Jakub Weig

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
300
Procento vítězství
70%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 17 - 2.5 1.2 0 0.2/0.6 27.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 12 - 4.8 2 0 0.8/1.7 50.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 18 - 9.1 4 0 1.1/3.7 30.3 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 20 - 5.9 2.6 0 0.7/2.8 25.5 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 17 - 21.0 9.4 0 2.2/5 43.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BA Sparta U13B "B" 33 - 10.2 4.6 0.1 0.7/2.6 25.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BA Sparta Praha 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BA Sparta Praha 2 - 8.0 3 /3 0.5 0.5/1 50.0 1.0 6.5
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 17 - 17.6 7.4 0.2 2.1/5.1 40.2 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BŠ-Tygři Praha 3 15.3 11.0 4 /11.7 0.3 2/5.3 37.5 3.0 2.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠ-Tygři Praha 1 16.0 12.0 5 /13 0 2/4 50.0 4.0 4.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 12 - 15.0 5.8 /5.8 0.7 1.3/3.9 34.0 2.3 10.2
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 14 - 21.1 6.9 /6.9 1.7 2.3/6.4 35.6 3.2 13.8
2017/18 žáci U15 - Skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 18.6 4.8 2.2 2.4/4.1 56.9 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 12 - 6.7 1.9 0.8 0.6/1.6 36.8 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 16 - 21.6 6.5 2.2 2/4 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 7 - 8.4 2 1.3 0.6/1.1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 10 - 12.6 3.9 1.3 0.9/1.2 75.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 11.5 3 1.5 1/1.3 76.9 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 20 27.5 13.6 3.3 /7.4 1.9 1.5/2.9 50.9 2.6 9.0
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 7 - 11.3 3 1.4 1/1.6 63.6 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 2 - 6.5 1 1.5 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - skupina B Slavia Praha B 3 - 6.7 0.3 2 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 8.0 1.8 1.3 0.8/1 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 7.0 11.3 0.8 /2 3 0.8/1.5 50.0 1.8 8.0
2021/22 muži - skupina B Slavia Praha B 2 - 7.0 0.5 2 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 6 - 11.5 2.7 1.8 0.7/1.8 36.4 - -
Průměr za kariéru 28.5 2.2 12.1 4.2 0.8 1.2/2.9 112.1 2.2 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Opava 13. 6. 2021
2B body 5 Levharti Chomutov 17. 10. 2021
3B body 7 BK Klatovy 3. 10. 2021
Obranné doskoky 2 BK Opava 13. 6. 2021
Útočné doskoky 2 BK Opava 13. 6. 2021
Doskoky celkem 4 BK Opava 13. 6. 2021
Body 25 BK Klatovy 3. 10. 2021
Užitečnost 18 BVK Holice 13. 6. 2021
Asistence 4 BK Opava 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Lokomotiva Plzeň 21. 11. 2015 2015/16
2B body 26 NBK 2008 6. 12. 2014 2014/15
3B body 7 Sokol Písek 1. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 8 Sokol Písek 20. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 SAM Brno 30. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 10 Sokol Písek 20. 10. 2019 2019/20
Body 54 NBK 2008 6. 12. 2014 2014/15
Užitečnost 35 Sokol Písek 5. 12. 2015 2015/16
Asistence 5 BA Nymburk 29. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 0:00 6 0 0.0 2 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B BK Opava 27:42 12 0 0.0 3 30.0 3/6 50.0
12. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 7 2 100.0 1 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 20 1 100.0 6 100.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 16 3 0.0 3 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 25 2 0.0 7 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B BA LYNX Liberec 0:00 9 0 0.0 3 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/7 28.6
16. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 12 27:42 128 20 250.0 27 142.1 7/17 41.2
Průměr 12 2:18 10.7 1.7 250.0 2.3 142.1 0.6/1.4 41.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jižní Supi 7 0:00 14.4 5.7 0.0 0.1 0.0 2.6/4.9 52.9 1.1
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 21.3 7.0 100.0 1.5 100.0 2.8/6.8 40.7 3.8
Sokol Vyšehrad 6 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.7
Sokol Pražský 8 2:00 8.8 3.4 168.8 0.1 50.0 1.6/4.6 35.1 2.8
USK Praha 4 0:00 16.8 5.8 100.0 1.0 100.0 2.3/6.8 33.3 2.8
BK Pelhřimov 2 0:00 31.0 9.5 0.0 3.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 30.5 10.5 100.0 2.5 100.0 2.0/5.5 36.4 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 19.3 6.7 100.0 1.3 100.0 2.0/5.3 37.5 3.7
Sokol Písek 4 0:00 13.5 5.0 100.0 0.3 100.0 2.8/4.3 64.7 2.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 26.5 7.0 0.0 3.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
Sokol Vyšehrad 6 0:00 8.3 3.5 0.0 0.2 0.0 0.8/4.2 20.0 1.5
USK Praha 5 0:00 9.6 3.6 0.0 0.0 0.0 2.4/4.4 54.5 1.6
USK Praha 8 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.4
BC Kolín 5 0:00 9.4 2.6 0.0 1.0 0.0 1.2/2.6 46.2 3.4
BK Horejsek Děčín 2 0:00 22.5 6.5 0.0 2.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BA Sparta 2 0:00 22.5 5.5 0.0 3.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Pod U13B 4 0:00 10.8 5.0 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 3.3
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 21.5 8.5 100.0 1.5 100.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Vysočina 4 0:00 10.8 3.0 0.0 1.3 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
USK Praha 2 0:00 21.5 6.0 0.0 3.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Sokol Kbely 2 0:00 21.0 10.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 20.0 7.0 0.0 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BK Pelhřimov 4 0:00 10.0 2.8 0.0 1.3 0.0 0.8/0.8 100.0 2.0
USK Praha 3 0:00 13.0 5.0 0.0 0.3 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 13.0 2.3 0.0 2.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 19.5 5.0 0.0 2.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 25:34 18.5 5.5 52.4 2.0 33.3 1.5/2.5 60.0 1.5
Sokol Pražský 7 0:00 5.3 2.4 0.0 0.0 0.0 0.4/3.9 11.1 2.3
Levharti Chomutov 6 0:00 6.2 1.5 0.0 0.8 250.0 0.7/1.8 36.4 0.2
Basket Poděbrady 2 0:00 18.0 2.5 0.0 3.5 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
TJ Sokol Pražský 6 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 35.7 2.8
Sokol Písek 2 30:28 17.5 2.0 23.5 4.0 42.1 1.5/5.0 30.0 2.0
Tygři JBC Brno 3 8:56 11.7 4.0 133.3 1.0 30.0 0.7/1.7 40.0 2.0
BK Pardubice 2 27:25 17.0 4.0 44.4 2.5 35.7 1.5/2.5 60.0 3.5
BA Sparta 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 15.5 6.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
ŠSK Sla U13 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Pod U17B 3 0:00 10.3 3.0 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 15.5 5.0 100.0 0.0 0.0 5.5/10.5 52.4 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 15.0 4.5 100.0 1.5 100.0 1.5/6.5 23.1 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 14.5 4.5 100.0 0.0 0.0 5.5/13.0 42.3 4.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 14.5 5.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Vlci Žďár 2 0:00 14.5 4.0 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 27:19 14.5 2.0 33.3 3.0 46.2 1.5/2.0 75.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 14.0 3.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Jižní Supi 2 0:00 13.5 5.0 100.0 0.5 100.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BA Nymburk 2 27:44 13.0 4.5 75.0 1.0 11.8 1.0/2.0 50.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 12.5 5.0 100.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.5
BK Klatovy 1 0:00 25.0 2.0 0.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 11.5 5.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 2 32:22 11.5 3.5 35.0 1.0 13.3 1.5/3.0 50.0 4.0
NH Ostrava 2 28:59 11.0 2.5 50.0 1.5 33.3 1.5/2.5 60.0 1.5
Jižní Supi 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 3.5
BSK - Jižní Supi 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Pražský 2 17:45 10.5 3.0 54.5 1.5 37.5 0.0/0.0 0.0 2.5
BVK Holice 1 0:00 20.0 1.0 100.0 6.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 26:41 9.0 1.5 33.3 1.0 14.3 3.0/5.5 54.5 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 8.5 3.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BK Opava 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC VYSOČINA 1 16:00 14.0 4.0 36.4 1.0 33.3 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Opava 1 27:42 12.0 0.0 0.0 3.0 30.0 3.0/6.0 50.0 5.0
Válečníci Děčín 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA LYNX Liberec 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM Brno 1 33:25 8.0 2.0 25.0 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 8.0 2.0 100.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jižní Supi 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Třebíč 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0