Kosťantyn Jagupov

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Pražský
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
179
Procento vítězství
59.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 3 - 2.0 0.7 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze USK Praha 11 - 13.5 6.1 0.0 0 0.0 1.3/4.7 26.9 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - S - 5. - 10. místo USK Praha 9 - 6.1 2.8 0.0 0 0.0 0.6/1.3 41.7 - -
2017/18 žáci U15 - Základní fáze USK Praha C 11 - 11.7 4.9 0.0 0 0.0 1.9/3.5 55.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha A 7 - 12.4 4.7 0.0 0.3 0.0 2.1/4 53.6 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 10 - 14.5 6.7 0.0 0 0.0 1.1/3.1 35.5 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo USK Praha 8 - 16.6 7 0.0 0 0.0 2.6/5.4 48.8 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo USK Praha A 6 - 5.5 2.3 0.0 0 0.0 0.8/1.3 62.5 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 7 - 13.6 6.1 0.0 0 0.0 1.3/2.7 47.4 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace A Sokol Pražský 6 - 16.2 7.5 0.0 0 0.0 1.2/2.3 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 Sokol Pražský 11 - 12.3 5.5 0.0 0 0.0 1.2/2.2 54.2 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. B Sokol Pražský 2 - 16.0 7.5 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 12 - 7.2 2.7 0.0 0.1 0.0 1.6/2.8 55.9 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina D Sokol Pražský 8 - 20.4 7.9 0.0 0 0.0 4.6/8.3 56.1 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A Sokol Pražský 2 - 14.5 5.5 0.0 0 0.0 3.5/5 70.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 8 - 13.1 5.3 0.0 0.4 0.0 1.5/4.6 32.4 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina B Sokol Pražský 5 - 21.8 7.6 0.0 1.2 0.0 3/7.6 39.5 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 3 4.3 0.3 0 /1 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7 -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 2 9.5 1.0 0.5 /2 25.0 0 0.0 0/0 0.0 2.5 -4.5
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Pražský 14 28.1 13.1 3.3 /8.3 39.7 1.1 21.3 3.1/4.9 63.8 2.4 9.8
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B Sokol Pražský 8 27.4 18.1 5.1 /10.1 50.6 1.8 29.8 2.6/4.3 61.8 2.5 18.8
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off Sokol Pražský 3 23.3 5.7 0.7 /6.3 10.5 1.3 28.6 0.3/2.7 12.5 2.3 -4.7
2021/22 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 29.0 11.3 2 /4.3 46.2 1.7 25.0 2.3/3.7 63.6 2.3 14.0
2021/22 kadeti U17 - MČR Sokol Pražský 2 28.5 12.0 3 /4.5 66.7 0.5 8.3 4.5/9 50.0 2.5 11.0
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A USK 2 23.0 11.0 2.5 /5.5 45.5 1 40.0 3/3.5 85.7 2.0 13.0
Průměr za kariéru 23.3 5.5 12.4 4.8 40.6 0.3 21.9 1.9/3.8 169.1 1.9 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Loko Plzeň 9. 10. 2022
2B body 6 Válečníci Děčín 15. 12. 2022
3B body 2 Tygři Praha 13. 11. 2022
Obranné doskoky 7 Válečníci Děčín 15. 12. 2022
Útočné doskoky 4 Válečníci Děčín 15. 12. 2022
Doskoky celkem 11 Válečníci Děčín 15. 12. 2022
Body 17 BK Opava 22. 1. 2023
Užitečnost 22 Válečníci Děčín 15. 12. 2022
Asistence 5 Sokol Pražský 16. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 BA Nymburk 3. 11. 2019 2019/20
2B body 13 BK Brandýs n. L. 20. 10. 2019 2019/20
3B body 3 TJ Sokol Kbely 11. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 11 BCM Orli Prostějov 6. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 Sokol Písek 30. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 15 Snakes Ostrava 5. 2. 2022 2021/22
Body 31 BA Nymburk 3. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 40 Snakes Ostrava 5. 2. 2022 2021/22
Asistence 7 BCM Orli Prostějov 6. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 24:46 7 3 50.0 0 0.0 1/7 14.3
25. 9. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 29:03 7 0 0.0 1 14.3 4/8 50.0
8. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 31:22 16 6 85.7 1 50.0 1/4 25.0
9. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 25:25 12 3 42.9 0 0.0 6/9 66.7
22. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 17:00 5 2 28.6 0 0.0 1/4 25.0
23. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 17:16 11 3 50.0 0 0.0 5/7 71.4
12. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 15:49 7 1 100.0 1 50.0 2/2 100.0
13. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 19:25 10 1 50.0 2 28.6 2/4 50.0
19. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 3:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 22:19 10 3 60.0 1 25.0 1/2 50.0
10. 12. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 17:01 5 1 50.0 0 0.0 3/7 42.9
11. 12. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 26:31 14 2 40.0 2 33.3 4/7 57.1
15. 12. 2022 skupina A Válečníci Děčín 32:12 16 6 50.0 1 33.3 1/4 25.0
16. 12. 2022 skupina A Sokol Pražský 26:04 14 2 50.0 2 33.3 4/7 57.1
21. 1. 2023 nadstavba A NH Ostrava 24:33 5 1 20.0 0 0.0 3/4 75.0
22. 1. 2023 nadstavba A BK Opava 21:34 17 4 66.7 2 66.7 3/3 100.0
Celkem 18 353:53 156 38 48.7 13 25.5 41/79 51.9
Průměr 18 19:39 8.7 2.1 48.7 0.7 25.5 2.3/4.4 51.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 7 27:27 11.7 2.9 51.3 1.3 23.1 2.1/3.9 55.6 2.4
TJ Sokol Pražský 5 0:00 14.0 6.6 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 28.6 2.6
BA Nymburk 4 0:00 17.3 6.0 0.0 0.3 0.0 4.5/11.0 40.9 3.8
BA Sparta 3 0:00 21.7 8.7 0.0 0.0 0.0 4.3/5.0 86.7 2.0
BA Sparta 6 0:00 9.3 3.8 0.0 0.0 0.0 1.7/3.8 43.5 1.3
Sokol Kbely 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.0 0.0 2.3/3.8 60.0 1.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 17.7 5.3 0.0 1.0 0.0 4.0/6.7 60.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 25.0 8.5 0.0 0.0 0.0 8.0/11.5 69.6 2.0
BK Lions J. Hradec 3 29:53 16.3 4.7 50.0 1.0 15.8 4.0/7.7 52.2 1.7
Válečníci Děčín 4 27:07 12.0 3.0 31.6 1.3 26.3 2.3/5.5 40.9 2.8
BK Loko Plzeň 4 24:39 11.5 3.0 44.4 0.8 30.0 3.3/6.0 54.2 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 21:53 14.0 4.3 50.0 1.3 26.7 1.3/2.3 57.1 1.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 20.0 9.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Kbely 4 0:00 10.0 4.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.3
BCM Orli Prostějov 3 21:59 12.7 4.3 43.3 0.7 18.2 2.0/3.3 60.0 1.3
Snakes Ostrava 2 19:14 18.5 4.5 64.3 2.0 36.4 3.5/5.0 70.0 4.0
USK Praha 2 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
USK Praha 3 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 2 29:00 16.0 6.0 60.0 0.5 8.3 2.5/4.0 62.5 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
BK Klatovy 3 0:00 10.3 3.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.3
Tygři Praha 4 22:49 7.5 1.0 23.5 0.8 17.6 3.3/4.5 72.2 1.5
BA Grizzlies Plzeň 2 28:56 15.0 4.0 66.7 1.5 37.5 2.5/5.5 45.5 2.5
BASKET Brno 2 31:00 14.5 3.0 42.9 2.0 36.4 2.5/4.5 55.6 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Sokol Písek 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
BA Nymburk 1 0:00 25.0 10.0 0.0 1.0 0.0 2.0/11.0 18.2 4.0
Sokol Pražský 2 21:40 12.5 2.5 50.0 1.0 25.0 4.5/7.0 64.3 1.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 25.0 9.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Žižkov Cubs 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/10.0 30.0 2.0
USK 2 22:27 9.0 1.0 25.0 1.5 37.5 2.5/4.0 62.5 3.5
BA Nymburk 3 23:17 5.7 0.7 10.5 1.3 28.6 0.3/2.7 12.5 2.3
BK Opava 1 21:34 17.0 4.0 66.7 2.0 66.7 3.0/3.0 100.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.7
Velká Ohrada 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
PORG Basket 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Kbely B 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Sokol Kbely 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/14.0 21.4 4.0
Tygři Brno 1 27:04 9.0 2.0 66.7 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 4.0
BA Sparta 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Lions Jindřichův Hradec 1 29:03 7.0 0.0 0.0 1.0 14.3 4.0/8.0 50.0 1.0
USK Praha B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 1 24:33 5.0 1.0 20.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK 1 14:15 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Loko Plzeň 2 4:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -