Botond Oliver Pavlík

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BASKET Brno
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
1
Zápasy
31
Procento vítězství
71%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 12 10.9 2.5 0.6 /1.7 35.0 0.3 27.3 0.6/1.2 50.0 1.4 1.3
2023/24 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 14 18.6 7.5 2.1 /4.1 50.0 0.3 13.8 2.5/3.4 74.5 2.8 9.7
2023/24 junioři U19 - nadstavba A BASKET Brno 5 24.4 8.2 1.2 /3.2 37.5 1.4 63.6 1.6/3.2 50.0 2.6 9.8
Průměr za kariéru 31.0 16.6 5.7 1.4 122.5 0.5 104.7 1.6/2.5 174.5 2.2 6.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 GBA Lions J. Hradec 11. 11. 2023
2B body 5 NH Ostrava 17. 12. 2023
3B body 3 Sokol Písek 20. 2. 2024
Obranné doskoky 12 PCE 2. 12. 2023
Útočné doskoky 2 Basketbal Olomouc 5. 1. 2024
Doskoky celkem 12 PCE 2. 12. 2023
Body 16 NH Ostrava 17. 12. 2023
Užitečnost 32 NH Ostrava 17. 12. 2023
Asistence 12 NH Ostrava 17. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 GBA Lions J. Hradec 11. 11. 2023 2023/24
2B body 5 NH Ostrava 17. 12. 2023 2023/24
3B body 3 Sokol Písek 20. 2. 2024 2023/24
Obranné doskoky 12 PCE 2. 12. 2023 2023/24
Útočné doskoky 2 Tygři Brno 17. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 12 PCE 2. 12. 2023 2023/24
Body 16 NH Ostrava 17. 12. 2023 2023/24
Užitečnost 32 NH Ostrava 17. 12. 2023 2023/24
Asistence 12 NH Ostrava 17. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 16:35 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 9. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 20:45 8 2 66.7 0 0.0 4/6 66.7
24. 9. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 9:48 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 16:25 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina B Tygři Brno 20:52 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina VÝCHOD SVI 0:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 20:02 5 1 33.3 0 0.0 3/4 75.0
7. 10. 2023 skupina B BK Opava 12:04 8 3 75.0 0 0.0 2/4 50.0
8. 10. 2023 skupina B PCE 18:41 9 2 33.3 1 100.0 2/2 100.0
21. 10. 2023 skupina B NH Ostrava 16:01 3 1 33.3 0 0.0 1/1 100.0
22. 10. 2023 skupina B Snakes Ostrava 23:12 6 3 75.0 0 0.0 0/1 0.0
22. 10. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 11:45 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
11. 11. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 25:37 14 3 42.9 0 0.0 8/10 80.0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 8:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 10:58 7 2 66.7 0 0.0 3/4 75.0
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 8:16 2 1 50.0 0 0.0 0/1 0.0
17. 11. 2023 skupina B Tygři Brno 17:40 8 1 25.0 1 25.0 3/4 75.0
24. 11. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 18:33 13 4 57.1 1 50.0 2/2 100.0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD SVI 5:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 skupina B PCE 29:10 11 3 50.0 0 0.0 5/6 83.3
3. 12. 2023 skupina B BK Opava 17:43 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 12. 2023 skupina VÝCHOD HKR 13:18 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 12. 2023 skupina B Snakes Ostrava 16:43 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
17. 12. 2023 skupina B NH Ostrava 21:43 16 5 71.4 0 0.0 6/7 85.7
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 12:20 4 0 0.0 1 50.0 1/3 33.3
26. 1. 2024 skupina VÝCHOD BK Opava B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba A USK 21:46 11 2 40.0 2 100.0 1/1 100.0
28. 1. 2024 nadstavba A BA Nymburk 23:46 5 1 33.3 0 0.0 3/4 75.0
17. 2. 2024 nadstavba A Tygři Praha 29:40 8 2 50.0 1 50.0 1/5 20.0
18. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 25:45 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
20. 2. 2024 nadstavba A Sokol Písek 21:13 13 1 25.0 3 100.0 2/4 50.0
Celkem 31 514:26 176 42 44.7 14 27.5 50/77 64.9
Průměr 31 16:35 5.7 1.4 44.7 0.5 27.5 1.6/2.5 64.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
PCE 2 23:55 10.0 2.5 41.7 0.5 33.3 3.5/4.0 87.5 3.0
NH Ostrava 2 18:52 9.5 3.0 60.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 3.5
Sokol Písek 2 23:29 8.5 0.5 25.0 2.0 66.7 1.5/3.0 50.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 17:42 8.0 2.0 36.4 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 17:29 7.5 2.5 50.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 2.0
Tygři Brno 2 19:16 7.5 1.5 42.9 1.0 33.3 1.5/2.0 75.0 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 15:51 7.5 2.0 66.7 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
Snakes Ostrava 2 19:57 5.5 2.0 80.0 0.5 20.0 0.0/0.5 0.0 2.5
USK 1 21:46 11.0 2.0 40.0 2.0 100.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Opava 2 14:53 4.5 1.5 42.9 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Tygři Praha 1 29:40 8.0 2.0 50.0 1.0 50.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Basketbal Olomouc 2 12:02 3.5 0.0 0.0 1.0 40.0 0.5/1.5 33.3 2.0
FASTAV Zlín 1 20:02 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BA Nymburk 1 23:46 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 12:25 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
HKR 1 13:18 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SVI 2 3:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 2 4:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -