Adam Kolář

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
286
Procento vítězství
75.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX BA Nymb U11 (ch) 33 - 16.3 7.8 0.0 0 0.0 0.6/1.5 39.2 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BANym U11(mix) 8 - 13.9 6.4 0.0 0 0.0 1.1/2.3 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BANym U11(mix) 3 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 13 - 12.0 5.3 0.0 0 0.0 1.4/2.6 52.9 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BANymU12 11 - 8.8 3.8 0.0 0 0.0 1.2/1.5 76.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BANym U11(mix) 4 - 14.0 6 0.0 0 0.0 2/3.8 53.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BANym U11(mix) 2 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 28 - 11.8 5.1 0.0 0.3 0.0 0.7/1.5 46.5 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 10 - 14.8 6.7 0.0 0 0.0 1.4/2.2 63.6 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BANymU12 10 - 14.0 6.3 0.0 0 0.0 1.4/2.6 53.8 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o Národní finále BANymU12B(kv) 4 - 17.3 7 0.0 0 0.0 3.3/4.3 76.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 12 - 18.9 8.3 0.0 0.1 0.0 2.2/3.3 66.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BANym U13B 25 - 19.0 8.8 0.0 0.1 0.0 1.2/2.2 54.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 14 - 14.2 5.6 0.0 0.3 0.0 2.2/3.3 67.4 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13 B BANymb.U13B(kv) 4 - 11.3 4.3 0.0 0 0.0 2.8/5 55.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A BA Nymburk 3 - 9.3 4.3 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 10 - 16.6 6.6 0.0 0.5 0.0 1.9/3.2 59.4 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 10 - 19.7 8.2 0.0 0.4 0.0 2.1/3.2 65.6 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 12 - 13.2 4.7 0.0 0.7 0.0 1.8/3.5 52.4 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 12 - 22.7 7.3 0.0 1.5 0.0 3.7/6.2 59.5 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 26.8 7.4 0.0 2.8 0.0 3.7/6.3 59.1 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 18 16.9 4.6 1.4 /3.1 46.4 0.4 16.7 0.5/1 50.0 1.2 4.6
2019/20 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 23.6 6.3 0.0 2.3 0.0 4.1/7.5 54.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 14 19.6 10.1 3.4 /5.7 58.8 0.7 28.6 1.2/2.1 56.7 2.1 9.6
Průměr za kariéru 40.9 2.0 15.1 6.1 15.0 0.5 6.5 1.6/2.8 194.8 1.5 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Loko Plzeň 12. 12. 2021
2B body 6 Sokol Pražský 22. 10. 2021
3B body 2 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Obranné doskoky 6 Tygři Praha 11. 11. 2021
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 12. 12. 2021
Doskoky celkem 8 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Body 20 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Užitečnost 23 Válečníci Děčín 21. 12. 2021
Asistence 3 Sokol Písek 23. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sokol Písek 7. 12. 2019 2019/20
2B body 20 BKLibU13B(ms) 14. 10. 2017 2017/18
3B body 6 BK Pardubice 28. 9. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 Tygři Praha 17. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 8 BK Loko Plzeň 16. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 16. 11. 2019 2019/20
Body 53 Lokomotiva Plzeň 10. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 23 Válečníci Děčín 21. 12. 2021 2021/22
Asistence 7 BK Loko Plzeň 16. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
26. 9. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 14:09 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
27. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 13:10 4 1 50.0 0 0.0 2/5 40.0
7. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 13:19 9 2 66.7 1 100.0 2/3 66.7
10. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 17:21 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 25:58 17 6 46.2 1 16.7 2/4 50.0
23. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 21:06 10 2 50.0 2 50.0 0/0 0
11. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 34:20 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 16:07 10 5 71.4 0 0.0 0/2 0.0
9. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 16:19 7 2 50.0 1 33.3 0/2 0.0
11. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 16:31 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 24:28 15 5 62.5 0 0.0 5/6 83.3
21. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 20:36 20 6 75.0 2 50.0 2/2 100.0
4. 1. 2022 skupina A BK Lions J. Hradec 18:34 11 4 80.0 0 0.0 3/3 100.0
5. 1. 2022 skupina A Sokol Pražský 22:27 15 4 66.7 2 100.0 1/3 33.3
Celkem 14 274:25 141 47 58.8 10 28.6 17/30 56.7
Průměr 14 19:36 10.1 3.4 58.8 0.7 28.6 1.2/2.1 56.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pod U13B 8 0:00 14.9 6.8 0.0 0.3 0.0 0.6/1.5 41.7 0.5
Sokol Písek 3 0:00 33.0 8.3 0.0 3.3 0.0 6.3/10.0 63.3 2.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 22.3 7.0 0.0 2.3 0.0 1.5/2.8 54.5 2.5
Královští Sokoli 4 0:00 21.3 9.3 0.0 0.5 0.0 1.3/3.3 38.5 1.5
Synthesia Pardubice 5 0:00 15.6 6.0 0.0 0.0 0.0 3.6/4.6 78.3 2.2
USK Praha 3 0:00 26.0 5.3 0.0 3.0 0.0 6.3/11.3 55.9 3.3
Kol U12B 4 0:00 18.0 8.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.3
BCKolU12B(kv) 4 0:00 17.3 7.0 0.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.5 1.5
BK Pelhřimov 3 0:00 22.3 8.3 0.0 0.7 0.0 3.7/5.3 68.8 2.0
BA Sparta 3 0:00 21.3 7.0 0.0 2.0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.7
Jižní Supi 3 0:00 21.3 9.0 0.0 0.0 0.0 3.3/5.7 58.8 2.3
TJ Sokol Kbely 3 0:00 20.7 6.7 0.0 1.0 0.0 4.3/7.0 61.9 2.0
BK Opava 2 0:00 29.0 8.0 0.0 2.5 0.0 5.5/9.5 57.9 3.5
ŠSK Sla U13 4 0:00 14.3 6.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Tygři Brno 4 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 1.3
NH Ostrava 2 0:00 26.0 9.5 0.0 1.0 0.0 4.0/7.5 53.3 1.5
Snakes Ostrava 4 0:00 12.8 2.8 0.0 2.0 0.0 1.3/3.8 33.3 2.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 16.7 8.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
NH Ostrava A 2 0:00 23.5 6.5 0.0 2.5 0.0 3.0/6.0 50.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 22.5 6.0 0.0 2.0 0.0 4.5/9.0 50.0 3.5
BC Kolín 2 0:00 20.5 8.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Měl U12 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 0.5
Ben U13B 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Pražský 4 18:58 9.3 2.8 50.0 0.8 27.3 1.5/2.8 54.5 1.8
Měl U13B 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK Praha 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 10.3 3.3 0.0 0.0 0.0 3.7/5.0 73.3 1.7
Válečníci Děčín 2 20:51 15.0 4.0 66.7 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 30.0 11.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Loko Plzeň 4 19:31 7.0 2.3 45.0 0.3 10.0 1.8/2.3 77.8 2.3
Tygři Praha 4 20:46 6.8 2.3 50.0 0.5 15.4 0.8/1.5 50.0 1.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 8.3 2.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 0.7
Bol U12B 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 2.3
Sokol Písek 3 18:55 7.7 3.3 50.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.3
Sokol Pražský 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Tygři Praha 1 0:00 21.0 6.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
NH Ostrava 2 15:10 9.5 2.5 62.5 1.5 75.0 0.0/3.5 0.0 0.5
BK Lions J. Hradec 2 16:21 7.0 2.0 44.4 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 1.0
SAM Brno 2 18:31 6.5 2.0 66.7 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BA Sparta Praha 2 16:56 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
BK Pardubice 1 27:04 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 10:23 2.5 0.5 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 15:22 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 6:50 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 31:31 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0