Adam Kolář

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
389
Procento vítězství
70.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B BANym U13B 28 - 11.8 5.1 0.0 0.3 0.0 0.7/1.5 46.5 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BANym U13B 25 - 19.0 8.8 0.0 0.1 0.0 1.2/2.2 54.5 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX BA Nymb U11 (ch) 33 - 16.3 7.8 0.0 0 0.0 0.6/1.5 39.2 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 10 - 16.6 6.6 0.0 0.5 0.0 1.9/3.2 59.4 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 12 - 13.2 4.7 0.0 0.7 0.0 1.8/3.5 52.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 12 - 18.9 8.3 0.0 0.1 0.0 2.2/3.3 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 14 - 14.2 5.6 0.0 0.3 0.0 2.2/3.3 67.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A BA Nymburk 3 - 9.3 4.3 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BA Nymburk 10 - 19.7 8.2 0.0 0.4 0.0 2.1/3.2 65.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 12 - 22.7 7.3 0.0 1.5 0.0 3.7/6.2 59.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BANym U11(mix) 8 - 13.9 6.4 0.0 0 0.0 1.1/2.3 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BANym U11(mix) 3 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BANym U11(mix) 4 - 14.0 6 0.0 0 0.0 2/3.8 53.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BANym U11(mix) 2 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 13 - 12.0 5.3 0.0 0 0.0 1.4/2.6 52.9 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BANymU12 11 - 8.8 3.8 0.0 0 0.0 1.2/1.5 76.5 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BANymU12 10 - 14.8 6.7 0.0 0 0.0 1.4/2.2 63.6 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BANymU12 10 - 14.0 6.3 0.0 0 0.0 1.4/2.6 53.8 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o Národní finále BANymU12B(kv) 4 - 17.3 7 0.0 0 0.0 3.3/4.3 76.5 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13 B BANymb.U13B(kv) 4 - 11.3 4.3 0.0 0 0.0 2.8/5 55.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 26.8 7.4 0.0 2.8 0.0 3.7/6.3 59.1 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 10 - 23.6 6.3 0.0 2.3 0.0 4.1/7.5 54.7 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 18 16.9 4.6 1.4 /3.1 46.4 0.4 16.7 0.5/1 50.0 1.2 4.6
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 14 19.6 10.1 3.4 /5.7 58.8 0.7 28.6 1.2/2.1 56.7 2.1 9.6
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 8 21.0 7.3 2.3 /5.3 42.9 0.5 21.1 1.3/2 62.5 2.0 6.0
2021/22 kadeti U17 - play-off USK 3 22.3 11.7 3.7 /7.3 50.0 1.3 57.1 0.3/0.3 100.0 1.7 15.3
2021/22 kadeti U17 - MČR USK 2 22.5 6.5 2.5 /6 41.7 0 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0 5.0
2022/23 junioři U19 - skupina A USK 14 9.5 2.9 1.1 /2.6 44.4 0.1 8.3 0.4/0.7 50.0 0.6 2.6
2022/23 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 14 8.4 2.4 0.8 /1.9 40.7 0.2 20.0 0.1/0.3 50.0 1.0 0.7
2022/23 junioři U19 - nadstavba A USK 8 10.9 4.1 1 /2.6 38.1 0.4 33.3 1/1.5 66.7 1.4 2.5
2022/23 muži - skupina D 7.-12. místo USK Praha B 3 26.3 10.3 3 /5.7 52.9 1 30.0 1.3/2.3 57.1 2.0 8.0
2022/23 junioři U19 - play-off USK 3 9.0 2.0 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0 2.3
2023/24 junioři U19 - skupina A USK 14 20.5 10.8 2.7 /5.4 50.7 1.1 39.0 1.9/3.7 51.9 1.6 10.6
2023/24 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 17 13.6 4.1 1.5 /3.1 47.2 0.2 10.3 0.6/1.3 50.0 1.6 1.7
2023/24 junioři U19 - nadstavba A USK 8 19.1 7.6 2.5 /5.5 45.5 0.6 33.3 0.8/2.3 33.3 1.8 7.1
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo USK Praha B 7 14.4 6.0 2.1 /4 53.6 0.4 25.0 0.4/1.7 25.0 1.1 5.6
2023/24 junioři U19 - předkolo play-off USK 2 23.5 8.0 2.5 /5 50.0 0 0.0 3/5.5 54.5 2.5 7.0
Průměr za kariéru 29.9 5.5 12.6 4.9 58.7 0.4 24.8 1.4/2.5 162.6 1.5 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Tygři Praha 30. 11. 2023
2B body 7 Tygři Brno 6. 3. 2024
3B body 3 BK Opava 28. 1. 2024
Obranné doskoky 6 Sokol pražský 28. 9. 2023
Útočné doskoky 4 Slavoj BK Litoměřice 6. 10. 2023
Doskoky celkem 7 Sokol Písek 8. 10. 2023
Body 17 BCM Orli Prostějov 1. 3. 2024
Užitečnost 20 Sokol Písek 8. 10. 2023
Asistence 7 Sokol Písek 8. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sokol Písek 7. 12. 2019 2019/20
2B body 20 BKLibU13B(ms) 14. 10. 2017 2017/18
3B body 6 BK Pardubice 28. 9. 2019 2019/20
Obranné doskoky 9 Tygři Praha 17. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 8 BK Loko Plzeň 16. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 16. 11. 2019 2019/20
Body 53 Lokomotiva Plzeň 10. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 23 Válečníci Děčín 21. 12. 2021 2021/22
Asistence 7 BK Loko Plzeň 16. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 6:56 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
22. 9. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 15:54 8 3 75.0 0 0.0 2/2 100.0
23. 9. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 26:18 14 4 50.0 2 50.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 26:13 16 2 40.0 2 40.0 6/9 66.7
28. 9. 2023 skupina A Sokol pražský 13:07 9 4 66.7 0 0.0 1/3 33.3
29. 9. 2023 skupina ZÁPAD JHR 4:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 15:37 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 15:31 5 1 100.0 1 20.0 0/1 0.0
8. 10. 2023 skupina A Sokol Písek 28:24 15 4 57.1 2 66.7 1/2 50.0
11. 10. 2023 skupina A BA Nymburk 15:25 11 5 83.3 0 0.0 1/1 100.0
13. 10. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 5:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 16:06 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
27. 10. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 24:13 2 1 33.3 0 0.0 0/2 0.0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 21:39 6 3 37.5 0 0.0 0/1 0.0
7. 11. 2023 skupina A Sokol pražský 22:58 15 3 50.0 3 75.0 0/2 0.0
10. 11. 2023 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 14:52 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 skupina A Válečníci Děčín 25:31 8 2 28.6 1 33.3 1/4 25.0
12. 11. 2023 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
17. 11. 2023 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 24:18 10 2 66.7 1 33.3 3/4 75.0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 16:52 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
30. 11. 2023 skupina A Tygři Praha 38:46 17 3 50.0 1 50.0 8/13 61.5
2. 12. 2023 skupina A Sokol Písek 11:45 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
3. 12. 2023 skupina ZÁPAD JHR 6:36 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 18:00 15 2 50.0 2 50.0 5/6 83.3
6. 12. 2023 skupina A Tygři Praha 27:46 9 3 30.0 0 0.0 3/6 50.0
12. 12. 2023 skupina A BA Nymburk 16:52 12 4 57.1 1 33.3 1/3 33.3
17. 12. 2023 skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 7:19 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
5. 1. 2024 skupina ZÁPAD SP Basket 17:37 10 4 57.1 0 0.0 2/5 40.0
14. 1. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 5:43 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 1. 2024 skupina ZÁPAD Slavoj BK Litoměřice 9:57 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 1. 2024 skupina ZÁPAD PLZ 11:01 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
26. 1. 2024 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 12:13 6 2 66.7 0 0.0 2/2 100.0
27. 1. 2024 nadstavba A BASKET Brno 26:09 15 6 66.7 1 33.3 0/2 0.0
28. 1. 2024 nadstavba A BK Opava 20:26 16 3 42.9 3 75.0 1/4 25.0
9. 2. 2024 play-out 13.-20.místo FASTAV Zlín 4:57 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
17. 2. 2024 nadstavba A GBA Lions J. Hradec 10:36 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
18. 2. 2024 nadstavba A Tygři Brno 15:03 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
18. 2. 2024 play-out 13.-20.místo SNAK A 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Olomouc 16:48 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
1. 3. 2024 play-out 13.-20.místo BCM Orli Prostějov 21:10 17 5 55.6 2 66.7 1/3 33.3
6. 3. 2024 nadstavba A Tygři Brno 31:07 14 7 58.3 0 0.0 0/3 0.0
9. 3. 2024 nadstavba A BK Opava 26:18 8 1 33.3 1 50.0 3/3 100.0
10. 3. 2024 nadstavba A BASKET Brno 17:25 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
10. 3. 2024 play-out 13.-20.místo FASTAV Zlín 22:22 8 2 40.0 1 33.3 1/2 50.0
17. 3. 2024 play-out 13.-20.místo SNAK A 14:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 předkolo play-off Sokol pražský 24:12 7 2 66.7 0 0.0 3/6 50.0
24. 3. 2024 předkolo play-off Sokol pražský 22:16 9 3 42.9 0 0.0 3/5 60.0
5. 4. 2024 play-out 13.-20.místo BCM Orli Prostějov 21:58 8 4 57.1 0 0.0 0/3 0.0
Celkem 48 817:49 340 103 49.0 27 27.0 53/115 46.1
Průměr 48 17:02 7.1 2.1 49.0 0.6 27.0 1.1/2.4 46.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BŠPhaU12B 8 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.4 59.3 1.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 22.3 7.0 0.0 2.3 0.0 1.5/2.8 54.5 2.5
Královští Sokoli 4 0:00 21.3 9.3 0.0 0.5 0.0 1.3/3.3 38.5 1.5
Synthesia Pardubice 5 0:00 15.6 6.0 0.0 0.0 0.0 3.6/4.6 78.3 2.2
USK Praha 3 0:00 26.0 5.3 0.0 3.0 0.0 6.3/11.3 55.9 3.3
NH Ostrava 7 19:57 10.0 3.1 55.0 1.0 46.7 0.7/1.7 41.7 1.6
BŠ Tygři U13 4 0:00 17.3 6.8 0.0 0.3 0.0 3.0/3.5 85.7 1.3
BK Pelhřimov 3 0:00 22.3 8.3 0.0 0.7 0.0 3.7/5.3 68.8 2.0
BA Sparta 3 0:00 21.3 7.0 0.0 2.0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.7
TJ Sokol Kbely 3 0:00 20.7 6.7 0.0 1.0 0.0 4.3/7.0 61.9 2.0
ŠSK Sla U13 4 0:00 14.3 6.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Lions J. Hradec 2 0:00 28.5 8.5 0.0 3.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BA Young Diamonds 3 0:00 19.0 8.0 0.0 0.3 0.0 2.0/2.7 75.0 2.0
Kol U13B 3 0:00 18.7 8.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 53.0 14.0 0.0 6.0 0.0 7.0/13.0 53.8 4.0
Tygři Brno 4 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 1.3
NH Ostrava 2 0:00 26.0 9.5 0.0 1.0 0.0 4.0/7.5 53.3 1.5
Snakes Ostrava 4 0:00 12.8 2.8 0.0 2.0 0.0 1.3/3.8 33.3 2.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 16.7 8.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
NH Ostrava A 2 0:00 23.5 6.5 0.0 2.5 0.0 3.0/6.0 50.0 0.5
Sokol pražský 6 17:20 7.7 2.5 55.6 0.5 27.3 1.2/2.8 41.2 1.7
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 23.0 8.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.5
BK Příbor 3 0:00 15.3 6.3 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 2.3
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 22.5 6.0 0.0 2.0 0.0 4.5/9.0 50.0 3.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Ben U13B 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3
Měl U12 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 0.5
BC Kolín 2 0:00 20.5 8.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Tygři JBC Brno 5 17:28 7.8 2.2 45.8 0.8 30.8 1.0/1.6 62.5 1.8
Slavia Kroměříž 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Pražský 4 18:58 9.3 2.8 50.0 0.8 27.3 1.5/2.8 54.5 1.8
Měl U13B 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK Praha 2 0:00 18.0 5.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BASKET Brno 4 16:00 8.8 2.8 57.9 0.8 42.9 1.0/1.5 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 4 14:25 8.3 2.8 61.1 0.8 42.9 0.5/1.3 40.0 1.0
Tygři Praha 4 22:53 7.8 1.8 29.2 0.5 28.6 2.8/4.8 57.9 1.8
Tygři JBC Brno 3 0:00 10.3 3.3 0.0 0.0 0.0 3.7/5.0 73.3 1.7
Válečníci Děčín 2 20:51 15.0 4.0 66.7 2.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 30.0 11.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Loko Plzeň 4 19:31 7.0 2.3 45.0 0.3 10.0 1.8/2.3 77.8 2.3
BCBenU12B 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Tygři Praha 4 20:46 6.8 2.3 50.0 0.5 15.4 0.8/1.5 50.0 1.0
Sokol Písek 4 14:14 6.5 2.0 50.0 0.5 28.6 1.0/2.0 50.0 0.8
BA Nymburk 4 12:25 6.3 2.5 62.5 0.3 16.7 0.5/1.0 50.0 1.3
BK Snakes Ostrava 3 0:00 8.3 2.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 0.7
BCM Orli Prostějov 2 21:34 12.5 4.5 56.3 1.0 50.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Tygři Brno 7 13:00 3.4 1.1 40.0 0.0 0.0 1.1/2.1 53.3 2.1
BK Opava 2 23:22 12.0 2.0 40.0 2.0 66.7 2.0/3.5 57.1 1.5
Válečníci Děčín 2 25:52 12.0 2.0 33.3 1.5 37.5 3.5/6.5 53.8 1.0
Bol U12B 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 2.3
FASTAV Zlín 3 17:53 7.7 1.7 50.0 1.0 37.5 1.3/3.3 40.0 1.0
Sokol Písek 3 18:55 7.7 3.3 50.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.3
BK Loko Plzeň 4 11:23 5.5 1.0 57.1 0.8 30.0 1.3/1.8 71.4 1.5
Sokol Pražský 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Tygři Praha 1 0:00 21.0 6.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
SP Basket 4 11:33 5.0 1.5 50.0 0.5 28.6 0.5/1.3 40.0 0.5
BA LYNX Liberec 4 10:30 4.8 1.0 57.1 0.5 40.0 1.3/2.0 62.5 1.5
PŘÍ 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Basketbal Olomouc 2 24:10 8.0 3.5 58.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Basketbal Polabí 3 18:30 5.0 2.0 40.0 0.3 9.1 0.0/0.7 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 4 9:52 3.0 1.3 71.4 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
BK Opava 2 19:57 6.0 2.0 44.4 0.5 16.7 0.5/1.5 33.3 1.5
BA Sparta Praha 2 16:56 6.0 3.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 16:23 5.5 2.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice 4 9:08 2.5 1.3 55.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 15:02 5.0 2.5 45.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 20:39 9.0 3.0 60.0 1.0 25.0 0.0/1.0 0.0 3.0
PLZ 3 12:49 3.0 1.3 33.3 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
BK Opava 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
BA Nymburk 2 20:34 3.5 1.0 22.2 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
PCE 2 8:59 3.5 0.5 100.0 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Pardubice 1 27:04 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 10:23 2.5 0.5 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
JHR 3 9:02 1.7 0.3 20.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.7
USK 1 15:22 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 31:31 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 11:46 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PIS 1 5:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 4 6:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.3
BK Wolves Radotín 2 6:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SNAK A 2 7:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -