David Frič

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
348
Procento vítězství
61.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Pod(mix) 11 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále PodU12B(kv) 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B (ms) 24 - 2.0 0.8 0.0 0 0.0 0.3/1.2 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A Pod U11 (mix) 7 - 10.3 5 0.0 0 0.0 0.3/1 28.6 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) Pod U11 (mix) 6 - 5.7 2.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo Pod U11 (mix) 3 - 5.0 1.7 0.0 0 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) Pod U11 (mix) 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Pod U13B (ms) 36 - 5.3 2.4 0.0 0 0.0 0.6/1.5 40.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX Pod U11 (mix) 13 - 20.4 9.8 0.0 0 0.0 0.7/2.5 27.3 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace nejmladších minižáků o NF U11 BA Pod U11B (kv) 3 - 29.3 13.3 0.0 0 0.0 2.7/8 33.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Basket Poděbrady 18 - 4.6 1.7 /1.7 100.0 0 0.0 1.2/3.3 35.6 2.8 -0.3
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B Pod(mix) 9 - 23.4 10.8 0.0 0 0.0 1.9/3.8 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" Pod(mix) 2 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina B 6. - 8. místo Basket Poděbrady 2 - 7.0 3 /3 100.0 0 0.0 1/1 100.0 2.5 4.5
2016/17 žáci U15 - skupina D Basket Poděbrady 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 11 - 3.1 0.9 /0.9 100.0 0 0.0 1.3/2.6 48.3 1.9 -0.2
2016/17 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Pod U13B (ms) 7 - 10.4 4.7 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 8 - 5.3 2.4 /2.4 100.0 0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.8 2.3
2016/17 žáci U15 - Liga sk. B1 Basket Poděbrady 2 - 6.0 2 /2 100.0 0.5 100.0 0.5/1 50.0 2.5 3.0
2017/18 žáci U15 - skupina B Basket Poděbrady 4 - 11.5 4.5 0.0 0 0.0 2.5/4 62.5 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Basket Poděbrady 2 - 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4/5 80.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B Basket Poděbrady 14 - 7.8 2.9 0.0 0 0.0 2.1/2.9 72.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BA Nymburk 6 - 15.0 6.2 0.0 0.5 0.0 1.2/2 58.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Basket Poděbrady 12 - 4.8 2 0.0 0.2 0.0 0.3/1.1 30.8 - -
2018/19 žáci U15 - skupina C Basket Poděbrady 4 - 19.8 6 0.0 1 0.0 4.8/7 67.9 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Pod U17B 3 - 10.7 3.7 0.0 0.7 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Nymburk 14 - 15.1 4.4 0.0 1.4 0.0 2.4/3.7 63.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Pod U17B 9 - 3.6 0.4 0.0 0.6 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BA Nymburk 15 - 15.4 5.2 0.0 1 0.0 2/3.4 58.8 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina Pod U17B 4 - 4.3 1 0.0 0.3 0.0 1.5/2 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 35.3 21.0 6 41.9 1.3 20.0 5/7 71.4 3.3 14.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BA Nymburk 2 39.5 30.0 6.5 61.9 2.5 29.4 9.5/16 59.4 3.5 36.5
2019/20 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 19 31.9 11.9 3.3 /8.4 39.0 1.2 22.0 1.9/3.7 52.1 3.2 6.2
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 30.8 12.5 2.8 /7 39.3 1.8 33.3 1.8/3.5 50.0 3.3 15.0
2021/22 muži - SBLM skupina východ BAPOD 3 - 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 3 11.7 2.3 0 /0.3 0.0 0.7 40.0 0.3/2.7 12.5 2.7 1.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 14 25.4 14.6 4.2 /8 52.7 1 22.6 3.2/6.1 52.9 3.7 11.3
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 8 23.1 12.5 3.5 /7.4 47.5 1.3 25.0 1.8/3 58.3 3.6 7.3
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo Basketbal Polabí 5 16.4 8.0 2.4 /4.2 57.1 0.2 11.1 2.6/3.8 68.4 3.0 4.6
2021/22 muži - Předkolo "A" BAPOD 1 - 10.0 4 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - předkolo play-off BA Nymburk 2 24.5 7.5 2.5 /5.5 45.5 0 0.0 2.5/5 50.0 1.5 10.0
2021/22 junioři U19 - play-off BA Nymburk 2 37.0 8.5 3 /12 25.0 0 0.0 2.5/7.5 33.3 3.5 5.5
2021/22 muži - Nadstavba A1 BAPOD 1 - 20.0 6 0.0 2 0.0 2/3 66.7 - -
2021/22 muži - Čtvrtfinále BAPOD 3 - 11.3 3.7 0.0 0.3 0.0 3/6 50.0 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 7 8.6 2.3 0.4 /1.1 37.5 0 0.0 1.4/2 71.4 1.6 0.1
2022/23 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 14 22.9 9.0 2.4 /5.9 41.0 0.4 19.4 2.9/4.4 64.5 3.4 7.6
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BA Nymburk 4 17.3 10.8 4 /5.3 76.2 0.3 33.3 2/3.3 61.5 2.5 10.8
Průměr za kariéru 31.6 6.2 9.2 3.3 96.8 0.4 32.4 1.5/2.8 207.6 2.3 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Písek 18. 9. 2022
2B body 8 Snakes Ostrava 28. 1. 2023
3B body 2 Sokol Písek 18. 9. 2022
Obranné doskoky 11 BK Loko Plzeň 20. 11. 2022
Útočné doskoky 6 Tygři Praha 2. 10. 2022
Doskoky celkem 12 BK Loko Plzeň 20. 11. 2022
Body 20 Snakes Ostrava 28. 1. 2023
Užitečnost 23 BK Loko Plzeň 20. 11. 2022
Asistence 9 Sokol Písek 2. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Snakes Ostrava 4. 5. 2019 2018/19
2B body 19 Sla U12B 7. 11. 2015 2015/16
3B body 5 Synthesia Pardubice 4. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 13 BK VIVIDBOOKS Pardubice 4. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 6 Tygři Praha 2. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 17 BK VIVIDBOOKS Pardubice 4. 10. 2020 2020/21
Body 39 Sla U12B 7. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 25 BK VIVIDBOOKS Pardubice 4. 10. 2020 2020/21
Asistence 9 Sokol Písek 2. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 6:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 9. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 11:53 8 2 66.7 0 0.0 4/6 66.7
18. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 21:23 16 2 33.3 2 66.7 6/8 75.0
25. 9. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 4:43 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 9. 2022 skupina A USK 11:49 9 2 50.0 0 0.0 5/7 71.4
1. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 19:28 7 3 75.0 0 0.0 1/1 100.0
2. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 37:19 11 3 42.9 0 0.0 5/9 55.6
15. 10. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 22:07 12 4 44.4 0 0.0 4/7 57.1
16. 10. 2022 skupina A Sokol pražský 25:05 16 3 42.9 2 50.0 4/5 80.0
2. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 31:08 1 0 0.0 0 0.0 1/3 33.3
4. 11. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 12:27 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 25:25 15 6 60.0 0 0.0 3/5 60.0
13. 11. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 1:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A USK 16:48 4 2 33.3 0 0.0 0/2 0.0
19. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 29:02 8 1 25.0 1 25.0 3/4 75.0
20. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 30:14 11 4 44.4 0 0.0 3/3 100.0
25. 11. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 11:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina A Sokol pražský 22:15 6 1 14.3 1 50.0 1/2 50.0
4. 12. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 16:03 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
18. 12. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 12:04 10 3 75.0 0 0.0 4/6 66.7
8. 1. 2023 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 10:22 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 1. 2023 nadstavba B BCM Orli Prostějov 19:04 15 6 85.7 0 0.0 3/4 75.0
15. 1. 2023 nadstavba B BK Opava 10:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 27:23 20 8 88.9 0 0.0 4/7 57.1
29. 1. 2023 nadstavba B NH Ostrava 11:39 8 2 50.0 1 100.0 1/2 50.0
Celkem 25 448:40 185 53 47.3 7 18.4 58/89 65.2
Průměr 25 17:56 7.4 2.1 47.3 0.3 18.4 2.3/3.6 65.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 6 0:00 16.2 4.8 0.0 0.7 0.0 4.5/6.8 65.9 2.7
Synthesia Pardubice 6 0:00 13.8 4.3 1.300.0 0.8 0.0 2.7/4.8 55.2 2.0
Královští Sokoli 5 0:00 13.2 4.4 275.0 0.6 0.0 2.6/4.2 61.9 1.8
GBA Lions J. Hradec 4 19:49 16.0 5.3 70.0 0.5 22.2 4.0/6.0 66.7 4.0
PŘÍ 5 0:00 12.2 3.6 0.0 1.2 0.0 1.4/3.6 38.9 3.0
BANymU12 3 0:00 19.7 8.0 0.0 0.0 0.0 3.7/5.7 64.7 1.7
BK Loko Plzeň 4 24:55 14.0 5.3 58.3 0.0 0.0 3.5/5.8 60.9 3.8
Sokol pražský 4 26:16 13.8 3.5 41.2 1.3 33.3 3.0/5.5 54.5 3.3
USK Praha 5 0:00 9.8 3.4 0.0 0.6 0.0 1.2/2.0 60.0 3.4
Tygři JBC Brno 3 0:00 16.0 4.7 0.0 1.7 0.0 1.7/3.7 45.5 3.0
BA Sparta 3 0:00 15.7 5.3 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.7
BK Loko Plzeň 3 32:07 15.3 1.7 25.0 2.7 40.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Tygři Brno 4 31:55 10.8 2.8 25.6 1.0 25.0 2.3/5.5 40.9 3.8
BVK Holice 2 0:00 21.0 5.5 0.0 1.5 0.0 5.5/6.0 91.7 2.5
Slavoj Litoměřice 4 23:18 10.3 2.8 37.9 1.0 40.0 1.8/4.5 38.9 3.3
Sokol Písek 4 27:17 9.8 1.8 31.8 1.3 33.3 2.5/4.3 58.8 2.8
BCM Orli Prostějov 3 32:06 12.7 3.7 52.4 1.3 26.7 1.3/2.3 57.1 3.3
Snakes Ostrava 3 25:24 11.7 4.3 65.0 0.0 0.0 3.0/5.7 52.9 2.3
NH Ostrava 2 29:15 17.5 4.5 60.0 1.5 33.3 4.0/7.0 57.1 4.0
ČBr 3 0:00 11.3 3.7 0.0 0.3 0.0 3.0/6.0 50.0 2.7
BK Kral-jun U13 6 0:00 5.5 2.7 0.0 0.0 0.0 0.2/1.3 12.5 0.8
BASKET Brno 2 12:57 16.5 7.0 70.0 0.5 14.3 1.0/2.0 50.0 3.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 34:00 10.7 3.3 34.5 1.0 18.8 1.0/2.0 50.0 2.0
Jižní Supi 2 28:40 15.0 4.0 61.5 0.5 5.9 5.5/7.0 78.6 4.0
Sokol Písek 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
BK Horejsek Děčín 4 0:00 6.8 1.8 0.0 0.5 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
USK 4 16:10 6.8 1.8 35.0 0.5 25.0 1.8/4.0 43.8 4.3
Snakes Ostrava 2 31:09 13.5 4.5 56.3 1.0 28.6 1.5/3.5 42.9 3.5
Réma 2 0:00 12.5 3.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 4.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
Sokol Vyšehrad 6 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Sokol Pražský 2 37:44 12.0 3.0 25.0 1.5 25.0 1.5/3.0 50.0 3.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 23:04 10.5 3.0 54.5 0.5 11.1 3.0/4.5 66.7 4.5
Sokol Nová Paka 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
PCE 2 29:05 10.0 1.5 33.3 2.0 30.8 1.0/2.0 50.0 2.5
BC Vysočina 2 10:27 10.0 3.0 85.7 0.5 50.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Tygři Praha 2 33:10 9.5 2.0 36.4 0.5 16.7 4.0/6.5 61.5 3.5
Tygři Brno 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Tygři JBC Brno 2 17:30 7.5 2.0 44.4 0.5 20.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tygři Praha 2 29:20 7.5 1.5 23.1 1.0 18.2 1.5/3.0 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 19:04 15.0 6.0 85.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 21:40 7.0 2.0 36.4 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BC Ben (mix-kv) 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Ben U13B 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Písek 2 25:59 7.0 2.5 35.7 0.5 9.1 0.5/1.0 50.0 3.5
USK 1 25:01 13.0 4.0 66.7 1.0 20.0 2.0/5.0 40.0 4.0
STHAV 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
USK Praha B 1 12:04 10.0 3.0 75.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
NH Ostrava 1 11:39 8.0 2.0 50.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/3.5 14.3 1.5
TJ AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Vlci Žďár 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek 2 14:29 3.5 0.0 0.0 0.5 25.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Peč 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Bran U13B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BKj Kralupy 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
USK Praha 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Vysočina 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
PLZ 1 15:40 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Měl U13B 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Levharti Chomutov 2 8:20 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Bol 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 6:27 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BA LYNX Liberec 1 6:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 1:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lions J. Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BraU12B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 10:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0