Tomáš Folta

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
281
Procento vítězství
61.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - jih TJ Jiskra Litomyšl 11 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.4/1 36.4 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 5-8 TJ Jiskra Litomyšl 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina A - 5x5 ADFORS Basket Litomy 8 - 5.5 2.6 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 ADFORS Basket Litomy 10 - 14.3 6.8 0.0 0 0.0 0.7/1.8 38.9 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo ADFORS Basket Litomy 4 - 22.8 11.3 0.0 0 0.0 0.3/1.5 16.7 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo ADFORS Basket Litomy 4 - 16.3 7.8 0.0 0 0.0 0.8/3.8 20.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 1.-3.místo ADFORS Basket Litomy 2 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní ADFORS Basket Litomy 4 - 11.3 5.3 0.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play-off 2.kolo ADFORS Basket Litomy 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 1.-3.místo ADFORS Basket Litomy 2 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní ADFORS Basket Litomy 18 - 7.9 3.6 0.0 0.1 0.0 0.6/2 27.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 ADFORS Basket Litomy 8 - 19.9 9.1 0.0 0 0.0 1.6/3.8 43.3 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní 5x5 ADFORS Basket Litomy 7 - 25.3 11.9 0.0 0 0.0 1.6/3.3 47.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní BK Vividbooks Pardub 4 - 10.3 5 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní U11 ADFORS Basket Litomy 6 - 16.5 8.2 0.0 0 0.0 0.2/1.8 9.1 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o 5.- 8.místo ADFORS Basket Litomy 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o 1.- 4.místo ADFORS Basket Litomy 2 - 11.0 5.5 0.0 0 0.0 0/1.5 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - o 1.-4.místo ADFORS Basket Litomy 2 - 15.0 7 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - základní ADFORS Basket Litomy 24 - 11.1 5 0.0 0.1 0.0 0.8/2.1 36.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - skupina B ADFORS Basket Litomy 14 - 18.9 9 0.0 0 0.0 0.9/1.9 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - základní ADFORS Basket Litomy 5 - 9.2 4.4 0.0 0 0.0 0.4/1 40.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Final Four ADFORS Basket Litomy 2 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo ADFORS Basket Litomy 2 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D ADFORS Basket Litomyšl 11 - 10.1 3.8 0.0 0.5 0.0 0.8/2.4 34.6 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I ADFORS Basket Litomy 18 - 12.7 5.9 0.0 0.1 0.0 0.5/1.4 34.6 - -
2017/18 starší minižáci U13 - kvalifikace oblasti o MČR ADFORS Basket Litomy 4 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C ADFORS Basket Litomyšl 10 - 7.7 2.5 0.0 0.5 0.0 1.2/2.6 46.2 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Final Four ADFORS Basket Litomy 1 - 10.0 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - finále ADFORS Basket Litomy 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D ADFORS Basket Litomyšl 4 - 15.3 6 0.0 0.5 0.0 1.8/4.3 41.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. C ADFORS Basket Litomyšl 11 - 20.0 8.8 0.0 0.2 0.0 1.8/3.5 51.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B ADFORS Basket Litomyšl 14 - 16.0 6.3 0.0 0.7 0.0 1.3/3 42.9 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga ADFORS Basket Litomyšl 11 - 13.5 5.3 0.0 0.5 0.0 1.4/3.7 36.6 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 14.0 3.8 0.8 /4 18.8 0.3 12.5 1.5/1.8 85.7 2.3 5.0
2021/22 muži - základní ADFORS Basket Litomy 4 - 17.8 4.8 0.0 1.5 0.0 3.8/7.3 51.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B PCE 7 8.3 1.6 0.4 /0.6 75.0 0.1 25.0 0.3/0.3 100.0 1.6 1.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 7 24.0 12.4 4.3 /7.1 60.0 0.6 33.3 2.1/3.4 62.5 2.0 15.1
2021/22 junioři U19 - nadstavba A PCE 8 9.9 1.5 0.4 /1.5 25.0 0.1 14.3 0.4/0.5 75.0 1.6 0.3
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B BK VIVIDBOOKS Pardubice 8 33.9 14.4 5.9 /10.5 56.0 0.6 21.7 0.8/2.1 35.3 3.0 22.9
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 9.0 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 5.0
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off PCE 2 4.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2021/22 junioři U19 - play-off PCE 2 11.0 4.0 1 /2 50.0 0.5 50.0 0.5/2 25.0 2.5 1.0
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 35.0 19.0 7.5 /10.5 71.4 1 33.3 1/2.5 40.0 2.5 21.5
2022/23 muži - základní ADFORS Basket Litomy 2 - 22.0 4 0.0 3 0.0 5/6.5 76.9 - -
2022/23 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 15.5 5.5 2.5 /3 83.3 0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0 9.0
2022/23 junioři U19 - skupina B PCE 1 18.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 3.0
Průměr za kariéru 28.0 2.8 11.7 5.1 54.0 0.2 19.0 0.9/2.2 175.5 1.7 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BK Bizoni Náchod 25. 9. 2022
2B body 4 BK Bizoni Náchod 25. 9. 2022
3B body 5 BK Bizoni Náchod 25. 9. 2022
Obranné doskoky 6 Snakes Ostrava 18. 9. 2022
Útočné doskoky 2 SNAK A 23. 9. 2022
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 18. 9. 2022
Body 30 BK Bizoni Náchod 25. 9. 2022
Užitečnost 10 BC Vysočina 18. 9. 2022
Asistence 2 Snakes Ostrava 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Hradec 8. 3. 2016 2015/16
2B body 24 TJ Sokol Stěžery 2. 4. 2016 2015/16
3B body 5 BK Bizoni Náchod 25. 9. 2022 2022/23
Obranné doskoky 13 Sokol Pražský 3. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 Válečníci Děčín 20. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 18 BK Lions J. Hradec 12. 3. 2022 2021/22
Body 49 TJ Sokol Stěžery 2. 4. 2016 2015/16
Užitečnost 45 Sokol Pražský 3. 3. 2022 2021/22
Asistence 5 Sokol Pražský 3. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2022 skupina B Snakes Ostrava 18:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 11:54 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2022 skupina VÝCHOD SNAK A 19:21 5 2 66.7 0 0.0 1/1 100.0
24. 9. 2022 základní Kanonýři Josefov 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/5 60.0
25. 9. 2022 základní BK Bizoni Náchod 0:00 30 4 0.0 5 0.0 7/8 87.5
28. 9. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 8:57 5 1 100.0 1 100.0 0/2 0.0
Celkem 6 58:37 60 14 175.0 7 175.0 11/16 68.8
Průměr 6 9:46 10.0 2.3 175.0 1.2 175.0 1.8/2.7 68.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Hradec Králové 12 0:00 9.3 4.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.2 46.2 1.4
TJ Jiskra Heřmanův Městec 7 0:00 12.3 5.6 0.0 0.3 0.0 0.3/1.7 16.7 1.1
Sokol PP Hradec Králové 5 0:00 13.8 6.6 0.0 0.0 0.0 0.6/3.0 20.0 2.6
TJ Svitavy 6 0:00 11.0 5.2 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
BK Vividbooks Pardub 7 0:00 8.9 4.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.1 25.0 2.0
NH Ostrava 4 29:18 13.8 5.5 71.0 0.8 33.3 0.5/2.3 22.2 2.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 17.7 7.3 0.0 0.3 0.0 2.0/5.0 40.0 1.3
Synthesia Pardubice 4 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 61.5 1.3
Královští Sokoli 5 0:00 10.4 3.6 0.0 0.6 0.0 1.4/4.2 33.3 2.6
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 49.0 24.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Hradec 2 0:00 23.5 9.5 0.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 3.5
BA Nymburk 2 0:00 23.0 9.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 22.0 10.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Sokol Hradec 3 0:00 14.7 6.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.7
Jiskra Kyjov 2 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Královští Sokoli - k 2 0:00 21.5 10.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 -
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 3 0:00 14.3 6.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
BVK Holice 8 0:00 5.3 2.1 0.0 0.1 0.0 0.6/2.3 27.8 1.4
BK Brandýs n. L. 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 0.5
Sokol Pražský 3 27:32 12.3 4.7 58.3 0.3 16.7 2.0/3.0 66.7 2.7
BK Studánka Pardubic 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 18.0 6.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 11.3 5.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
Kanonýři Josefov 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.0 0.0 3.5/5.0 70.0 5.0
BK Pardubice 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
NH Ostrava 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BA Sparta Praha 2 34:38 15.0 6.5 61.9 0.5 16.7 0.5/4.0 12.5 2.5
BK Bizoni Náchod 1 0:00 30.0 4.0 0.0 5.0 0.0 7.0/8.0 87.5 4.0
Válečníci Děčín 2 34:08 14.0 4.5 47.4 1.5 37.5 0.5/1.0 50.0 4.5
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 28.0 12.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
BA Nymburk 3 19:52 8.7 2.0 37.5 1.0 50.0 1.7/1.7 100.0 1.7
Snakes Ostrava 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 26.0 11.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
TJ Svitavy 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SŠB Pardubice 1 0:00 24.0 12.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BCM Orli Prostějov 1 27:30 23.0 9.0 64.3 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 2.0
BK Lions J. Hradec 2 32:41 11.5 5.5 52.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
BK Přelouč 1 0:00 21.0 6.0 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
BVK Holice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 4.5
TJ Tesla Pardubice "B" 1 0:00 18.0 2.0 0.0 3.0 0.0 5.0/10.0 50.0 3.0
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
Sokol Hradec Králové "B" 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK KARA Trutnov 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 4 9:45 4.0 0.8 60.0 0.8 75.0 0.3/1.5 16.7 1.8
BK Opava 1 25:27 16.0 6.0 60.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 -
BK Loko Trutnov "B" 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Královští Sokoli - k 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Snakes Ostrava 1 22:22 10.0 2.0 40.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
kval. 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Sokol Nová Paka 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Ústí nad Orlicí 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BC Vysočina 1 11:54 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
SNAK A 1 19:21 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Tygři Praha 1 15:18 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Písek 2 12:41 2.5 0.5 25.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
USK Praha B 1 9:21 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 1 12:16 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
NH Ostrava 1 8:34 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol pražský 2 8:34 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 8:14 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 12:39 2.0 1.0 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 2 9:45 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec "B" 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 4:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 9:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 18:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 7:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0