6
TJ Jiskra Hořice 4 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
BK Opava B 6 11:22 10.0 4.5 79.4 0.2 33.3 0.5/0.8 60.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 29.5 14.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.5 11.1 2.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 14.3 5.8 143.8 0.0 0.0 2.8/4.0 68.8 1.3
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 13.5 6.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 26:37 26.5 12.0 72.7 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 13.3 6.5 0.0 0.0 0.0 0.3/2.8 9.1 1.5
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 4 0:00 13.0 5.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Pce 6 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.2
USK 4 0:00 12.5 4.5 300.0 0.0 0.0 3.5/5.8 60.9 1.5
BK Loko Plzeň 3 0:00 16.7 7.3 157.1 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
BK Bizoni Náchod 3 0:00 16.3 7.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.3
Sokol Hradec Králové 3 0:00 15.3 7.7 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Písek 4 23:14 11.0 4.5 54.5 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.3
OLM 3 19:08 14.7 5.7 89.5 0.3 100.0 2.3/3.3 70.0 2.7
Sokol pražský 5 17:22 8.2 3.6 41.9 0.0 0.0 1.0/2.8 35.7 1.8
BCM Orli Prostějov 3 25:55 13.3 5.0 40.5 0.0 0.0 3.3/4.7 71.4 3.7
TJ Svitavy 3 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Basketbal Olomouc 3 22:18 13.0 5.7 63.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.3
BK Hladnov 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
WBA 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.3
Slavoj Litoměřice 3 0:00 11.0 4.0 120.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 1.7
BJ 3 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
Snakes Ostrava 3 26:53 11.0 4.3 52.0 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 2.3
Wolves Radotín 3 0:00 10.7 4.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 4.7
ZLN 3 22:50 9.7 3.7 55.0 0.0 0.0 2.3/2.7 87.5 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 22:38 9.7 4.0 60.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 4.7
PCE 3 20:48 9.7 3.7 42.3 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.3
Sokol Písek 3 0:00 9.3 4.3 162.5 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
BK Pardubice 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 2.0
BCM Orli Prostějov 2 29:46 13.5 6.0 54.5 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.5
SKB Česká Třebová 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 2.0
BC Vysočina 2 18:22 13.5 6.5 52.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BC Vysočina 2 27:14 12.0 4.5 60.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/8.5 35.3 4.0
Chrudimsko 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 22:15 11.0 4.5 50.0 0.5 50.0 0.5/1.5 33.3 3.5
Sokol Pražský 3 0:00 7.0 3.3 166.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 4.3
Sokol Pražský 1 40:00 20.0 10.0 62.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
VYS 3 18:15 6.3 2.7 50.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
PLZ 2 23:34 9.0 3.5 33.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
VM 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Přelouč "B" 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
SK Týniště nad Orlicí 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SVI 1 25:43 13.0 4.0 66.7 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Vlci Žďár 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
OPA 1 15:36 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0