Přemysl Dubový

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BK Opava
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
119
Procento vítězství
58%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina H BK Opava 10 - 3.7 1.6 0.0 0 0.0 0.5/0.9 55.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Opava 5 - 7.4 3.4 0.0 0 0.0 0.6/1.4 42.9 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. C BK Opava B 3 - 8.3 4 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina G BK Opava B 7 - 6.1 2.9 0.0 0 0.0 0.4/1.1 37.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina F BK Opava B 6 - 7.8 2.7 0.0 0.3 0.0 1.5/2 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 6 - 6.2 1.8 0.0 0.8 0.0 0/0.3 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BK Opava 9 10.0 0.9 0.4 /1.2 36.4 0 0.0 0/0 0.0 0.3 0.7
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 8 14.4 2.8 0.8 /1.9 40.0 0.4 27.3 0.1/0.3 50.0 1.1 1.1
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 10.0 1.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -3.5
2022/23 kadeti U17 - skupina B BK Opava 14 24.1 9.0 2.5 /5.9 42.7 0.8 22.4 1.6/2.6 63.9 2.5 6.1
2022/23 junioři U19 - Skupina E Opava B 4 - 17.8 4.8 0.0 2.3 0.0 1.5/2.3 66.7 - -
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BK Opava 4 10.5 2.5 0.5 /1 50.0 0.5 28.6 0/0 0.0 0.8 1.3
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A BK Opava 8 20.9 6.1 1 /4.3 23.5 0.9 30.4 1.5/2.5 60.0 2.9 0.8
2022/23 junioři U19 - Skupina E - Play Off Opava B 5 - 6.4 1.2 0.0 1 0.0 1/1.2 83.3 - -
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off BK Opava 2 10.5 1.5 0.5 /0.5 100.0 0 0.0 0.5/1 50.0 2.0 3.0
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off BK Opava 2 16.5 4.5 1.5 /2.5 60.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0 7.5
2023/24 junioři U19 - skupina B BK Opava 14 16.6 5.0 1 /2.1 48.3 0.8 28.9 0.6/0.9 75.0 2.0 3.4
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BK Opava B 6 5.3 2.7 0.2 /0.3 50.0 0.7 44.4 0.3/0.3 100.0 1.0 1.2
2023/24 junioři U19 - nadstavba A BK Opava 3 13.7 1.0 0 /1 0.0 0.3 11.1 0/0 0.0 2.7 -5.0
Průměr za kariéru 29.5 9.6 5.5 1.6 125.2 0.5 48.3 0.7/1.1 217.5 1.6 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 SVI 21. 1. 2024
2B body 4 PCE 16. 11. 2023
3B body 2 GBA Sojky Pelhřimov 21. 10. 2023
Obranné doskoky 2 GBA Sojky Pelhřimov 7. 11. 2023
Útočné doskoky 3 Tygři Brno 2. 12. 2023
Doskoky celkem 3 Tygři Brno 2. 12. 2023
Body 11 PCE 16. 11. 2023
Užitečnost 15 PCE 16. 11. 2023
Asistence 4 GBA Sojky Pelhřimov 7. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 TJ Šumperk 3. 12. 2022 2022/23
2B body 10 TJ Šumperk 3. 12. 2022 2022/23
3B body 4 TJ Šumperk 18. 9. 2022 2022/23
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 6. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 8 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2022 2022/23
Body 29 TJ Šumperk 3. 12. 2022 2022/23
Užitečnost 17 BASKET Brno 8. 1. 2023 2022/23
Asistence 4 GBA Sojky Pelhřimov 7. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 22:57 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
24. 9. 2023 skupina B Snakes Ostrava 14:13 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina B PCE 16:22 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
7. 10. 2023 skupina B BASKET Brno 17:31 4 0 0.0 1 100.0 1/2 50.0
8. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 7:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 16:27 7 0 0.0 2 40.0 1/2 50.0
22. 10. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 9:19 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2023 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 21:52 11 2 50.0 2 50.0 1/2 50.0
11. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 15:22 8 1 50.0 2 50.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 16:55 8 1 25.0 2 33.3 0/0 0
16. 11. 2023 skupina B PCE 23:33 11 4 100.0 1 50.0 0/0 0
21. 11. 2023 skupina B GBA Lions J. Hradec 13:10 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 4:25 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 skupina B Tygři Brno 22:28 7 2 33.3 1 33.3 0/0 0
3. 12. 2023 skupina B BASKET Brno 14:37 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
8. 12. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 0:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 12. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 4:01 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 4:31 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
13. 1. 2024 nadstavba A Tygři Praha 18:08 3 0 0.0 1 20.0 0/0 0
21. 1. 2024 skupina VÝCHOD SVI 17:52 8 0 0.0 2 50.0 2/2 100.0
26. 1. 2024 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba A BA Nymburk 15:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 nadstavba A USK 6:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 23 304:44 89 15 44.1 16 28.6 11/14 78.6
Průměr 23 13:14 3.9 0.7 44.1 0.7 28.6 0.5/0.6 78.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 4 0:00 9.0 2.0 0.0 1.3 0.0 1.3/1.8 71.4 2.3
BASKET Brno 6 16:41 5.0 1.7 52.6 0.3 20.0 0.7/0.8 80.0 0.7
Tygři Praha 4 26:02 7.3 1.3 45.5 1.5 35.3 0.3/0.5 50.0 1.3
BC Nový Jičín 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
NH Ostrava 4 17:00 5.3 1.0 30.8 0.8 25.0 1.0/2.8 36.4 2.0
BC Vysočina 2 14:11 10.0 2.0 50.0 1.5 27.3 1.5/2.0 75.0 2.0
Tygři Brno 4 17:59 4.8 1.5 42.9 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 1.8
GBA Sojky Pelhřimov 2 19:09 9.0 1.0 50.0 2.0 44.4 1.0/2.0 50.0 2.5
NH Ostrava 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
BP Frýdek-Místek 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 4 15:00 3.8 1.3 35.7 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.5
PCE 2 19:57 7.5 2.5 83.3 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 3 17:59 5.0 1.0 30.0 0.7 33.3 1.0/1.3 75.0 2.0
FASTAV Zlín 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 20:42 7.0 0.0 0.0 1.5 33.3 2.5/3.0 83.3 4.0
FASTAV Zlín 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Šumperk 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
NH B 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 26:14 6.5 3.0 37.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
BA Nymburk 2 23:53 6.0 2.0 36.4 0.5 16.7 0.5/1.0 50.0 1.5
STHAV 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Tygři Praha 2 16:46 5.5 0.5 100.0 1.5 37.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 4 15:35 2.8 0.8 23.1 0.3 50.0 0.5/1.5 33.3 2.0
NH Ostrava 2 19:56 5.0 0.5 16.7 1.0 20.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Snakes Orlová 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Bruntál 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 14:47 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Válečníci Děčín 2 16:23 4.5 1.5 60.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
SVI 1 17:52 8.0 0.0 0.0 2.0 50.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Brno 2 15:02 3.5 1.0 33.3 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PŘÍ 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Příbor 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BASKET Brno 2 16:04 3.0 0.5 50.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 12:39 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 11:14 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 4:31 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 2 10:31 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
FASTAV Zlín 1 4:01 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 16:00 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 7:25 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 4:25 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno U23 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 0:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 10:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 6:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0