Přestupy

      Datum Jméno Typ přestupu Z týmu Do týmu
      14. 6. 2021 Kulíšková Karolína přestup TBS Přerov, z.s. SKB Zlín
      14. 6. 2021 Fryčová Monika přestup TBS Přerov, z.s. SKB Zlín
      14. 6. 2021 Ryklová Veronika přestup Sokol Hradec Králové BSK TJ Jičín
      14. 6. 2021 Opavová Anna přestup Sokol Hradec Králové BSK TJ Jičín
      14. 6. 2021 Dočekal Mojmír hostování TJ Jiskra Havl. Brod BK Žďár nad Sázavou
      14. 6. 2021 Podzemský Antonín přestup BK Teplice BK Ústí nad Labem
      14. 6. 2021 Spousta Radek přestup SAM Brno Sokol Šlapanice
      14. 6. 2021 Nečas Jakub přestup SAM Brno BASKET BRNO, z.s.
      14. 6. 2021 Uchytil Daniel přestup BK Přelouč BC Kolín
      14. 6. 2021 Plevová Adéla nový hráč SK Basketbal Tišnov
      14. 6. 2021 Plevová Zuzana nový hráč SK Basketbal Tišnov
      14. 6. 2021 Tichá Kateřina nový hráč SK Basketbal Tišnov
      14. 6. 2021 Bukalová Viktorie nový hráč SK Basketbal Tišnov
      14. 6. 2021 Felbingerová Eliška nový hráč SK Basketbal Tišnov
      14. 6. 2021 Drgová Růžena nový hráč Basket Ostrava
      11. 6. 2021 Májová Karin přestup BC Benešov Basket Slovanka
      11. 6. 2021 Kafka Matěj přestup SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      11. 6. 2021 Menšík Roman přestup SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      11. 6. 2021 Votava Martin přestup BK Pardubice BVK Holice
      11. 6. 2021 Macháček Vojtěch přestup BK Mohelnice SKUP Olomouc
      11. 6. 2021 Mašková Tereza přestup BK Chomutov BK Teplice
      11. 6. 2021 Krčmář Michal přestup Akademický sportovní spolek Brno, z.s. TBS Přerov, z.s.
      11. 6. 2021 Fridrišek Tomáš přestup SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      11. 6. 2021 Leitkep Jan přestup SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      11. 6. 2021 Zapletal Petr přestup SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      10. 6. 2021 Vajsejtlová Zuzana přestup BSK Tatran Kraslice Lokomotiva Karlovy Vary
      10. 6. 2021 Kamitz Martin přestup TJ Lokomotiva Trutnov BVK Holice
      10. 6. 2021 Tauchmanová Kateřina přestup TJ Lokomotiva Trutnov BSK TJ Jičín
      10. 6. 2021 Všetečková Lucie přestup TJ Lokomotiva Trutnov BSK TJ Jičín
      10. 6. 2021 Reithar Adam přestup TJ Lokomotiva Plzeň Basketbal Jiskra Domažlice
      10. 6. 2021 Michal David hostování TJ Lokomotiva Plzeň Basketbal Jiskra Domažlice
      10. 6. 2021 Tomek Daniel přestup Sokol Karviná Start Havířov
      10. 6. 2021 Blažková Adéla přestup BSK TJ Jičín TJ Lokomotiva Trutnov
      10. 6. 2021 Polívková Pavlína nový hráč SK Basketbal Tišnov
      10. 6. 2021 Kostovská Sofie nový hráč SK Basketbal Tišnov
      9. 6. 2021 Fraňo David hostování BK Baník Most BK Chomutov
      9. 6. 2021 Valentíny Tomáš hostování BASKET Jindřichův Hradec z.s. BK Jindřichův Hradec
      9. 6. 2021 Šimoňák Erik hostování BASKET Jindřichův Hradec z.s. BK Jindřichův Hradec
      9. 6. 2021 Miličič Marko přestup USK Praha Sokol Kbely
      9. 6. 2021 Dedková Aneta nový hráč BK START OSTRAVA z.s.
      9. 6. 2021 Kubínová Adéla nový hráč BK START OSTRAVA z.s.
      8. 6. 2021 Wavrová Nikol přestup SBŠ Ostrava BK Příbor
      8. 6. 2021 Poláček Petr hostování BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s. BK Klatovy
      8. 6. 2021 Bučková Nikola nový hráč BK START OSTRAVA z.s.
      8. 6. 2021 Bučková Zuzana nový hráč BK START OSTRAVA z.s.
      8. 6. 2021 Pavlíčková Kristýna nový hráč SK Basketbal Tišnov
      8. 6. 2021 Polívková Nikol nový hráč SK Basketbal Tišnov
      8. 6. 2021 Kozelková Viktorie nový hráč SK Basketbal Tišnov
      8. 6. 2021 Poláček Pavel hostování BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s. BK Klatovy
      8. 6. 2021 Hasilová Ladislava přestup Sokol Lanžhot Sportovní klub K2 Prostějov, z.s.
      8. 6. 2021 Hajič Vojtěch hostování Sokol Pražský BSK Fenix Modřany
      8. 6. 2021 Groll Samuel hostování BK Klatovy BA GRIZZLIES PLZEŇ z.s.
      8. 6. 2021 Janů Josef hostování TJ Thermia K. Vary BK Chomutov
      8. 6. 2021 Kolář František hostování TJ Thermia K. Vary BK Chomutov
      8. 6. 2021 Brož Lukáš přestup BK TJ Přeštice BK Klatovy
      8. 6. 2021 Mikuláš Adam přestup BK Pardubice BVK Holice
      8. 6. 2021 Vlček Štěpán přestup BK Pardubice BVK Holice
      8. 6. 2021 Ulrych Tomáš přestup BK Pardubice BVK Holice
      8. 6. 2021 Kment Matyáš hostování BK Pardubice BK Vysoká nad Labem
      8. 6. 2021 Šindler Tomáš hostování TJ Lokomotiva Plzeň Basketbal Jiskra Domažlice
      8. 6. 2021 Verdan Patrik přestup TJ Lokomotiva Plzeň Basketbal Jiskra Domažlice
      8. 6. 2021 Thurnwald Dominik hostování TJ Lokomotiva Plzeň Basketbal Jiskra Domažlice
      8. 6. 2021 Švéda Jakub hostování Sokol Pražský BK Kladno
      7. 6. 2021 Nováková Markéta přestup Jiskra Kyjov Sportovní klub K2 Prostějov, z.s.
      7. 6. 2021 Peršínová Lucie přestup BSK Tatran Kraslice Lokomotiva Karlovy Vary
      7. 6. 2021 Vopičková Amélie přestup BSK Tatran Kraslice Lokomotiva Karlovy Vary
      7. 6. 2021 Macháčková Eliška přestup ŠBK Sadská Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      7. 6. 2021 Lízálek Robert hostování Sokol Pražský BSK Fenix Modřany
      7. 6. 2021 Bašta Petr hostování SPK Polabí BSK Fenix Modřany
      7. 6. 2021 Brada Petr přestup BK TJ Přeštice BK Klatovy
      7. 6. 2021 Blažek Jan přestup BK TJ Přeštice BK Klatovy
      7. 6. 2021 Hasman Jakub přestup TJ Lokomotiva Plzeň Basketbal Jiskra Domažlice
      7. 6. 2021 Zídek Lukáš přestup TJ Lokomotiva Plzeň SKB Rokycany
      7. 6. 2021 Karolová Beáta přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Houšková Leontýna přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Klingohrova Alexandra přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Kaiserová Anna přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Matejková Natálie přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Hrušková Adriana přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Scharingerová Nora přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Maxová Sára přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Jiroušková Barbora hostování SK Slunéčko BC Benešov
      7. 6. 2021 Pánková Anna hostování SK Slunéčko BC Benešov
      7. 6. 2021 Burda Matěj přestup BASKET Jindřichův Hradec z.s. EMě Mělník
      7. 6. 2021 Rychecká Barbora přestup BK Jihlava BK Pelhřimov
      7. 6. 2021 Ochotná Emma nový hráč SK Basketbal Tišnov
      7. 6. 2021 Sýkorová Tereza nový hráč SK Basketbal Tišnov
      4. 6. 2021 Rušová Sára přestup Basket Ostrava BK START OSTRAVA z.s.
      4. 6. 2021 Jančarová Eliška přestup Basket Ostrava BK START OSTRAVA z.s.
      4. 6. 2021 Martin Tony hostování Sokol Josefov BK Vysoká nad Labem
      4. 6. 2021 Štěpánek Adam přestup TJ Jiskra Havl. Brod BK NH Ostrava
      4. 6. 2021 Ikegwuruka Chimobi Ahinze přestup BASKET Jindřichův Hradec z.s. BK Pelhřimov
      4. 6. 2021 Fidler Tomáš přestup BK Pardubice Tesla Pardubice
      4. 6. 2021 Bílek Michal hostování BK Pardubice Tesla Pardubice
      4. 6. 2021 Vondráček Adam hostování BK Pardubice Tesla Pardubice
      4. 6. 2021 Polívka Šimon hostování BK Žďár nad Sázavou TYGŘI JBC Brno
      4. 6. 2021 Vosyka David přestup Basketbalová škola Tygři Praha, z.s. BK Kladno
      4. 6. 2021 Láníková Štěpánka přestup BSK TJ Jičín Bižuterie Jablonec n. N.
      4. 6. 2021 Ježková Denisa přestup BSK TJ Jičín Bižuterie Jablonec n. N.
      4. 6. 2021 Vejplachová Emma nový hráč BK HB Basket, z.s.
      Reklama
      Radiožurnál Sport