Jakub Šimonek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
158
Procento vítězství
76.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 12 - 12.3 5 0.0 0.1 0.0 2.1/3.8 54.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Tigers Č. Budějovice 2 - 8.5 3.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B Sokol Písek 14 - 11.1 3.4 0.0 1 0.0 1.4/2.4 60.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 10 - 12.9 4.6 0.0 0.4 0.0 2.5/3.2 78.1 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 5 - 9.6 2.8 0.0 0.8 0.0 1.6/2.4 66.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tigers Č. Budějovice 6 - 15.2 5.5 0.0 0.8 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 5 - 15.6 4.8 0.0 0.8 0.0 3.6/5 72.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 18.8 5.8 1 /3.8 26.7 1 66.7 0.8/1 75.0 1.8 5.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 6 5.3 1.2 0.2 /1.3 12.5 0.2 14.3 0.3/0.8 40.0 0.2 0.7
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 10 18.3 4.1 0.9 /2.5 36.0 0.5 17.9 0.8/1.3 61.5 2.2 1.6
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 24.2 10.9 1.9 /4.4 41.9 1.7 40.0 2/2.6 77.8 1.4 15.9
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 6 16.3 6.3 0.7 /2.2 30.8 1.3 33.3 1/1.5 66.7 1.2 2.7
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 8 24.8 10.9 2.3 /4.6 48.6 1.8 43.8 1.1/1.9 60.0 1.4 11.8
2021/22 muži - skupina C 1.-6. místo Sokol Písek 3 3.7 0.7 0.3 /0.7 50.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 -
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off Sokol Písek 3 21.3 8.3 1.3 /3.7 36.4 1.7 62.5 0.7/1 66.7 2.0 8.0
2021/22 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 16.0 4.7 0.7 /2.3 28.6 1 30.0 0.3/0.7 50.0 3.0 1.0
2021/22 muži - play-off Sokol Písek 3 6.0 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.7 0.7
2021/22 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 3 27.7 5.3 1 /3.3 30.0 1 21.4 0.3/1.3 25.0 2.7 9.7
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 1 2.0 5.0 1 /1 100.0 1 100.0 0/0 0.0 - 5.0
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 11 15.2 3.5 0.8 /2.5 33.3 0.5 16.7 0.5/0.7 75.0 1.4 3.4
2022/23 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 13 25.1 10.5 2.2 /5.8 38.2 1.1 23.7 2.8/4.4 63.2 1.8 13.5
2022/23 muži - III. kolo Sokol Písek 1 - 6.0 2 /2 100.0 0 0.0 2/2 100.0 4.0 2.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol Písek 2 21.0 7.5 2 /5 40.0 0.5 20.0 2/2.5 80.0 1.5 8.5
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Sokol Písek 1 33.0 10.0 2 /5 40.0 0 0.0 6/8 75.0 4.0 12.0
Průměr za kariéru 29.2 11.8 8.8 2.4 145.3 0.8 98.1 1.5/2.3 272.0 1.7 4.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Pražský 6. 12. 2022
2B body 4 Sokol Pražský 9. 10. 2022
3B body 4 Válečníci Děčín 14. 12. 2022
Obranné doskoky 10 Tygři Praha 26. 11. 2022
Útočné doskoky 5 Válečníci Děčín 14. 12. 2022
Doskoky celkem 12 Válečníci Děčín 14. 12. 2022
Body 23 Válečníci Děčín 14. 12. 2022
Užitečnost 29 Válečníci Děčín 14. 12. 2022
Asistence 8 Sokol Pražský 9. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Tygři Praha 11. 10. 2020 2020/21
2B body 12 Sokol Pražský 4. 2. 2020 2019/20
3B body 6 USK 27. 9. 2021 2021/22
Obranné doskoky 10 Tygři Praha 26. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 Válečníci Děčín 14. 12. 2022 2022/23
Doskoky celkem 12 Válečníci Děčín 14. 12. 2022 2022/23
Body 29 Sokol Pražský 4. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 36 USK 27. 9. 2021 2021/22
Asistence 12 USK 27. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2022 skupina A USK 9:31 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A BA Nymburk 6:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A USK 30:43 10 3 50.0 0 0.0 4/10 40.0
25. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 30:01 10 2 50.0 1 20.0 3/4 75.0
28. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 14:09 5 0 0.0 1 50.0 2/2 100.0
1. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 19:15 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 17:07 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 19:09 14 4 57.1 1 25.0 3/5 60.0
9. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 22:18 16 4 50.0 1 25.0 5/8 62.5
15. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 19:07 4 0 0.0 1 20.0 1/2 50.0
16. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 15:31 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 11:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 20:24 5 1 20.0 1 16.7 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 27:58 10 2 40.0 1 16.7 3/4 75.0
19. 11. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 16:49 8 3 60.0 0 0.0 2/2 100.0
20. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 14:40 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
22. 11. 2022 skupina A USK 29:10 9 3 60.0 0 0.0 3/8 37.5
26. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 29:15 12 1 12.5 2 33.3 4/4 100.0
30. 11. 2022 III. kolo CBU 0:00 6 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0
1. 12. 2022 skupina A USK 13:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 20:31 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 12. 2022 skupina A Sokol Pražský 34:09 16 2 40.0 2 33.3 6/8 75.0
14. 12. 2022 skupina A Válečníci Děčín 28:04 23 4 33.3 4 50.0 3/4 75.0
7. 1. 2023 skupina A BK Loko Plzeň 18:55 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina A BA Grizzlies Plzeň 24:05 7 1 25.0 1 25.0 2/2 100.0
14. 1. 2023 nadstavba A Tygři Brno 20:19 11 3 60.0 1 50.0 2/3 66.7
15. 1. 2023 nadstavba A BASKET Brno 21:35 4 1 20.0 0 0.0 2/2 100.0
29. 1. 2023 skupina ZÁPAD PLZ 2:22 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
31. 1. 2023 nadstavba A BA Nymburk 32:29 10 2 40.0 0 0.0 6/8 75.0
Celkem 29 569:16 211 47 38.8 21 20.8 54/80 67.5
Průměr 29 19:37 7.3 1.6 38.8 0.7 20.8 1.9/2.8 67.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 7 27:15 9.7 1.6 37.9 1.4 28.6 2.3/3.7 61.5 1.3
USK 5 26:00 11.4 2.2 50.0 1.4 43.8 2.8/5.0 56.0 1.8
Sokol Pražský 3 0:00 17.7 7.0 0.0 0.3 0.0 2.7/5.7 47.1 2.0
Válečníci Děčín 4 22:38 12.8 3.0 50.0 1.5 35.3 2.3/3.3 69.2 1.3
Sokol Písek 4 0:00 12.5 5.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 14.0 5.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.3 53.8 1.3
Tygři Praha 4 28:40 10.3 1.5 26.1 1.8 33.3 2.0/2.3 88.9 2.0
BK Pelhřimov 4 0:00 10.0 2.5 0.0 1.3 0.0 1.3/1.8 71.4 3.0
NH Ostrava 3 24:00 13.0 3.0 50.0 1.3 40.0 3.0/3.3 90.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 19.0 5.5 0.0 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 12.3 4.3 0.0 0.3 0.0 2.7/3.7 72.7 0.7
Tygři Praha 3 0:00 12.0 3.3 0.0 0.7 0.0 3.3/5.7 58.8 2.3
USK 7 16:36 4.7 0.9 35.3 0.9 28.6 0.4/0.6 75.0 2.3
BA Sparta Praha 2 19:39 16.5 3.0 54.5 2.0 80.0 4.5/5.0 90.0 1.5
USK Praha 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BA Nymburk 4 23:40 7.8 1.5 40.0 1.0 28.6 1.8/2.5 70.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 1.3
BA Sparta 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.7
Tygři Brno 2 29:32 12.5 1.5 30.0 3.0 66.7 0.5/2.0 25.0 0.5
NH Ostrava 3 21:21 8.3 1.3 36.4 1.7 62.5 0.7/1.0 66.7 2.0
BK Pardubice 2 0:00 11.5 3.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Tygři Brno 3 13:22 7.0 1.7 50.0 1.0 50.0 0.7/1.7 40.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 20.0 4.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Lions J. Hradec 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 24:17 9.0 1.5 30.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 4 16:51 4.3 1.3 38.5 0.5 11.8 0.3/1.0 25.0 2.0
TJ Sokol Kbely 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
PCE 2 20:26 8.5 0.5 50.0 2.5 41.7 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 3 23:06 5.7 1.7 41.7 0.3 8.3 1.3/2.7 50.0 2.3
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 24:11 7.5 1.5 30.0 1.0 16.7 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BASKET Brno 3 19:43 5.0 0.7 18.2 0.3 9.1 2.7/2.7 100.0 1.0
BK Opava 2 18:59 7.5 2.0 80.0 1.0 28.6 0.5/1.5 33.3 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Slavoj Litoměřice 3 15:12 4.7 2.0 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BA Nymburk 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Tygři Brno 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
GBA Lions J. Hradec 3 19:35 4.0 0.3 16.7 0.7 28.6 1.3/2.0 66.7 1.7
Tygři Praha 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BA Nymburk 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol pražský 3 15:25 2.7 0.3 14.3 0.7 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 22:04 7.0 2.0 22.2 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 2 17:45 3.5 0.5 14.3 0.5 11.1 1.0/1.0 100.0 2.5
CBU 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Tygři Praha B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 10:42 5.0 0.0 0.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 1.0
PLZ 2 6:47 2.5 0.5 20.0 0.5 33.3 0.0/1.0 0.0 -
BA Nymburk 2 12:41 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SNAK A 3 8:58 1.3 0.7 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Tygři Praha 1 19:07 4.0 0.0 0.0 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 -
Jižní Supi 1 18:47 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKS 1 1:48 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
USK Praha B 1 6:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 3 0:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 1:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -